Hráč Fojtík Josef

Fojtík Josef

User Pic
Jméno: Fojtík Josef
Oddíl: ŠK U Freda Darkovičky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1604
Elo mezinárodní: 0
ID: 10103
FIDE ID: 395374
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK U Freda Darkovičky 0 1617 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1485 0
2018/2019 4 ŠK U Freda Darkovičky 0 1617 Lánský Zdeněk ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 0 0
2018/2019 3 ŠK U Freda Darkovičky 0 1617 Röhlich Roman ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1310 ½
2018/2019 2 ŠK U Freda Darkovičky 0 1617 Tomíček Miloslav ŠK Píšť 0 1360 1
2017/2018 8 ŠK U Freda Darkovičky 0 1641 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1455 0
2017/2018 7 ŠK U Freda Darkovičky 0 1641 Mamula Jiří Orel Opava "C" 0 0 1
2017/2018 6 ŠK U Freda Darkovičky 0 1641 Benek Jiří ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1371 0
2017/2018 5 ŠK U Freda Darkovičky 0 1641 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 ½
2016/2017 6 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1533 ½
2016/2017 5 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Lejnar Ondřej ŠK Píšť 0
2015/2016 10 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Premus Jan SK Kravaře "B" 1577 0
2015/2016 9 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Pavera Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1643 1
2015/2016 8 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Bartošek Martin ŠO TJ Vítkov 1815 1729 ½
2015/2016 5 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava "C" 1790 1831 ½
2015/2016 4 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 ½
2015/2016 3 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1924 1918 0
2015/2016 2 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice 1925 1914 0
2015/2016 1 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1811 0
2014/2015 11 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1879 1881 0
2014/2015 10 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1642 1
2014/2015 9 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 0
2014/2015 8 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1594 ½
2014/2015 7 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1747 0
2014/2015 6 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1781 1809 0
2014/2015 5 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Montág Petr Orel Opava "C" 1679 ½
2014/2015 4 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1816 ½
2014/2015 3 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1693 ½
2014/2015 2 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 0
2014/2015 1 ŠK U Freda Darkovičky 1658 Bureček Václav TJ Velká Polom "A" 1000 ½
2013/2014 11 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1796 ½
2013/2014 10 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Peťovský Ľudovít ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 0
2013/2014 9 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Müller Leo TJ Vítkov 1865 1847 0
2013/2014 8 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1851 1832 ½
2013/2014 7 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1000 0
2013/2014 6 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1923 1892 0
2013/2014 5 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1605 ½
2013/2014 4 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1700 ½
2013/2014 3 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1626 1713 0
2013/2014 2 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1923 0
2013/2014 1 ŠK U Freda Darkovičky 1680 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1773 0
2012/2013 11 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť "A" 1622 0
2012/2013 10 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1493 ½
2012/2013 9 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1627 1
2012/2013 8 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1495 1766 0
2012/2013 7 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1658 0
2012/2013 6 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1653 0
2012/2013 5 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Mikulenčáková Jana ŠKTP Hrabyně "B" 1289 1
2012/2013 4 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Pavera Václav TJ Velká Polom 1643 ½
2012/2013 3 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Trčka Marek ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 1
2012/2013 2 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1664 0
2012/2013 1 ŠK U Freda Darkovičky 1716 Jaššo Slavomír TJ Vítkov 1689 1749 ½
2011/2012 11 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Pavera Václav TJ Velká Polom 1671 1
2011/2012 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 ½
2011/2012 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1667 1
2011/2012 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Chwistek Karel Slezan Opava "D" 1484 1
2011/2012 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1695 ½
2011/2012 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1639 ½
2011/2012 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1712 1659 1
2011/2012 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 1
2011/2012 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Gemsa Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1531 1531 0
2011/2012 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1000 1
