Hráč Jaššo Slavomír

Jaššo Slavomír

User Pic
Jméno: Jaššo Slavomír
Oddíl: ŠK POGO Budišov n/B.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1842
Elo mezinárodní: 1820
ID: 29179
FIDE ID: 358134
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1831 1842 Godovský Jiří SK Kravaře 1875 1918 ½
2018/2019 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1831 1842 Šíma Patrik TJ Ludgeřovice 1783 1789 0
2018/2019 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1834 1842 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1857 1872 0
2018/2019 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1834 1842 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2075 2038 ½
2018/2019 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1819 1842 Klobouk Jiří ŠK Orel Opava B 1922 1844 1
2018/2019 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1819 1842 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov B 1892 1873 ½
2018/2019 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1824 1846 Fojtík Vlastislav ŠO Jiskra Rýmařov 2028 2015 0
2018/2019 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1830 1846 Olšar Robin Slezan Opava C 2012 2013 0
2018/2019 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1830 1846 Jureček Daniel ŠK Orel Opava A 1812 1814 ½
2018/2019 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1824 1846 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1665 1761 1
2018/2019 8 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1834 1842 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1709 1788 ½
2018/2019 7 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1834 1842 Godovský Jiří SK Kravaře "B" 1865 1918 0
2018/2019 6 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1819 1842 Vavřínková Eliška ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1826 1819 ½
2018/2019 5 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1819 1842 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1807 1807 ½
2018/2019 4 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1824 1846 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1854 1920 0
2018/2019 3 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1830 1846 Křefký Manfréd ŠK Píšť 0 1788 1
2018/2019 2 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1830 1846 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov "A" 1741 1744 ½
2018/2019 1 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1824 1846 Kurka Michal Sokol Štěpánkovice 0 1693 1
2017/2018 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1827 1862 Pavelek Karel Slezan Opava C 2112 2080 0
2017/2018 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1866 1856 0
2017/2018 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 Cyroň Karel TJ Velká Polom 1820 1798 ½
2017/2018 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 Krella Martin SK Kravaře 1864 1861 ½
2017/2018 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1837 1862 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1818 1868 ½
2017/2018 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1837 1862 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1825 1867 ½
2017/2018 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov C 1921 1946 ½
2017/2018 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2031 2048 ½
2017/2018 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 Pavera Vít ŠK Orel Opava A 2014 1991 ½
2017/2018 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1811 1843 Mezihorák Rostislav SK Jiskra Rýmařov 1897 1903 1
2017/2018 7 ŠO TJ Vítkov "A" 1836 1862 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 0 1779 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Vítkov "A" 1837 1862 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1770 1781 1
2017/2018 4 ŠO TJ Vítkov "A" 1836 1862 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1766 1815 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Vítkov "A" 1836 1862 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1863 1818 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Vítkov "A" 1836 1862 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1776 1803 0
2017/2018 1 ŠO TJ Vítkov "A" 1811 1843 Premus Jan SK Kravaře "B" 1696 1690 1
2016/2017 8 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Křefký Manfréd ŠK Píšť 1800 ½
2016/2017 6 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Depta Tomáš Orel Opava "C" 1764 1878 ½
2016/2017 3 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 0
2016/2017 2 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 0
2016/2017 1 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Krella Martin SK Kravaře "B" 1925 1914 ½
2015/2016 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1831 1847 0
2015/2016 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1966 2002 0
2015/2016 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Hružík Lumír Sokol Háj ve Slezsku 1918 1918 ½
2015/2016 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Jureček Daniel ŠK Orel Opava B 1837 1862 ½
2015/2016 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 ½
2015/2016 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně 1790 1772 0
2015/2016 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Kučeja Pavel SK Kravaře 1781 1752 ½
2015/2016 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Pardy Martin ŠK Orel Opava A 2022 2075 0
2015/2016 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2004 1927 1
2015/2016 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 ½
2015/2016 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 ½
2015/2016 11 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 0
2015/2016 10 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice 1777 1
2015/2016 8 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 ½
2015/2016 7 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Godovský Jiří SK Kravaře "B" 1821 1917 ½
2015/2016 6 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1813 1850 ½
2015/2016 4 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "A" 2019 2076 0
2015/2016 3 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1774 1832 ½
2015/2016 2 ŠO TJ Vítkov 1774 1854 Lorenz Bohumír ŠK Orel Opava "C" 1934 1932 0
2014/2015 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1748 1825 Petřik Alfred SK Kravaře "C" 1585 0
2014/2015 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1748 1825 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2048 2076 ½
