Hráč Godovský Jiří

Godovský Jiří

User Pic
Jméno: Godovský Jiří
Oddíl: SK Kravaře
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1889
Elo mezinárodní: 1879
ID: 14904
FIDE ID: 388920
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 SK Kravaře 1889 1937 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov B 1869 1851 ½ soutěž
2019/2020 10 SK Kravaře 1889 1937 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1909 1912 0 soutěž
2019/2020 9 SK Kravaře 1894 1937 Záleský Karel Slezan Opava B 2054 2027 ½ soutěž
2019/2020 8 SK Kravaře 1894 1937 Lanc Rudolf SK Bruntál 1934 1940 0 soutěž
2019/2020 7 SK Kravaře 1887 1937 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1768 1817 1 soutěž
2019/2020 5 SK Kravaře 1871 1935 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1859 1870 1 soutěž
2019/2020 4 SK Kravaře 1871 1935 Janeček Miroslav Slezan Opava C 1725 1661 1 soutěž
2019/2020 3 SK Kravaře 1871 1935 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1870 1893 1 soutěž
2019/2020 2 SK Kravaře 1871 1935 Štefanišin Jan ŠO Jiskra Rýmařov 1882 1877 0 soutěž
2019/2020 1 SK Kravaře 1876 1935 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov A 2087 2052 0 soutěž
2019/2020 11 SK Kravaře "B" 1889 1937 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1936 1998 ½ soutěž
2019/2020 9 SK Kravaře "B" 1894 1937 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1784 1815 ½ soutěž
2019/2020 8 SK Kravaře "B" 1894 1937 Křefký Manfréd ŠK Píšť 0 1785 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Kravaře "B" 1894 1937 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Bud. "B" 1870 1883 ½ soutěž
2019/2020 6 SK Kravaře "B" 1887 1937 Vitásek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1904 1904 ½ soutěž
2019/2020 5 SK Kravaře "B" 1887 1935 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 0 1690 0 soutěž
2019/2020 3 SK Kravaře "B" 1871 1935 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "A" 1810 1819 0 soutěž
2019/2020 2 SK Kravaře "B" 1871 1935 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1788 1864 1 soutěž
2019/2020 1 SK Kravaře "B" 1876 1935 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov "A" 1692 1681 0 soutěž
2018/2019 7 SK Kravaře "B" 1865 1918 Jaššo Slavomír ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1834 1842 1 soutěž
2018/2019 5 SK Kravaře "B" 1866 1918 Strachota Jan ŠK Píšť 0 1557 1 soutěž
2018/2019 3 SK Kravaře "B" 1850 1907 Kurka Michal Sokol Štěpánkovice 0 1693 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Kravaře "B" 1850 1907 Klimša Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1794 1946 1 soutěž
2018/2019 1 SK Kravaře "B" 1845 1907 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1738 1790 1 soutěž
2017/2018 10 SK Kravaře 1833 1895 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1917 1861 1 soutěž
2017/2018 9 SK Kravaře 1830 1895 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1838 1857 0 soutěž
2017/2018 8 SK Kravaře 1830 1895 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1927 1957 1 soutěž
2017/2018 7 SK Kravaře 1816 1895 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov C 1946 1938 1 soutěž
2017/2018 5 SK Kravaře 1833 1895 Pardy Martin ŠK Orel Opava A 2018 2065 0 soutěž
2017/2018 3 SK Kravaře 1833 1895 Mužík Martin Slezan Opava C 2180 2156 0 soutěž
2017/2018 2 SK Kravaře 1833 1895 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1757 1831 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Kravaře 1823 1905 Husar Ivo TJ Velká Polom 1819 1838 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Kravaře "B" 1830 1895 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 0 1779 1 soutěž
2017/2018 7 SK Kravaře "B" 1830 1895 Klimša Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1789 1937 0 soutěž
2017/2018 6 SK Kravaře "B" 1816 1895 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1923 1972 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Kravaře "B" 1816 1895 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1790 1815 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Kravaře "B" 1833 1895 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1863 1818 1 soutěž
2017/2018 3 SK Kravaře "B" 1833 1895 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1859 1897 0 soutěž
2016/2017 8 SK Kravaře "B" 1821 1917 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "D" 2098 2111 0 soutěž
2016/2017 7 SK Kravaře "B" 1821 1917 Křefký Manfréd ŠK Píšť 1800 1 soutěž
2016/2017 6 SK Kravaře "B" 1821 1917 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 2019 2076 0 soutěž
2016/2017 5 SK Kravaře "B" 1821 1917 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1844 1 soutěž
2016/2017 3 SK Kravaře "B" 1821 1917 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1703 1 soutěž
2016/2017 1 SK Kravaře "B" 1821 1917 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1873 1897 ½ soutěž
2015/2016 11 SK Kravaře 1821 1917 Kárník Pavel ŠK Bruntál 2284 2278 0 soutěž
2015/2016 10 SK Kravaře 1821 1917 Klimša Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1819 1941 1 soutěž
2015/2016 9 SK Kravaře 1821 1917 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1781 1887 ½ soutěž
2015/2016 8 SK Kravaře 1821 1917 Šíma Pavel TJ Fulnek 2045 1968 ½ soutěž
2015/2016 7 SK Kravaře 1821 1917 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2064 2016 0 soutěž
2015/2016 5 SK Kravaře 1821 1917 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 0 soutěž
2015/2016 4 SK Kravaře 1821 1917 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2004 1927 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Kravaře 1821 1917 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 0 soutěž
2015/2016 2 SK Kravaře 1821 1917 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1918 1909 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Kravaře 1821 1917 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1806 1865 1 soutěž
