Hráč Hrubant Miloslav

Hrubant Miloslav

User Pic
Jméno: Hrubant Miloslav
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1676
Elo mezinárodní: 1718
ID: 7895
FIDE ID: 348511
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1699 1674 Vít Jiří ŠO TJ Tatran Prachatice A 0 0 1
2018/2019 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1699 1674 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec 1683 1746 1
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1704 1674 Záluský Matěj ŠACHklub NN Písek B 1606 1561 ½
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1726 1681 Friedl Václav DDM Písek B 1698 1717 0
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1704 1674 Sýkora Ladislav Traxler Veselí nad Luž. B 1794 1791 ½
2018/2019 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1704 1674 Petkov Andon Spartak Soběslav B 1780 1770 ½
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1726 1681 Přibyl Jiří ŠACHklub Tábor Mládí 1 1126 1238 1
2018/2019 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1726 1681 Kapoun Karel Spartak Počátky 1638 1632 0
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1726 1681 Krátký Milan TJ Jiskra Třeboň 1719 1730 ½
2017/2018 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1648 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice D 1622 1689 ½
2017/2018 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1648 Klement Ivo DDM Písek 1000 1
2017/2018 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1648 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1574 1
2017/2018 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1648 Dvořák Pavel TJ Jiskra Třeboň 1706 1766 1
2017/2018 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1648 Hanzal Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1582 0
2017/2018 7 ŠS Bechyně 1723 1673 Königsmark Václav Sn Jindřichův Hradec 1779 1802 1
2017/2018 1 ŠS Bechyně 1722 1667 Hájek Bohumír ČZ Strakonice B 1663 1694 ½
2017/2018 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1723 1673 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1811 1782 0
2017/2018 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1726 1673 Petkov Andon Spartak Soběslav A 1799 1790 0
2017/2018 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1726 1673 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1699 1760 1
2017/2018 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1726 1673 Dvořák Pavel TJ Jiskra Třeboň 1714 1743 1
2017/2018 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1726 1673 Hanzal Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1662 1723 0
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1648 Kohout Jan Spartak Kaplice 1744 0
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1648 Šauer Pavel Royal České Budějovice 1901 1891 ½
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1648 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1802 1829 1
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1648 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek 2013 2040 0
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1648 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1994 1960 ½
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1648 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 ½
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1648 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1815 1871 ½
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1648 Rychlík Luboš Spartak Soběslav 1511 0
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1648 Mynář Jaroslav Spartak Počátky 1329 1
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1648 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 1
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1648 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 ½
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1648 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1815 1871 ½
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1648 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1994 1960 ½
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1648 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. 1368 ½
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1648 Strouhal Jan ŠK Týn n. Vlt. 1368 1
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1648 Vacek Josef Sokol Tábor C 1802 1850 1
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1648 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1704 1692 0
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1648 Malířský Josef Silon Sezimovo Ústí 1523 0
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1648 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí 1537 1554 0
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1648 Tůmová Anna ŠACHklub Tábor 1715 1670 0
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1648 Kutnar Václav Slovan Jindř. Hradec B 1664 0
2015/2016 11 ŠSRH Bechyně 1648 Podlešák Pavel Spartak Soběslav 1760 1620 0
