Hráč Marek Jan

Marek Jan

User Pic
Jméno: Marek Jan
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1772
Elo mezinárodní: 1760
ID: 2901
FIDE ID: 342106
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1751 1758 Šedivý Roman ŠK Český Krumlov 1803 1768 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1738 1758 Kellner Petr DDM Písek B 1909 1901 0 soutěž
2019/2020 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1738 1767 Černík Rudolf VŠTE České Budějovice 1764 1764 1 soutěž
2019/2020 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1754 1767 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1913 1932 0 soutěž
2019/2020 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1754 1767 Krbúšik Marián Sokol Tábor B 1882 1891 0 soutěž
2019/2020 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1749 1767 Kocmánek Lukáš Slovan Jindřichův Hradec 1562 1546 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Týn n.Vlt. 1751 1758 Bárta David VŠTE České Budějovice B 1556 1576 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Týn n.Vlt. 1751 1758 Havelková Beáta QCC České Budějovice D 1440 1509 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Týn n.Vlt. 1738 1758 Severa Jiří Sokol Tábor C 1594 1510 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Týn n.Vlt. 1738 1758 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1649 1611 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Týn n.Vlt. 1738 1758 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1649 1611 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Týn n.Vlt. 1748 1767 Hochmann Vladimír Traxler Veselí n.Lužn. 1761 1714 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Týn n.Vlt. 1754 1767 Severa Jiří Sokol Tábor C 1625 1523 1 soutěž
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1781 1804 Mareš Daniel ŠACHklub NN Písek B 1870 1900 0 soutěž
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1793 1804 Hnilo Petr ČZ Strakonice B 1833 1759 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1798 1804 Krbúšik Marián Sokol Tábor B 1888 1887 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1794 1804 Růžička Vojtěch DDM Písek B 1886 1927 0 soutěž
2018/2019 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1794 1804 Havlíček Jiří QCC České Budějovice B 1840 1865 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Týn nad Vltavou 1773 1804 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice C 1639 1478 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Týn nad Vltavou 1781 1804 Rončák Václav ŠK Blanský les 1770 1782 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Týn nad Vltavou 1781 1804 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1776 1735 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Týn nad Vltavou 1781 1804 Mrňa Milan Spartak Soběslav A 1759 1810 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Týn nad Vltavou 1793 1804 Říha Martin SK Sezimovo Ústí 1916 1901 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Týn nad Vltavou 1793 1804 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor 1717 1733 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Týn nad Vltavou 1793 1804 Mrňa Milan Spartak Soběslav A 1747 1810 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Týn nad Vltavou 1798 1804 Šimeček Alexej DDM Písek 1927 1969 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Týn nad Vltavou 1798 1804 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1784 1733 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Týn nad Vltavou 1794 1804 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2062 2048 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Týn nad Vltavou 1794 1804 Říha Martin SK Sezimovo Ústí 1940 1915 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Janků Jaroslav Royal České Budějovice 1622 1704 1 soutěž
2017/2018 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Burian Petr ČZ Strakonice D 1689 1 soutěž
2017/2018 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Mejta František DDM Písek 1867 1867 0 soutěž
2017/2018 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Kouba Pavel TJ Jiskra Třeboň 1786 1774 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Kerner Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1761 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠS Bechyně 1794 1813 Bartoš Alois Sokol Tábor B 1939 1926 0 soutěž
2017/2018 9 ŠS Bechyně 1804 1813 Rybín Jan Spartak Sezimovo Ústí 1817 1782 0 soutěž
2017/2018 7 ŠS Bechyně 1803 1813 Koloušek Pavel Sn Jindřichův Hradec 1882 1851 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠS Bechyně 1803 1813 Veselý Roman ČZ Strakonice A 1776 1818 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠS Bechyně 1794 1813 Landa Jiří DDM Písek 1923 1905 0 soutěž
2017/2018 4 ŠS Bechyně 1794 1813 Hejl Vojtěch Traxler Veselí n.Lužn. 0 1538 1 soutěž
2017/2018 3 ŠS Bechyně 1794 1813 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1636 1632 0 soutěž
