Hráč Švec Vítězslav

Švec Vítězslav

User Pic
Jméno: Švec Vítězslav
Oddíl: TJ ČZ Strakonice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1513
Elo mezinárodní: 1587
ID: 18092
FIDE ID: 373923
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 ČZ Strakonice C 1597 1592 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1635 1652 ½
2018/2019 5 ČZ Strakonice C 1597 1592 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1632 1652 1
2018/2019 2 ČZ Strakonice C 1597 1592 Švarc Valerij Sokol Tábor C 0 0 1
2018/2019 7 ČZ Strakonice "D" 1597 1592 Švec Vladimír DDM Písek 1635 1635 0
2018/2019 5 ČZ Strakonice "D" 1597 1591 Fürbacher Miroslav ŠACHklub Písek "C" 0 1289 0
2018/2019 4 ČZ Strakonice "D" 1597 1591 Janda Emil ŠK Čkyně 0 1524 1
2018/2019 2 ČZ Strakonice "D" 1597 1591 Kruliš Jiří Daniel Olympia CB "B" 0 1249 ½
2018/2019 6 ČZ Strakonice C 1597 1592 Švarc Valerij Sokol Tábor C 0 0 1
2018/2019 2 ČZ Strakonice C 1597 1591 Pícha Lukáš TRAXLER Veselí nad Lužnicí 0 1160 1
2018/2019 1 ČZ Strakonice C 1597 1591 Machálková Lenka ŠK Týn nad Vltavou 0 0 1
2017/2018 7 ČZ Strakonice C 1632 1613 Rajt Martin Spartak Soběslav 0 0 1
2017/2018 6 ČZ Strakonice C 1630 1613 Růžičková Aneta Šachklub Tábor 1256 1084 1
2017/2018 5 ČZ Strakonice C 1639 1613 Vavroušek Petr Sokol Tábor C 1713 1689 0
2017/2018 4 ČZ Strakonice C 1639 1613 Hostaša Petr SK Sezimovo Ústí 1586 1518 ½
2017/2018 3 ČZ Strakonice C 1662 1613 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1630 1632 ½
2017/2018 2 ČZ Strakonice C 1662 1613 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1645 1651 0
2017/2018 1 ČZ Strakonice C 1662 1613 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1568 1513 1
2017/2018 7 ČZ Strakonice C 1662 1613 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1645 1651 0
2017/2018 6 ČZ Strakonice C 1662 1613 Asatryan Manvel VŠTE České Budějovice C 1576 1610 0
2017/2018 5 ČZ Strakonice C 1630 1613 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1568 1513 1
2017/2018 4 ČZ Strakonice C 1630 1613 Friedl Václav DDM Písek 1677 1709 0
2017/2018 3 ČZ Strakonice C 1630 1613 Plojharová Dagmar Royal České Budějovice 1539 1564 1
2017/2018 2 ČZ Strakonice C 1630 1613 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice D 1649 1685 0
2017/2018 1 ČZ Strakonice C 1679 1617 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1622 1602 ½
2016/2017 7 ČZ Strakonice C 1700 1700 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor C 1950 1940 0
2016/2017 6 ČZ Strakonice C 1700 1700 Papáček Aleš Manuel Jiskra Třeboň 1118 1
2016/2017 4 ČZ Strakonice C 1700 1700 Ližan Stanislav Slovan Jindřichův Hradec B 1000 1
2016/2017 3 ČZ Strakonice C 1700 1700 Theiner Pavel Royal České Budějovice 1746 1712 0
2016/2017 2 ČZ Strakonice C 1700 1700 Sporka Božetěch Šachklub Písek 1894 1933 0
2016/2017 1 ČZ Strakonice C 1700 1700 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1640 0
2016/2017 7 ČZ Strakonice C 1700 1700 Ondrejka Jaroslav Royal České Budějovice B 1415 1
2016/2017 6 ČZ Strakonice C 1700 1700 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1640 0
2016/2017 5 ČZ Strakonice C 1700 1700 Sporka Božetěch Šachklub Písek B 1894 1933 0