2015/2016 9 ŠSRH Bechyně 1648 Hřídel Marek Šk Písek B 1886 1918 ½
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1648 Hobl Stanislav ČZ Strakonice C 1846 0
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1648 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice C 1720 ½
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1648 Zachařová Věra Royal České Budějovice 1538 ½
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1648 Německý Jan ŠK Blanský les 1577 1553 ½
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1648 Malířský Josef Silon Sezimovo Ústí 1523 1
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1648 Strouhal Jan ŠK Týn nad Vltavou 1368 1
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1648 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1704 1692 1
2014/2015 9 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Hitzger Bohdan Jiskra Třeboň 1630 ½
2014/2015 8 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Chochole Petr Spartak Sezimovo Ústí 1380 ½
2014/2015 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Ryšavý Jiří Spartak Počátky 1492 1
2014/2015 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Uhl Robert ŠK Týn n. Vlt. 1668 0
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1646 0
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 ½
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Metelec Arnošt Sokol Tábor C 1401 1
2014/2015 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Boukal Milan QCC České Budějovice C 1692 1
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Pavlíček Adam QCC České Budějovice D 1443 ½
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Ryšavý Jiří Spartak Počátky 1492 1
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Hitzger Bohdan Jiskra Třeboň 1630 ½
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 Mareš Miroslav ŠK Blanský les 1103 1
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1643 Junek Vladimír QCC České Budějovice C 1704 0
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1643 Dvořák Michal Traxler Veselí n.Lužn. B 1282 1
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 1643 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1610 1575 1
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1643 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1779 0
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1643 Vach Jaroslav Jiskra Třeboň 1698 ½
2013/2014 6 ŠS Bechyně B 1643 Zachař Jaroslav Royal CB 1856 ½
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1643 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1886 1823 ½
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1643 Friedl Václav DDM Písek 1603 0
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 1643 Hajtingr Oldřich Šachklub Písek C 1656 ½
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1643 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1779 0
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1643 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1610 1575 1
2013/2014 1 Šs Reality Horňák Bechyně A 1643 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1959 1923 ½
2012/2013 9 Reality Horňák Bechyně C 1651 Švanda Petr ŠACHklub Tábor B 1250 1
2012/2013 8 Reality Horňák Bechyně C 1651 Humhal Jakub ŠACHklub Tábor Mládí 1250 1
2012/2013 7 Reality Horňák Bechyně C 1651 Hanzal Pavel ŠK Týn n.Vlt. B 1540 ½
2012/2013 6 Reality Horňák Bechyně C 1651 Sup Pavel DDM "D" Písek 1514 ½
2012/2013 5 Reality Horňák Bechyně C 1651 Stinka Jakub ŠACHklub Písek D 1000 1
2012/2013 4 Reality Horňák Bechyně C 1651 Velát Radek Spartak Sezimovo Ústí B 1000 1
2012/2013 3 Reality Horňák Bechyně C 1651 Metelec Arnošt Sokol Tábor D 1410 1
2012/2013 2 Reality Horňák Bechyně C 1651 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí B 1516 1504 1
2012/2013 11 ŠS Bechyně B 1651 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice A 1886 1857 0
2012/2013 10 ŠS Bechyně B 1651 Kapoun Karel Spartak Počátky 1590 ½
2012/2013 8 ŠS Bechyně B 1651 Junek Vladimír QCC Č.Budějovice C 1707 ½
2012/2013 7 ŠS Bechyně B 1651 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1641 0
2012/2013 6 ŠS Bechyně B 1651 Hejl Vojtěch TRAXLER Veselí n/L B 1533 ½
2012/2013 5 ŠS Bechyně B 1651 Mejta František DDM Písek 1809 0
2012/2013 4 ŠS Bechyně B 1651 Theiner Pavel Royal Č.Budějovice 1875 1752 0
2012/2013 3 ŠS Bechyně B 1651 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1823 ½
2012/2013 2 ŠS Bechyně B 1651 Kaucký Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1763 1763 1
2012/2013 1 ŠS Bechyně B 1651 Motalík Jan ŠACHklub Tábor A 1250 1
2011/2012 10 ŠS Bechyně B 1687 Staněk Michal Tatran Prachatice 1579 0
2011/2012 9 ŠS Bechyně B 1687 Šimek Radek Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1250 ½
2011/2012 8 ŠS Bechyně B 1687 Veštúr Rastislav ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1000 1
2011/2012 7 ŠS Bechyně B 1687 Růžička Tomáš DDM Písek 1760 1677 ½
2011/2012 6 ŠS Bechyně B 1687 Šindelka Vladimír QCC České Budějovice C 1600 1546 ½
