Hráč Kolář Jáchym

Kolář Jáchym

User Pic
Jméno: Kolář Jáchym
Oddíl: Šachový klub Louny z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2148
Elo mezinárodní: 2134
ID: 5057
FIDE ID: 313505
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Louny"A" 2134 2148 Bublík František ŠK Teplice"B" 1853 1823 1
2018/2019 11 ŠK UNION Louny 2142 2165 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2218 2224 0
2018/2019 8 ŠK UNION Louny 2154 2165 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2087 2096 0
2018/2019 6 ŠK UNION Louny 2156 2165 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2071 2106 ½
2018/2019 2 ŠK UNION Louny 2156 2158 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2148 2126 ½
2018/2019 1 ŠK UNION Louny 2146 2158 Boreš Roman SK Děčín 2132 2125 1
2009/2010 4 Sokol Plzeň 1 A 2171 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná A 2050 0
2009/2010 5 ŠK Union Louny"A" 2171 Kindl František TJ Sokol Údlice 1933 1
2009/2010 4 ŠK Union Louny"A" 2171 Machálek Bedřich Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1988 1
2009/2010 3 ŠK Union Louny"A" 2171 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 ½
2009/2010 2 ŠK Union Louny"A" 2171 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2086 0
2008/2009 11 ŠK Union Louny"A" 2171 Dusbaba Karel ŠK Teplice"C" 2035 1
2008/2009 10 ŠK Union Louny"A" 2171 Seliger Bedřich ŠK Teplice"B" 1919 1
2008/2009 6 ŠK Union Louny"A" 2171 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 2000 1
2008/2009 3 ŠK Union Louny"A" 2171 Bezpalec Vratislav ŠK Sp.Ústí"B" 1994 0
2007/2008 9 ŠK Louny A 2142 Tureček Václav TJ Svádov-Olšinky A 2002 1
2007/2008 7 ŠK Louny A 2142 Kurka František TJ Bonex Teplice B 2115 1
2007/2008 6 ŠK Louny A 2142 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2010 1
2007/2008 4 ŠK Louny A 2142 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 0
2007/2008 3 ŠK Louny A 2142 Valeš Václav SK Děčín A 2170 ½
2007/2008 2 ŠK Louny A 2142 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2211 ½
2007/2008 10 Sokol Plzeň 1 C 2142 Stluka František ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 1
2007/2008 9 Sokol Plzeň 1 C 2142 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad Praha B 2155 ½
2007/2008 8 Sokol Plzeň 1 C 2142 Klicnar Martin Viktoria Žižkov Praha A 2154 ½
2007/2008 6 Sokol Plzeň 1 C 2142 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice A 2075 1
2006/2007 10 ŠK Union Louny"A" 2134 Lorenc Tomáš KŠ Tietz Karlovy Vary 2137 0
2006/2007 9 ŠK Union Louny"A" 2134 Kánský Pavel SK Děčín "A" 2178 1
2006/2007 8 ŠK Union Louny"A" 2134 Mrnka Jan TJ Slavoj Litoměřice"A" 2096 0
2006/2007 7 ŠK Union Louny"A" 2134 Kozák Miloš ČSOB"B" 2257 1
2006/2007 6 ŠK Union Louny"A" 2134 Sochor Jiří Bonex Teplice"A" 2253 ½
2006/2007 4 ŠK Union Louny"A" 2134 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2196 1
2006/2007 3 ŠK Union Louny"A" 2134 Pokorný Milan Bohemians Praha "B" 2197 ½
2006/2007 2 ŠK Union Louny"A" 2134 Most Zdeněk Baník Chemakryl Sokolov 2132 0
2005/2006 11 ŠK Louny 2096 Lorenc Tomáš KŠT K.VaryA"" 2125 ½
2004/2005 10 Union Louny "A" 2062 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2133 1
2004/2005 9 Union Louny "A" 2062 Zítek Miroslav Sokol Údlice "A" 1903 1
2004/2005 7 Union Louny "A" 2062 Šťastný Petr Bonex Teplice "B" 2028 1
2004/2005 6 Union Louny "A" 2062 Pecka František Slovan Jirkov 2074 1
2004/2005 5 Union Louny "A" 2062 Němec Petr Sp.Ústí n.L. "B" 2008 ½
2004/2005 3 Union Louny "A" 2062 Kalina Jiří CHP Litvínov 2061 1
2004/2005 2 Union Louny "A" 2062 Budil Zdeněk Loko Most "B" 1917 1
2004/2005 1 Union Louny "A" 2062 Hula Lukáš Sj.Litoměřice "A" 2043 1
2003/2004 11 ŠK Union Louny 2089 Ráliš Petr Tatran Podbořany 2252 1
2003/2004 10 ŠK Union Louny 2089 Kupšovský Václav Sp.Ústí n.L. 1997 ½
2003/2004 9 ŠK Union Louny 2089 Pecka František Slovan Jirkov 2070 ½
2003/2004 8 ŠK Union Louny 2089 Janda Zdeněk SK Demas Děčín 2143 1
2003/2004 7 ŠK Union Louny 2089 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2176 ½
2003/2004 6 ŠK Union Louny 2089 Mittelbach Zdeněk Loko Ústí n.L. 1952 1
2003/2004 5 ŠK Union Louny 2089 Machala Vladislav CHP Litvínov 2008 1
2003/2004 4 ŠK Union Louny 2089 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2040 0
2003/2004 3 ŠK Union Louny 2089 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2101 1
2003/2004 2 ŠK Union Louny 2089 Hula Lukáš Sj.Litoměřice 2062 0
2003/2004 1 ŠK Union Louny 2089 Vrchotka Josef Bonex Teplice 2036 0