2017/2018 2 ŠS Bechyně 1844 1843 Moronga Jan ŠK Český Krumlov 1894 1901 0 soutěž
2017/2018 1 ŠS Bechyně 1844 1843 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1624 1673 1 soutěž
2017/2018 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1803 1813 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1734 1778 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1803 1813 Šourek Martin ŠACHklub Tábor 1867 1880 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1794 1813 Šedivý Karel Spartak Soběslav A 1739 1725 0 soutěž
2017/2018 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1794 1813 Kouba Pavel TJ Jiskra Třeboň 1761 1700 ½ soutěž
2017/2018 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1794 1813 Kerner Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1864 1870 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1844 1843 Říha Martin SK Sezimovo Ústí 1899 1872 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1829 1847 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1745 1784 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1829 1847 Koutný Jiří Royal České Budějovice 1904 0 soutěž
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1829 1847 Soucha Štěpán ČZ Strakonice C 1848 1865 1 soutěž
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1829 1847 Grill Roman Šachklub Písek 2095 2110 0 soutěž
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1829 1847 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1908 1938 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1829 1847 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1877 1826 0 soutěž
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1829 1847 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1976 2027 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1829 1847 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1758 1756 1 soutěž
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1829 1847 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1916 1 soutěž
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1829 1847 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1673 1681 1 soutěž
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1829 1847 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1877 1826 0 soutěž
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1829 1847 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1976 2027 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1829 1847 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1908 1938 ½ soutěž
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Straka Zdeněk ŠK Týn n. Vlt. 1787 1782 ½ soutěž
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1815 1871 0 soutěž
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1994 1960 0 soutěž
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1673 1681 0 soutěž
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1863 1855 0 soutěž
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor 1950 1940 0 soutěž
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Zeman Petr Slovan Jindř. Hradec B 1888 1812 0 soutěž
2015/2016 10 ŠSRH Bechyně 1829 1847 ČZ Strakonice 1 soutěž
2015/2016 9 ŠSRH Bechyně 1829 1847 Drábek Miloslav Šk Písek B 2078 2057 0 soutěž
2015/2016 8 ŠSRH Bechyně 1829 1847 Majer František Šk Český Krumlov 1645 1628 1 soutěž
2015/2016 7 ŠSRH Bechyně 1829 1847 Krch Lukáš Sokol Tábor B 1929 1927 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠSRH Bechyně 1829 1847 Wimberský Antonín Tatran Prachatice 1905 1829 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠSRH Bechyně 1829 1847 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1877 1826 1 soutěž
2015/2016 3 ŠSRH Bechyně 1829 1847 Růžička Tomáš DDM Písek B 1755 1732 0 soutěž
2015/2016 2 ŠSRH Bechyně 1829 1847 Korčák Arnošt Hraničář Horní Stropnice 1680 1767 ½ soutěž
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Brabec Milan Royal České Budějovice 2128 2035 ½ soutěž
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Laštovička Jan ŠK Blanský les 1601 1618 1 soutěž
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1673 1681 1 soutěž
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1787 1782 ½ soutěž
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1994 1960 0 soutěž
2014/2015 9 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1928 1946 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1887 1893 0 soutěž
2014/2015 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1968 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Straka Zdeněk ŠK Týn n. Vlt. 1883 1854 0 soutěž
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2015 2000 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2000 2025 0 soutěž
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 1 soutěž
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1882 1902 0 soutěž
2014/2015 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Tesař Jiří QCC České Budějovice C 1784 0 soutěž
