Hráč Navrátilová Alena

Navrátilová Alena

User Pic
Jméno: Navrátilová Alena
Oddíl: TJ ŠK DUE POP Uničov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1661
Elo mezinárodní: 1665
ID: 4335
FIDE ID: 337625
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ ŠK DUE POP Uničov 1665 1669 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1656 1726 ½
2018/2019 8 TJ ŠK DUE POP Uničov B 1665 1669 Richter Ondřej ŠK Bohuňovice B 0 0 1
2018/2019 5 ŠK Bohuňovice 1665 1669 Kopecký Martin ŠK 1921 Zábřeh C 0 1113 ½
2017/2018 6 Uničov 1672 1674 Snášel Michal Rošáda Prostějov 1793 1796 0
2017/2018 9 TJ ŠK DUE POP Uničov 1665 1674 Krejčí Karel Matadoor Přáslavice ŠK 0 0 ½
2017/2018 5 TJ ŠK DUE POP Uničov 1672 1674 Hampl Pavel TJ Tatran Litovel D 1006 1148 1
2017/2018 3 TJ ŠK DUE POP Uničov 1665 1674 Šulc Max ŠK Bohuňovice B 0 0 1
2016/2017 10 TJ ŠK DUE POP Uničov 1661 1670 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1947 1993 ½
2016/2017 8 TJ ŠK DUE POP Uničov 1661 1670 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 0
2016/2017 6 TJ ŠK DUE POP Uničov 1661 1670 Keprt Pavel Sokol Dobrá 2013 2000 0
2016/2017 5 TJ ŠK DUE POP Uničov 1661 1670 Pavlík Petr Tatran Litovel "B" 1941 1953 ½
2016/2017 3 TJ ŠK DUE POP Uničov 1661 1670 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1918 1909 ½
2016/2017 1 TJ ŠK DUE POP Uničov 1661 1670 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 ½
2015/2016 4 TJ ŠK DUE POP Uničov A 1661 1670 Hanák František ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1556 ½
2015/2016 3 TJ ŠK DUE POP Uničov A 1661 1670 Lužíková Nicola TJ Sokol Velké Losiny B 1785 1817 ½
2015/2016 2 TJ ŠK DUE POP Uničov A 1661 1670 Burgetha Jaroslav TJ Zlaté Hory 1339 1
2014/2015 11 TJ ŠK DUE POP Uničov 1651 1655 Oral Josef Sigmia Olomouc 1831 1779 ½
2014/2015 6 TJ ŠK DUE POP Uničov 1651 1655 Dragón Pavel Sokol Skalička 1774 1774 1
2014/2015 3 TJ ŠK DUE POP Uničov 1651 1655 Dobeš Jaroslav Velké Losiny B 1705 ½
2013/2014 11 ŠK DUE POP Uničov 1671 1716 Šneidr Michal Spartak Přerov 1632 ½
2013/2014 10 ŠK DUE POP Uničov 1671 1716 Brablec Leoš Sokol Přemyslovice 1701 0
2013/2014 10 ŠK Bohuňovice 1671 1716 Zatloukal Miroslav ŠK Nové Losiny 1000 ½
2013/2014 6 ŠK Bohuňovice 1671 1716 Macík Milan Řetězárna Česká Ves 1634 ½
2013/2014 3 ŠK Bohuňovice 1671 1716 Homola Jiří Tatran Litovel C 1577 1
2013/2014 2 ŠK Bohuňovice 1671 1716 Liška Miroslav TJ Libina 1517 ½
2012/2013 2 TJ ŠK DUE POP Uničov B 1705 1763 Kryst Konrád ŠK Šternberk B 1637 1623 1
2011/2012 9 TJ ŠK DUE POP Uničov 1710 1775 Fišer Miloš ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 ½
2011/2012 6 TJ ŠK DUE POP Uničov 1710 1775 Šneidr Michal TJ Spartak Přerov 1643 0
2011/2012 5 TJ ŠK DUE POP Uničov 1710 1775 Vaculík Petr TJ Sokol Skalička 1707 ½
2009/2010 8 A64 DDM Olomouc 1828 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1855 ½
2009/2010 7 A64 DDM Olomouc 1828 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1570 ½
2009/2010 4 A64 DDM Olomouc 1828 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 ½
2009/2010 1 A64 DDM Olomouc 1828 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1508 1
2008/2009 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1672 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1842 0
2008/2009 10 A64 DDM Olomouc 1672 Kympergr Vojtěch Spartak Přerov B 1547 ½
2008/2009 9 A64 DDM Olomouc 1672 Malinovský Leo Sigmia Senior klub Olomouc B 1724 ½
2008/2009 8 A64 DDM Olomouc 1672 Pivoda František TJ Sokol Hranice 1482 0
2008/2009 5 A64 DDM Olomouc 1672 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice B 1932 ½
2008/2009 4 A64 DDM Olomouc 1672 Matl Rostislav Sportovní klub Prostějov B 1950 1
2008/2009 2 A64 DDM Olomouc 1672 Hájek Zdeněk TJ Sokol Konice 1461 ½
2008/2009 1 A64 DDM Olomouc 1672 Vozák Tomáš TJ Sokol Skalička B 1
2007/2008 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1681 Grund Lubomír LOKO Zábřeh B 1398 1
2006/2007 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1684 Maďar Vladimír ŠK Šternberk 1703 1
2006/2007 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1684 Čechovský Hynek Spartak Přerov 1670 0
2006/2007 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1684 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1867 0