Hráč Žáček Jiří

Žáček Jiří

User Pic
Jméno: Žáček Jiří
Oddíl: TJ ČZ Strakonice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1748
Elo mezinárodní: 1728
ID: 2423
FIDE ID: 342572
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ČZ Strakonice 1725 1752 Štufka Karel Šachový klub Příbram-Baník 1840 1816 ½ soutěž
2019/2020 9 ČZ Strakonice B 1723 1752 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1822 1818 ½ soutěž
2019/2020 7 ČZ Strakonice B 1723 1752 Valtr Filip ŠS Mild Bivoj Bechyně 1777 1770 ½ soutěž
2019/2020 5 ČZ Strakonice B 1727 1761 Šísl Milan ŠK Český Krumlov 1267 1290 ½ soutěž
2019/2020 1 ČZ Strakonice B 1753 1761 Černý Karel Tatran Prachatice 0 1519 1 soutěž
2019/2020 5 ČZ Strakonice C 1723 1752 Korostenski František Blanský les 2015 1999 0 soutěž
2019/2020 7 ČZ Strakonice C 1727 1752 Odehnal Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 1913 1914 ½ soutěž
2019/2020 3 ČZ Strakonice C 1732 1761 Landa Jiří DDM Písek 1918 1929 0 soutěž
2019/2020 1 ČZ Strakonice C 1753 1761 Brožek Karel Slovan Jindřichův Hradec B 1740 1758 0 soutěž
2018/2019 7 ČZ Strakonice B 1736 1757 Černík Rudolf VŠTE České Budějovice B 1790 1771 ½ soutěž
2018/2019 1 ČZ Strakonice B 1719 1750 Rolinková Lucie VŠTE České Budějovice A 1618 1624 ½ soutěž
2018/2019 7 ČZ Strakonice C 1739 1757 Korostenski František SK Royal CB 2046 2038 ½ soutěž
2018/2019 3 ČZ Strakonice C 1743 1757 Mejta František DDM Písek 1837 1831 1 soutěž
2018/2019 1 ČZ Strakonice C 1743 1757 Tůmová Anna Šachklub Tábor 1633 1653 ½ soutěž
2018/2019 7 ČZ Strakonice C 1743 1757 Dundálek Jozef SK Sezimovo Ústí 1612 1581 ½ soutěž
2018/2019 5 ČZ Strakonice C 1759 1750 Tůmová Anna ŠACHklub Tábor 1626 1685 ½ soutěž
2018/2019 4 ČZ Strakonice C 1759 1750 Herynek Petr Spartak Soběslav A 1601 1659 ½ soutěž
2018/2019 3 ČZ Strakonice C 1721 1750 Mejta František DDM Písek 1856 1848 1 soutěž
2018/2019 2 ČZ Strakonice C 1721 1750 Liška František TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1548 1551 1 soutěž
2018/2019 1 ČZ Strakonice C 1719 1750 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1459 1443 1 soutěž
2017/2018 7 ČZ Strakonice C 1719 1755 Slabý Martin Spartak Soběslav 0 1109 ½ soutěž
2017/2018 6 ČZ Strakonice C 1716 1755 Přibyl Jiří Šachklub Tábor 1129 1232 1 soutěž
2017/2018 4 ČZ Strakonice C 1725 1755 Novák Rudolf SK Sezimovo Ústí 1550 1534 ½ soutěž
2017/2018 3 ČZ Strakonice C 1698 1755 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1815 1820 0 soutěž
2017/2018 2 ČZ Strakonice C 1698 1755 Lefler Václav Spartak Kaplice 1709 1702 1 soutěž
2017/2018 1 ČZ Strakonice C 1698 1755 Šťastná Martina VŠTE České Budějovice B 1492 1549 ½ soutěž
2017/2018 7 ČZ Strakonice C 1698 1755 Lefler Václav Spartak Kaplice 1709 1702 1 soutěž
2017/2018 6 ČZ Strakonice C 1698 1755 Hosnedl Matyáš VŠTE České Budějovice C 1806 1793 ½ soutěž