2016/2017 4 ČZ Strakonice C 1700 1700 Theiner Pavel Royal České Budějovice A 1746 1712 0
2016/2017 3 ČZ Strakonice C 1700 1700 Hajíček Pavel DDM Písek B 1476 1
2016/2017 2 ČZ Strakonice C 1700 1700 Boukal Milan QCC České Budějovice C 1730 ½
2016/2017 1 ČZ Strakonice C 1700 1700 Šťastná Martina ŠA VŠTE Č. Budějovice 1461 1513 1
2016/2017 9 ČZ Strakonice D 1700 1700 Šedivý Roman Blanský les 1773 1730 ½
2016/2017 6 ČZ Strakonice D 1700 1700 Motalík Jan Olympia České Budějovice B 1378 1413 ½
2016/2017 3 ČZ Strakonice D 1700 1700 Skolek Milan Sokol Čkyně 1716 1
2016/2017 2 ČZ Strakonice D 1700 1700 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1368 0
2016/2017 1 ČZ Strakonice D 1700 1700 Hostaša Petr Olympia České Budějovice A 1565 1520 0
2015/2016 5 ČZ Strakonice B 1700 1700 Hloušek Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1467 1
2015/2016 4 ČZ Strakonice B 1700 1700 Hák David Šachklub Tábor 1742 1606 0
2015/2016 2 ČZ Strakonice B 1700 1700 Korčák Arnošt Spartak Kaplice 1680 1767 ½
2015/2016 1 ČZ Strakonice B 1700 1700 Friedl Václav DDM Písek 1643 1
2015/2016 7 ČZ Strakonice B 1700 1700 Korčák Arnošt Spartak Kaplice 1680 1767 ½
2015/2016 6 ČZ Strakonice B 1700 1700 Friedl Václav DDM Písek 1643 1
2015/2016 5 ČZ Strakonice B 1700 1700 Novák Václav ČZ Strakonice C 1745 ½
2015/2016 3 ČZ Strakonice B 1700 1700 Vačkář Matěj ŠK Blanský les 1240 1
2015/2016 2 ČZ Strakonice B 1700 1700 Boukal Milan QCC České Budějovice C 1730 1
2015/2016 1 ČZ Strakonice B 1700 1700 Smažík Filip Royal České Budějovice 1645 0
2015/2016 10 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Erban Štěpán ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1874 1887 0
2015/2016 9 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Blažek Jiří VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1945 1932 0
2015/2016 8 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Hajíček Pavel DDM Písek "D" 1476 ½
2015/2016 7 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Beníšek František ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1574 0
2015/2016 6 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Chval Petr ŠK ROYAL Č.Bu. "B" 1931 1953 0
2015/2016 5 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Kukačka Ladislav ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1628 1637 0
2015/2016 4 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Hůlovec Miroslav SOKOL Čkyně 1942 0
2015/2016 3 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Severin Alois ŠACHklub Písek "D" 1240 1253 1
2015/2016 2 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Strouhal Jan ŠK Týn n/Vltavou "B" 1368 0
2015/2016 1 ČZ Strakonice "E" 1700 1700 Novák Václav ČZ Strakonice "D" 1745 ½
2015/2016 10 ČZ Strakonice 1700 1700 Šťastný Vratislav ŠSRH Bechyně 1941 1890 1
2015/2016 8 ČZ Strakonice 1700 1700 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1813 1780 0
2015/2016 6 ČZ Strakonice 1700 1700 Landa Jiří DDM Písek B 1922 1910 0
2014/2015 4 ČZ Strakonice C 1514 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1000 0
2014/2015 3 ČZ Strakonice C 1514 Petkov Andon Traxler Veselí n.Lužn. 1810 1756 0
