Hráč Bartoš Michal

Bartoš Michal

User Pic
Jméno: Bartoš Michal
Oddíl: ŠK TJ Dolní Benešov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1809
Elo mezinárodní: 1727
ID: 10100
FIDE ID: 306452
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK U Freda Darkovičky 1727 1805 Kotula Josef ŠK Píšť 0 1617 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK TJ Dolní Benešov B 1727 1761 Müller Herbert ŠK Orel Opava B 0 1606 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK TJ Dolní Benešov B 1721 1761 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1591 1683 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK TJ Dolní Benešov B 1721 1761 Gruss Erik ŠO Jiskra Rýmařov 0 0 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK TJ Dolní Benešov B 1715 1761 Skalka Michal TJ Lokomotiva Krnov A 0 1283 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK TJ Dolní Benešov B 1715 1761 Rinka Petr SK Kravaře 1559 1619 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK TJ Dolní Benešov B 1728 1762 Hasík Karel ŠK Orel Opava A 1876 1847 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK TJ Dolní Benešov B 1715 1762 Černý Pavel Slezan Opava B 1857 1871 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK TJ Dolní Benešov B 1715 1762 Hmurčík-Solár Jozef SK Bruntál 1746 1739 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK TJ Dolní Benešov B 1715 1762 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1396 1584 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK TJ Dolní Benešov B 1709 1762 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov B 1539 1567 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK U Freda Darkovičky 1727 1761 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov "A" 0 1717 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK U Freda Darkovičky 1721 1761 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1688 1739 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK U Freda Darkovičky 1721 1761 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice 1867 1832 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK U Freda Darkovičky 1721 1761 Mlýnek Stanislav ŠK U Lípy Malé Hoštice 1689 1759 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK U Freda Darkovičky 1715 1761 Kotula Josef ŠK Píšť 0 1623 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK U Freda Darkovičky 1715 1762 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Bud. "B" 1802 1835 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK U Freda Darkovičky 1728 1762 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1902 1919 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK U Freda Darkovičky 1715 1762 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1753 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK U Freda Darkovičky 1715 1762 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1711 1706 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK U Freda Darkovičky 1709 1762 Štencel Václav ŠO TJ Velká Polom "A" 1780 1788 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK TJ Dolní Benešov A 1719 1739 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál 1757 1729 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK U Freda Darkovičky 1708 1739 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 0 1778 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK U Freda Darkovičky 1711 1739 Trojek Miroslav ŠO TJ Velká Polom "B" 1714 1720 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK U Freda Darkovičky 1711 1739 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1789 1796 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK U Freda Darkovičky 1711 1739 Premus Jan SK Kravaře "B" 1636 1683 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK U Freda Darkovičky 1711 1739 Kriebel Rudolf ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1802 1804 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK U Freda Darkovičky 1705 1737 Bartošek Martin ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1787 1797 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK U Freda Darkovičky 1692 1737 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1890 1815 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK U Freda Darkovičky 1692 1737 Strachota Jan ŠK Píšť 0 1557 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK U Freda Darkovičky 1704 1737 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov "A" 1768 1713 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK TJ Dolní Benešov C 1777 1803 Drtil Lubomír SK Jiskra Rýmařov 1769 1769 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK TJ Dolní Benešov C 1776 1803 Pistovčáková Aneta Slezan Opava C 1798 1836 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov C 1772 1803 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1864 1856 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov C 1772 1803 Cyroň Karel TJ Velká Polom 1820 1798 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK TJ Dolní Benešov C 1763 1803 Kučeja Pavel SK Kravaře 1700 1735 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK TJ Dolní Benešov C 1763 1803 Gazda Pavel ŠK Orel Opava B 1792 1798 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov C 1776 1803 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1827 1867 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK TJ Dolní Benešov C 1776 1803 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1615 1694 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov C 1776 1803 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1705 1736 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov C 1751 1798 Jureček Daniel ŠK Orel Opava A 1829 1859 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK TJ Dolní Benešov B 1776 1803 Kramoliš Pavel TJ Ostrava B 1833 1831 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK U Freda Darkovičky 1776 1803 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 0 1816 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK U Freda Darkovičky 1772 1803 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1808 1836 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK U Freda Darkovičky 1772 1803 Müller Leo Orel Opava "C" 1747 1730 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK U Freda Darkovičky 1763 1803 Vavřínek Radomír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1745 1798 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK U Freda Darkovičky 1763 1803 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1819 1829 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK U Freda Darkovičky 1776 1803 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1711 1690 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK U Freda Darkovičky 1776 1803 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov "A" 1836 1862 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK U Freda Darkovičky 1751 1798 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice 0 1723 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1706 1675 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2031 2052 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Kriebel Rudolf ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1813 1850 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Křefký Manfréd ŠK Píšť 1800 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1812 1813 