2017/2018 5 ČZ Strakonice C 1716 1755 Šťastná Martina VŠTE České Budějovice B 1531 1549 ½ soutěž
2017/2018 4 ČZ Strakonice C 1716 1755 Růžička Tomáš DDM Písek 1727 1745 1 soutěž
2017/2018 3 ČZ Strakonice C 1716 1755 Půža Julius Royal České Budějovice 0 1705 ½ soutěž
2017/2018 1 ČZ Strakonice C 1702 1763 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1748 1772 0 soutěž
2016/2017 7 ČZ Strakonice C 1785 Procházka Pavel Sokol Tábor C 1698 1623 1 soutěž
2016/2017 5 ČZ Strakonice C 1785 Habeš Jiří ŠS Bechyně B 1568 ½ soutěž
2016/2017 4 ČZ Strakonice C 1785 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1574 ½ soutěž
2016/2017 3 ČZ Strakonice C 1785 Vaniš Josef Royal České Budějovice 2027 2027 0 soutěž
2016/2017 1 ČZ Strakonice C 1785 Lefler Václav Spartak Kaplice 1714 ½ soutěž
2016/2017 7 ČZ Strakonice C 1785 Motejzík Jaroslav Royal České Budějovice B 1543 1494 1 soutěž
2016/2017 6 ČZ Strakonice C 1785 Lefler Václav Spartak Kaplice 1714 ½ soutěž
2016/2017 4 ČZ Strakonice C 1785 Vaniš Josef Royal České Budějovice A 2027 2027 0 soutěž
2016/2017 2 ČZ Strakonice C 1785 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1638 1652 1 soutěž
2016/2017 1 ČZ Strakonice C 1785 Lorencová Michaela ŠA VŠTE Č. Budějovice 1408 1 soutěž
2015/2016 7 ČZ Strakonice B 1785 Procházka Pavel Sokol Tábor C 1698 1623 0 soutěž
2015/2016 6 ČZ Strakonice B 1785 Chochole Petr Spartak Sezimovo Ústí 1401 ½ soutěž
2015/2016 5 ČZ Strakonice B 1785 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 1 soutěž
2015/2016 3 ČZ Strakonice B 1785 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1894 1933 ½ soutěž
2015/2016 2 ČZ Strakonice B 1785 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1796 ½ soutěž
2015/2016 1 ČZ Strakonice B 1785 Hajíček Pavel DDM Písek 1476 1 soutěž
2015/2016 7 ČZ Strakonice B 1785 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1796 ½ soutěž
2015/2016 6 ČZ Strakonice B 1785 Hajíček Pavel DDM Písek 1476 1 soutěž
2015/2016 4 ČZ Strakonice B 1785 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1894 1933 ½ soutěž
2015/2016 3 ČZ Strakonice B 1785 Mareš Miroslav ŠK Blanský les 1137 1 soutěž
2015/2016 2 ČZ Strakonice B 1785 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 ½ soutěž
2015/2016 11 ČZ Strakonice 1785 Šedivý Roman Šk Český Krumlov 1773 1730 ½ soutěž
2014/2015 5 ČZ Strakonice C 1819 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí 1545 1545 1 soutěž
2014/2015 2 ČZ Strakonice C 1819 Olšan Pavel Spartak Kaplice 1621 1 soutěž
2014/2015 9 ČZ Strakonice C 1819 Hajtingr Oldřich Šachklub Písek 1636 ½ soutěž
2014/2015 8 ČZ Strakonice C 1819 Kaňka Matěj QCC České Budějovice D 1566 1546 0 soutěž
2014/2015 6 ČZ Strakonice C 1819 Boukal Milan QCC České Budějovice C 1692 ½ soutěž
2014/2015 5 ČZ Strakonice C 1819 Olšan Pavel Spartak Kaplice 1621 1 soutěž
2014/2015 2 ČZ Strakonice C 1819 Majer František ŠK Blanský les 1701 1631 0 soutěž