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Nagy Ladislav QCC České Budějovice D 1690 1744 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1968 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1928 1946 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1866 1861 Šedivý Roman ŠK Blanský les 1787 1730 ½ soutěž
2014/2015 11 Šachový spolek Reality Bechyně A 1760 1772 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1874 1866 1 soutěž
2014/2015 9 Šachový spolek Reality Bechyně A 1866 1861 Hobl Stanislav ČZ Strakonice B 1851 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový spolek Reality Bechyně A 1866 1861 Havelka Jonáš QCC České Budějovice B 1573 1742 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový spolek Reality Bechyně A 1866 1861 Janeba Petr ČZ Strakonice A 1867 1879 0 soutěž
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1853 1853 Rosocha Martin Traxler Veselí n.Lužn. B 1581 1 soutěž
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1853 1853 Majer Jiří Jiskra Třeboň 1758 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠS Bechyně B 1853 1853 Dvořák Arnošt Royal CB 1874 1861 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1853 1853 Wimberský Antonín Tatran Prachatice 1887 1861 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1853 1853 Bican Dominik DDM Písek 1715 0 soutěž
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 1853 1853 Šimek Vladimír Šachklub Písek C 1752 1752 1 soutěž
2013/2014 10 Šs Reality Horňák Bechyně A 1853 1853 Samec František Traxler Veselí nad Lužnicí A 1628 1 soutěž
2013/2014 6 Šs Reality Horňák Bechyně A 1853 1853 Kotál Václav ČZ Strakonice B 1638 1 soutěž
2013/2014 5 Šs Reality Horňák Bechyně A 1853 1853 Dolanský Lukáš Šk Český Krumlov 1590 1792 1 soutěž
2013/2014 3 Šs Reality Horňák Bechyně A 1853 1853 Měsíček Josef Qcc České Budějovice B 1653 1704 1 soutěž
2012/2013 11 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice "B" 1698 1 soutěž
2012/2013 10 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek "B" 2020 2039 0 soutěž
2012/2013 9 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Petr Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1731 1707 1 soutěž
2012/2013 8 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Vondrášek František Spartak Soběslav 1749 0 soutěž
2012/2013 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Válek Tomáš Sokol Tábor "C" 1849 1873 ½ soutěž
2012/2013 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Veselý Roman ČZ Strakonice "A" 1905 1850 0 soutěž
2012/2013 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Samec František Traxler Veselí nad Lužnicí 1635 ½ soutěž
2012/2013 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Simon Jan Šk Týn nad Vltavou 1664 1706 1 soutěž
2012/2013 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Trčka Václav Slovan Jindřichův Hradec 1983 1983 ½ soutěž
2012/2013 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Lomský Radek QCC České Budějovice "B" 1775 1758 1 soutěž
2012/2013 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1896 1895 0 soutěž
2012/2013 11 ŠS Bechyně B 1830 Erban Štěpán Tatran Prachatice A 1905 1913 0 soutěž
2012/2013 10 ŠS Bechyně B 1830 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1459 1 soutěž
2012/2013 9 ŠS Bechyně B 1830 Sporka Božetěch ŠACHklub Písek C 1813 1 soutěž
2012/2013 8 ŠS Bechyně B 1830 Sýkora Zdeněk QCC Č.Budějovice C 1727 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠS Bechyně B 1830 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1763 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠS Bechyně B 1830 Samec František TRAXLER Veselí n/L B 1635 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠS Bechyně B 1830 Janovský Martin DDM Písek 1984 1987 0 soutěž
2012/2013 4 ŠS Bechyně B 1830 Kříha Pavel Royal Č.Budějovice 1898 1919 1 soutěž
2012/2013 3 ŠS Bechyně B 1830 Soucha Štěpán ČZ Strakonice C 1806 1938 1 soutěž
2012/2013 2 ŠS Bechyně B 1830 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec B 1620 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠS Bechyně B 1830 Široký Richard ŠACHklub Tábor A 1644 1587 1 soutěž
2011/2012 11 ŠS Bechyně B 1847 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1981 1896 1 soutěž
2011/2012 10 ŠS Bechyně B 1847 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1886 1886 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠS Bechyně B 1847 Kašpárek Jaromír Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1785 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠS Bechyně B 1847 Říčař František ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1686 0 soutěž
2011/2012 7 ŠS Bechyně B 1847 Landa Jiří DDM Písek 1959 1959 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠS Bechyně B 1847 Lomský Josef QCC České Budějovice C 1749 1 soutěž
2011/2012 5 ŠS Bechyně B 1847 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1756 0 soutěž
