Hráč Vicka Václav

Vicka Václav

User Pic
Jméno: Vicka Václav
Oddíl: TJ Lokomotiva Beroun
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1740
Elo mezinárodní: 0
ID: 4673
FIDE ID: 0
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1748 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1759 ½
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1748 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1722 1701 0
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1766 Prášek Vladimír ŠK Zdice B 1844 1807 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1766 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1637 0
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1766 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1766 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1740 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1766 Bažant Tomáš TJ Jince B 1000 1
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Hataš Radim ŠK Kladno "C" 1752 1690 ½
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Čechal Josef ŠOTP NOVA Kladno "A" 1766 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Bauer Ondřej ŠK Rakovník "B" 1528 ½
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad "B" 1670 1635 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Štván Marek Caissa Úholičky "C" 1689 1697 1
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno "A" 1847 1
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 0
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1642 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 Švach Jan ŠK Řevnice "A" 1857 1806 1
2010/2011 11 Lokomotiva Beroun A 1754 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1615 1
2010/2011 10 Lokomotiva Beroun A 1754 Meduna Pavel ŠK MěÚ Hostomice 1533 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Beroun A 1754 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1477 1
2010/2011 8 Lokomotiva Beroun A 1754 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1631 ½
2010/2011 7 Lokomotiva Beroun A 1754 Zadina Jiří TJ Jince A 1600 1
2010/2011 6 Lokomotiva Beroun A 1754 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1694 1
2010/2011 5 Lokomotiva Beroun A 1754 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1532 0
2010/2011 4 Lokomotiva Beroun A 1754 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun B 1631 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Beroun A 1754 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1841 1
2010/2011 2 Lokomotiva Beroun A 1754 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1630 1
2010/2011 1 Lokomotiva Beroun A 1754 Slavík Antonín TJ Jince B 1369 1
2009/2010 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1711 ½
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1857 0
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Zeisek Václav TJ Jince B 1514 ½
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice C 1627 0
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1687 1
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1653 ½
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1857 1
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Kováč Martin TJ Jince A 1752 1
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1756 Rosenbaum Vít ŠK Zdice B 2008 1
2009/2010 10 Lokomotiva Beroun A 1756 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2042 0
2009/2010 9 Lokomotiva Beroun A 1756 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1822 0
2009/2010 7 Lokomotiva Beroun A 1756 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1781 0
2009/2010 6 Lokomotiva Beroun A 1756 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1777 0
2009/2010 5 Lokomotiva Beroun A 1756 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1671 0
2009/2010 4 Lokomotiva Beroun A 1756 Müller Jan ŠK Rakovník B 1825 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Beroun A 1756 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1752 1
2009/2010 1 Lokomotiva Beroun A 1756 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno 1705 1
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Kraisl Vlastimil Zadinovi Jince 1722 ½
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1590 1
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1681 ½
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1864 1
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Zeisek Václav TJ Jince A 1531 1
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1843 1
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 1
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Stluka František ŠK Pyrit Příbram D 2138 0
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1715 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1922 0
2008/2009 11 Lokomotiva Beroun A 1715 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 2017 0
2008/2009 10 Lokomotiva Beroun A 1715 Zoubek Vladimír ŠK Příbram-Baník A 1687 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Beroun A 1715 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 0
2008/2009 8 Lokomotiva Beroun A 1715 Šulc Jaromír ŠK Kladno C 1983 0
2008/2009 6 Lokomotiva Beroun A 1715 Turický David ŠK Zdice A 1602 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Beroun A 1715 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1864 0
2008/2009 4 Lokomotiva Beroun A 1715 Mrnka Václav ŠO Stochov 1635 1
2008/2009 3 Lokomotiva Beroun A 1715 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1838 ½
2008/2009 2 Lokomotiva Beroun A 1715 Valter Karel ŠK Pyrit Příbram C 1583 1
2008/2009 1 Lokomotiva Beroun A 1715 Mašek Jaroslav ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1599 0
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram 1894 0