2015/2016 10 SK Kravaře "B" 1821 1917 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 ½ soutěž
2015/2016 8 SK Kravaře "B" 1821 1917 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2098 2111 0 soutěž
2015/2016 7 SK Kravaře "B" 1821 1917 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1774 1854 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Kravaře "B" 1821 1917 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "A" 2019 2076 1 soutěž
2015/2016 4 SK Kravaře "B" 1821 1917 Jureček Daniel ŠK Orel Opava "C" 1837 1862 1 soutěž
2015/2016 3 SK Kravaře "B" 1821 1917 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1754 1826 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Kravaře "B" 1931 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1832 1 soutěž
2014/2015 10 SK Kravaře "B" 1931 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1864 0 soutěž
2014/2015 8 SK Kravaře "B" 1931 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1921 1911 1 soutěž
2014/2015 4 SK Kravaře "B" 1931 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1430 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Kravaře "B" 1931 Hasík Karel Orel Opava "C" 1735 1 soutěž
2014/2015 1 SK Kravaře "B" 1931 Stania Petr Slezan Opava "C" 1793 1775 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Kravaře 1931 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava B 1766 1872 1 soutěž
2014/2015 9 SK Kravaře 1931 Janyška Pavel ŠK Bruntál A 2051 2089 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Kravaře 1931 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1686 ½ soutěž
2014/2015 5 SK Kravaře 1931 Klimša Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1759 1936 1 soutěž
2014/2015 4 SK Kravaře 1931 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 0 soutěž
2014/2015 3 SK Kravaře 1931 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1984 1988 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Kravaře 1931 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2187 2174 0 soutěž
2014/2015 1 SK Kravaře 1931 Solný Michal ŠK TJ Vítkov 1971 1968 0 soutěž
2013/2014 9 TJ SK Kravaře "A" 1940 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1911 1949 0 soutěž
2013/2014 8 TJ SK Kravaře "A" 1940 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1861 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ SK Kravaře "A" 1940 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 0 soutěž
2013/2014 6 TJ SK Kravaře "A" 1940 Pavera Vít ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 0 soutěž
2013/2014 5 TJ SK Kravaře "A" 1940 Martinek Pavel ŠK Orel Opava "B" 1854 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ SK Kravaře "A" 1940 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1823 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ SK Kravaře "A" 1940 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 0 soutěž
2013/2014 2 TJ SK Kravaře "A" 1940 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1972 1982 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ SK Kravaře "A" 1940 Pán Vladimír ŠK Bruntál "A" 2023 2059 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Kravaře "B" 1940 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1421 1 soutěž
2013/2014 8 SK Kravaře "B" 1940 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 1 soutěž
2013/2014 6 SK Kravaře "B" 1940 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1975 1947 1 soutěž
2013/2014 4 SK Kravaře "B" 1940 Husar Ivo TJ Velká Polom 1861 1 soutěž
2013/2014 2 SK Kravaře "B" 1940 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1811 1 soutěž
2012/2013 9 TJ SK Kravaře "A" 1927 Kalavský Milan TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ SK Kravaře "A" 1927 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1851 1830 1 soutěž
2012/2013 6 TJ SK Kravaře "A" 1927 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1985 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ SK Kravaře "A" 1927 Mucha Břetislav ŠK Bruntál "B" 1820 0 soutěž
2012/2013 4 TJ SK Kravaře "A" 1927 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 2001 1999 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ SK Kravaře "A" 1927 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1839 1827 1 soutěž
2012/2013 2 TJ SK Kravaře "A" 1927 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1866 1 soutěž
2012/2013 1 TJ SK Kravaře "A" 1927 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1891 1845 1 soutěž
2011/2012 11 TJ SK Kravaře 1902 Hanzlík Bohuslav TJ Jiskra Rýmařov 1833 1 soutěž
2011/2012 10 TJ SK Kravaře 1902 Toman David ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1815 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ SK Kravaře 1902 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1851 1809 1 soutěž
2011/2012 6 TJ SK Kravaře 1902 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1964 1853 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ SK Kravaře 1902 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1950 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ SK Kravaře 1902 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 1 soutěž
2011/2012 3 TJ SK Kravaře 1902 Zlámal František TJ Město Albrechtice "B" 1877 1788 1 soutěž
2011/2012 2 TJ SK Kravaře 1902 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p/P 1777 1908 0 soutěž
2011/2012 1 TJ SK Kravaře 1902 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1851 1 soutěž
2010/2011 11 TJ SK Kravaře 1852 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 1 soutěž
2010/2011 10 TJ SK Kravaře 1852 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 2017 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ SK Kravaře 1852 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1843 1 soutěž