2011/2012 5 ŠS Bechyně B 1687 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec B 1581 0
2011/2012 4 ŠS Bechyně B 1687 Šimek Vladimír Šachklub Písek C 1725 ½
2011/2012 3 ŠS Bechyně B 1687 Severa Jiří Sokol Tábor C 1705 1590 ½
2011/2012 2 ŠS Bechyně B 1687 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1785 0
2011/2012 1 ŠS Bechyně B 1687 Kohout Jan Spartak Kaplice 1712 0
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně B 1661 Hobl Stanislav ČZ Strakonice C 1845 ½
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně B 1661 Žáček Jiří ČZ Strakonice B 1852 ½
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně B 1661 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1700 ½
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně B 1661 Hejda Martin QCC České Budějovice D 1657 ½
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně B 1661 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1788 ½
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně B 1661 Korčák Arnošt Spartak Kaplice 1727 0
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně B 1661 Mejta František DDM Písek 1812 1
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně B 1661 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1787 ½
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně B 1661 Chalupský Josef QCC České Budějovice C 1781 1
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně B 1661 Zachař Jaroslav SK Royal České Budějovice B 1828 ½
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně 1661 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1903 0
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně 1661 Tatran Prachatice 1
2009/2010 11 SS Bechyne 1647 Lomský Radek QCC C. Budejovice C 1767 ½
2009/2010 10 SS Bechyne 1647 Šindelka Vladimír QCC C. Budejovice D 1513 1
2009/2010 9 SS Bechyne 1647 Brych Jiří Tatran Prachatice B 1650 0
2009/2010 8 SS Bechyne 1647 Krystián Miroslav Spartak Pocatky 1796 0
2009/2010 7 SS Bechyne 1647 Vytiska Tomáš Slovan Jindrichuv Hradec B 1553 1
2009/2010 6 SS Bechyne 1647 Kovář Jiří Spartak Sobeslav 1735 ½
2009/2010 5 SS Bechyne 1647 Valtr Filip SK Tyn n.Vlt. 1768 ½
2009/2010 4 SS Bechyne 1647 Novotný Pavel Silon Sezimovo Usti 1877 ½
2009/2010 3 SS Bechyne 1647 Frčka Bohumír Koberce Kajov 1583 ½
2009/2010 2 SS Bechyne 1647 Jareš Jiří Sokol Pisek C 1848 ½
2008/2009 11 Reality Hornak Bechyne 1674 Streďák Josef Sokol Platan Pisek B 1846 0
2008/2009 11 Sachový spolek Bechyne B 1674 Krystián Miroslav Spartak Pocatky 1782 0
2008/2009 10 Sachový spolek Bechyne B 1674 Sýkora Zdeněk QCC Ceské Budejovice C 1725 ½
2008/2009 9 Sachový spolek Bechyne B 1674 Otradovec Michal Sokol Tabor D 1698 0
2008/2009 6 Sachový spolek Bechyne B 1674 Vondrášek František Spartak Sobeslav 1719 0
2008/2009 5 Sachový spolek Bechyne B 1674 Frčka Bohumír SK Ceský Krumlov B 1592 1
2008/2009 4 Sachový spolek Bechyne B 1674 Otradovec Luboš Silon Sezimovo Usti 1363 ½
2008/2009 3 Sachový spolek Bechyne B 1674 Frnoch Vojtěch CZ Strakonice B 1722 0
2008/2009 2 Sachový spolek Bechyne B 1674 Sup Pavel Sokol DDM Pisek 1411 ½
2008/2009 1 Sachový spolek Bechyne B 1674 Erban Jiří Tatran Prachatice B 1653 1
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Motalík Jan ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Lenger Adam SPARTAK Sez. Ústí "B" 1000 1
2007/2008 7 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Petr Josef SOKOL Tábor senioři 1708 ½
2007/2008 6 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Hušič Bryan BESEDA Veselí n/Luž. "C" 1
2007/2008 5 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Bednář Matěj ŠACHklub Tábor "A"- dorostenci 1250 1
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Hloušek Karel SLOVAN J.Hradec "B" 1484 ½
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Otradovec Luboš SOKOL Tábor junioři 1412 ½
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Outlý Petr SOKOL Suchdol n/Lužnicí 0
2007/2008 1 Reality Horňák Bechyně "B" 1683 Vanýsek Vladislav Reality Horňák Bechyně "C" 1
2006/2007 9 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Severa Jiří SOKOL Tábor senióři 1542 1
2006/2007 8 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Kanděra Miroslav SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1307 1
2006/2007 7 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Říha Jan ŠACHklub Tábor "A" 1416 1
2006/2007 6 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Vaněk Miloslav SLOVAN Jindřichův Hradec "B" ½
2006/2007 5 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Otradovec Luboš SOKOL Tábor junióři 1277 0
2006/2007 4 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Rýc Tomáš ŠACHklub Tábor "B" 1
2006/2007 3 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Mošnička Jan SILON Sezimovo Ústí "A" 1871 0
2006/2007 2 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Mička Ondřej BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1
2006/2007 1 REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 Petráněk Marian TJ SPARTAK MAS Sezimovo Ústí "B" 1566 1