Hráč Kupka Ondřej

Kupka Ondřej

User Pic
Jméno: Kupka Ondřej
Oddíl: TJ Sokol Chvalšiny
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1766
Elo mezinárodní: 1753
ID: 10459
FIDE ID: 356611
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Blanský les 0 1682 Šedivý Karel Spartak Soběslav A 1757 1753 0
2018/2019 6 ŠK Blanský les 0 1682 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1769 1735 1
2018/2019 5 ŠK Blanský les 0 1682 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1766 1763 0
2018/2019 3 ŠK Blanský les 0 1682 Kocmánek Lukáš Slovan Jindřichův Hradec C 0 0 ½
2018/2019 2 ŠK Blanský les 0 1682 Studenovský Jaroslav ŠA VŠTE České Budějovice C 1564 1605 0
2018/2019 1 ŠK Blanský les 0 1682 Sýkora Zdeněk VSK Slávia JU České Budějovice 1702 1725 ½
2018/2019 6 ŠK Blanský les 0 1682 Kocmánek Lukáš Slovan Jindřichův Hradec C 0 0 ½
2018/2019 5 ŠK Blanský les 0 1675 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1800 1807 ½
2018/2019 4 ŠK Blanský les 0 1675 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 2002 1924 1
2018/2019 3 ŠK Blanský les 0 1675 Studenovský Jaroslav ŠA VŠTE České Budějovice C 1566 1580 0
2018/2019 1 ŠK Blanský les 0 1675 Sýkora Zdeněk VSK Slávia JU České Budějovice 1741 1742 ½
2017/2018 9 ŠK Blanský les 0 1662 Kopkáně Vojtěch Sokol Čkyně 0 1309 1
2017/2018 7 ŠK Blanský les 0 1662 Šindelka Vladimír QCC České Budějovice D 1534 1483 1
2017/2018 5 ŠK Blanský les 0 1662 Streďák Josef ŠACHklub Písek C 1778 1821 ½
2017/2018 3 ŠK Blanský les 0 1662 Kolář Ladislav DDM Písek D 1318 1430 ½
2017/2018 1 ŠK Blanský les 0 1662 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice B 1865 1802 1
2016/2017 9 Blanský les 1671 Kotál Vít ČZ Strakonice D 1292 1249 0
2016/2017 4 Blanský les 1671 Wimberský Antonín Tatran Prachatice B 1905 1829 0
2015/2016 7 ŠK Blanský les 1671 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 ½
2015/2016 2 ŠK Blanský les 1671 Hájek Bohumír ČZ Strakonice C 1690 1710 ½
2015/2016 7 ŠK Blanský les 1671 Růžička Tomáš DDM Písek 1755 1732 ½
2015/2016 6 ŠK Blanský les 1671 Hájek Bohumír ČZ Strakonice C 1690 1710 ½
2015/2016 5 ŠK Blanský les 1671 Jareš Jiří Šachklub Písek C 1879 1899 0
2015/2016 1 ŠK Blanský les 1671 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1879 0
2014/2015 6 ŠK Blanský les 1674 Kaňka Matěj QCC České Budějovice D 1566 1546 ½
2014/2015 5 ŠK Blanský les 1674 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1667 ½
2014/2015 4 ŠK Blanský les 1674 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 0
2014/2015 3 ŠK Blanský les 1674 Lefler Václav Spartak Kaplice 1682 ½
2014/2015 1 ŠK Blanský les 1674 Durchan Milan Royal České Budějovice 1834 1834 1
2014/2015 3 ŠK Blanský les 1674 Kaňka Matěj QCC České Budějovice D 1566 1546 ½
2014/2015 2 ŠK Blanský les 1674 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 0
2014/2015 1 ŠK Blanský les 1674 Alexa Jaroslav ŠS Reality Horňák Bechyně B 1868 1843 ½
2013/2014 7 ŠK Blanský les 1683 Dvořák Karel ŠK Týn n.Vlt. B 1339 1
2013/2014 1 ŠK Blanský les 1683 Kopkáně Vojtěch Sokol Čkyně 1000 1
2013/2014 5 Tatran Prachatice 1683 Kukla Bohuslav ŠS Bechyně B 1498 0
2012/2013 8 Tatran Prachatice A 1684 Hryzbil František ČZ Strakonice C 1805 0
2012/2013 1 Tatran Prachatice A 1684 Kypta Ladislav Spartak Kaplice 1526 1
2010/2011 5 Chvalšiny 1681 Roj Martin Prachatice "B" 1649 ½
2010/2011 10 Tatran Prachatice 1681 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 1943 0
2010/2011 9 Tatran Prachatice 1681 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1898 0
2010/2011 8 Tatran Prachatice 1681 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1949 ½
2010/2011 6 Tatran Prachatice 1681 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1903 0
2010/2011 3 Tatran Prachatice 1681 Trnka Tomáš Spartak Počátky 1804 0
2010/2011 2 Tatran Prachatice 1681 Trčka Václav Slovan Jindřichův Hradec 1879 1
2009/2010 6 Sokol Chvalšiny 1683 Pekárek František Sokol Čkyně 1610 ½
2009/2010 11 SO TJ Tatran Prachatice 1683 Hašek Václav Sokol Tabor B 2025 0
2009/2010 7 SO TJ Tatran Prachatice 1683 Veselý Roman CZ Strakonice A 1948 0
2009/2010 3 SO TJ Tatran Prachatice 1683 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek B 2172 0
2008/2009 8 Chvalšiny 1680 Šulčík Karel QCC Č.Budějovice "F" 1605 ½
2008/2009 1 Chvalšiny 1680 Německý Jan Kájov 1484 1
2008/2009 11 Tatran Prachatice B 1680 Franz Jan Sokol DDM Pisek 1508 ½
2008/2009 10 Tatran Prachatice B 1680 Soucha Štěpán CZ Strakonice B 1825 ½
2008/2009 8 Tatran Prachatice B 1680 Sýkora Zdeněk QCC Ceské Budejovice C 1725 ½
2008/2009 5 Tatran Prachatice B 1680 Gutwirth Jan TRAXLER Veseli nad Luznici B 1705 0
2008/2009 3 Tatran Prachatice B 1680 Jeníček Jaromír SK Ceský Krumlov B 1699 1
2008/2009 1 Tatran Prachatice B 1680 Habeš Jiří Sachový spolek Bechyne B 1000 1
2007/2008 8 Sokol Chvalšiny 1707 Sýkora Ladislav Beseda Veselí nad Lužnicí B 1707 0
2007/2008 7 Sokol Chvalšiny 1707 Pikhart Miroslav Sokol Tábor D 1872 0
2007/2008 5 Sokol Chvalšiny 1707 Vít Přemysl ŠO TJ Tatran Prachatice 1822 0
2007/2008 2 Sokol Chvalšiny 1707 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B 1857 0
2007/2008 1 Sokol Chvalšiny 1707 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1798 0
2006/2007 4 SOKOL Chvalšiny "A" 1707 Dvořák Pavel QCC České Budějovice "G" 1