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1774 1854 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Depta Tomáš Orel Opava "C" 1764 1878 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1855 1844 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1966 2002 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1810 1757 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1834 1841 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1749 1694 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně 1790 1772 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Josefus Marek SK Kravaře 1794 1832 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1808 1779 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Vavřínková Eliška ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1739 1732 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1873 1897 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Klimša Jiří ŠO TJ Velká Polom "A" 1815 1796 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Buffa Miroslav Slezan Opava "C" 1889 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Kovács Viliam ŠK Orel Opava "C" 1801 1766 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1703 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1793 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Vícha Martin Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1925 1957 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Jureček Daniel Orel Opava "C" 1754 1812 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1728 1695 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1818 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1864 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 Husar Ivo TJ Velká Polom "A" 1834 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1902 1916 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 Müller Leo ŠK TJ Vítkov 1887 1838 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 Jureček Daniel ŠK Orel Opava B 1754 1812 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně 1853 1782 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 Glinz Leo SK Kravaře 1755 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1834 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1870 1789 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1743 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Chovanec Karel Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Lanc Rudolf ŠK Bruntál "A" 1982 1981 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava "A" 1979 1974 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Martinek Petr ŠK Orel Opava "B" 1867 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 Stania Petr Slezan Opava "C" 1781 1774 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK U Freda Darkovičky 1960 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1839 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK U Freda Darkovičky 1960 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1808 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK U Freda Darkovičky 1960 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1759 1950 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK U Freda Darkovičky 1960 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1725 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK U Freda Darkovičky 1960 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1973 1973 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK U Freda Darkovičky 1960 Kozák Lubomír Orel Opava "C" 1979 1974 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK U Freda Darkovičky 1960 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1750 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1658 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1954 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1800 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1713 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1806 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1901 1803 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1952 1860 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK U Freda Darkovičky 1919 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1854 1899 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Kramář Filip TJ SK Kravaře "A" 1597 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1665 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1901 1803 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Polák Petr Orel Opava "B" 1931 1821 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Martinek Petr Orel Opava "A" 1910 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Kubiš Ondřej ŠK Bruntál "B" 1345 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1781 1781 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1772 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "D" 1801 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1817 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1814 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1653 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1861 1890 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře 1894 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1996 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1851 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1883 1875 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál "A" 2048 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1861 1890 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1845 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 1975 1966 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Husar Ivo TJ Velká Polom 1859 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Zajunc Josef Orel Opava "B" 1781 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1826 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1774 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1787 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1705 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1660 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "D" 1788 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Godovský Jiří TJ SK Kravaře 1852 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p/P 1925 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1889 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1864 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1862 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1936 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1880 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1977 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1835 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1783 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Kurka Vilém Sokol Štěpánkovice 1859 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1737 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1854 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1934 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1777 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK U Freda Darkovičky 1869 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1792 1 soutěž
2009/2010 9 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1816 1 soutěž
2009/2010 8 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Richter Ivan Sokol Vrbno p/P 1889 0 soutěž