2014/2015 7 ČZ Strakonice A 1819 Vondrášek František Spartak Soběslav 1713 0 soutěž
2013/2014 5 ČZ Strakonice C 1820 Samec František Traxler Veselí n.Lužn. B 1628 ½ soutěž
2013/2014 4 ČZ Strakonice C 1820 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1947 0 soutěž
2013/2014 1 ČZ Strakonice C 1820 Baloun Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1880 1889 ½ soutěž
2013/2014 6 ČZ Strakonice C 1820 Růžička Tomáš DDM Písek 1760 1735 ½ soutěž
2013/2014 3 ČZ Strakonice C 1820 Baloun Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1880 1889 ½ soutěž
2013/2014 9 ČZ Strakonice B 1820 Tesař Jiří Qcc České Budějovice B 1758 ½ soutěž
2013/2014 5 ČZ Strakonice B 1820 Hejl Vojtěch Traxler Veselí nad Lužnicí A 1548 1 soutěž
2013/2014 10 TJ ČZ Strakonice 1820 Mišičko Ján ŠK Kladno 2064 2050 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ ČZ Strakonice 1820 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň Letná 1907 1891 ½ soutěž
2012/2013 11 ČZ Strakonice "A" 1823 Hostaša Petr TJ Silon Sezimovo Ústí 1516 1504 ½ soutěž
2012/2013 1 ČZ Strakonice "A" 1823 Mareš Daniel Šachklub Písek "B" 2018 ½ soutěž
2012/2013 11 ČZ Strakonice C 1823 Hejl Vojtěch TRAXLER Veselí n/L B 1533 1 soutěž
2012/2013 10 ČZ Strakonice C 1823 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1584 ½ soutěž
2012/2013 9 ČZ Strakonice C 1823 Motalík Jan ŠACHklub Tábor A 1250 1 soutěž
2012/2013 8 ČZ Strakonice C 1823 Wimberský Antonín Tatran Prachatice A 1887 1873 ½ soutěž
2012/2013 7 ČZ Strakonice C 1823 Spartak Počátky 1 soutěž
2012/2013 6 ČZ Strakonice C 1823 Říha František ŠACHklub Písek C 1746 1 soutěž
2012/2013 5 ČZ Strakonice C 1823 Dvořák Pavel QCC Č.Budějovice C 1701 ½ soutěž
2012/2013 4 ČZ Strakonice C 1823 Olšan Pavel Spartak Kaplice 1000 ½ soutěž
2012/2013 3 ČZ Strakonice C 1823 Hrubant Miloslav ŠS Bechyně B 1651 ½ soutěž
2012/2013 2 ČZ Strakonice C 1823 Mejta František DDM Písek 1809 ½ soutěž
2012/2013 1 ČZ Strakonice C 1823 Zachařová Věra Royal Č.Budějovice 1568 1 soutěž
2011/2012 8 ČZ Strakonice A 1846 Ducho Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1451 1 soutěž
2011/2012 7 ČZ Strakonice A 1846 Linha Jaromír Šachklub Písek B 1655 ½ soutěž
2011/2012 4 ČZ Strakonice A 1846 Valtr Filip ŠS Bechyně 1915 1907 ½ soutěž
2011/2012 3 ČZ Strakonice A 1846 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1976 1937 0 soutěž
2011/2012 1 ČZ Strakonice A 1846 Malířský Josef Silon Sezimovo Ústí 1519 1 soutěž
2011/2012 11 ČZ Strakonice C 1846 Hajtingr Oldřich Šachklub Písek C 1657 ½ soutěž
2011/2012 10 ČZ Strakonice C 1846 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1833 ½ soutěž
2011/2012 9 ČZ Strakonice C 1846 Lomský Radek QCC České Budějovice C 1778 1731 ½ soutěž
2011/2012 8 ČZ Strakonice C 1846 Nepraš David Spartak Kaplice 1000 ½ soutěž
2011/2012 7 ČZ Strakonice C 1846 Kerner Pavel ŠK Týn n.Vlt. 1750 ½ soutěž
