Hráč Kašný Josef

Kašný Josef

User Pic
Jméno: Kašný Josef
Oddíl: ŠO U Lípy Malé Hoštice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1690
Elo mezinárodní: 0
ID: 10118
FIDE ID: 388963
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1686 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1669 1617 ½
2018/2019 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1686 Šauman Petr ŠO TJ Vítkov "A" 0 1567 1
2017/2018 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1678 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1797 1799 ½
2017/2018 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1678 Slanina Maxmilián ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1654 ½
2017/2018 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1678 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 0 1599 1
2017/2018 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1678 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 0 1562 1
2017/2018 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1678 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 0 1816 0
2016/2017 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Křefký Verner ŠK Píšť 1651 1
2016/2017 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1614 1
2016/2017 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1640 1
2016/2017 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2004 1927 0
2016/2017 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1811 0
2016/2017 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1741 0
2016/2017 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1778 1738 1
2016/2017 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Premus Jan SK Kravaře "B" 1577 0
2016/2017 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Vavřínková Eliška ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1739 1732 0
2015/2016 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Ličková Renáta ŠO TJ Velká Polom "A" 1793 ½
2015/2016 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1856 1783 0
2015/2016 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Staněk Antonín ŠK Orel Opava "C" 1844 ½
2015/2016 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1924 1918 ½
2015/2016 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice 1487 1
2015/2016 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1811 ½
2015/2016 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1611 0
2015/2016 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1749 1
2015/2016 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1625 1599 0
2015/2016 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 Bartošek Martin ŠO TJ Vítkov 1815 1729 0
2014/2015 7 Slezan Opava "C" 1718 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1685 0
2014/2015 3 Slezan Opava "C" 1718 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť 1542 0
2014/2015 2 Slezan Opava "C" 1718 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 0
2014/2015 1 Slezan Opava "C" 1718 Premus Jan SK Kravaře "B" 1548 0
2013/2014 7 Slezan Opava "C" 1699 Hadámek Miroslav ŠK Bruntál "A" 1761 1737 0
2013/2014 6 Slezan Opava "C" 1699 Koppi Vladimír TJ Lokomotiva Krnov 1625 1
2013/2014 3 Slezan Opava "C" 1699 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1599 ½
2013/2014 2 Slezan Opava "C" 1699 Otisk Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1673 ½
2013/2014 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1920 ½
2013/2014 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1635 1
2013/2014 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Holeček Radim TJ Velká Polom 1670 1
2013/2014 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Ferenc Norbert SK Kravaře "B" 1716 0
2013/2014 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1725 ½
2013/2014 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1689 ½
2013/2014 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1923 0
2013/2014 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1497 1
2013/2014 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 ½
2013/2014 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 Číž Dušan TJ Vítkov 1734 1
2012/2013 11 Slezan Opava "C" 1664 Husar Ivo TJ Velká Polom 1851 ½
2012/2013 10 Slezan Opava "C" 1664 Pekáč Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1492 1
2012/2013 9 Slezan Opava "C" 1664 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1670 1
2012/2013 8 Slezan Opava "C" 1664 Jaššo Slavomír TJ Vítkov 1689 1749 ½
2012/2013 7 Slezan Opava "C" 1664 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1601 ½
2012/2013 6 Slezan Opava "C" 1664 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 1
2012/2013 5 Slezan Opava "C" 1664 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1863 ½
