Hráč Kukla Bohuslav

Kukla Bohuslav

User Pic
Jméno: Kukla Bohuslav
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1457
Elo mezinárodní: 1366
ID: 11593
FIDE ID: 335304
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1380 1485 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec 1494 1632 0
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1383 1486 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1893 1888 0
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1380 1485 Grulo Jan Traxler Veselí nad Luž. B 0 1568 0
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1383 1486 Veverková Dorota Sokol Tábor D 1315 1307 0
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1383 1486 Včelák Michal ŠACHklub Tábor Mládí 1 0 1157 ½
2017/2018 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1498 Asatryan Manvel VŠTE České Budějovice C 1396 0
2017/2018 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1498 Piskoř Martin Royal České Budějovice 1478 0
2017/2018 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1498 Kotál Petr ČZ Strakonice D 1541 1575 1
2017/2018 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1498 Tichý Rudolf TJ Jiskra Třeboň 1601 ½
2017/2018 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1498 Strouhal Jan ŠK Týn nad Vltavou 1368 1
2017/2018 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1367 1486 Vavroušek Petr Sokol Tábor C 1714 1689 ½
2017/2018 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1367 1486 Měřínský Václav ŠACHklub Tábor 1547 1539 0
2017/2018 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1402 1486 Tichý Rudolf TJ Jiskra Třeboň 1602 1602 ½
2017/2018 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1402 1486 Strouhal Jan ŠK Týn nad Vltavou 1302 1428 1
2017/2018 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 0 1483 Novák Rudolf SK Sezimovo Ústí 1579 1543 0
2017/2018 1 ŠS Bechyně C 0 1483 Melmuk Petr Spartak Počátky 2022 2036 0
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1498 Durchan Milan Royal České Budějovice 1802 1793 0
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1498 Jareš Jiří Šachklub Písek 1879 1899 0
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1498 Dvořák Pavel Jiskra Třeboň 1706 1766 0
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1498 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1836 0
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1498 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1836 0
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1498 Dvořák Pavel Jiskra Třeboň 1706 1766 0
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1498 Drlík Jaromír ŠK Týn n.Vlt. 1000 ½
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1498 Hitzger Bohdan Jiskra Třeboň 1622 0
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1498 Hák David ŠACHklub Tábor 1742 1606 0
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1498 Růžička Zdeněk Slovan Jindř. Hradec B 1688 0
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1498 Šindelka Vladimír QCC České Budějovice C 1549 1483 ½
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1498 Blažek Bohuslav ŠK Blanský les 1413 0
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1498 Hitzger Bohdan Jiskra Třeboň 1622 1
2014/2015 9 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1656 0
2014/2015 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Mynář Jaroslav Spartak Počátky 1000 1
2014/2015 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Král Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1652 1643 0
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec B 1795 1
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Šedivý Karel Traxler Veselí n.Lužn. 1774 1778 0
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Kaňka Matěj QCC České Budějovice D 1566 1546 ½
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Mynář Jaroslav Spartak Počátky 1000 1
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1656 0
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1482 Vačkář Matěj ŠK Blanský les 1245 ½
2013/2014 8 Reality Horňák Bechyně C 1498 Metelec Arnošt Sokol Tábor D 1411 0
2013/2014 5 Reality Horňák Bechyně C 1498 Nevoral Petr Silon Sezimovo Ústí B 1469 ½
2013/2014 4 Reality Horňák Bechyně C 1498 Hůnová Zuzana ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1100 1
2013/2014 3 Reality Horňák Bechyně C 1498 Troják Benedikt ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1700 1449 0
2013/2014 2 Reality Horňák Bechyně C 1498 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec C 1519 0
2013/2014 1 Reality Horňák Bechyně C 1498 Fuciman Ondřej ŠK Veselí nad Lužnicí C 1250 1
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1498 Kupka Ondřej Tatran Prachatice 1683 1
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1498 Hajíček Pavel DDM Písek 1250 ½
2012/2013 9 Reality Horňák Bechyně C 1528 Svoboda Jan ŠACHklub Tábor B 1250 1
2012/2013 7 Reality Horňák Bechyně C 1528 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. B 1665 1626 ½
2012/2013 6 Reality Horňák Bechyně C 1528 Mejta František DDM "D" Písek 1809 0
2012/2013 5 Reality Horňák Bechyně C 1528 Stýblo Daniel ŠACHklub Písek D 1100 1
2012/2013 4 Reality Horňák Bechyně C 1528 Ducho Pavel Spartak Sezimovo Ústí B 1452 0
2012/2013 3 Reality Horňák Bechyně C 1528 Vaněk František Sokol Tábor D 1453 1
2012/2013 2 Reality Horňák Bechyně C 1528 Malířský Josef Silon Sezimovo Ústí B 1538 0