2014/2015 1 ČZ Strakonice C 1514 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1167 0
2014/2015 9 ČZ Strakonice C 1514 Hřídel Vít Šachklub Písek 1229 1
2014/2015 8 ČZ Strakonice C 1514 Šťastná Martina QCC České Budějovice D 1244 1
2014/2015 7 ČZ Strakonice C 1514 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1167 0
2014/2015 2 ČZ Strakonice C 1514 Mareš Miroslav ŠK Blanský les 1103 1
2014/2015 1 ČZ Strakonice C 1514 Sup Pavel DDM Písek 1563 0
2014/2015 11 ČZ Strakonice D 1514 Michera Luděk Spartak Kaplice B 1000 1
2014/2015 10 ČZ Strakonice D 1514 Míka Kryštof Sokol Ledenice 1225 1
2014/2015 9 ČZ Strakonice D 1514 Dušek Jakub VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1099 0
2014/2015 8 ČZ Strakonice D 1514 Průša Václav QCC ČB F 1439 ½
2014/2015 7 ČZ Strakonice D 1514 Šťastný Zdeněk QCC ČB E 1078 1
2014/2015 6 ČZ Strakonice D 1514 Bandík František Sokol Čkyně 1508 ½
2014/2015 5 ČZ Strakonice D 1514 Bauer Jan QCC ČB I 1328 1
2014/2015 4 ČZ Strakonice D 1514 Rolinková Adéla Hraničář H. Stropnice B 1100 1
2014/2015 3 ČZ Strakonice D 1514 Plza Ladislav Vltavín Besednice 1316 1
2014/2015 2 ČZ Strakonice D 1514 Kolář Jan QCC ČB H 1498 1498 ½
2014/2015 1 ČZ Strakonice D 1514 Černý Karel Tatran Prachatice B 1427 ½
2014/2015 11 ČZ Strakonice B 1587 1513 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1822 1793 0
2014/2015 9 ČZ Strakonice B 1514 Šťastný Vratislav Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 0
2014/2015 8 ČZ Strakonice B 1514 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1923 1880 0
2014/2015 7 ČZ Strakonice B 1514 Mindl Josef Sokol Tábor 2049 2041 0
2014/2015 6 ČZ Strakonice B 1514 Stinka Jakub Šachklub Písek B 1651 1676 0
2014/2015 5 ČZ Strakonice B 1514 Černý Karel ŠO TJ Tatran Prachatice A 1427 1
2014/2015 4 ČZ Strakonice B 1514 Německý Jan ŠK Český Krumlov 1622 1597 ½
2014/2015 3 ČZ Strakonice B 1514 Měsíček Josef QCC České Budějovice B 1634 1671 1
2014/2015 2 ČZ Strakonice B 1514 Šourek Vladimír Spartak Soběslav 1745 1668 1
2014/2015 1 ČZ Strakonice B 1514 Procházka Pavel Sokol Tábor B 1742 1654 1
2013/2014 9 ČZ Strakonice D 1518 Korostenski František ŠK Blanský les 2187 2162 0
2013/2014 8 ČZ Strakonice D 1518 Bosák Vladimír Šachklub Písek D 1402 ½
2013/2014 7 ČZ Strakonice D 1518 Wimberský Antonín Tatran Prachatice B 1887 1861 0
2013/2014 6 ČZ Strakonice D 1518 Švec Vladimír DDM "D" Písek 1000 1
2013/2014 5 ČZ Strakonice D 1518 Majer František Koberce Kájov 1712 1655 0
2013/2014 2 ČZ Strakonice D 1518 Hochová Růžena Royal C 1250 1
2013/2014 1 ČZ Strakonice D 1518 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1250 0
2013/2014 5 ČZ Strakonice C 1518 Popelák Vojtěch Traxler Veselí n.Lužn. B 1250 1
2013/2014 7 ČZ Strakonice C 1518 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1886 1823 0
2013/2014 6 ČZ Strakonice C 1518 Bartoš Jan DDM Písek 1000 1
2012/2013 9 ČZ Strakonice "D" 1467 Smažík Filip SK ROYAL Č.Budějovice "B" 1657 1
2012/2013 8 ČZ Strakonice "D" 1467 Puffer Jan QCC České Budějovice "D" 1498 1
2012/2013 7 ČZ Strakonice "D" 1467 Říčař František ŠK Blanský les Chvalšiny 1686 0
