Hráč Klán František

Klán František

User Pic
Jméno: Klán František
Oddíl: Šachový klub při MĚÚ Hostomice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1465
Elo mezinárodní: 0
ID: 14532
FIDE ID: 377619
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1474 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník B 1541 1526 0
2018/2019 6 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1474 Vengrin Filip Český lev Kolešovice D 0 1100 1
2018/2019 5 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1474 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 0
2018/2019 2 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1474 Dřevo Jakub Šachový klub Příbram - Baník D 0 1122 1
2017/2018 10 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Zadina Jiří TJ Jince 0 1622 0
2017/2018 8 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Sadil Jan KDJS Sedlčany C 1762 1743 0
2017/2018 7 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 1
2017/2018 6 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Loučan Jan ŠK Mníšek pod Brdy 1515 1518 0
2017/2018 5 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Zeisek Václav TJ Jince 0 1603 ½
2017/2018 3 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Šimák Ivo KDJS Sedlčany C 1482 1503 0
2017/2018 2 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 0
2017/2018 1 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 0 1601 ½
2015/2016 6 ŠK Hostomice A 1505 Čuvala Tibor ŠK Zdice B 1100 0
2015/2016 4 ŠK Hostomice A 1505 Veselý Daniel TJ Jince C 1000 1
2015/2016 3 ŠK Hostomice A 1505 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1603 0
2015/2016 2 ŠK Hostomice A 1505 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany B 1416 1416 0
2015/2016 1 ŠK Hostomice A 1505 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1783 1
2014/2015 9 ŠK Při MěÚ Hostomice 1499 Soukup Jiří TJ Jince B 1482 1552 0
2014/2015 8 ŠK Při MěÚ Hostomice 1499 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice B 1792 1709 0
2014/2015 3 ŠK Při MěÚ Hostomice 1499 Kohout Josef ŠK Rakovník D 1992 1982 1
2013/2014 9 ŠK při MěÚ Hostomice 1488 Balek Filip SK Pyrit Příbram B 1597 1522 1
2013/2014 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1488 Dražan Miloslav ŠK Příbram Baník B 1353 1
2013/2014 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1488 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1387 0
2013/2014 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1488 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1639 1
2013/2014 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1488 Rosenbaumová Lea SK Zdice C 1250 ½
2013/2014 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1488 Burynak Milan ŠK Kovohutě Příbram 1577 ½
2012/2013 6 MěÚ Hostomice 1499 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1809 0
2012/2013 5 MěÚ Hostomice 1499 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1301 0
2012/2013 4 MěÚ Hostomice 1499 Vejr Václav TJ Jince C 1100 1
2012/2013 2 MěÚ Hostomice 1499 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1459 ½
2012/2013 1 MěÚ Hostomice 1499 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram B 1719 0
2011/2012 11 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1541 Bažant Tomáš TJ Jince B 1000 1
2011/2012 7 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1541 Hakl Josef ŠK Zdice B 1357 0
2011/2012 4 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1541 Zadina Tomáš TJ Jince A 1434 0
2011/2012 3 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1541 Dražan Miloslav ŠK Příbram - Baník B 1351 0
2011/2012 1 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1541 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1567 0
2010/2011 11 ŠK MěÚ Hostomice 1532 Zadina Jiří TJ Jince A 1600 ½
2010/2011 9 ŠK MěÚ Hostomice 1532 Soukup Jaroslav Lokomotiva Beroun B 1618 1
2010/2011 7 ŠK MěÚ Hostomice 1532 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1803 0
2010/2011 6 ŠK MěÚ Hostomice 1532 Dražan Miloslav ŠK Příbram - Baník B 1363 1
2010/2011 5 ŠK MěÚ Hostomice 1532 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1559 ½
2010/2011 2 ŠK MěÚ Hostomice 1532 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1477 0
2010/2011 1 ŠK MěÚ Hostomice 1532 Hakl David ŠK Zdice B 1347 1
2009/2010 11 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1671 0
2009/2010 10 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Sladovník Roman TJ Jince B 1412 0
2009/2010 9 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Vrecion Jiří ŠK Zdice C 1250 1
2009/2010 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1564 1
