Hráč Novák Rudolf

Novák Rudolf

User Pic
Jméno: Novák Rudolf
Oddíl: SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1523
Elo mezinárodní: 1499
ID: 6729
FIDE ID: 333352
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1510 1527 Cinková Vicky ŠA VŠTE České Budějovice C 1124 1201 0
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1510 1527 Svoboda Petr VSK Slávia JU České Budějovice 1567 1633 ½
2018/2019 5 SK Sezimovo Ústí 1516 1527 Tipplová Adéla Slovan Jindřichův Hradec C 1286 1276 ½
2018/2019 4 SK Sezimovo Ústí 1516 1527 Blažek Bohuslav ŠK Blanský les 0 1416 1
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1516 1527 Slabý Martin Spartak Soběslav A 0 1170 1
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1516 1527 Hejl Vojtěch TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1631 1688 1
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1507 1527 Hanzal Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1721 1725 0
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1507 1527 Burian Petr ČZ Strakonice C 1706 1706 0
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1507 1527 Fučíková Leona ŠACHklub Tábor 1658 1702 1
2018/2019 5 SK Sezimovo Ústí 1512 1508 Slabý Martin Spartak Soběslav A 0 1164 1
2018/2019 4 SK Sezimovo Ústí 1512 1508 Friedl Václav DDM Písek 1724 1717 0
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1518 1508 Hejl Vojtěch TRAXLER Veselí nad Lužnicí 0 1558 1
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1518 1508 Hanzal Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1681 1703 0
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1518 1508 Budil Petr Sokol Tábor C 0 1932 1
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 1555 1534 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1881 1820 0
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1550 1534 Vimmer Petr Spartak Kaplice 0 0 0
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1550 1534 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1725 1755 ½
2017/2018 3 SK Sezimovo Ústí 1549 1534 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1790 0
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1549 1534 Vavroušek Petr Sokol Tábor C 1714 1689 0
2017/2018 1 SK Sezimovo Ústí 1549 1534 Fučíková Leona Šachklub Tábor 0 1708 0
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 1549 1534 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1830 1828 ½
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1549 1534 Vavroušek Petr Sokol Tábor C 1714 1689 0
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1555 1534 Dvořák Pavel TJ Jiskra Třeboň 1714 1743 0
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1555 1534 Fučíková Leona ŠACHklub Tábor 0 1708 0
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1555 1534 Petkov Andon Spartak Soběslav A 1799 1790 0
2017/2018 1 SK Sezimovo Ústí 1579 1543 Kukla Bohuslav Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 0 1483 1
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Friedl Václav DDM Písek B 1643 1
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Rolinková Lucie ŠA VŠTE Č. Budějovice 1162 1307 ½
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Ondrejka Jaroslav Royal České Budějovice B 1415 0
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1624 1625 ½
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Ryšavý Jiří Spartak Počátky 1500 ½
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1780 0
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Pravec Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1742 1
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Ryšavý Jiří Spartak Počátky 1500 ½
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Hitzger Bohdan Jiskra Třeboň 1622 0
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Alexa Jaroslav ŠS Bechyně B 1759 1811 0
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Pravec Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1742 1
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1877 1826 0
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1780 0
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1836 0
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Šourek Martin ŠACHklub Tábor 1870 1877 0
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1994 1960 0
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Königsmark Václav Slovan Jindř. Hradec B 1731 0
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Alexa Jaroslav Reality Horňák Bechyně B 1759 1811 0
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Simon Jan ŠK Týn n. Vlt. 1723 1751 0
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1874 1869 0
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1686 1743 0
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Blažek Bohuslav ŠK Blanský les 1413 0
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Jiřík Radovan Royal České Budějovice 1504 ½
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Kouba Pavel QCC České Budějovice C 1786 1774 0
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Jelínek Lubomír ČZ Strakonice C 1429 ½
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Alexa Jaroslav Reality Horňák Bechyně B 1759 1811 ½
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1994 1960 0