2012/2013 5 ČZ Strakonice "D" 1467 Šlajs Pavel ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1656 0
2012/2013 4 ČZ Strakonice "D" 1467 Nepraš David VLTAVÍN Besednice 1602 0
2012/2013 3 ČZ Strakonice "D" 1467 Maryška Václav KOBERCE Kájov 1926 1853 ½
2012/2013 1 ČZ Strakonice "D" 1467 Jungvirt Daniel SOKOL Čkyně 1297 1
2012/2013 11 ČZ Strakonice "B" 1467 Alexa Jaroslav Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1781 ½
2012/2013 10 ČZ Strakonice "B" 1467 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1762 0
2012/2013 8 ČZ Strakonice "B" 1467 Lenger Adam TJ Spartak Sezimovo Ústí 1396 1
2012/2013 6 ČZ Strakonice "B" 1467 Mareš Daniel Šachklub Písek "B" 2018 ½
2012/2013 5 ČZ Strakonice "B" 1467 Říha Martin TJ Silon Sezimovo Ústí 1935 1886 0
2012/2013 4 ČZ Strakonice "B" 1467 Petkov Andon Spartak Soběslav 1834 1766 0
2012/2013 2 ČZ Strakonice "B" 1467 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice "A" 1808 0
2012/2013 1 ČZ Strakonice "B" 1467 Hejl Vojtěch Traxler Veselí nad Lužnicí 1533 0
2011/2012 11 ČZ Strakonice B 1428 Hovorka Pavel QCC České Budějovice B 2014 1937 0
2011/2012 9 ČZ Strakonice B 1428 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1981 1896 0
2011/2012 8 ČZ Strakonice B 1428 Sporka Božetěch Šachklub Písek B 1790 0
2011/2012 7 ČZ Strakonice B 1428 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 0
2011/2012 3 ČZ Strakonice B 1428 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1913 1921 0
2011/2012 2 ČZ Strakonice B 1428 Blatský Libor ČZ Strakonice A 1915 1
2011/2012 1 ČZ Strakonice B 1428 Gutwirth Jan Traxler Veselí n.Lužn. 1729 ½
2011/2012 6 ČZ Strakonice C 1428 Černý Karel Tatran Prachatice 1409 1
2011/2012 3 ČZ Strakonice C 1428 Sup Pavel DDM Písek 1483 0
2010/2011 11 ČZ Strakonice C 1000 Malý Jan Reality Horňák Bechyně B 1439 0
2010/2011 10 ČZ Strakonice C 1000 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1574 0
2010/2011 9 ČZ Strakonice C 1000 Junek Vladimír QCC České Budějovice D 1699 ½
2010/2011 8 ČZ Strakonice C 1000 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1752 0
2010/2011 7 ČZ Strakonice C 1000 Benda Michal Spartak Kaplice 1616 0
2010/2011 6 ČZ Strakonice C 1000 Sup Pavel DDM Písek 1498 0
2010/2011 5 ČZ Strakonice C 1000 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1787 0
2010/2011 4 ČZ Strakonice C 1000 Punčochář Michal QCC České Budějovice C 1373 0
2010/2011 3 ČZ Strakonice C 1000 Lomský Josef SK Royal České Budějovice B 1756 ½
2010/2011 1 ČZ Strakonice C 1000 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1710 0
2010/2011 9 Strakonice "D" 1000 Sup Pavel DDM Písek "D" 1498 0
2010/2011 8 Strakonice "D" 1000 Miesbauer Jan Sokol Písek "C" 1000 0
2010/2011 7 Strakonice "D" 1000 Němec Ludvík QCC Č.Budějovice "F" 1432 1
2010/2011 6 Strakonice "D" 1000 Bártík Jan ŠK Č.Budějovice 1000 1
2010/2011 5 Strakonice "D" 1000 Štěch Pavel QCC Č.Budějovice "H" 1250 1
2010/2011 4 Strakonice "D" 1000 Boukal Milan QCC Č.Budějovice "E" 1671 0
2010/2011 3 Strakonice "D" 1000 Janda Emil Čkyně 1477 0
2010/2011 2 Strakonice "D" 1000 Vačkář Matěj Chvalšiny 1000 0
2010/2011 1 Strakonice "D" 1000 Staněk Michal Prachatice "B" 1602 0