2012/2013 1 Reality Horňák Bechyně C 1528 Tůmová Anna ŠACHklub Lady Tábor 1483 1388 0
2012/2013 9 ŠS Bechyně B 1528 Hajtingr Oldřich ŠACHklub Písek C 1661 0
2012/2013 8 ŠS Bechyně B 1528 Dvořák Pavel QCC Č.Budějovice C 1701 0
2012/2013 7 ŠS Bechyně B 1528 Lefler Václav Spartak Kaplice 1604 0
2012/2013 4 ŠS Bechyně B 1528 Zachařová Věra Royal Č.Budějovice 1568 1
2012/2013 3 ŠS Bechyně B 1528 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1808 ½
2011/2012 11 ŠS Bechyně B 1524 Simon Jan ŠK Týn n.Vlt. 1698 1698 0
2011/2012 8 ŠS Bechyně B 1524 Vačkář Matěj ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1000 1
2011/2012 5 ŠS Bechyně B 1524 Kaucký Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1579 0
2011/2012 4 ŠS Bechyně B 1524 Mareš Daniel Šachklub Písek C 2043 0
2011/2012 3 ŠS Bechyně B 1524 Vaněk František Sokol Tábor C 1491 1
2011/2012 6 Šachový spolek Bechyně "C" 1524 Schachinger Petr ŠACHklub Tábor "B" 1250 0
2011/2012 5 Šachový spolek Bechyně "C" 1524 Široký Richard ŠACHklub Tábor "A" 1649 1649 1
2011/2012 4 Šachový spolek Bechyně "C" 1524 Hanzal Pavel ŠK Týn n/Vltavou "B" 1559 1
2011/2012 3 Šachový spolek Bechyně "C" 1524 Medek Rudolf SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 0
2011/2012 2 Šachový spolek Bechyně "C" 1524 Otradovec Luboš SOKOL Tábor 1859 1802 0
2011/2012 1 Šachový spolek Bechyně "C" 1524 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor "C" 1288 ½
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně B 1505 Bernas Jaroslav ČZ Strakonice B 1442 ½
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně B 1505 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec B 1769 0
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně B 1505 Šindelka Miloslav QCC České Budějovice D 1000 ½
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně B 1505 DDM Písek 1
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně B 1505 Zachařová Věra SK Royal České Budějovice B 1592 1
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně B 1505 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1638 1
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně C 1505 Rejthar Jan Šachklub Simopt Tábor A 1250 1
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně C 1505 Troják Benedikt Šachklub Simopt Tábor B 1320 ½
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně C 1505 Soldát Jaromír ŠK Týn n. Vlt. B 1582 0
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně C 1505 Lenger Adam Spartak Sezimovo Ústí B 1368 1
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně C 1505 Budil Miloslav Sokol Tábor Senioři 1830 0
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně C 1505 Spartak Soběslav B 1
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně C 1505 Metelec Arnošt Sokol Tábor Junioři 1000 ½
2009/2010 1 DDM Písek D 1505 Vačkář Matěj Sokol Chvalšiny 1
2008/2009 8 Spartak Pelhřimov B 1499 Brodina Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1960 0
2008/2009 9 Spartak Pelhřimov C 1499 Kulík Matěj TJ Jiskra Humpolec C 0
2008/2009 7 Spartak Pelhřimov C 1499 Vincenc Jiří TJ Jiskra Humpolec D 1360 1
2007/2008 7 TJ Spartak Pelhřimov C 1516 Fišar Josef TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou D 1573 ½
2007/2008 4 TJ Spartak Pelhřimov C 1516 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1528 0
2007/2008 3 TJ Spartak Pelhřimov C 1516 Kopecký Jiří TJ Jiskra Humpolec C 1
2007/2008 2 TJ Spartak Pelhřimov C 1516 Pelikán Petr Sokol Jámy 1359 1
2007/2008 9 TJ Spartak Pelhřimov B 1516 Fišar Dalimil TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1529 ½
2007/2008 8 TJ Spartak Pelhřimov B 1516 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1396 0
2007/2008 7 TJ Spartak Pelhřimov B 1516 Horák Jaroslav Gordic Jihlava C 1550 0
2007/2008 5 TJ Spartak Pelhřimov B 1516 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1000 1
2007/2008 1 TJ Spartak Pelhřimov B 1516 Jirák Ota ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1369 0
2006/2007 7 Spartak Pelhřimov C 1536 Šilhan Josef Spartak Velká Bíteš B 1688 ½
2006/2007 5 Spartak Pelhřimov C 1536 Bazala Vladimír Caissa Třebíč C 1677 0
2006/2007 4 Spartak Pelhřimov C 1536 Pavlík František Sokol Opatov 1867 0
2006/2007 2 Spartak Pelhřimov C 1536 Linhart Jaroslav Jiskra Havlíčkův Brod C 1415 0
2006/2007 1 Spartak Pelhřimov C 1536 Sopko Petr SFIALA Gambit Jihlava C 1
2006/2007 8 TJ Spartak Pelhřimov B 1536 Jůda Josef Sokol Jámy A 1435 1
2006/2007 3 TJ Spartak Pelhřimov B 1536 Jůda Josef Sokol Jámy A 1435 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Pelhřimov B 1536 Došek Karel Gordic Jihlava C 1623 0
2006/2007 1 TJ Spartak Pelhřimov B 1536 Machotka Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1633 0
2006/2007 7 Spartak Pelhrimov C 1536 Linhart Jaroslav Jiskra Havlickuv Brod C 1415 0
2006/2007 6 Spartak Pelhrimov C 1536 Sopko Petr Gambit Jihlava C 1
2006/2007 5 Spartak Pelhrimov C 1536 Jána Martin Jiskra Humpolec B 1
2006/2007 2 Spartak Pelhrimov C 1536 Zavadil Petr ZDAS Zdar nad Sazavou D 1
2006/2007 1 Spartak Pelhrimov C 1536 Galdetskyj Oleksandr SSK Cejle B 1
2005/2006 8 Pelhrimov B 1532 Bilková Jana Cejle 1
2005/2006 3 Pelhrimov B 1532 Cejle 1
2005/2006 2 Pelhrimov B 1532 Míka Petr Gordic C 1527 ½
2005/2006 1 Pelhrimov B 1532 Vondráček Karel Humpolec 1709 ½
2003/2004 9 Sp. Pelhřimov B 1554 Smejkal František Sokol Kamenice A 1714 0
2003/2004 4 Sp. Pelhřimov B 1554 Petreček Tomáš Sokol Kamenice A 1
2003/2004 1 Sp. Pelhřimov B 1554 Lukůvka František MC Softw. Humpolec 1600 0