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 Simon Jan ŠK Týn nad Vltavou 1723 1751 0
2014/2015 7 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1846 0
2014/2015 6 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Dufek Tomáš Jiskra Třeboň 1503 0
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1820 1845 0
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Mynář Jaroslav Spartak Počátky 1000 1
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Machálek Martin ŠK Týn n. Vlt. 1849 ½
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Škopan Viktor ŠS Reality Horňák Bechyně B 1324 1
2014/2015 1 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1626 1626 ½
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1809 0
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek C 1970 1910 0
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Machálek Martin ŠK Týn n.Vlt. 1849 ½
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1846 0
2014/2015 11 Silon Sez. Ústí B 1692 1648 Outrata Hynek Slovan Jindř. Hradec C 1626 1626 0
2014/2015 10 Silon Sez. Ústí B 1692 1648 Liška František Traxler Veselí n.Lužn. B 1332 1
2014/2015 9 Silon Sez. Ústí B 1692 1648 Mejta František DDM Písek D 1888 1885 0
2014/2015 8 Silon Sez. Ústí B 1692 1648 Bauer Václav QCC Č.Budějovice G 1521 1532 1
2014/2015 7 Silon Sez. Ústí B 1692 1648 Žilavá Kateřina ŠACHklub Tábor Lady 1454 1532 ½
2014/2015 4 Silon Sez. Ústí B 1692 1648 Chmelík Benedikt Šachklub Písek D 1233 1
2014/2015 1 Silon Sez. Ústí B 1692 1648 Beníšek František Royal Č.Budějovice B 1569 ½
2013/2014 8 Silon Sezimovo Ústí B 1683 1607 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1960 0
2013/2014 3 Silon Sezimovo Ústí B 1683 1607 Šímová Tereza ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1250 1
2013/2014 2 Silon Sezimovo Ústí B 1683 1607 Vlach Daniel ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1616 ½
2013/2014 1 Silon Sezimovo Ústí B 1683 1607 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec C 1519 1
2013/2014 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1683 1607 Kouba Pavel Qcc České Budějovice B 1880 1838 0
2013/2014 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1683 1607 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1784 0
2013/2014 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 1683 1607 Sýkora Ladislav Traxler Veselí nad Lužnicí A 1881 1896 ½
2013/2014 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 1683 1607 Mejta František DDM Písek B 1907 1907 ½
2013/2014 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 1683 1607 Lauko Marián Šk Český Krumlov 1872 1920 0
2013/2014 1 TJ Silon Sezimovo Ústí 1683 1607 Hák David Sokol Tábor B 1430 1430 1
2012/2013 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Veselý Roman ČZ Strakonice "A" 1905 1850 0
2012/2013 10 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Pouch Milan Traxler Veselí nad Lužnicí 1819 0
2012/2013 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Malý Pavel Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 0
2012/2013 8 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1899 1888 0
2012/2013 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Junek Vladimír QCC České Budějovice "B" 1707 ½
2012/2013 6 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1919 1927 ½
2012/2013 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Hřídel Marek Šachklub Písek "B" 1908 0
2012/2013 3 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Král Ladislav Šk Týn nad Vltavou 1665 1626 1
2012/2013 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Podlešák Pavel Spartak Soběslav 1785 1668 ½
2012/2013 1 TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 Budil Miloslav Sokol Tábor "C" 1814 0
2012/2013 9 Silon Sezimovo Ústí B 1702 1647 Severin Luboš ŠACHklub Písek D 1000 ½
2012/2013 7 Silon Sezimovo Ústí B 1702 1647 Procházka Pavel Sokol Tábor D 1767 1723 0
2012/2013 6 Silon Sezimovo Ústí B 1702 1647 Simon Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1664 1706 0
2012/2013 5 Silon Sezimovo Ústí B 1702 1647 Tůmová Anna ŠACHklub Lady Tábor 1483 1388 0
2012/2013 4 Silon Sezimovo Ústí B 1702 1647 Motalík Jan ŠACHklub Tábor B 1250 1
2012/2013 1 Silon Sezimovo Ústí B 1702 1647 Mejta František DDM "D" Písek 1809 0
2011/2012 10 Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 Dvořák Přemysl QCC České Budějovice B 1957 0
2011/2012 9 Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 Malý Pavel ŠS Bechyně 1842 0
2011/2012 8 Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 Otradovec Luboš Sokol Tábor B 1859 1802 1
2011/2012 7 Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 Švec Vítězslav ČZ Strakonice B 1428 1
2011/2012 6 Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 Jareš Jiří Šachklub Písek B 1886 0
2011/2012 5 Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 Krystián Josef Spartak Počátky 1726 1
2011/2012 1 Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1784 1917 0
2011/2012 9 SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 Kváčová Radka ŠACHklub Tábor "B" 1250 ½
2011/2012 6 SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 Mareš Miroslav ŠACHklub Tábor "D" 1100 1
2011/2012 5 SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 Otradovec Luboš SOKOL Tábor 1859 1802 0