2012/2013 4 Slezan Opava "C" 1664 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1495 1766 ½
2012/2013 2 Slezan Opava "C" 1664 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1716 1
2011/2012 9 Slezan Opava "E" 1674 Foltýn Miroslav ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1000 1
2011/2012 7 Slezan Opava "E" 1674 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 ½
2011/2012 6 Slezan Opava "E" 1674 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "B" 1679 0
2011/2012 5 Slezan Opava "E" 1674 Černý Jiří ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1572 ½
2011/2012 3 Slezan Opava "E" 1674 Tomíček Miloslav GOBE Píšť "B" 1368 1
2011/2012 1 Slezan Opava "E" 1674 Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1323 0
2011/2012 10 Slezan Opava "D" 1674 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1964 1853 ½
2011/2012 9 Slezan Opava "D" 1674 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 ½
2011/2012 8 Slezan Opava "D" 1674 Moravec Ervin ŠK "U Freda" Darkovičky 1670 1
2011/2012 6 Slezan Opava "D" 1674 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1757 ½
2011/2012 5 Slezan Opava "D" 1674 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1817 ½
2011/2012 4 Slezan Opava "D" 1674 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1593 ½
2011/2012 3 Slezan Opava "D" 1674 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 0
2011/2012 2 Slezan Opava "D" 1674 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice 1000 ½
2011/2012 1 Slezan Opava "D" 1674 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1474 1
2010/2011 11 Slezan Opava "D" 1678 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1705 ½
2010/2011 10 Slezan Opava "D" 1678 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1880 ½
2010/2011 9 Slezan Opava "D" 1678 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 0
2010/2011 8 Slezan Opava "D" 1678 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1624 0
2010/2011 7 Slezan Opava "D" 1678 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2109 0
2010/2011 6 Slezan Opava "D" 1678 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 ½
2010/2011 5 Slezan Opava "D" 1678 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1806 ½
2010/2011 4 Slezan Opava "D" 1678 Müller Herbert Orel Opava "B" 1679 ½
2010/2011 3 Slezan Opava "D" 1678 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1826 ½
2010/2011 2 Slezan Opava "D" 1678 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 1
2010/2011 1 Slezan Opava "D" 1678 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1710 1
2009/2010 7 Slezan Opava "E" 1686 Havlíček Lubomír Orel Opava "B" 1
2009/2010 6 Slezan Opava "E" 1686 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1562 0
2009/2010 5 Slezan Opava "E" 1686 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1788 ½
2009/2010 4 Slezan Opava "E" 1686 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "F" 1702 ½
2009/2010 3 Slezan Opava "E" 1686 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "B" 1509 1
2009/2010 2 Slezan Opava "E" 1686 Slaný Josef ŠK Spartak Budišov ½
2009/2010 1 Slezan Opava "E" 1686 Kramář Filip TJ SK Kravaře "B" 1
2009/2010 11 Slezan Opava "D" 1686 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1802 0
2009/2010 10 Slezan Opava "D" 1686 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1612 ½
2009/2010 9 Slezan Opava "D" 1686 Harazim Vilém Sokol Štěpánkovice 1737 ½
2009/2010 7 Slezan Opava "D" 1686 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1741 ½
2009/2010 6 Slezan Opava "D" 1686 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1557 0
2009/2010 4 Slezan Opava "D" 1686 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1735 ½
2009/2010 3 Slezan Opava "D" 1686 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1777 1
2009/2010 2 Slezan Opava "D" 1686 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1715 ½
2009/2010 1 Slezan Opava "D" 1686 Benedikt Rudolf TJ Velká Polom 1494 1
2008/2009 8 TJ Slezan Opava D 1705 Palacký Oldřich ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1376 1
2008/2009 7 TJ Slezan Opava D 1705 Mrovec Jakub TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1496 1
2008/2009 6 TJ Slezan Opava D 1705 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1768 0
2008/2009 5 TJ Slezan Opava D 1705 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1819 1
2008/2009 4 TJ Slezan Opava D 1705 TJ SK Kravaře B 1
2008/2009 3 TJ Slezan Opava D 1705 Harazim Richard ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 1
2008/2009 2 TJ Slezan Opava D 1705 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov F 1683 0
2008/2009 1 TJ Slezan Opava D 1705 Kozák Lubomír TJ Slezan Opava E 1851 0
