Hráč Bartošek Martin

Bartošek Martin

User Pic
Jméno: Bartošek Martin
Oddíl: ŠK POGO Budišov n/B.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1790
Elo mezinárodní: 1795
ID: 29181
FIDE ID: 388858
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1800 1799 Josefus Marek SK Kravaře 1890 1872 ½
2018/2019 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1800 1799 Melecký Jaroslav TJ Ludgeřovice 1925 1916 0
2018/2019 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1803 1799 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1869 1847 ½
2018/2019 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1803 1799 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2024 2016 0
2018/2019 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1811 1799 Gazda Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1775 ½
2018/2019 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1811 1799 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov B 1886 1884 0
2018/2019 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1787 1797 Mezihorák Rostislav ŠO Jiskra Rýmařov 1863 1881 1
2018/2019 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1780 1797 Kozák Lubomír Slezan Opava C 1907 1960 1
2018/2019 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1780 1797 Depta Tomáš ŠK Orel Opava A 1783 1840 0
2018/2019 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1804 1797 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1721 1717 0
2018/2019 8 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1803 1799 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1789 1796 ½
2018/2019 7 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1803 1799 Kučeja Pavel SK Kravaře "B" 1727 1755 1
2018/2019 6 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1811 1799 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1886 1884 ½
2018/2019 5 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1811 1799 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1922 1844 0
2018/2019 4 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1787 1797 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1705 1737 ½
2018/2019 3 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1780 1797 Strachota Jan ŠK Píšť 0 1557 1
2018/2019 2 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1780 1797 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov "A" 0 1724 ½
2017/2018 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1803 1804 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1820 1853 ½
2017/2018 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1786 1804 Štencel Václav TJ Velká Polom 1817 1815 ½
2017/2018 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1786 1804 Petřik Alfred SK Kravaře 1701 1690 1
2017/2018 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1805 1804 Klobouk Jiří ŠK Orel Opava B 1826 1818 0
2017/2018 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1805 1804 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1802 1755 ½
2017/2018 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1803 1804 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov C 1766 1815 ½
2017/2018 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1803 1804 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1705 1736 ½
2017/2018 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1803 1804 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1947 1960 1
2017/2018 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1767 1791 Slaměník Jan SK Jiskra Rýmařov 1954 1960 ½
2017/2018 7 ŠO TJ Vítkov "A" 1786 1804 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 0 1816 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Vítkov "A" 1805 1804 Trojek Miroslav ŠO TJ Velká Polom "B" 1786 1736 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Vítkov "A" 1805 1804 Müller Leo Orel Opava "C" 1747 1730 0
2017/2018 2 ŠO TJ Vítkov "A" 1803 1804 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 0 1599 1
2017/2018 1 ŠO TJ Vítkov "A" 1767 1791 Weczerek Max SK Kravaře "B" ½
2016/2017 9 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Pavera Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1643 ½
2016/2017 7 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Klimša Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1819 1941 0
2016/2017 6 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1720 1740 ½
2016/2017 5 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1977 1979 0
2015/2016 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Melecký Jaroslav TJ Ludgeřovice 1977 1979 0
2015/2016 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Ludwig Petr ŠK Bruntál 1951 1967 0
2015/2016 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Stania Petr Sokol Háj ve Slezsku 1793 1766 0
2015/2016 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1922 1844 0
2015/2016 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Pindjak Michal TJ Fulnek 1811 1771 ½
2015/2016 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1811 1796 1
2015/2016 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Glinz Leo SK Kravaře 1769 1808 0
2015/2016 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1881 1881 1
2015/2016 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1855 1844 1
2015/2016 10 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice 1492 1
2015/2016 9 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1700 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1643 ½
2015/2016 1 ŠO TJ Vítkov 1815 1729 Kašný Josef ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 1
2014/2015 11 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 1
2014/2015 10 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Pavera Václav TJ Velká Polom "A" 1636 1
2014/2015 9 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1658 1
2014/2015 8 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1652 ½
2014/2015 7 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1755 1747 1
2014/2015 5 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1514 ½
2014/2015 4 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1631 ½
2014/2015 2 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1718 1
2014/2015 1 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1821 ½
2014/2015 11 ŠK TJ Vítkov 1702 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1803 1749 ½
2014/2015 8 ŠK TJ Vítkov 1702 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1955 1949 0
2013/2014 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1708 Hrazdilová Hana ŠK Bruntál "A" 1850 0
2013/2014 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1708 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1901 1790 0
2013/2014 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1708 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1972 1935 0
2013/2014 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1708 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava "A" 1755 1837 0
2013/2014 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1708 Pardy Jiří ŠK Orel Opava "B" 1783 0
2013/2014 11 TJ Vítkov 1708 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1676 1
2013/2014 9 TJ Vítkov 1708 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1590 1
2013/2014 8 TJ Vítkov 1708 Pavera Václav TJ Velká Polom 1636 1
2013/2014 7 TJ Vítkov 1708 Rinka Petr SK Kravaře "B" 1635 ½
2013/2014 5 TJ Vítkov 1708 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1755 1732 ½