2011/2012 6 ČZ Strakonice C 1846 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1808 1820 ½ soutěž
2011/2012 5 ČZ Strakonice C 1846 Německý Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 1 soutěž
2011/2012 4 ČZ Strakonice C 1846 Veštúr Rastislav ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1000 1 soutěž
2011/2012 3 ČZ Strakonice C 1846 Eliášek Milan DDM Písek 1626 ½ soutěž
2011/2012 2 ČZ Strakonice C 1846 Alexa Jaroslav ŠS Bechyně B 1747 ½ soutěž
2011/2012 1 ČZ Strakonice C 1846 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1587 ½ soutěž
2010/2011 11 ČZ Strakonice B 1852 Kolář Ladislav DDM Písek 1000 ½ soutěž
2010/2011 10 ČZ Strakonice B 1852 Hrubant Miloslav Reality Horňák Bechyně B 1661 ½ soutěž
2010/2011 9 ČZ Strakonice B 1852 Majer František ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1723 1 soutěž
2010/2011 8 ČZ Strakonice B 1852 Bartos Jan Slovan Jindřichův Hradec B 1820 ½ soutěž
2010/2011 7 ČZ Strakonice B 1852 Chalupský Josef QCC České Budějovice C 1781 ½ soutěž
2010/2011 6 ČZ Strakonice B 1852 Junek Vladimír QCC České Budějovice D 1699 ½ soutěž
2010/2011 5 ČZ Strakonice B 1852 Janků Jaroslav SK Royal České Budějovice B 1739 1 soutěž
2010/2011 4 ČZ Strakonice B 1852 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1788 ½ soutěž
2010/2011 3 ČZ Strakonice B 1852 Uhl Robert ŠK Týn n.Vlt. 1703 1 soutěž
2010/2011 2 ČZ Strakonice B 1852 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice 1250 ½ soutěž
2010/2011 1 ČZ Strakonice B 1852 Pospíšil Jindřich ČZ Strakonice C 1696 ½ soutěž
2010/2011 10 ČZ Strakonice 1852 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1722 ½ soutěž
2010/2011 9 ČZ Strakonice 1852 Hůle František Tatran Prachatice 1702 ½ soutěž
2010/2011 8 ČZ Strakonice 1852 Dvořák Přemysl QCC České Budějovice B 1954 ½ soutěž
2010/2011 6 ČZ Strakonice 1852 Marek Jan Reality Horňák Bechyně 1873 ½ soutěž
2010/2011 5 ČZ Strakonice 1852 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1660 1 soutěž
2010/2011 4 ČZ Strakonice 1852 Lomský Radek Royal České Budějovice 1742 ½ soutěž
2010/2011 3 ČZ Strakonice 1852 Lenger Adam Spartak Sezimovo Ústí 1368 1 soutěž
2010/2011 2 ČZ Strakonice 1852 Eder Antonín Spartak Počátky 1415 ½ soutěž
2010/2011 1 ČZ Strakonice 1852 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1736 ½ soutěž
2009/2010 8 ČZ Strakonice C 1850 Růžička Tomáš DDM Písek D 1768 1 soutěž
2009/2010 7 ČZ Strakonice C 1850 Krška Vojtěch QCC Č. Budějovice G 1746 ½ soutěž
2009/2010 6 ČZ Strakonice C 1850 Zachař Jaroslav Royal Č. Budějovice B 1804 ½ soutěž
2009/2010 5 ČZ Strakonice C 1850 Dobrík Ján QCC Č. Budějovice E 1501 1 soutěž
2009/2010 4 ČZ Strakonice C 1850 Malík Karel Sokol Čkyně 1634 1 soutěž
2009/2010 3 ČZ Strakonice C 1850 Šulčík Karel QCC Č. Budějovice F 1590 ½ soutěž
2009/2010 2 ČZ Strakonice C 1850 Rončák Václav Sokol Chvalšiny 1829 1 soutěž
