Hráč Rež Matouš

Rež Matouš

User Pic
Jméno: Rež Matouš
Oddíl: Sokol Lázně Bohdaneč
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 1626
ID: 33078
FIDE ID: 333050
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Lazne Bohdanec 1643 1630 Bílek Marek 2222 SK Polabiny F 1456 1417 0
2018/2019 10 Sokol Lazne Bohdanec 1643 1630 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny E 1516 1524 1
2018/2019 9 Sokol Lazne Bohdanec 1646 1630 Fiala Jan SK Rapid Pardubice C 1588 1566 ½
2018/2019 7 Sokol Lazne Bohdanec 1626 1630 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice B 1595 1591 1
2018/2019 6 Sokol Lazne Bohdanec 1626 1630 Vojanec Hynek SO Hlinsko B 1656 1678 ½
2018/2019 5 Sokol Lazne Bohdanec 1607 1630 Dunajčík Jiří Zelezne hory 1827 1886 ½
2018/2019 4 Sokol Lazne Bohdanec 1607 1630 Ždímal Petr TJ SO Chrudim B 1747 1752 ½
2018/2019 3 Sokol Lazne Bohdanec 1602 1630 Joukl Jakub Eurobit 1692 1707 ½
2018/2019 1 Sokol Lazne Bohdanec 1624 1630 Cach Tomáš Jiskra Hermanuv Mestec 1594 1586 0
2017/2018 10 Sokol Lazne Bohdanec 0 1506 Novotný Aleš SK Rapid Pardubice B 1976 1955 ½
2017/2018 5 Sokol Lazne Bohdanec 0 1506 Kocian Štefan SK Rapid Pardubice C 1181 1258 1
2017/2018 4 Sokol Lazne Bohdanec 0 1506 Šindler Václav SK Bohemia Pardubice B 1343 1356 1
2017/2018 3 Sokol Lazne Bohdanec 0 1506 Sokol Pavel TJ SO Chrudim B 1507 1560 1
2017/2018 2 Sokol Lazne Bohdanec 0 1506 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1702 1653 1
2017/2018 1 Sokol Lazne Bohdanec 0 1488 Michal Milan TJ CHS Chotebor B 1711 1709 0
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny "E" 1492 Fišer Vladislav TJ Spartak Choceň 1758 0
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny "E" 1492 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim "C" 1682 ½
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny C 1492 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy A 1635 0
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny C 1492 Vaculík Jakub ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1426 ½
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny C 1492 Vlasatý Lukáš Sokol Praha-Kobylisy B 1100 1
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny C 1492 Sion David TJ Štefanydes Polička 1584 ½
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C"" 1999 1
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 0
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1918 ½
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 0
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1744 0
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 0
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1857 0
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 Janko Jan Synpo Pardubice 1855 0
2009/2010 11 2222 Polabiny "B" 1324 Sion David TJ Štefanydes Polička 1435 ½
2009/2010 10 2222 Polabiny "B" 1324 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1588 0
2009/2010 9 2222 Polabiny "B" 1324 Matras Vojtěch Jiskra Jaroměř 1100 ½
2009/2010 8 2222 Polabiny "B" 1324 Nečas Lukáš ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1304 ½
2009/2010 6 2222 Polabiny "B" 1324 Tůma Tomáš Desko Liberec "B" 1527 ½
2009/2010 5 2222 Polabiny "B" 1324 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1551 0
2009/2010 4 2222 Polabiny "B" 1324 Gregor Jiří Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 ½
2009/2010 2 2222 Polabiny "B" 1324 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy "A" 1573 ½
2009/2010 1 2222 Polabiny "B" 1324 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 ½
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny F 1000 Matouš Radek AKIS Pardubice 1870 0
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny F 1000 Ryzner Jiří ŠK Rapid Teenagers 1485 ½
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny F 1000 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1673 ½
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny F 1000 Klíma Pavel TJ Štefanydes Polička C 1100 1
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny F 1000 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřmanův Městec 1705 0
2008/2009 11 2222 + ALFA Pardubice 1000 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1000 1
2008/2009 8 2222 + ALFA Pardubice 1000 Marek Dominik ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 0
2008/2009 7 2222 + ALFA Pardubice 1000 Šafařík Kamil Sokol Hradec Králové 1250 0
2008/2009 6 2222 + ALFA Pardubice 1000 Poláček Matěj Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny D 1000 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička 1721 1
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny D 1000 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1901 0
2007/2008 11 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1250 0
2007/2008 10 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 Bendová Tereza ŠŠ Desko Liberec "B" 1378 1
2007/2008 8 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 Vích David TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 6 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 Freisleben Matěj M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 5 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 Novotná Barbora ŠŠ Desko Liberec "A" 1100 0
2007/2008 2 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 Sršeň Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 0
2007/2008 1 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 Vu Antonín TJ Lanškroun 1372 ½
2007/2008 11 2222 ŠK Polabiny F 1000 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1692 0
2007/2008 10 2222 ŠK Polabiny F 1000 Kůs Martin ŠO Chrudim C 1687 0
2007/2008 9 2222 ŠK Polabiny F 1000 Zelený František ŠO Chrudim D 1555 ½
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny F 1000 Sedlák Petr SK Holcim Prachovice 1544 0
2007/2008 2 2222 ŠK Polabiny F 1000 Kábrt Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1000 0
2007/2008 1 2222 ŠK Polabiny F 1000 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1822 0