2012/2013 11 TJ Vítkov 1691 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1618 1643 1
2012/2013 10 TJ Vítkov 1691 Holeček Radim TJ Velká Polom 1701 1
2012/2013 9 TJ Vítkov 1691 Kramář Filip ŠK U Lípy Malé Hoštice 1597 1
2012/2013 8 TJ Vítkov 1691 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1575 1709 ½
2012/2013 7 TJ Vítkov 1691 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1653 0
2012/2013 5 TJ Vítkov 1691 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1514 1
2012/2013 1 TJ Vítkov 1691 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1634 1
2012/2013 9 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1990 1981 0
2012/2013 8 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 0
2012/2013 7 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1930 1899 0
2012/2013 6 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 Hrazdilová Hana ŠK Bruntál "B" 1850 0
2012/2013 5 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1864 1887 ½
2012/2013 4 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 Jureček Daniel Orel Opava "B" 1748 0
2012/2013 1 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1901 1803 1
2011/2012 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1425 1
2011/2012 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1743 ½
2011/2012 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1817 ½
2011/2012 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1694 ½
2011/2012 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1618 1643 ½
2011/2012 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 ½
2011/2012 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1604 ½
2011/2012 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1719 ½
2011/2012 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 Moravec Jindřich ŠK "U Freda" Darkovičky 1624 1
2011/2012 11 ŠO TJ Vítkov 1665 Musil Milan TJ Město Albrechtice "B" 1000 1
2011/2012 10 ŠO TJ Vítkov 1665 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1901 1814 ½
2011/2012 9 ŠO TJ Vítkov 1665 Mikulecký Zdeněk Lokomotiva Krnov 1675 ½
2011/2012 7 ŠO TJ Vítkov 1665 Josefus Marek TJ SK Kravaře 1814 0
2011/2012 6 ŠO TJ Vítkov 1665 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p/P 1912 ½
2011/2012 5 ŠO TJ Vítkov 1665 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1854 0
2011/2012 1 ŠO TJ Vítkov 1665 Hrabal Roman Slavoj Bruntál "A" 1822 1
2010/2011 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Smolka Pavel ŠK "U Freda" Darkovičky 1563 ½
2010/2011 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Horný Prokop ŠK Gobe Píšť 1482 ½
2010/2011 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1731 1
2010/2011 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 1
2010/2011 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1584 1
2010/2011 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 1636 ½
2010/2011 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1763 ½
2010/2011 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Bunczek Helmut TJ Ludgeřovice 1660 ½
2010/2011 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1637 1
2010/2011 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Dubinský Ladislav Orel Opava "B" 1639 1
2010/2011 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1656 ½
2009/2010 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 ½
2009/2010 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1792 0
2009/2010 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1861 0
2009/2010 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1783 ½
2009/2010 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Štefek Ludvík TJ Sokol Kobeřice "A" 1574 ½
2009/2010 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1787 ½
2009/2010 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1854 0
2009/2010 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1858 0
2008/2009 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Zajunc Josef Orel Opava 1820 ½
2008/2009 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1774 ½
2008/2009 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Krella Martin TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1535 ½
2008/2009 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Stania Petr Slezan Opava "C" 1750 0
2008/2009 6 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1716 1
2008/2009 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2008/2009 4 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1758 1
2008/2009 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1687 1
2008/2009 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 Holeček Radim TJ Velká Polom 1717 1
2008/2009 9 ŠO TJ Vítkov 1583 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1703 0
2008/2009 8 ŠO TJ Vítkov 1583 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 1
2008/2009 7 ŠO TJ Vítkov 1583 Skalka Michal Lokomotiva Krnov "A" 1
2007/2008 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1722 1
2007/2008 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Kotula Josef Gobe Píšť 1702 0
2007/2008 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 ½
2007/2008 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Hrbáč Jiří Slezan Opava "D" 1616 ½
2007/2008 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1670 1
2007/2008 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1828 ½
2007/2008 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1756 1
2007/2008 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1683 0
2007/2008 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1712 0
2006/2007 11 Pogo Budišov nad Budišovkou Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1732 ½
2006/2007 10 Pogo Budišov nad Budišovkou Pavera Václav TJ Velká Polom 1717 1
2006/2007 9 Pogo Budišov nad Budišovkou Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 0
2006/2007 8 Pogo Budišov nad Budišovkou Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1621 ½
2006/2007 7 Pogo Budišov nad Budišovkou Krautwurst Pavel TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 1
2006/2007 6 Pogo Budišov nad Budišovkou Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1652 0
2006/2007 5 Pogo Budišov nad Budišovkou Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1897 ½
2006/2007 2 Pogo Budišov nad Budišovkou Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1692 0
2006/2007 1 Pogo Budišov nad Budišovkou Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "B" 1723 0
2005/2006 7 POGO Budišov Jarkuliš Vojtěch ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 ½
2005/2006 6 POGO Budišov Mikulenčák Jan ŠK TP Hrabyně C 1458 ½
2005/2006 5 POGO Budišov Škrobánek Alois TJ Sokol Jakartovice B 1546 ½
2005/2006 4 POGO Budišov Byma Pavel TJ Velká Polom 1627 1
2005/2006 3 POGO Budišov Macháček Lukáš ŠK 1935 Bolatice A 1
2005/2006 2 POGO Budišov Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice A 1459 ½
2004/2005 10 POGO Budišov n.B. Miketa Tomáš Dolní Benešov F" 1
2004/2005 8 POGO Budišov n.B. Argyropulos Petr SK Kravaře B" 0
2004/2005 7 POGO Budišov n.B. Osmančík Tomáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 6 POGO Budišov n.B. Gregořica Jan ŠO Malé Hoštice 1
2004/2005 3 POGO Budišov n.B. Sniehotta Jan SK Kravaře B" 1648 0
2004/2005 2 POGO Budišov n.B. Osmančík Tomáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 1 POGO Budišov n.B. Boháč Jan ŠO Malé Hoštice ½