Hráč Peťovský Ľudovít

Peťovský Ľudovít

User Pic
Jméno: Peťovský Ľudovít
Oddíl: Slezan Opava
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1786
Elo mezinárodní: 1693
ID: 20718
FIDE ID: 356476
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1693 1786 Borský Patrik ŠK Píšť 0 1418 1
2019/2020 2 Slezan Opava C 1693 1786 Kozák Lubomír Slezan Opava B 1881 1923 ½
2019/2020 1 Slezan Opava C 1696 1786 Hadámek Miroslav SK Bruntál 1649 1594 ½
2018/2019 4 Slezan Opava C 1707 1786 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov B 1874 1880 0
2018/2019 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1696 1780 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov "A" 1768 1713 ½
2018/2019 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1696 1780 Kurka Vilém Sokol Štěpánkovice 0 1802 ½
2018/2019 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1696 1780 Bergloviec Jan ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1874 1912 ½
2018/2019 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1707 1786 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 ½
2018/2019 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1707 1786 Kotula Josef ŠK Píšť 0 1647 1
2017/2018 10 Slezan Opava C 1707 1778 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov C 1715 1760 ½
2017/2018 9 Slezan Opava C 1685 1778 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1728 1736 1
2017/2018 5 Slezan Opava C 1707 1778 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1630 1690 ½
2017/2018 4 Slezan Opava C 1707 1778 Folta Jaroslav TJ Velká Polom 1692 1746 ½
2017/2018 2 Slezan Opava C 1707 1778 Müller Leo ŠK Orel Opava B 1747 1730 0
2017/2018 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1685 1778 Sněhota Vilém ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1724 ½
2017/2018 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1685 1778 Marčík Miroslav ŠK U Freda Darkovičky 1700 1730 ½
2017/2018 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1707 1778 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov "A" 1657 1617 1
2017/2018 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1707 1778 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice 0 1480 1
2016/2017 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1790 Joško Jiří ŠK Píšť 1667 1623 1
2016/2017 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1790 Souček Jaroslav Orel Opava "C" 1644 1
2016/2017 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1790 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1798 ½
2016/2017 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1790 Hošek Stanislav ŠK U Freda Darkovičky 1956 ½
2016/2017 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1790 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1690 0
2016/2017 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1790 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1749 1
2015/2016 10 SK Kravaře 1790 Czudek Bohuslav Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 0
2015/2016 9 SK Kravaře 1790 Gazda Pavel ŠK Orel Opava B 1802 0
2015/2016 5 SK Kravaře 1790 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1808 1779 0
2015/2016 3 SK Kravaře 1790 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1731 1720 1
2015/2016 9 Slezan Opava "C" 1790 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2004 1927 0
2015/2016 8 Slezan Opava "C" 1790 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice 1575 1
2015/2016 7 Slezan Opava "C" 1790 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1700 ½
2015/2016 6 Slezan Opava "C" 1790 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1741 ½
2015/2016 5 Slezan Opava "C" 1790 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 1601 0
2015/2016 3 Slezan Opava "C" 1790 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1778 1738 1
2014/2015 10 Slezan Opava "C" 1816 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1781 1809 ½
2014/2015 9 Slezan Opava "C" 1816 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1625 ½
2014/2015 8 Slezan Opava "C" 1816 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1821 0
2014/2015 7 Slezan Opava "C" 1816 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1706 ½
