Hráč Nikl Leoš

Nikl Leoš

User Pic
Jméno: Nikl Leoš
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1771
Elo mezinárodní: 0
ID: 12712
FIDE ID: 0
Rok narození: 1964
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2008/2009 10 Spartak Choceň B 1758 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 ½ soutěž
2008/2009 9 Spartak Choceň B 1758 Matouš Radek AKIS Pardubice 1870 ½ soutěž
2008/2009 8 Spartak Choceň B 1758 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1901 0 soutěž
2008/2009 7 Spartak Choceň B 1758 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1622 0 soutěž
2008/2009 6 Spartak Choceň B 1758 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1621 ½ soutěž
2008/2009 5 Spartak Choceň B 1758 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1962 ½ soutěž
2008/2009 4 Spartak Choceň B 1758 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1774 ½ soutěž
2008/2009 3 Spartak Choceň B 1758 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1695 ½ soutěž
2008/2009 2 Spartak Choceň B 1758 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1858 ½ soutěž
2008/2009 1 Spartak Choceň B 1758 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2046 1 soutěž
2007/2008 11 Spartak Choceň B 1736 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2099 ½ soutěž
2007/2008 10 Spartak Choceň B 1736 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1846 0 soutěž
2007/2008 9 Spartak Choceň B 1736 Baťa Stanislav 2222 ŠK Polabiny E 1815 ½ soutěž
2007/2008 8 Spartak Choceň B 1736 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1904 ½ soutěž
2007/2008 7 Spartak Choceň B 1736 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1756 ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Choceň B 1736 Kohoutek Tomáš ŠO Chrudim C 1848 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Choceň B 1736 Sokol Pavel ŠO Chrudim D 1673 ½ soutěž
2007/2008 4 Spartak Choceň B 1736 Trhal Michal Spartak Choceň A 1865 ½ soutěž
2007/2008 3 Spartak Choceň B 1736 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1000 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Choceň B 1736 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1819 ½ soutěž
2007/2008 1 Spartak Choceň B 1736 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1847 1 soutěž
2006/2007 11 Spartak Choceň B 1706 Šindelář Petr SK Holcim Prachovice 1851 ½ soutěž
2006/2007 10 Spartak Choceň B 1706 Culek Karel ŠO Chrudim C 1743 1 soutěž
2006/2007 9 Spartak Choceň B 1706 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1685 0 soutěž
2006/2007 7 Spartak Choceň B 1706 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny E 1729 ½ soutěž
2006/2007 6 Spartak Choceň B 1706 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1896 ½ soutěž
2006/2007 5 Spartak Choceň B 1706 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice G 1874 1 soutěž
2006/2007 4 Spartak Choceň B 1706 Michlian Štefan Kavárna Evropa Pardubice 1777 ½ soutěž
2006/2007 3 Spartak Choceň B 1706 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1904 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Choceň B 1706 Vavroušek Petr Spartak Choceň A 1782 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Choceň B 1706 Pavlovec Vladimír Dymák Heřmanův Městec 1886 1 soutěž
2005/2006 9 Spartak Choceň B 1678 Hájek Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D 1415 1 soutěž
2005/2006 8 Spartak Choceň B 1678 Heger Miroslav Tropic Lanškroun 1687 ½ soutěž
2005/2006 7 Spartak Choceň B 1678 Klíma Ladislav Štefanydes Polička C 1509 ½ soutěž
2005/2006 6 Spartak Choceň B 1678 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1623 1 soutěž
2005/2006 5 Spartak Choceň B 1678 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald B 1632 1 soutěž
2005/2006 4 Spartak Choceň B 1678 Jeništa Jiří ŠK Žamberk C 1774 ½ soutěž
2005/2006 3 Spartak Choceň B 1678 Štefl Stanislav TJ Lanškroun B 1580 1 soutěž
2005/2006 2 Spartak Choceň B 1678 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1716 ½ soutěž
2005/2006 1 Spartak Choceň B 1678 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1727 1 soutěž
2004/2005 11 Spartak Choceň B 1656 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1723 ½ soutěž
2004/2005 10 Spartak Choceň B 1656 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1700 1 soutěž
2004/2005 9 Spartak Choceň B 1656 Sodomka Adam Štefanydes Polička C 1250 ½ soutěž
2004/2005 8 Spartak Choceň B 1656 Plíva Jaroslav SK Žamberk C 1737 1 soutěž
2004/2005 7 Spartak Choceň B 1656 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1675 ½ soutěž
2004/2005 6 Spartak Choceň B 1656 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1659 ½ soutěž
2004/2005 5 Spartak Choceň B 1656 Hájek Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D 1396 1 soutěž
2004/2005 4 Spartak Choceň B 1656 Fabian Karel TJ Lanškroun B 1570 ½ soutěž
2004/2005 3 Spartak Choceň B 1656 Solil Roman TJ Lanškroun FYGR 1844 0 soutěž
2004/2005 2 Spartak Choceň B 1656 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1644 ½ soutěž
2004/2005 1 Spartak Choceň B 1656 Horský Josef Lokomotiva Česká Třebová C 1625 1 soutěž
2003/2004 11 Spartak Choceň B 1658 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 ½ soutěž
2003/2004 10 Spartak Choceň B 1658 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1849 ½ soutěž
2003/2004 8 Spartak Choceň B 1658 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1772 0 soutěž
2003/2004 7 Spartak Choceň B 1658 Zehnal Miloš TJ Lanškroun B 1857 ½ soutěž
2003/2004 6 Spartak Choceň B 1658 Čihař Michal ŠK Svitavy B 1250 1 soutěž
2003/2004 5 Spartak Choceň B 1658 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1562 1 soutěž
2003/2004 4 Spartak Choceň B 1658 Vohník Miroslav SK Žamberk C 1737 ½ soutěž
2003/2004 3 Spartak Choceň B 1658 Šimek Zdeněk Loko Česká Třebová B 1522 ½ soutěž
2003/2004 2 Spartak Choceň B 1658 Šlesingr Vilém ZD Kunvald B 1705 0 soutěž