Hráč Czudek Bohuslav

Czudek Bohuslav

User Pic
Jméno: Czudek Bohuslav
Oddíl: Sokol Štěpánkovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1753
Elo mezinárodní: 1768
ID: 10145
FIDE ID: 366749
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 0 1578 0
2018/2019 8 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Borský Patrik ŠK Píšť 0 1365 ½
2018/2019 7 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov "A" 0 1724 1
2018/2019 6 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1922 1844 0
2018/2019 5 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Klimša Jiří ŠO TJ Velká Polom "B" 1795 1781 1
2018/2019 4 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1735 1790 ½
2018/2019 3 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1709 1713 ½
2018/2019 2 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1715 1762 ½
2018/2019 1 Sokol Štěpánkovice 1768 1762 Bergloviec Jan ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1884 1924 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1769 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1701 1690 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1769 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov "A" 1785 1768 0
2017/2018 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1769 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice 1850 1861 ½
2016/2017 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Klimša Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1819 1941 0
2016/2017 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1844 0
2016/2017 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 ½
2016/2017 5 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 ½
2016/2017 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Krella Martin SK Kravaře "B" 1925 1914 0
2016/2017 2 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1871 1873 ½
2015/2016 10 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Peťovský Ľudovít SK Kravaře 1790 1
2015/2016 9 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1808 1779 ½
2015/2016 7 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1731 1720 ½
2015/2016 5 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1878 1833 0
2015/2016 4 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Hrabal Roman ŠK Bruntál 1877 1868 ½
2015/2016 3 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Pardy Jiří ŠK Orel Opava A 1859 1972 0
2015/2016 2 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1801 1766 0
2015/2016 1 Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 0
2015/2016 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1813 1850 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1873 1897 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "A" 2019 2076 1
2015/2016 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1957 1965 0
2015/2016 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Jureček Daniel ŠK Orel Opava "C" 1837 1862 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1754 1826 0
2015/2016 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 0
2015/2016 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice 1925 1914 0
2015/2016 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 0
2014/2015 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1824 1849 0
2014/2015 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1864 1
2014/2015 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Stania Petr Slezan Opava "C" 1793 1775 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1986 1950 0
2014/2015 5 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Husar Ivo TJ Velká Polom "A" 1834 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 0
2014/2015 2 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1793 1
2014/2015 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1818 Vícha Martin Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1925 1957 0
2014/2015 11 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Vlček Antonín ŠK TJ Vítkov 1832 1823 1
2014/2015 10 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Záleský Karel Slezan Opava B\r 2060 2059 0
2014/2015 9 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1848 1
2014/2015 8 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Ludwig Petr ŠK Bruntál A 1971 1986 0
2014/2015 7 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1533 1764 ½
2014/2015 6 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1790 1811 1
2014/2015 3 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1910 1883 1
2014/2015 2 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Dabrowski Jaroslaw TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1994 1954 ½
2014/2015 1 Sokol Háj ve Slezsku 1818 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1722 1845 0
2013/2014 11 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1889 1872 0
2013/2014 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1981 0
2013/2014 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1421 1
2013/2014 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1725 1
2013/2014 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1869 1896 1
2013/2014 5 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1975 1947 0
2013/2014 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1981 2013 1
2013/2014 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Husar Ivo TJ Velká Polom 1861 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Godovský Jiří SK Kravaře "B" 1940 0
2013/2014 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1811 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1830 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1762 1
2012/2013 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1985 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1945 1923 0
2012/2013 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1836 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1966 1980 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 0
2012/2013 5 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 2007 0
2012/2013 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Stania Petr Slezan Opava "C" 1771 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Müller Leo TJ Vítkov 1880 1830 1
2012/2013 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1809 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1722 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1653 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1783 1
2011/2012 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 0
2011/2012 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 1945 0
2011/2012 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2048 2079 0
2011/2012 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Píša Vladimír ŠK "U Freda" Darkovičky 1981 2002 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Stania Petr Slezan Opava "D" 1737 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1799 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1797 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1721 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1828 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 0
2010/2011 10 TJ SK Kravaře 1831 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno p/P 1972 0
2010/2011 4 TJ SK Kravaře 1831 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1977 0
2010/2011 11 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1806 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1846 1
2010/2011 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1801 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Píša Vladimír ŠK "U Freda" Darkovičky 1960 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť 1704 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2082 0
2010/2011 5 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Pardy Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1959 0
2010/2011 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 0
2010/2011 2 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2082 0
2010/2011 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1831 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 0
2009/2010 11 Sokol Štěpánkovice 1839 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 ½
2009/2010 8 Sokol Štěpánkovice 1839 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1959 0
2009/2010 6 Sokol Štěpánkovice 1839 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1934 ½
2009/2010 5 Sokol Štěpánkovice 1839 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 ½
2009/2010 3 Sokol Štěpánkovice 1839 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2093 0
2009/2010 2 Sokol Štěpánkovice 1839 Husar Ivo TJ Velká Polom 1854 ½
2009/2010 1 Sokol Štěpánkovice 1839 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1783 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1859 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1785 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1859 Kašný Pavel Orel Opava 1985 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1859 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1793 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1859 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1897 0
2008/2009 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1859 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně "B" 1936 0
2008/2009 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1859 Solný Michal ŠK West Opava "B" 1906 0
2007/2008 11 TJ Sokol Štěpánkovice 1864 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1896 ½
2007/2008 9 TJ Sokol Štěpánkovice 1864 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1803 0
2007/2008 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1864 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1884 ½
2007/2008 7 TJ Sokol Štěpánkovice 1864 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 0
2007/2008 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1864 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1701 1
2007/2008 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1864 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1926 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1864 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1795 1
2006/2007 10 TJ Sokol Štěpánkovice 1890 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "B" 1914 0
2006/2007 8 TJ Sokol Štěpánkovice 1890 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1829 ½
2006/2007 6 TJ Sokol Štěpánkovice 1890 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "B" 1865 ½
2006/2007 4 TJ Sokol Štěpánkovice 1890 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 ½
2006/2007 3 TJ Sokol Štěpánkovice 1890 Grygar David ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1772 ½
2006/2007 2 TJ Sokol Štěpánkovice 1890 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1841 0
2006/2007 1 TJ Sokol Štěpánkovice 1890 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 ½
2005/2006 11 Štěpánkovice 1878 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1829 ½
2005/2006 10 Štěpánkovice 1878 Bělka Lubomír Dolní Benešov "D" 1976 1
2005/2006 9 Štěpánkovice 1878 Klimša Jiří Háj ve Slezsku 1946 ½
2005/2006 8 Štěpánkovice 1878 Tchuř Pavel Ludgeřovice 1901 1
2005/2006 7 Štěpánkovice 1878 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1712 ½
2005/2006 6 Štěpánkovice 1878 Píša Vladimír Darkovičky 1983 1
2005/2006 4 Štěpánkovice 1878 Solný Michal West Opava "B" 1884 ½
2005/2006 2 Štěpánkovice 1878 Klein Antonín Hradec n/M 1819 ½
2005/2006 1 Štěpánkovice 1878 Kučeja Pavel Kravaře "A" 1755 0