2011/2012 4 ŠS Bechyně B 1847 Jareš Jiří Šachklub Písek C 1886 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠS Bechyně B 1847 Budil Petr Sokol Tábor C 1922 0 soutěž
2011/2012 2 ŠS Bechyně B 1847 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1941 1895 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠS Bechyně B 1847 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1764 1 soutěž
2011/2012 11 ŠS Bechyně 1847 Procházka Pavel Sokol Tábor B 1797 1734 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠS Bechyně 1847 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1716 1 soutěž
2011/2012 9 ŠS Bechyně 1847 Dundálek Jozef Silon Sezimovo Ústí 1637 1628 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠS Bechyně 1847 Kapoun Karel Spartak Počátky 1561 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠS Bechyně 1847 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1764 0 soutěž
2011/2012 5 ŠS Bechyně 1847 Pytlik Ladislav Spartak Sezimovo Ústí 1955 1923 1 soutěž
2011/2012 4 ŠS Bechyně 1847 Blatský Libor ČZ Strakonice A 1915 0 soutěž
2011/2012 1 ŠS Bechyně 1847 Sporka Božetěch Šachklub Písek B 1790 ½ soutěž
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně B 1873 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1917 0 soutěž
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně B 1873 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1794 ½ soutěž
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně B 1873 Kouba Pavel QCC České Budějovice D 1868 ½ soutěž
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně B 1873 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1950 0 soutěž
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně B 1873 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1743 0 soutěž
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně B 1873 Janovský Martin DDM Písek 1968 0 soutěž
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně B 1873 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1934 1 soutěž
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně B 1873 Marhoun Václav QCC České Budějovice C 1804 1 soutěž
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně B 1873 Chval Petr SK Royal České Budějovice B 1946 0 soutěž
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně 1873 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1443 1 soutěž
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně 1873 Jareš Jiří Sokol Platan Písek B 1862 ½ soutěž
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně 1873 Tatran Prachatice 1 soutěž
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně 1873 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1852 ½ soutěž
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně 1873 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 1943 0 soutěž
2009/2010 9 REALITY HORNAK Bechyne 1797 Otradovec Luboš Sokol Tabor C 1894 1 soutěž
2009/2010 8 REALITY HORNAK Bechyne 1797 Vacek Josef Sokol Tabor B 1760 0 soutěž
2009/2010 7 REALITY HORNAK Bechyne 1797 Theiner Pavel ROYAL Ceske Budejovice 1864 1 soutěž
2009/2010 6 REALITY HORNAK Bechyne 1797 Švejnoha Miroslav CZ Strakonice A 1810 ½ soutěž
2009/2010 5 REALITY HORNAK Bechyne 1797 Černý Karel SO TJ Tatran Prachatice 1393 1 soutěž
2009/2010 4 REALITY HORNAK Bechyne 1797 Streďák Josef Sokol Platan Pisek B 1847 1 soutěž
2009/2010 2 REALITY HORNAK Bechyne 1797 Koloušek Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1914 1 soutěž
2009/2010 11 SS Bechyne 1797 Chalupský Josef QCC C. Budejovice C 1780 ½ soutěž
2009/2010 10 SS Bechyne 1797 Durchan Milan QCC C. Budejovice D 1701 1 soutěž
2009/2010 9 SS Bechyne 1797 Vít Přemysl Tatran Prachatice B 1886 0 soutěž
2009/2010 8 SS Bechyne 1797 Trnka Tomáš Spartak Pocatky 1813 1 soutěž
2009/2010 7 SS Bechyne 1797 Kabelka Jaromír Slovan Jindrichuv Hradec B 1574 1 soutěž
2009/2010 6 SS Bechyne 1797 Petkov Andon Spartak Sobeslav 1811 1 soutěž
2009/2010 5 SS Bechyne 1797 Otradovec Luboš SK Tyn n.Vlt. 1894 1 soutěž
2009/2010 4 SS Bechyne 1797 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Usti 1941 0 soutěž
2009/2010 3 SS Bechyne 1797 Jeníček Jaromír Koberce Kajov 1853 1 soutěž
2009/2010 2 SS Bechyne 1797 Ceplecha Tomáš Sokol Pisek C 2010 ½ soutěž
2009/2010 1 SS Bechyne 1797 Mejta František DDM Pisek 1838 1 soutěž
2008/2009 10 Reality Hornak Bechyne 1846 Havlůj Zdeněk Sokol Tabor B 1983 ½ soutěž
2008/2009 9 Reality Hornak Bechyne 1846 Otradovec Michal Sokol Tabor C 1698 1 soutěž
2008/2009 8 Reality Hornak Bechyne 1846 Valtr Filip SK Tyn n.Vlt. 1715 ½ soutěž
2008/2009 7 Reality Hornak Bechyne 1846 Toman Antonín Slovan Jindrichuv Hradec 1836 0 soutěž
2008/2009 6 Reality Hornak Bechyne 1846 Lomský Josef Royal Ceske Budejovice 1719 0 soutěž
2008/2009 3 Reality Hornak Bechyne 1846 Rödling Robert SK Cesky Krumlov 1879 0 soutěž
2008/2009 2 Reality Hornak Bechyne 1846 Maříková Jana Traxler Veseli n.Luzn. 1739 1 soutěž