2014/2015 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1748 1825 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1000 1
2014/2015 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1748 1825 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 1
2014/2015 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1748 1825 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1684 1714 1
2014/2015 11 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 0
2014/2015 10 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Husar Ivo TJ Velká Polom "A" 1834 ½
2014/2015 9 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1748 1
2014/2015 8 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť 1648 1
2014/2015 7 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1821 ½
2014/2015 6 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Premus Jan SK Kravaře "B" 1548 1
2014/2015 5 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1747 1
2014/2015 4 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1823 1
2014/2015 3 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1693 ½
2014/2015 2 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1874 1820 1
2014/2015 1 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1693 1
2014/2015 3 ŠK TJ Vítkov 1748 1825 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1533 1764 1
2013/2014 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1743 ½
2013/2014 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Hrabal Roman ŠK Bruntál "A" 1822 ½
2013/2014 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Kalavský Milan Sokol Háj ve Slezsku 1807 ½
2013/2014 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 0
2013/2014 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava "A" 1979 1974 ½
2013/2014 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Jureček Daniel ŠK Orel Opava "B" 1786 ½
2013/2014 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Gurecký Jan Slezan Opava "C" 1636 1779 1
2013/2014 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1870 1789 1
2013/2014 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1662 1832 1
2013/2014 9 TJ Vítkov 1689 1787 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1608 1
2013/2014 7 TJ Vítkov 1689 1787 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1609 1
2013/2014 6 TJ Vítkov 1689 1787 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1700 1
2013/2014 5 TJ Vítkov 1689 1787 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1659 1
2013/2014 4 TJ Vítkov 1689 1787 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1923 0
2013/2014 2 TJ Vítkov 1689 1787 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1659 1
2013/2014 1 TJ Vítkov 1689 1787 Peťovský Ľudovít ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 ½
2012/2013 10 TJ Vítkov 1689 1749 Husar Ivo TJ Velká Polom 1851 0
2012/2013 8 TJ Vítkov 1689 1749 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1664 ½
2012/2013 7 TJ Vítkov 1689 1749 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1670 ½
2012/2013 6 TJ Vítkov 1689 1749 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1601 1
2012/2013 5 TJ Vítkov 1689 1749 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1493 1
2012/2013 4 TJ Vítkov 1689 1749 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1863 ½
2012/2013 3 TJ Vítkov 1689 1749 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1598 1699 ½
2012/2013 2 TJ Vítkov 1689 1749 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1709 1
2012/2013 1 TJ Vítkov 1689 1749 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1716 ½
2012/2013 9 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1919 0
2012/2013 8 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně "A" 1863 1850 1
2012/2013 7 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1979 1979 1
2012/2013 6 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Hadámek Miroslav ŠK Bruntál "B" 1832 1796 1
2012/2013 5 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1727 ½
2012/2013 4 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Montág Petr Orel Opava "B" 1688 1
2012/2013 3 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1757 1
2012/2013 2 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Musil Milan TJ Lokomotiva Krnov 1689 ½
2012/2013 1 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 Štencel Václav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1786 0
2011/2012 9 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1688 1770 Golka Jiří Slezan Opava "E" 1534 1
2011/2012 8 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1688 1770 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1763 1
2011/2012 7 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1688 1770 Boháč Josef TJ SK Kravaře "B" 1000 0
2011/2012 6 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1688 1770 Slaný Josef ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1714 0
2011/2012 4 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1688 1770 Tománek Antonín GOBE Píšť "B" 1000 1
2011/2012 2 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1688 1770 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1531 1531 0
2011/2012 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "D" 1801 ½
2011/2012 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1757 ½
2011/2012 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1729 ½
2011/2012 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1814 ½
2011/2012 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 ½
2011/2012 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 ½
2011/2012 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1784 1
2011/2012 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 1
2011/2012 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Husar Ivo TJ Velká Polom 1845 0
2011/2012 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1772 ½
2011/2012 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 Moravec Šimon ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 1
2010/2011 11 ŠO TJ Vítkov 1726 Joško Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1718 1
2010/2011 10 ŠO TJ Vítkov 1726 Polách Jiří TJ Město Albrechtice 2073 1
2010/2011 9 ŠO TJ Vítkov 1726 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1848 0
2010/2011 8 ŠO TJ Vítkov 1726 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov 1643 1
2010/2011 7 ŠO TJ Vítkov 1726 Rinka Petr TJ SK Kravaře 1657 1