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Stluka František ŠK Alva Příbram D 2175 1
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1876 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1541 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1250 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Třešňák Lukáš TJ Lokomotiva Zdice B 1719 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice B 1891 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1723 Pokorný Zdeněk Jince A 1950 ½
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1413 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Gutman Petr ŠK Kladno D 2145 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1719 0
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 ½
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Tóth Václav NOVA Kladno A 1682 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1882 ½
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Mejzr Jan ŠK Alva Příbram C 1538 0
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Mašek Jaroslav ŠK Kladno C 1650 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun A 1723 Šlégr Josef TJ Český Lev Kolešovice A 1623 1
2006/2007 11 Lokomotiva Beroun A 1746 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1685 ½
2006/2007 10 Lokomotiva Beroun A 1746 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 1866 ½
2006/2007 9 Lokomotiva Beroun A 1746 Růžička Václav ŠK Kladno D 1788 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Beroun A 1746 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1697 0
2006/2007 7 Lokomotiva Beroun A 1746 Králík Vladimír ŠK Příbram - Baník A 1754 0
2006/2007 6 Lokomotiva Beroun A 1746 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1983 0
2006/2007 5 Lokomotiva Beroun A 1746 Kalivoda Libor ŠK Alva Pb Příbram C 1878 0
2006/2007 4 Lokomotiva Beroun A 1746 Paukert Jan Lokomotiva Zdice A 1895 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Beroun A 1746 Krafka Jan ŠK Kladno C 1858 ½
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun A 1746 Fojtík Václav TJ Český lev Kolešovice 1871 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Beroun A 1746 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 1646 0
2005/2006 11 Lokomotiva BerounA 1768 Čábelka Rolf TJ Jince A 1847 ½
2005/2006 10 Lokomotiva BerounA 1768 Bouda Karel SK DDM Slaný A 1723 0
2005/2006 9 Lokomotiva BerounA 1768 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 ½
2005/2006 8 Lokomotiva BerounA 1768 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1668 ½
2005/2006 7 Lokomotiva BerounA 1768 Netík Jiří TJ Kolešovice 1745 0
2005/2006 6 Lokomotiva BerounA 1768 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1861 ½
2005/2006 5 Lokomotiva BerounA 1768 Vančát Milan ŠK Alva Příbram C 1753 1
2005/2006 4 Lokomotiva BerounA 1768 Červenka Antonín ŠO Stochov 1773 1
2005/2006 3 Lokomotiva BerounA 1768 Zoubek Vladimír SOU Příbram A 1609 0
2005/2006 2 Lokomotiva BerounA 1768 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1801 ½
2005/2006 1 Lokomotiva BerounA 1768 Zelenka Pavel ŠK Kladno D 1689 ½
2005/2006 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2007 ½
2005/2006 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Sasyn Stanislav TJ SOU Příbram B 1493 0
2005/2006 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Ratušny Arsen ŠK Liteň A 1983 0
2005/2006 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník C 1619 1
2005/2006 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram A 1627 ½
2005/2006 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1758 0
2005/2006 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice B 1578 1
2005/2006 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Placheta Rostislav ŠK Hostomice A 1860 ½
2005/2006 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Horák Vojtěch ŠK Řevnice A 1880 ½
2005/2006 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Maršálek Aleš TJ Jince B 1559 ½
2005/2006 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1768 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram E 2121 0
2004/2005 11 TJ Loko Beroun A 1762 Klain Václav S.Emerge Ml.Bol. B 1920 ½
2004/2005 10 TJ Loko Beroun A 1762 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2012 ½
2004/2005 9 TJ Loko Beroun A 1762 Vančát Milan Alva Pb Příbram B 1731 0
2004/2005 8 TJ Loko Beroun A 1762 Agartanov Vladimír ŠK Rakovník B 1796 0
2004/2005 7 TJ Loko Beroun A 1762 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1830 0
2004/2005 6 TJ Loko Beroun A 1762 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. A 2133 ½
2004/2005 5 TJ Loko Beroun A 1762 Žamboch Roman E.E.Kralupy n.V. A 2056 1
2004/2005 4 TJ Loko Beroun A 1762 Svítek Miroslav TJ Sokol Mělník A 1933 ½
2004/2005 3 TJ Loko Beroun A 1762 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1901 ½
2004/2005 2 TJ Loko Beroun A 1762 Musil Martin Joly Lysá n.L. B 1951 0
2004/2005 1 TJ Loko Beroun A 1762 Lachman Václav AŠ Ml.Boleslav A 1968 0
2004/2005 3 Loko Beroun B 1762 Saxl Jiří SOU Dubno B 1758 ½
2003/2004 11 TJ Loko Beroun 1783 Kopecký Jiří Easy Engl. Kralupy 1858 0
2003/2004 10 TJ Loko Beroun 1783 Břečka František SK Mělník 1885 1995 0
2003/2004 9 TJ Loko Beroun 1783 Staněk František Spol. Neratovice B 1761 ½
2003/2004 8 TJ Loko Beroun 1783 Vaněček Jiří Caissa Uholicky 2012 ½
2003/2004 7 TJ Loko Beroun 1783 Hofner František SK Kladno C 1892 0
2003/2004 6 TJ Loko Beroun 1783 Maršálek Aleš TJ CeSTV Jince 1585 1
2003/2004 5 TJ Loko Beroun 1783 Rigo Imrich Sokol Bakov n.J. 1948 0
2003/2004 4 TJ Loko Beroun 1783 Šperl Hynek AS Mlada Boleslav 1948 0
2003/2004 2 TJ Loko Beroun 1783 Kalivoda Libor Alva Pb Pribram B 1821 0