Hráč Kalavský Milan

Kalavský Milan

User Pic
Jméno: Kalavský Milan
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1763
Elo mezinárodní: 1657
ID: 10487
FIDE ID: 388955
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Velká Polom 1669 1763 Jureček Daniel ŠK Orel Opava A 1817 1807 0
2018/2019 7 TJ Velká Polom 1682 1763 Petřik Alfred SK Kravaře 1729 1724 ½
2018/2019 6 TJ Velká Polom 1682 1763 Šíma Patrik TJ Ludgeřovice 1755 1789 0
2018/2019 4 TJ Velká Polom 1666 1761 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2038 2023 ½
2018/2019 2 TJ Velká Polom 1653 1761 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov B 1910 1912 ½
2018/2019 1 TJ Velká Polom 1665 1761 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1824 1846 0
2018/2019 9 ŠO TJ Velká Polom "B" 1657 1763 Rak Tomáš ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1541 1654 ½
2018/2019 5 ŠO TJ Velká Polom "B" 1682 1763 Jankovský Josef Sokol Štěpánkovice 0 1785 ½
2018/2019 2 ŠO TJ Velká Polom "B" 1653 1761 Weczerek Max SK Kravaře "B" 1644 1632 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Poruba F 1665 1761 Špála Jiří Šachový klub Ostrava Jih B 1807 1830 0
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba E 0 1803 Bagar Miroslav TJ Sokol Vítkovice 1531 1513 0
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba E 0 1803 Vihnár Milan ŠK HTJ Odra Ostrava 1875 1898 ½
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba E 0 1803 Sakmar Jan ŠK Šenov C 0 1506 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba E 0 1803 Vihnár Milan ŠK HTJ Odra Ostrava 1875 1898 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba E 0 1803 Maceček Pavel Dynamo DP Ostrava A 0 1818 1
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba E 1659 1803 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice 1649 1688 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba E 1659 1803 Bagar Miroslav TJ Sokol Vítkovice 1531 1513 ½
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba E 1659 1803 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava A 0 1707 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba E 0 1810 Sakmar Jan ŠK Šenov C 0 1506 ½
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba E 0 1810 Ramian Zdeněk Mariánské Hory B 1652 1694 ½
2017/2018 11 TJ Velká Polom 1659 1803 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1775 1764 ½
2017/2018 9 TJ Velká Polom 0 1803 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1785 1768 ½
2017/2018 8 TJ Velká Polom 0 1803 Vavřínek Radomír ŠK TJ Dolní Benešov C 1742 1798 ½
2017/2018 7 TJ Velká Polom 0 1803 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1825 1841 0
2017/2018 6 TJ Velká Polom 0 1803 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1953 1960 0
2017/2018 5 TJ Velká Polom 1659 1803 Drtil Lubomír SK Jiskra Rýmařov 0 1672 ½
2017/2018 4 TJ Velká Polom 1659 1803 Sovadina Jiří Slezan Opava C 1961 1947 0
2017/2018 3 TJ Velká Polom 1659 1803 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1820 1853 ½
2017/2018 1 TJ Velká Polom 0 1810 Kondratiev Igor SK Kravaře 0 1791 ½
2014/2015 3 Dynamo DP Ostrava 1817 Halámka Pavel Slovan Ostrava 1748 ½
2014/2015 2 Dynamo DP Ostrava 1817 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1912 1918 ½
2014/2015 1 Dynamo DP Ostrava 1817 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice 1814 0
2013/2014 9 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 ½
2013/2014 8 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře "A" 1839 ½
2013/2014 7 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 ½
2013/2014 6 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Hrabal Roman ŠK Bruntál "A" 1822 ½
2013/2014 5 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 ½
2013/2014 4 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Pardy Jiří ŠK Orel Opava "A" 1981 0
2013/2014 3 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Martinek Petr ŠK Orel Opava "B" 1867 1
2013/2014 2 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Stania Petr Slezan Opava "C" 1781 1774 1
2013/2014 1 Sokol Háj ve Slezsku 1807 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1895 ½
2013/2014 10 TJ Velká Polom 1807 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1796 ½
2013/2014 8 TJ Velká Polom 1807 Vlček Antonín TJ Vítkov 1835 1819 ½
2013/2014 7 TJ Velká Polom 1807 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 ½
2013/2014 5 TJ Velká Polom 1807 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1000 ½
2013/2014 4 TJ Velká Polom 1807 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1842 1
2013/2014 3 TJ Velká Polom 1807 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1725 1
2013/2014 2 TJ Velká Polom 1807 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1626 1713 0
2013/2014 1 TJ Velká Polom 1807 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1923 0
2013/2014 6 Dynamo DP Ostrava "B" 1807 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "C" 1810 1825 1
2013/2014 5 Dynamo DP Ostrava "B" 1807 Šálek Josef Slovan Ostrava 1785 ½
2013/2014 4 Dynamo DP Ostrava "B" 1807 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1979 0
2013/2014 3 Dynamo DP Ostrava "B" 1807 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 0
2013/2014 2 Dynamo DP Ostrava "B" 1807 Siwek Antonín ŠK Šenov "B" 1916 1918 0