2008/2009 11 Slezan Opava "C" 1705 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1382 1
2008/2009 10 Slezan Opava "C" 1705 Bendík Martin ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2008/2009 9 Slezan Opava "C" 1705 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1588 0
2008/2009 8 Slezan Opava "C" 1705 Pardy Jiří ŠK West Opava "B" 1756 0
2008/2009 7 Slezan Opava "C" 1705 Rak Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou ½
2008/2009 6 Slezan Opava "C" 1705 Hampl Pavel TJ Velká Polom 1534 1
2008/2009 3 Slezan Opava "C" 1705 Halfar Richard TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1648 0
2008/2009 2 Slezan Opava "C" 1705 Joško Jiří Gobe Píšť 1629 ½
2008/2009 1 Slezan Opava "C" 1705 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1544 ½
2007/2008 11 Slezan Opava "D" 1701 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1795 ½
2007/2008 10 Slezan Opava "D" 1701 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1670 1
2007/2008 9 Slezan Opava "D" 1701 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1859 1
2007/2008 8 Slezan Opava "D" 1701 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1926 0
2007/2008 7 Slezan Opava "D" 1701 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 0
2007/2008 6 Slezan Opava "D" 1701 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1864 0
2007/2008 5 Slezan Opava "D" 1701 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1896 0
2007/2008 4 Slezan Opava "D" 1701 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1900 ½
2007/2008 3 Slezan Opava "D" 1701 Škrob Jaroslav Gobe Píšť 1729 ½
2007/2008 2 Slezan Opava "D" 1701 Otisk Miroslav TJ Velká Polom 1716 ½
2007/2008 1 Slezan Opava "D" 1701 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1908 1
2007/2008 9 Slezan Opava "C" 1701 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1691 ½
2007/2008 7 Slezan Opava "C" 1701 Koppi Vladimír Lokomotiva Krnov "B" 1515 0
2007/2008 2 Slezan Opava "C" 1701 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1740 ½
2007/2008 1 Slezan Opava "C" 1701 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 0
2006/2007 11 Slezan Opava "D" 1704 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1775 1
2006/2007 10 Slezan Opava "D" 1704 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1861 0
2006/2007 9 Slezan Opava "D" 1704 Škrob Jaroslav ŠK Gobe Píšť 1740 ½
2006/2007 8 Slezan Opava "D" 1704 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 0
2006/2007 7 Slezan Opava "D" 1704 Grygar David ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1772 0
2006/2007 6 Slezan Opava "D" 1704 Holeček Radim TJ Velká Polom 1755 ½
2006/2007 5 Slezan Opava "D" 1704 Krautwurst Milan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 0
2006/2007 4 Slezan Opava "D" 1704 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 ½
2006/2007 3 Slezan Opava "D" 1704 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1835 ½
2006/2007 2 Slezan Opava "D" 1704 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1840 1
2006/2007 1 Slezan Opava "D" 1704 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1703 0
2005/2006 8 Slezan Opava "C" 1712 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1745 0
2005/2006 6 Slezan Opava "C" 1712 Lojška Melichar TJ Břidličná 1597 0
2005/2006 11 Slezan Opava "D" 1712 Bartoš Michal Darkovičky 1869 0
2005/2006 10 Slezan Opava "D" 1712 Kurka Michal Dolní Benešov "E" 1659 1
2005/2006 8 Slezan Opava "D" 1712 Pastorek Alfons Hrabyně "B" 1974 1
2005/2006 7 Slezan Opava "D" 1712 Czudek Bohuslav Štěpánkovice 1878 ½
2005/2006 6 Slezan Opava "D" 1712 Godovský Jiří Kravaře "A" 1841 0
2005/2006 5 Slezan Opava "D" 1712 Křefký Verner Gobe Píšť 1717 0
2005/2006 4 Slezan Opava "D" 1712 Miketa Jiří Dolní Benešov "D" 1853 ½
2005/2006 3 Slezan Opava "D" 1712 Hružík Lumír Háj ve Slezsku 1824 0
2005/2006 2 Slezan Opava "D" 1712 Pudich Petr Ludgeřovice 1830 1
2005/2006 1 Slezan Opava "D" 1712 Grygar David Hradec n/M 1804 0
2004/2005 10 Slezan Opava F" 1713 Krautwurst Milan TJ Kobeřice B" 1
2004/2005 9 Slezan Opava F" 1713 Byma Pavel TJ Velká Polom 1836 0
2004/2005 8 Slezan Opava F" 1713 Kašík Josef TJ Jakartovice B" 1770 0
2004/2005 7 Slezan Opava F" 1713 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně C" 1923 0
2004/2005 6 Slezan Opava F" 1713 Sněhota Milan ŠK Bolatice A" 1855 ½
2004/2005 5 Slezan Opava F" 1713 Tesárek Adolf ŠO Hradec n. Mor. 1775 1
2004/2005 4 Slezan Opava F" 1713 Krautwurst Milan TJ Kobeřice B" 1
2004/2005 3 Slezan Opava F" 1713 Byma Pavel TJ Velká Polom 1836 ½
2004/2005 2 Slezan Opava F" 1713 Krautwurst Pavel TJ Kobeřice A" 1423 1
2004/2005 1 Slezan Opava F" 1713 Černý Pavel TJ Jakartovice B" 1808 0