2009/2010 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník C 1569 1
2009/2010 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1428 0
2009/2010 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1671 0
2009/2010 4 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Turický David ŠK Zdice B 1678 ½
2009/2010 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Kuba Milan SK Pyrit Příbram C 1563 0
2009/2010 2 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Batík Jan Kovohutě Příbram 1478 0
2009/2010 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1563 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1913 0
2008/2009 4 ŠK MěÚ Hostomice 1549 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1606 1
2008/2009 3 ŠK MěÚ Hostomice 1549 Bohdanecký Rudolf ŠK Zdice B 1487 1
2008/2009 1 ŠK MěÚ Hostomice 1549 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram 1878 0
2007/2008 11 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Maršálek Miroslav Jince A 1572 0
2007/2008 10 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Dražan Miloslav ŠK Příbram - Baník B 1349 ½
2007/2008 8 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Vančát Ondřej ŠK Alva Příbram D 1486 1
2007/2008 7 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Müller Jan ŠK Rakovník B 1828 0
2007/2008 6 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Zadina Jaroslav Zadinovi Jince 1582 ½
2007/2008 5 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1675 0
2007/2008 3 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Šinágl Martin TJ Lokomotiva Zdice B 1428 ½
2007/2008 2 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice B 1964 0
2007/2008 1 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1423 0
2006/2007 11 ŠK Hostomice 1608 Kvasnička Ladislav SK Liteň 1597 0
2006/2007 10 ŠK Hostomice 1608 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1515 1
2006/2007 9 ŠK Hostomice 1608 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1561 0
2006/2007 8 ŠK Hostomice 1608 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1250 1
2006/2007 6 ŠK Hostomice 1608 Turický David Lokomotiva Zdice B 1486 ½
2006/2007 5 ŠK Hostomice 1608 Batík Jan Kovohutě Příbram 1487 ½
2006/2007 4 ŠK Hostomice 1608 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1475 0
2006/2007 3 ŠK Hostomice 1608 Boháč Pavel ŠK Řevnice 1745 0
2006/2007 2 ŠK Hostomice 1608 Čábelka Rolf TJ Jince A 1869 0
2006/2007 1 ŠK Hostomice 1608 Oberman Radek Lokomotiva Beroun B 1100 1
2005/2006 11 ŠK Hostomice A 1602 Beneš Karel TJ SOU Příbram B 1566 1
2005/2006 10 ŠK Hostomice A 1602 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 1
2005/2006 9 ŠK Hostomice A 1602 Duda Michal ŠK Rakovník C 1475 1
2005/2006 8 ŠK Hostomice A 1602 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram A 1627 0
2005/2006 7 ŠK Hostomice A 1602 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1536 0
2005/2006 6 ŠK Hostomice A 1602 Rosenbaumová Eva Lokomotiva Zdice B 1250 1
2005/2006 5 ŠK Hostomice A 1602 Válek Martin ŠK Řevnice A 1653 1
2005/2006 3 ŠK Hostomice A 1602 Zeisek Václav TJ Jince B 1555 0
2005/2006 2 ŠK Hostomice A 1602 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram E 2121 0
2005/2006 1 ŠK Hostomice A 1602 Kasl Tomáš Lokomotiva Zdice A 1856 0
2004/2005 11 ŠK OB Hostomice 1595 Třešňák Lukáš Loko Zdice 1534 1
2004/2005 8 ŠK OB Hostomice 1595 Mikeš Vlastislav Alva Příbram D 1465 1
2004/2005 7 ŠK OB Hostomice 1595 Černý Milan Loko Beroun B 1681 0
2004/2005 6 ŠK OB Hostomice 1595 Šedivý Vlastimil Kovohutě Příbram 1687 ½
2004/2005 5 ŠK OB Hostomice 1595 Saxl Jiří SOU Dubno B 1758 0
2004/2005 4 ŠK OB Hostomice 1595 Dlugoš Marcel TJ Jince C ½
2004/2005 3 ŠK OB Hostomice 1595 Stluka František Alva Příbram E 2121 0
2004/2005 2 ŠK OB Hostomice 1595 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák B 1746 0
2004/2005 1 ŠK OB Hostomice 1595 Šinágl Martin ŠK Liteň 1458 1
2003/2004 10 ŠK Hostomice 1563 Slavík Antonín TJ Jince B 1440 1
2003/2004 9 ŠK Hostomice 1563 Stluka František Alva Příbram E 2116 0
2003/2004 8 ŠK Hostomice 1563 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1804 1
2003/2004 7 ŠK Hostomice 1563 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice 1929 0
2003/2004 6 ŠK Hostomice 1563 Schmidt Jiří SOU Dubno B 1612 1
2003/2004 5 ŠK Hostomice 1563 Zeisek Václav TJ Jince B ½
2003/2004 4 ŠK Hostomice 1563 Stluka František Alva Příbram E 2116 0
2003/2004 3 ŠK Hostomice 1563 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1737 0
2003/2004 2 ŠK Hostomice 1563 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice 1929 0
2003/2004 1 ŠK Hostomice 1563 Beneš Karel SOU Dubno B 1551 1