2014/2015 5 Slezan Opava "C" 1816 Ličková Renáta TJ Velká Polom "A" 1821 ½
2014/2015 4 Slezan Opava "C" 1816 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1658 ½
2014/2015 3 Slezan Opava "C" 1816 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1652 1
2014/2015 2 Slezan Opava "C" 1816 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 0
2014/2015 1 Slezan Opava "C" 1816 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1594 ½
2013/2014 6 Slezan Opava "C" 1815 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1895 0
2013/2014 5 Slezan Opava "C" 1815 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1953 1951 ½
2013/2014 4 Slezan Opava "C" 1815 Glinz Leo TJ SK Kravaře "A" 1724 1
2013/2014 1 Slezan Opava "C" 1815 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 0
2013/2014 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1680 1
2013/2014 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 Pavera Václav TJ Velká Polom 1636 ½
2013/2014 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1755 1732 ½
2013/2014 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 1
2013/2014 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1000 ½
2013/2014 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 Jaššo Slavomír TJ Vítkov 1689 1787 ½
2012/2013 6 Slezan Opava "D" 1796 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1701 1
2012/2013 9 Slezan Opava "C" 1796 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1806 ½
2012/2013 7 Slezan Opava "C" 1796 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1722 ½
2012/2013 6 Slezan Opava "C" 1796 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 1
2012/2013 5 Slezan Opava "C" 1796 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1954 ½
2012/2013 4 Slezan Opava "C" 1796 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 1
2012/2013 3 Slezan Opava "C" 1796 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1713 ½
2012/2013 1 Slezan Opava "C" 1796 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 ½
2011/2012 11 Slezan Opava "D" 1801 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 ½
2011/2012 10 Slezan Opava "D" 1801 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1759 1912 1
2011/2012 8 Slezan Opava "D" 1801 Bartoš Michal ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 ½
2011/2012 2 Slezan Opava "D" 1801 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 0
2011/2012 1 Slezan Opava "D" 1801 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1604 1
2011/2012 11 Slezan Opava "C" 1801 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1792 ½
2011/2012 10 Slezan Opava "C" 1801 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 ½
2011/2012 9 Slezan Opava "C" 1801 Kramář Filip TJ SK Kravaře 1561 1
2011/2012 8 Slezan Opava "C" 1801 Velecký Ludvík TJ Sokol Vrbno p/P 1734 1
2011/2012 7 Slezan Opava "C" 1801 Jureček Daniel Orel Opava "B" 1798 0
2011/2012 3 Slezan Opava "C" 1801 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "A" 1834 0
2011/2012 2 Slezan Opava "C" 1801 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1725 ½
2011/2012 1 Slezan Opava "C" 1801 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1702 1
2010/2011 11 Slezan Opava "C" 1788 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1761 ½
2010/2011 10 Slezan Opava "C" 1788 Štencel Václav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1782 ½
2010/2011 9 Slezan Opava "C" 1788 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov 1000 1
2010/2011 8 Slezan Opava "C" 1788 Souček Jaroslav ŠK West 1999 Opava 1696 1
2010/2011 6 Slezan Opava "C" 1788 Pospíšil Ervín TJ Město Albrechtice 1000 0
2010/2011 3 Slezan Opava "C" 1788 Josefus Marek TJ SK Kravaře 1801 0
2010/2011 2 Slezan Opava "C" 1788 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 ½
2010/2011 1 Slezan Opava "C" 1788 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno p/P 1943 0
2010/2011 10 Slezan Opava "D" 1788 Krella Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1692 1
2010/2011 8 Slezan Opava "D" 1788 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1774 1
2010/2011 6 Slezan Opava "D" 1788 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 1
