Hráč Křefký Manfréd

Křefký Manfréd

User Pic
Jméno: Křefký Manfréd
Oddíl: Šachový klub Píšť z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1785
Elo mezinárodní: 0
ID: 8824
FIDE ID: 385379
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Píšť 0 1785 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1766 1803 ½
2018/2019 3 ŠK Píšť 0 1788 Jaššo Slavomír ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1830 1846 0
2018/2019 2 ŠK Píšť 0 1788 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1839 1920 ½
2018/2019 1 ŠK Píšť 0 1788 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1816 1814 ½
2017/2018 9 ŠK Píšť "A" 0 1796 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "C" 0 1562 ½
2017/2018 8 ŠK Píšť "A" 0 1796 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom "C" 1500 1586 1
2017/2018 7 ŠK Píšť "A" 0 1796 Vavřínková Jitka ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1637 1592 ½
2017/2018 6 ŠK Píšť "A" 0 1796 Šauman Petr ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2017/2018 5 ŠK Píšť "A" 0 1796 Kučera Tomáš ŠK 1935 Bolatice 1465 1597 1
2017/2018 4 ŠK Píšť "A" 0 1796 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 ½
2017/2018 3 ŠK Píšť "A" 0 1796 Metelka Vladimír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 0 1687 ½
2017/2018 1 ŠK Píšť "A" 0 1796 Joško Jiří ŠK Píšť "B" 1667 1621 ½
2016/2017 9 ŠK Píšť 1800 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1837 1862 0
2016/2017 8 ŠK Píšť 1800 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1774 1854 ½
2016/2017 7 ŠK Píšť 1800 Godovský Jiří SK Kravaře "B" 1821 1917 0
2016/2017 6 ŠK Píšť 1800 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1871 1873 ½
2016/2017 5 ŠK Píšť 1800 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 ½
2016/2017 4 ŠK Píšť 1800 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1812 1813 0
2016/2017 3 ŠK Píšť 1800 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1844 1
2016/2017 1 ŠK Píšť 1800 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1798 ½
2015/2016 6 GOBE Píšť 1800 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1512 1
2015/2016 5 GOBE Píšť 1800 Kampík David ŠK 1935 Bolatice 1162 ½
2015/2016 3 GOBE Píšť 1800 Peřina Stanislav SK Kravaře „C“ 1601 1
2015/2016 1 GOBE Píšť 1800 Gemsová Tereza ŠK TJ MSA D. Benešov „E“ 1397 1448 1
2014/2015 11 ŠK Gobe Píšť 1793 Husar Ivo TJ Velká Polom "A" 1834 ½
2014/2015 10 ŠK Gobe Píšť 1793 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 0
2014/2015 9 ŠK Gobe Píšť 1793 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1955 1949 ½
2014/2015 7 ŠK Gobe Píšť 1793 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1594 1
2014/2015 6 ŠK Gobe Píšť 1793 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 ½
2014/2015 5 ŠK Gobe Píšť 1793 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1824 1849 ½
2014/2015 4 ŠK Gobe Píšť 1793 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1864 ½
2014/2015 3 ŠK Gobe Píšť 1793 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1728 1695 0
2014/2015 2 ŠK Gobe Píšť 1793 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1818 0
2014/2015 1 ŠK Gobe Píšť 1793 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 ½
2014/2015 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1793 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1834 1
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1793 Müller Leo ŠK TJ Vítkov 1887 1838 1
2013/2014 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1680 ½
2013/2014 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1807 ½
2013/2014 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Ferenc Norbert SK Kravaře "B" 1716 1
2013/2014 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1813 ½
2013/2014 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 ½
2013/2014 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Skočková Kateřina Orel Opava "C" 1755 1837 0
2013/2014 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1750 ½
2013/2014 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1808 ½
2013/2014 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1724 1
2013/2014 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Müller Leo TJ Vítkov 1865 1847 ½
2013/2014 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1796 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1811 0
2012/2013 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1966 1980 ½
2012/2013 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 ½
2012/2013 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1952 1860 ½
2012/2013 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 ½
2012/2013 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Gurecký Jan Slezan Opava "C" 1679 1770 ½
2012/2013 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1854 1899 1
2012/2013 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1806 ½
2012/2013 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1721 ½
2012/2013 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1954 ½
2012/2013 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1800 0
2012/2013 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1792 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1809 0
2011/2012 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1901 1814 ½
2011/2012 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1894 ½
2011/2012 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1784 ½
2011/2012 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 ½
2011/2012 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Husar Ivo TJ Velká Polom 1845 ½
2011/2012 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1727 0
2011/2012 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Bartoš Michal ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 0
2011/2012 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Pavlík Karel Slezan Opava "D" 1746 ½
2011/2012 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 ½
2011/2012 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1729 ½
2011/2012 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1814 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 ½
2011/2012 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1814 Musil Milan TJ Město Albrechtice "B" 1000 ½