2011/2012 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1851 1809 0
2010/2011 11 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 ½
2010/2011 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1810 ½
2010/2011 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Müller Herbert Orel Opava "B" 1679 0
2010/2011 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1726 ½
2010/2011 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1624 0
2010/2011 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1710 0
2010/2011 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 1
2010/2011 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Krella Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1692 0
2010/2011 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 0
2010/2011 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1678 0
2010/2011 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2109 0
2009/2010 9 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1612 1
2009/2010 7 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1686 ½
2009/2010 5 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1557 1
2009/2010 4 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "B" 1830 0
2009/2010 3 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1735 ½
2009/2010 2 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 ½
2009/2010 1 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1829 ½
2008/2009 11 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Klobouk Jiří ŠK West Opava "B" 1834 0
2008/2009 10 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 ½
2008/2009 9 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Husar Ivo TJ Velká Polom 1844 0
2008/2009 8 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Kozák Lubomír Orel Opava 1851 0
2008/2009 7 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1719 0
2008/2009 6 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Krautwurst Pavel TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 1
2008/2009 5 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Křefký Verner Gobe Píšť 1746 0
2008/2009 4 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1806 ½
2008/2009 3 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1587 ½
2008/2009 2 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0
2008/2009 1 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1781 1
2007/2008 11 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Kotula Josef Gobe Píšť 1702 0
2007/2008 10 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Holeček Radim TJ Velká Polom 1744 1
2007/2008 9 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 1
2007/2008 8 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Hrbáč Jiří Slezan Opava "D" 1616 1
2007/2008 7 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1670 1
2007/2008 6 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1828 1
2007/2008 5 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1434 1
2007/2008 4 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 0
2007/2008 3 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1857 0
2007/2008 1 ŠK U Freda Darkovičky 1756 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1722 1
2006/2007 11 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Kozák Lubomír Slezský šachový klub Opava ½
2006/2007 10 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Šorel Eduard ŠK TP Hrabyně 1909 ½
2006/2007 9 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 0
2006/2007 8 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1810 ½
2006/2007 7 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Kratochvíl Vít Slezan Opava "C" 1841 0
2006/2007 6 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1956 0
2006/2007 4 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1835 0
2006/2007 3 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1899 0
2006/2007 2 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1868 0
2006/2007 1 ŠK u Freda Darkovičky 1781 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1940 ½
2005/2006 11 Darkovičky 1798 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1544 1
2005/2006 10 Darkovičky 1798 Mrovčák Milan Hradec n/M 1
2005/2006 9 Darkovičky 1798 Gemsa Matouš Dolní Benešov "E" 1688 ½
2005/2006 8 Darkovičky 1798 Staněk Antonín West Opava "B" 1796 0
2005/2006 7 Darkovičky 1798 Mikulenčák Jan Hrabyně "B" 1458 1
2005/2006 6 Darkovičky 1798 Duda Martin Štěpánkovice 1735 1
2005/2006 5 Darkovičky 1798 Sniehotta Jan Kravaře "A" 1633 0
2005/2006 4 Darkovičky 1798 Kotula Josef Gobe Píšť 1
2005/2006 3 Darkovičky 1798 Kupka Jindřich Dolní Benešov "D" 1801 1
2005/2006 2 Darkovičky 1798 Otisk Miroslav Háj ve Slezsku 1704 0
2005/2006 1 Darkovičky 1798 Bunček Evald Ludgeřovice 1605 ½
2004/2005 11 U Freda Darkovičky 1823 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně B 2013 0
2004/2005 9 U Freda Darkovičky 1823 Kozák Vladimír Slavoj Bruntál B 1658 ½
2004/2005 8 U Freda Darkovičky 1823 Ludwig Petr Slavoj Bruntál A 1963 0
2004/2005 7 U Freda Darkovičky 1823 Zdráhal Václav WEST 1999 Opava 1769 1
2004/2005 6 U Freda Darkovičky 1823 Vitásek Jan MSA Dol.Benešov B 2154 ½
2004/2005 5 U Freda Darkovičky 1823 Bystroň Emerich SŠK Opava 1706 1
2004/2005 3 U Freda Darkovičky 1823 Kraus Petr Sokol Vrbno p.Prad 1638 0
2004/2005 2 U Freda Darkovičky 1823 Sněhota Vilém MSA Dol.Benešov C 1800 1
2004/2005 1 U Freda Darkovičky 1823 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1808 0