2010/2011 8 TJ SK Kravaře 1852 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1864 1 soutěž
2010/2011 7 TJ SK Kravaře 1852 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1862 0 soutěž
2010/2011 6 TJ SK Kravaře 1852 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1936 1 soutěž
2010/2011 5 TJ SK Kravaře 1852 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1912 1 soutěž
2010/2011 3 TJ SK Kravaře 1852 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1767 1 soutěž
2010/2011 2 TJ SK Kravaře 1852 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1816 1 soutěž
2009/2010 11 TJ SK Kravaře 1896 Minas Janis Ioannis Lokomotiva Krnov ½ soutěž
2009/2010 8 TJ SK Kravaře 1896 Křefký Manfréd ŠK GOBE Píšť 1799 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ SK Kravaře 1896 Klimša Jiří Sokol Háj ve Slezsku 1861 0 soutěž
2009/2010 6 TJ SK Kravaře 1896 Bartoš Michal MSA Dolní Benešov "D" 1869 0 soutěž
2009/2010 5 TJ SK Kravaře 1896 Vlček Antonín TJ Vítkov 1735 0 soutěž
2009/2010 4 TJ SK Kravaře 1896 Škovroň Josef Sokol Vrbno p/P 1925 0 soutěž
2009/2010 3 TJ SK Kravaře 1896 Matoušek Karel ŠO Jiskra Rýmařov 1861 1 soutěž
2009/2010 2 TJ SK Kravaře 1896 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1934 0 soutěž
2009/2010 1 TJ SK Kravaře 1896 Hajda Jaroslav Orel Opava 1869 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Kravaře 1915 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 2021 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Kravaře 1915 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2044 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Kravaře 1915 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Kravaře 1915 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov "A" 2015 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Kravaře 1915 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov "B" 1616 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Kravaře 1915 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1869 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Kravaře 1915 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně 2120 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Kravaře 1915 Ludwig Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1987 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Kravaře 1915 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2089 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Kravaře 1915 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "A" 1852 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kravaře 1915 Trojek Petr TJ Sokol Háj 2214 0 soutěž
2007/2008 11 TJ SK Kravaře "A" 1896 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1864 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ SK Kravaře "A" 1896 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1795 1 soutěž
2007/2008 9 TJ SK Kravaře "A" 1896 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1722 1 soutěž
2007/2008 8 TJ SK Kravaře "A" 1896 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1803 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ SK Kravaře "A" 1896 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1884 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ SK Kravaře "A" 1896 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 1 soutěž
2007/2008 5 TJ SK Kravaře "A" 1896 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1701 1 soutěž
2007/2008 4 TJ SK Kravaře "A" 1896 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1825 1 soutěž
2007/2008 3 TJ SK Kravaře "A" 1896 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "B" 1870 1 soutěž
2007/2008 2 TJ SK Kravaře "A" 1896 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1926 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ SK Kravaře "A" 1896 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 0 soutěž
2006/2007 11 TJ SK Kravaře "A" 1863 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1841 1 soutěž
2006/2007 10 TJ SK Kravaře "A" 1863 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 1 soutěž
2006/2007 9 TJ SK Kravaře "A" 1863 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1861 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ SK Kravaře "A" 1863 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "B" 1914 1 soutěž
2006/2007 7 TJ SK Kravaře "A" 1863 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1840 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ SK Kravaře "A" 1863 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1829 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ SK Kravaře "A" 1863 Byma Pavel TJ Velká Polom 1966 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ SK Kravaře "A" 1863 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "B" 1865 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ SK Kravaře "A" 1863 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1814 1 soutěž
2006/2007 2 TJ SK Kravaře "A" 1863 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ SK Kravaře "A" 1863 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1848 1 soutěž
2005/2006 11 Kravaře "A" 1841 Klein Antonín Hradec n/M 1819 ½ soutěž
2005/2006 10 Kravaře "A" 1841 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1829 1 soutěž
2005/2006 9 Kravaře "A" 1841 Bělka Lubomír Dolní Benešov "D" 1976 0 soutěž
2005/2006 7 Kravaře "A" 1841 Tchuř Pavel Ludgeřovice 1901 ½ soutěž
2005/2006 6 Kravaře "A" 1841 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1712 1 soutěž
2005/2006 5 Kravaře "A" 1841 Píša Vladimír Darkovičky 1983 ½ soutěž
2005/2006 4 Kravaře "A" 1841 Hovůrek Gerhard Dolní Benešov "E" 1844 0 soutěž
2005/2006 3 Kravaře "A" 1841 Solný Michal West Opava "B" 1884 1 soutěž
2005/2006 2 Kravaře "A" 1841 Řehulka Pavel Hrabyně "B" 1972 1 soutěž