2011/2012 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1814 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1541 1731 ½
2011/2012 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1814 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "A" 2013 0
2011/2012 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1814 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1792 ½
2010/2011 11 ŠK Gobe Píšť 1787 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2109 ½
2010/2011 10 ŠK Gobe Píšť 1787 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 ½
2010/2011 9 ŠK Gobe Píšť 1787 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1864 ½
2010/2011 8 ŠK Gobe Píšť 1787 Zajunc Josef Orel Opava "B" 1781 ½
2010/2011 7 ŠK Gobe Píšť 1787 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1738 1
2010/2011 6 ŠK Gobe Píšť 1787 Bartoš Michal ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 0
2010/2011 5 ŠK Gobe Píšť 1787 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1801 ½
2010/2011 4 ŠK Gobe Píšť 1787 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1818 ½
2010/2011 3 ŠK Gobe Píšť 1787 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 1
2010/2011 2 ŠK Gobe Píšť 1787 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 0
2010/2011 1 ŠK Gobe Píšť 1787 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "D" 1788 ½
2010/2011 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1787 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1959 ½
2010/2011 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1787 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1843 1
2009/2010 11 ŠK GOBE Píšť 1799 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1816 0
2009/2010 10 ŠK GOBE Píšť 1799 Chmielarz Ryszard Sokol Vrbno p/P 1955 0
2009/2010 9 ŠK GOBE Píšť 1799 Fojtík Vlastislav ŠO Jiskra Rýmařov 2008 1
2009/2010 8 ŠK GOBE Píšť 1799 Godovský Jiří TJ SK Kravaře 1896 ½
2009/2010 7 ŠK GOBE Píšť 1799 Kašný Pavel Orel Opava 1972 ½
2009/2010 6 ŠK GOBE Píšť 1799 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1931 0
2009/2010 5 ŠK GOBE Píšť 1799 Záleský Karel Slezan Opava "C" 2072 0
2009/2010 4 ŠK GOBE Píšť 1799 Lanc Rudolf Slavoj Bruntál "B" 1880 0
2009/2010 2 ŠK GOBE Píšť 1799 Hružík Lumír Sokol Háj ve Slezsku 1864 0
2009/2010 1 ŠK GOBE Píšť 1799 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov "D" 1859 ½
2008/2009 11 Gobe Píšť 1802 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1793 0
2008/2009 10 Gobe Píšť 1802 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně "B" 1936 ½
2008/2009 9 Gobe Píšť 1802 Solný Michal ŠK West Opava "B" 1906 1
2008/2009 8 Gobe Píšť 1802 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 1
2008/2009 7 Gobe Píšť 1802 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1845 ½
2008/2009 6 Gobe Píšť 1802 Kašný Pavel Orel Opava 1985 0
2008/2009 5 Gobe Píšť 1802 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1897 0
2008/2009 4 Gobe Píšť 1802 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 ½
2008/2009 3 Gobe Píšť 1802 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1828 ½
2008/2009 1 Gobe Píšť 1802 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1785 0
2007/2008 11 Gobe Píšť 1803 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1926 ½
2007/2008 10 Gobe Píšť 1803 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 ½
2007/2008 9 Gobe Píšť 1803 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1864 1
2007/2008 8 Gobe Píšť 1803 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1896 ½
2007/2008 7 Gobe Píšť 1803 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 0
2007/2008 6 Gobe Píšť 1803 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1795 ½
2007/2008 5 Gobe Píšť 1803 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1884 ½
2007/2008 4 Gobe Píšť 1803 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1908 ½
2007/2008 3 Gobe Píšť 1803 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1742 0
2007/2008 2 Gobe Píšť 1803 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1825 ½
2007/2008 1 Gobe Píšť 1803 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "B" 1870 ½
2006/2007 7 ŠK u Freda Darkovičky 1814 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1621 ½
2006/2007 5 ŠK u Freda Darkovičky 1814 Dihel Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1397 1
2006/2007 11 ŠK Gobe Píšť 1814 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 0
2006/2007 10 ŠK Gobe Píšť 1814 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1848 ½
2006/2007 9 ŠK Gobe Píšť 1814 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1841 ½
2006/2007 8 ŠK Gobe Píšť 1814 Krautwurst Milan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 1
2006/2007 7 ŠK Gobe Píšť 1814 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1861 ½
2006/2007 5 ŠK Gobe Píšť 1814 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1840 ½
2006/2007 4 ŠK Gobe Píšť 1814 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1829 1
2006/2007 3 ŠK Gobe Píšť 1814 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1863 0
2006/2007 2 ŠK Gobe Píšť 1814 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "B" 1865 0
2006/2007 1 ŠK Gobe Píšť 1814 Byma Pavel TJ Velká Polom 1966 ½
2005/2006 11 Gobe Píšť 1829 Czudek Bohuslav Štěpánkovice 1878 ½
2005/2006 10 Gobe Píšť 1829 Godovský Jiří Kravaře "A" 1841 0
2005/2006 9 Gobe Píšť 1829 Klein Antonín Hradec n/M 1819 ½
2005/2006 8 Gobe Píšť 1829 Bělka Lubomír Dolní Benešov "D" 1976 0
2005/2006 7 Gobe Píšť 1829 Klimša Jiří Háj ve Slezsku 1946 0
2005/2006 6 Gobe Píšť 1829 Tchuř Pavel Ludgeřovice 1901 ½
2005/2006 5 Gobe Píšť 1829 Hromada Pavel Slezan Opava "D" 2222 0
2005/2006 4 Gobe Píšť 1829 Píša Vladimír Darkovičky 1983 0
2005/2006 3 Gobe Píšť 1829 Hovůrek Gerhard Dolní Benešov "E" 1844 ½
2005/2006 2 Gobe Píšť 1829 Solný Michal West Opava "B" 1884 0
2005/2006 1 Gobe Píšť 1829 Hajda Jaroslav Hrabyně "B" 1975 0
2004/2005 10 U Freda Darkovičky 1829 Pán Vladimír VMS SosnováLichnov 2115 ½
2004/2005 7 U Freda Darkovičky 1829 Polák Petr WEST 1999 Opava 1931 ½
2004/2005 3 U Freda Darkovičky 1829 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1904 ½
2004/2005 2 U Freda Darkovičky 1829 Vavřínek Radomír MSA Dol.Benešov C 1818 ½