2010/2011 4 Slezan Opava "D" 1788 Zajunc Josef Orel Opava "B" 1781 1
2010/2011 3 Slezan Opava "D" 1788 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1798 ½
2010/2011 2 Slezan Opava "D" 1788 Bartoš Michal ŠK "U Freda" Darkovičky 1906 0
2010/2011 1 Slezan Opava "D" 1788 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1787 ½
2009/2010 11 Slezan Opava "C" 1806 Štefanišin Jan ŠO Jiskra Rýmařov 1371 ½
2009/2010 10 Slezan Opava "C" 1806 Krella Martin TJ SK Kravaře 1612 1
2009/2010 9 Slezan Opava "C" 1806 Rytíř Luděk Orel Opava 1708 ½
2009/2010 8 Slezan Opava "C" 1806 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov 1641 0
2009/2010 7 Slezan Opava "C" 1806 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1830 1
2009/2010 5 Slezan Opava "C" 1806 Křefký Verner ŠK GOBE Píšť 1710 ½
2009/2010 4 Slezan Opava "C" 1806 Trubecký Ondřej Sokol Háj ve Slezsku 1669 ½
2009/2010 3 Slezan Opava "C" 1806 Slanina Maxmilián MSA Dolní Benešov "D" 1688 ½
2009/2010 2 Slezan Opava "C" 1806 Müller Leo TJ Vítkov 1
2009/2010 1 Slezan Opava "C" 1806 Zlámal František Sokol Vrbno p/P 1776 ½
2009/2010 10 Slezan Opava B 1806 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 0
2008/2009 11 Slezan Opava "B" 1806 Skalka Michal Lokomotiva Krnov "A" 1
2008/2009 10 Slezan Opava "B" 1806 Laschober Jindřich ŠO TJ Vítkov 1472 ½
2008/2009 9 Slezan Opava "B" 1806 Zika Karel TJ Slavoj Bruntál "B" 1606 1
2008/2009 7 Slezan Opava "B" 1806 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1686 0
2008/2009 6 Slezan Opava "B" 1806 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 ½
2008/2009 3 Slezan Opava "B" 1806 Peřina Stanislav ŠK Kravaře 1746 1
2008/2009 2 Slezan Opava "B" 1806 Demel Oldřich TJ Sokol Háj 1
2008/2009 1 Slezan Opava "B" 1806 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1100 1
2008/2009 6 Slezan Opava "C" 1806 Holeček Radim TJ Velká Polom 1717 1
2008/2009 4 Slezan Opava "C" 1806 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1774 ½
2007/2008 11 Slezan Opava "C" 1825 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 ½
2007/2008 10 Slezan Opava "C" 1825 Solný Michal ŠK West 1999 Opava "A" 1914 0
2007/2008 9 Slezan Opava "C" 1825 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2153 0
2007/2008 8 Slezan Opava "C" 1825 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně 2144 0
2007/2008 7 Slezan Opava "C" 1825 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov "B" 1907 0
2007/2008 6 Slezan Opava "C" 1825 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2083 ½
2007/2008 4 Slezan Opava "C" 1825 Klimša Jiří TJ Sokol Háj 1870 0
2007/2008 3 Slezan Opava "C" 1825 Lorenz Bohumír Slezský šachový klub Opava 1973 0
2007/2008 2 Slezan Opava "C" 1825 Černín Radim Sokol Jakartovice 2283 0
2006/2007 11 Slezan Opava "C" 1829 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1818 0
2006/2007 10 Slezan Opava "C" 1829 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 0
2006/2007 7 Slezan Opava "C" 1829 Kudláček Bohuslav ŠK u Freda Darkovičky 1671 1
2006/2007 6 Slezan Opava "C" 1829 Walowicz David TJ Slavoj Bruntál "B" 1992 ½
2006/2007 5 Slezan Opava "C" 1829 Ondrová Michaela TJ Břidličná 1898 1
2006/2007 3 Slezan Opava "C" 1829 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1956 0
2005/2006 11 Slezan Opava "C" 1799 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1849 ½
2005/2006 10 Slezan Opava "C" 1799 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1847 ½
2005/2006 9 Slezan Opava "C" 1799 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2106 0
2005/2006 7 Slezan Opava "C" 1799 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1868 ½
2005/2006 6 Slezan Opava "C" 1799 Ondrejka Pavel TJ Břidličná 1929 1
2005/2006 5 Slezan Opava "C" 1799 Mužík Martin TJ Sokol Jakartovice 2251 0
2005/2006 4 Slezan Opava "C" 1799 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1853 1
2005/2006 3 Slezan Opava "C" 1799 Ludwig Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1970 ½
2005/2006 2 Slezan Opava "C" 1799 Pavlíček Bohumil TJ Slavoj Bruntál "C" 1676 1
2005/2006 1 Slezan Opava "C" 1799 Malinovský Petr VMS Sosnová - Lichnov 2096 0
2004/2005 10 Slezan Opava C" 1807 Poláček Michal NH Ostrava B" 2036 0