2009/2010 7 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Homola Jiří ŠO Jiskra Rýmařov 1901 ½ soutěž
2009/2010 6 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Godovský Jiří TJ SK Kravaře 1896 1 soutěž
2009/2010 5 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Lorenz Bohumír Orel Opava 1966 ½ soutěž
2009/2010 4 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 1988 0 soutěž
2009/2010 3 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Olšar Robin Slezan Opava "C" 2045 ½ soutěž
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "B" 1 soutěž
2009/2010 1 MSA Dolní Benešov "D" 1869 Škrob Jaroslav ŠK GOBE Píšť 1727 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Jureček Daniel ŠK West Opava "B" 1848 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1845 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Lorenz Bohumír Orel Opava 1976 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1860 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Krella Martin TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1535 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Kotula Josef Gobe Píšť 1716 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 2004 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1871 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK U Freda Darkovičky 1870 Pastorek Alfons ŠKTP Hrabyně "B" 1913 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Trpík Ludvík TJ Jiskra Rýmařov 1803 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Ferenc Norbert ŠK Kravaře 1712 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Petr Miroslav Lokomotiva Krnov "B" 1508 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Mikulenčák Jan ŠK TP Hrabyně 1588 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "B" 1806 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Mrnka Miroslav TJ Sokol Háj 1613 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov "A" 1752 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Škrob Jaroslav Gobe Píšť 1729 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Husar Ivo TJ Velká Polom 1820 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1908 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Kočárek Jiří Slezan Opava "D" 1642 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1874 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1859 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1667 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1739 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK U Freda Darkovičky 1872 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1900 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1872 Martínek Oldřich Lokomotiva Krnov "B" 1585 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1872 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1716 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1872 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1630 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1872 Kočárek Jiří Slezan Opava "C" 1642 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1872 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1691 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Lorenz Bohumír Slezský šachový klub Opava 1933 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1957 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Ludwig Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1968 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Hromada Václav Slezan Opava "C" 2149 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Byma Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1966 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Kurka Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1875 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Hružík Lumír TJ Sokol Háj 1836 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1865 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK u Freda Darkovičky 1896 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov 1794 1 soutěž
2006/2007 11 MSA Dolní Benešov B 1896 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín 1890 ½ soutěž
2006/2007 10 MSA Dolní Benešov B 1896 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov 1848 1 soutěž
2006/2007 8 MSA Dolní Benešov B 1896 Cupek Martin TŽ Třinec C 2055 0 soutěž
2006/2007 7 MSA Dolní Benešov B 1896 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová B 2024 ½ soutěž
2006/2007 6 MSA Dolní Benešov B 1896 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál 2007 0 soutěž
2006/2007 4 MSA Dolní Benešov B 1896 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1812 ½ soutěž
2006/2007 2 MSA Dolní Benešov B 1896 Vícha Martin Slezan Opava B 1890 0 soutěž
2006/2007 1 MSA Dolní Benešov B 1896 Socha Jaromír ŠK Šenov 2012 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1795 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 Kozák Vladimír TJ Slavoj Bruntál "C" 1670 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 Hrouza Martin VMS Sosnová - Lichnov 1556 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1849 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1847 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1808 ½ soutěž
2005/2006 11 Darkovičky 1869 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1712 1 soutěž
2005/2006 8 Darkovičky 1869 Martinek Pavel West Opava "B" 1795 ½ soutěž
2005/2006 7 Darkovičky 1869 Hajda Jaroslav Hrabyně "B" 1975 1 soutěž
2005/2006 6 Darkovičky 1869 Kurka Vilém Štěpánkovice 1882 0 soutěž
2005/2006 5 Darkovičky 1869 Kučeja Pavel Kravaře "A" 1755 1 soutěž
2005/2006 4 Darkovičky 1869 Škrob Jaroslav Gobe Píšť 1724 1 soutěž
2005/2006 3 Darkovičky 1869 Miketa Jiří Dolní Benešov "D" 1853 ½ soutěž
2005/2006 2 Darkovičky 1869 Trojek Miroslav Háj ve Slezsku 1849 ½ soutěž
2004/2005 9 U Freda Darkovičky 1846 Studený Petr Slavoj Bruntál B 1768 ½ soutěž
2004/2005 8 U Freda Darkovičky 1846 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2091 0 soutěž
2004/2005 6 U Freda Darkovičky 1846 Kocur Valter MSA Dol.Benešov B 2121 0 soutěž
2004/2005 5 U Freda Darkovičky 1846 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1942 ½ soutěž
2004/2005 4 U Freda Darkovičky 1846 Klobouk Jiří MSA Dol.Benešov D 1800 ½ soutěž
2004/2005 3 U Freda Darkovičky 1846 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1735 ½ soutěž
2004/2005 2 U Freda Darkovičky 1846 Hovůrek Gerhard MSA Dol.Benešov C 1882 ½ soutěž
2004/2005 1 U Freda Darkovičky 1846 Hromada Pavel Sokol Jakartovice 2207 0 soutěž
2003/2004 11 MSA Dol.Benešov C 1826 Krejcar Robert Slavoj Bruntál B 1779 1 soutěž
2003/2004 10 MSA Dol.Benešov C 1826 Slaměník Jan Jiskra Rýmařov 2063 ½ soutěž
2003/2004 9 MSA Dol.Benešov C 1826 Štencel Václav SŠK Opava 1865 ½ soutěž
2003/2004 8 MSA Dol.Benešov C 1826 Zdráhal Václav WEST 1999 Opava B 1819 ½ soutěž
2003/2004 7 MSA Dol.Benešov C 1826 Kondratiev Igor Sokol Jakartovice 1809 1 soutěž
2003/2004 6 MSA Dol.Benešov C 1826 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p.Prad 1832 ½ soutěž
2003/2004 5 MSA Dol.Benešov C 1826 Magál Ladislav Lokomotiva Krnov B 1615 1 soutěž
2003/2004 4 MSA Dol.Benešov C 1826 Vaněk Ladislav TJ Břidličná B 1972 0 soutěž
2003/2004 3 MSA Dol.Benešov C 1826 Pospíšil Miroslav Granitol M.Beroun 1530 1 soutěž
2003/2004 2 MSA Dol.Benešov C 1826 Olšar Robin Slezan Opava D 1789 ½ soutěž
2003/2004 1 MSA Dol.Benešov C 1826 Sněhota Vilém MSA Dol.Benešov D 1804 ½ soutěž