2013/2014 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1807 Balon René HTJ Odra Ostrava 1759 ½
2012/2013 5 TJ Velká Polom 1795 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1709 ½
2012/2013 3 TJ Velká Polom 1795 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1927 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1870 1789 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Lorenz Bohumír Orel Opava "B" 1917 1954 0
2012/2013 6 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1995 1985 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "A" 1952 1860 1
2012/2013 4 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1985 0
2012/2013 3 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "B" 1578 1
2012/2013 2 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1662 1852 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1795 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1880 1830 ½
2011/2012 9 TJ Velká Polom 1788 Hovůrek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1791 0
2011/2012 7 TJ Velká Polom 1788 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1694 1
2011/2012 6 TJ Velká Polom 1788 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 ½
2011/2012 5 TJ Velká Polom 1788 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1894 0
2011/2012 4 TJ Velká Polom 1788 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1653 0
2011/2012 3 TJ Velká Polom 1788 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1851 1809 ½
2011/2012 2 TJ Velká Polom 1788 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 1
2011/2012 1 TJ Velká Polom 1788 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 0
2011/2012 10 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1772 1772 1
2011/2012 9 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Pospíšil Ervín TJ Město Albrechtice "B" 1000 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1792 1
2011/2012 7 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně "A" 1816 1
2011/2012 6 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1755 0
2011/2012 5 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1874 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Lorenz Bohumír Orel Opava "B" 1900 1953 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1881 1
2011/2012 2 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1765 1819 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1788 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1884 1817 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1948 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1848 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov 1643 1
2010/2011 8 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Josefus Marek TJ SK Kravaře 1801 0
2010/2011 7 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1852 0
2010/2011 5 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Trpík Ludvík TJ Jiskra Rýmařov 1818 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1731 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1845 0
2010/2011 1 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1584 1
2010/2011 11 TJ Velká Polom 1806 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1831 ½
2010/2011 7 TJ Velká Polom 1806 Krella Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1692 0
2010/2011 6 TJ Velká Polom 1806 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 ½
2010/2011 5 TJ Velká Polom 1806 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1678 ½
2010/2011 4 TJ Velká Polom 1806 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2109 0
2010/2011 3 TJ Velká Polom 1806 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 1
2010/2011 2 TJ Velká Polom 1806 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1774 0
2010/2011 1 TJ Velká Polom 1806 Zajunc Josef Orel Opava "B" 1781 1
2009/2010 11 Sokol Háj ve Slezsku 1789 Žák Jaroslav MSA Dolní Benešov "D" 1777 1
2009/2010 10 Sokol Háj ve Slezsku 1789 Müller Leo TJ Vítkov ½
2009/2010 9 Sokol Háj ve Slezsku 1789 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p/P 1751 ½
2009/2010 8 Sokol Háj ve Slezsku 1789 Štefanišin Jan ŠO Jiskra Rýmařov 1371 1
2009/2010 7 Sokol Háj ve Slezsku 1789 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře 1726 1
2009/2010 6 Sokol Háj ve Slezsku 1789 Sember Michal Orel Opava 1949 0
2009/2010 5 Sokol Háj ve Slezsku 1789 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov 1791 1
2003/2004 10 DPMO Ostrava 1795 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice A 1844 0
2003/2004 9 DPMO Ostrava 1795 Petráš Alois VOKD Poruba 1906 0
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1795 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 0
2003/2004 7 DPMO Ostrava 1795 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava A 1910 ½
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1795 Herič Lumír ŠK Svinov 1864 ½
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1795 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava 1878 ½
2003/2004 4 DPMO Ostrava 1795 Folta Jaroslav DPMO Ostrava 1810 ½
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1795 Zygma Jiří ŠK Šenov 1757 1
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1795 Vaníček Adolf Unie Hlubina 1894 0
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1795 Pšenička Pavel NH Ostrava 1867 ½