2008/2009 11 Sachový spolek Bechyne B 1846 Foit Vladimír Spartak Pocatky 1895 ½ soutěž
2008/2009 10 Sachový spolek Bechyne B 1846 Tesař Jiří QCC Ceské Budejovice C 1765 0 soutěž
2008/2009 9 Sachový spolek Bechyne B 1846 Krbúšik Marián Sokol Tabor D 1932 0 soutěž
2008/2009 8 Sachový spolek Bechyne B 1846 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1686 ½ soutěž
2008/2009 7 Sachový spolek Bechyne B 1846 Hochmann Vladimír TRAXLER Veseli nad Luznici B 1740 ½ soutěž
2008/2009 6 Sachový spolek Bechyne B 1846 Mrňa Milan Spartak Sobeslav 1797 ½ soutěž
2008/2009 5 Sachový spolek Bechyne B 1846 Rödling Robert SK Ceský Krumlov B 1879 ½ soutěž
2008/2009 4 Sachový spolek Bechyne B 1846 Petr Josef Silon Sezimovo Usti 1683 0 soutěž
2008/2009 3 Sachový spolek Bechyne B 1846 Švejnoha Miroslav CZ Strakonice B 1789 ½ soutěž
2008/2009 2 Sachový spolek Bechyne B 1846 Růžička Tomáš Sokol DDM Pisek 1768 1 soutěž
2008/2009 1 Sachový spolek Bechyne B 1846 Klein Zdeněk Tatran Prachatice B 1736 0 soutěž
2007/2008 10 Reality Horňák Bechyně 1849 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1725 ½ soutěž
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně 1849 Lenger Adam Spartak MAS Sez. Ústí 1000 1 soutěž
2007/2008 7 Reality Horňák Bechyně 1849 Šimek Vladimír Sokol Platan Písek B 1767 ½ soutěž
2007/2008 6 Reality Horňák Bechyně 1849 Šrámek Petr ČZ Strakonice A 1853 ½ soutěž
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně 1849 Uhl Robert ŠK Týn n.Vlt. 1691 1 soutěž
2007/2008 1 Reality Horňák Bechyně 1849 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1712 ½ soutěž
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Šourek Martin ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1377 ½ soutěž
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Petráněk Marian SPARTAK Sez. Ústí "B" 1613 0 soutěž
2007/2008 7 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Budil Miloslav SOKOL Tábor senioři 1819 ½ soutěž
2007/2008 6 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Mička Ondřej BESEDA Veselí n/Luž. "C" 1323 1 soutěž
2007/2008 5 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Šimeček Josef ŠACHklub Tábor "A"- dorostenci 1799 1 soutěž
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Růžička Zdeněk SLOVAN J.Hradec "B" 1718 1 soutěž
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Válek Tomáš SOKOL Tábor junioři 1756 1 soutěž
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně "B" 1849 Krátký Milan SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1694 ½ soutěž
2006/2007 9 REALITY Horňák Bechyně "B" 1834 Procházka Pavel SOKOL Tábor senióři 1645 1 soutěž
2006/2007 11 Reality Horňák Bechyně 1834 Ducho Adam Spartak MAS Sezimovo Ústí 1726 1 soutěž
2006/2007 10 Reality Horňák Bechyně 1834 Samec František Beseda Veselí nad Lužnicí 1605 1 soutěž
2006/2007 1 Reality Horňák Bechyně 1834 Olejníček Jiří QCC České Budějovice B 1985 ½ soutěž
2005/2006 11 Reality Horňák Bechyně 1854 Streďák Josef Sokol Písek B 1831 1 soutěž
2005/2006 10 Reality Horňák Bechyně 1854 Novák Pavel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1716 ½ soutěž
2005/2006 9 Reality Horňák Bechyně 1854 Hejda Martin Loko DKV České Budějovice B 1589 ½ soutěž
2005/2006 8 Reality Horňák Bechyně 1854 Samec František Beseda Veselí nad Lužnicí 1612 1 soutěž
2005/2006 7 Reality Horňák Bechyně 1854 Moronga Jan ŠK Český Krumlov 1856 0 soutěž
2005/2006 6 Reality Horňák Bechyně 1854 Burian Petr Tatran Prachatice 1631 1 soutěž
2005/2006 5 Reality Horňák Bechyně 1854 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1907 1 soutěž
2005/2006 4 Reality Horňák Bechyně 1854 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1851 0 soutěž
2005/2006 3 Reality Horňák Bechyně 1854 Pekárková Eva Sokol Tábor B 1826 0 soutěž
2005/2006 2 Reality Horňák Bechyně 1854 Kašpárek Jaromír Koberce Kájov 1752 0 soutěž
2005/2006 1 Reality Horňák Bechyně 1854 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1917 0 soutěž
2005/2006 10 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Novák Josef TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1789 ½ soutěž
2005/2006 9 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Mařík Miloslav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 0 soutěž
2005/2006 8 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Chval Petr TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1965 1 soutěž
2005/2006 7 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Pekárková Eva Sokol Tábor "D" 1826 1 soutěž
2005/2006 6 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Loskot Petr TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 ½ soutěž
2005/2006 5 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Kůta Miroslav ČZ Strakonice "B" 1774 ½ soutěž
2005/2006 2 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1684 0 soutěž
2005/2006 1 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 Říha František Sokol Písek "C" 1819 1 soutěž