2010/2011 5 ŠO TJ Vítkov 1726 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno p/P 1943 ½
2010/2011 4 ŠO TJ Vítkov 1726 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1781 ½
2010/2011 3 ŠO TJ Vítkov 1726 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1810 1
2010/2011 1 ŠO TJ Vítkov 1726 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1770 ½
2010/2011 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 ½
2010/2011 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Škrob Jaroslav ŠK Gobe Píšť 1707 ½
2010/2011 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1771 ½
2010/2011 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1660 ½
2010/2011 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "D" 1788 0
2010/2011 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2109 ½
2010/2011 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1774 0
2010/2011 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1806 0
2010/2011 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Zajunc Josef Orel Opava "B" 1781 ½
2010/2011 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1738 1
2009/2010 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1777 1
2009/2010 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1829 ½
2009/2010 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Husar Ivo TJ Velká Polom 1854 ½
2009/2010 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně 1704 0
2009/2010 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 1
2009/2010 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Kurka Vilém Sokol Štěpánkovice 1859 1
2009/2010 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1737 ½
2009/2010 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1869 0
2009/2010 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1557 1
2009/2010 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "B" 1830 1
2009/2010 10 TJ Vítkov 1730 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1837 ½
2009/2010 9 TJ Vítkov 1730 Jarkuliš Vojtěch MSA Dolní Benešov "D" 1648 ½
2009/2010 8 TJ Vítkov 1730 Gazda Martin ŠK West 1999 Opava 1655 1
2009/2010 7 TJ Vítkov 1730 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p/P 1864 0
2009/2010 6 TJ Vítkov 1730 Štefanišin Jan ŠO Jiskra Rýmařov 1371 1
2009/2010 5 TJ Vítkov 1730 Krella Martin TJ SK Kravaře 1612 1
2009/2010 4 TJ Vítkov 1730 Rytíř Luděk Orel Opava 1708 ½
2009/2010 3 TJ Vítkov 1730 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1830 ½
2009/2010 2 TJ Vítkov 1730 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1868 0
2009/2010 1 TJ Vítkov 1730 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál "B" 1729 0
2008/2009 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Kozák Lubomír Orel Opava 1851 1
2008/2009 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1870 ½
2008/2009 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Káč Jan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1768 0
2008/2009 8 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Kotula Josef Gobe Píšť 1716 1
2008/2009 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 2004 0
2008/2009 6 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 ½
2008/2009 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1871 0
2008/2009 4 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1946 0
2008/2009 3 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Pavera Vít ŠK West Opava "B" 1847 0
2008/2009 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1719 1
2008/2009 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1845 0
2007/2008 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1900 0
2007/2008 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Škrob Jaroslav Gobe Píšť 1729 1
2007/2008 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Husar Ivo TJ Velká Polom 1820 0
2007/2008 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1908 ½
2007/2008 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Kočárek Jiří Slezan Opava "D" 1642 ½
2007/2008 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1874 1
2007/2008 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1859 0
2007/2008 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1872 0
2007/2008 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1795 ½
2007/2008 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1857 0
2007/2008 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1739 0
2006/2007 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Škrob Jaroslav ŠK Gobe Píšť 1740 ½
2006/2007 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Holeček Radim TJ Velká Polom 1755 1
2006/2007 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Grygar David ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1772 0
2006/2007 8 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1704 1
2006/2007 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Krautwurst Milan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 ½
2006/2007 6 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 ½
2006/2007 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1835 ½
2006/2007 4 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1875 1
2006/2007 3 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1737 0
2006/2007 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1775 ½
2006/2007 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1861 0
2005/2006 7 POGO Budišov 1519 Miketa Tomáš ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 0
2005/2006 6 POGO Budišov 1519 Volčík Milan ŠK TP Hrabyně C 1661 1
2005/2006 5 POGO Budišov 1519 Kašík Josef TJ Sokol Jakartovice B 1773 ½
2005/2006 4 POGO Budišov 1519 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1
2005/2006 3 POGO Budišov 1519 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice A 1708 ½
2005/2006 2 POGO Budišov 1519 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice A 1409 ½
2005/2006 1 POGO Budišov 1519 Černý Jiří TJ Spartak Budišov 1594 0
2004/2005 10 POGO Budišov n.B. 1519 Pavlík Josef Dolní Benešov F" 0
2004/2005 8 POGO Budišov n.B. 1519 Thener David SK Kravaře B" 1
2004/2005 7 POGO Budišov n.B. 1519 Rycka Jiří ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 6 POGO Budišov n.B. 1519 Gazda Martin ŠO Malé Hoštice ½
2004/2005 5 POGO Budišov n.B. 1519 Mrkva Michal Dolní Benešov F" 0
2004/2005 2 POGO Budišov n.B. 1519 Rycka Jiří ŠK Bolatice B" 0
2004/2005 1 POGO Budišov n.B. 1519 Gazda Martin ŠO Malé Hoštice 0