2011/2012 4 SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 Berka Jiří ŠACHklub Tábor "C" 1250 1
2011/2012 3 SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 Malý Jan Šachový spolek Bechyně "C" 1429 ½
2011/2012 2 SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 Chochole Petr TJ SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1362 1
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí B 1660 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí B 1679 0
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí B 1660 Procházka Pavel Sokol Tábor Senioři 1755 1
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí B 1660 Kovář Jiří Spartak Soběslav B 1752 0
2010/2011 2 Silon Sezimovo Ústí B 1660 Jandl Vojtěch Reality Horňák Bechyně C 1605 0
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí B 1660 Simon Jan ŠK Týn n. Vlt. B 1591 0
2010/2011 11 Silon Sezimovo Ústí 1660 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1679 0
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí 1660 Trčka Václav Slovan Jindřichův Hradec 1879 0
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí 1660 Hajtingr Oldřich Sokol Platan Písek B 1646 0
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí 1660 Gutwirth Jan Traxler Veselí n.Lužn. 1716 0
2010/2011 6 Silon Sezimovo Ústí 1660 Staněk Michal Tatran Prachatice 1602 ½
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí 1660 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1852 0
2010/2011 4 Silon Sezimovo Ústí 1660 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1806 0
2010/2011 3 Silon Sezimovo Ústí 1660 Alexa Jaroslav Reality Horňák Bechyně 1708 ½
2010/2011 2 Silon Sezimovo Ústí 1660 Durchan Milan QCC České Budějovice B 1684 ½
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí 1660 Janků Jaroslav Royal České Budějovice 1739 0
2009/2010 10 Silon Sezimovo Usti 1648 Černý Karel Tatran Prachatice B 1393 1
2009/2010 9 Silon Sezimovo Usti 1648 Majer František Koberce Kajov 1566 ½
2009/2010 7 Silon Sezimovo Usti 1648 Sup Pavel DDM Pisek 1454 1
2009/2010 5 Silon Sezimovo Usti 1648 Dvořák Pavel QCC C. Budejovice D 1661 0
2009/2010 4 Silon Sezimovo Usti 1648 Karafiát Karel SS Bechyne 1000 1
2009/2010 3 Silon Sezimovo Usti 1648 Eder Antonín Spartak Pocatky 1000 1
2009/2010 2 Silon Sezimovo Usti 1648 Vytiska Tomáš Slovan Jindrichuv Hradec B 1553 1
2009/2010 1 Silon Sezimovo Usti 1648 Šourek Vladimír Spartak Sobeslav 1664 ½
2009/2010 9 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1648 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor "B" 1422 0
2009/2010 5 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1648 Sálus Jiří SOKOL Tábor "D" 1790 ½
2009/2010 4 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1648 Malý Jan ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 1
2009/2010 3 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1648 Mrňa Milan TJ SPARTAK Soběslav "B" 1792 0
2009/2010 1 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1648 Procházka Pavel SOKOL Tábor - "Senioři" 1760 0
2008/2009 11 Silon Sezimovo Usti 1667 Durchan Milan QCC Ceské Budejovice C 1688 1
2008/2009 10 Silon Sezimovo Usti 1667 Otradovec Michal Sokol Tabor D 1698 0
2008/2009 9 Silon Sezimovo Usti 1667 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice ½
2008/2009 8 Silon Sezimovo Usti 1667 Samec František TRAXLER Veseli nad Luznici B 1595 ½
2008/2009 6 Silon Sezimovo Usti 1667 Jeníček Jaromír SK Ceský Krumlov B 1699 0
2008/2009 5 Silon Sezimovo Usti 1667 Švejnoha Miroslav CZ Strakonice B 1789 0
2008/2009 4 Silon Sezimovo Usti 1667 Šimeček Josef Sachový spolek Bechyne B 1902 0
2008/2009 3 Silon Sezimovo Usti 1667 Franz Jan Sokol DDM Pisek 1508 ½
2008/2009 2 Silon Sezimovo Usti 1667 Hanžl Miroslav Tatran Prachatice B 1711 ½
2008/2009 1 Silon Sezimovo Usti 1667 Jelínek Miroslav Spartak Pocatky 1435 ½
2007/2008 8 Silon Sezimovo Ústí 1603 Procházka Pavel Sokol Tábor D 1677 ½
2007/2008 7 Silon Sezimovo Ústí 1603 Šauer Pavel ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1100 ½
2007/2008 3 Silon Sezimovo Ústí 1603 Frčka Bohumír ŠK Český Krumlov B 1608 ½
2007/2008 9 SOKOL Tábor senioři 1603 Městka Ladislav SOKOL Suchdol n/Lužnicí 0
2007/2008 2 SOKOL Tábor senioři 1603 Hloušek Jiří SLOVAN J.Hradec "B" 1250 ½
2007/2008 1 SOKOL Tábor senioři 1603 Novotný Pavel SOKOL Tábor junioři 1
2006/2007 8 SILON Sezimovo Ústí "A" 1591 Pokorný Pavel SOKOL Tábor senióři 0
2006/2007 6 SILON Sezimovo Ústí "A" 1591 Matyš Ondřej ŠACHklub Tábor "A" 1
2005/2006 11 Silon Sezimovo Ústí 1617 Fiktusová Jana TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1722 ½
2005/2006 10 Silon Sezimovo Ústí 1617 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice "B" 1744 ½
2005/2006 8 Silon Sezimovo Ústí 1617 Glaserová Pavla Šachklub Velešín "A" 1818 1
2005/2006 7 Silon Sezimovo Ústí 1617 Lomský Radek TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1688 ½
2005/2006 6 Silon Sezimovo Ústí 1617 Jareš Jiří Sokol Písek "C" 1820 0
2005/2006 4 Silon Sezimovo Ústí 1617 Půža Julius TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1757 0
2005/2006 3 Silon Sezimovo Ústí 1617 Mařík Miloslav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 0
2005/2006 2 Silon Sezimovo Ústí 1617 Machálek Martin Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1706 0
2005/2006 1 Silon Sezimovo Ústí 1617 Cuhra Martin Sokol Tábor "D" 1996 0