2009/2010 1 ČZ Strakonice C 1850 Valášek Jakub ČZ Strakonice D 1618 1 soutěž
2009/2010 11 CZ Strakonice A 1850 Novák Pavel TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1970 ½ soutěž
2009/2010 9 CZ Strakonice A 1850 Havlůj Zdeněk Sokol Tabor B 1980 0 soutěž
2009/2010 8 CZ Strakonice A 1850 Lomský Radek ROYAL Ceske Budejovice 1767 ½ soutěž
2009/2010 7 CZ Strakonice A 1850 Roj Martin SO TJ Tatran Prachatice 1595 ½ soutěž
2009/2010 6 CZ Strakonice A 1850 Brčák Marek REALITY HORNAK Bechyne 1902 ½ soutěž
2009/2010 5 CZ Strakonice A 1850 Matějka Radek Sokol Platan Pisek B 1965 ½ soutěž
2009/2010 4 CZ Strakonice A 1850 Hochmann Vladimír TRAXLER Veseli nad Luznici 1750 ½ soutěž
2009/2010 3 CZ Strakonice A 1850 Kaucký Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec 1532 1 soutěž
2009/2010 2 CZ Strakonice A 1850 Němec Roman CZ Strakonice B 1676 ½ soutěž
2008/2009 9 CZ Strakonice 1827 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1845 ½ soutěž
2008/2009 7 CZ Strakonice 1827 Gutwirth Jan Traxler Veseli n.Luzn. 1705 1 soutěž
2008/2009 4 CZ Strakonice 1827 Havlůj Zdeněk Sokol Tabor B 1983 0 soutěž
2008/2009 3 CZ Strakonice 1827 Válek Tomáš Sokol Tabor C 1888 1 soutěž
2008/2009 2 CZ Strakonice 1827 Král Ladislav SK Tyn n.Vlt. 1770 ½ soutěž
2008/2009 1 CZ Strakonice 1827 Absolon Václav Reality Hornak Bechyne 1862 0 soutěž
2008/2009 11 CZ Strakonice B 1827 Sýkora Ladislav TRAXLER Veseli nad Luznici B 1728 1 soutěž
2008/2009 10 CZ Strakonice B 1827 Hanžl Miroslav Tatran Prachatice B 1711 1 soutěž
2008/2009 8 CZ Strakonice B 1827 Krystián Miroslav Spartak Pocatky 1782 ½ soutěž
2008/2009 7 CZ Strakonice B 1827 Vykoukal František SK Ceský Krumlov B 1903 ½ soutěž
2008/2009 6 CZ Strakonice B 1827 Dort Pavel QCC Ceské Budejovice C 1820 ½ soutěž
2008/2009 5 CZ Strakonice B 1827 Novotný Pavel Silon Sezimovo Usti 1840 ½ soutěž
2008/2009 4 CZ Strakonice B 1827 Budil Miloslav Sokol Tabor D 1833 ½ soutěž
2008/2009 2 CZ Strakonice B 1827 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1686 1 soutěž
2008/2009 1 CZ Strakonice B 1827 Růžička Tomáš Sokol DDM Pisek 1768 1 soutěž
2007/2008 11 ČZ Strakonice A 1823 Ducho Adam Spartak MAS Sez. Ústí 1717 1 soutěž
2007/2008 10 ČZ Strakonice A 1823 Šimek Vladimír Sokol Platan Písek B 1767 1 soutěž
2007/2008 8 ČZ Strakonice A 1823 Kouba Pavel QCC Č. Budějovice C 1667 ½ soutěž
2007/2008 7 ČZ Strakonice A 1823 Maříková Jana Beseda Veselí n.Lužn. 1555 1 soutěž
2007/2008 5 ČZ Strakonice A 1823 Machálek Martin ŠK Týn n.Vlt. 1782 ½ soutěž
2007/2008 4 ČZ Strakonice A 1823 Němec Roman ČZ Strakonice B 1646 0 soutěž
2007/2008 3 ČZ Strakonice A 1823 Punčochář Jiří QCC Č. Budějovice B 1920 0 soutěž
2007/2008 2 ČZ Strakonice A 1823 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1712 1 soutěž
2007/2008 11 ČZ Strakonice C 1823 Válek Tomáš Sokol Tábor D 1756 0 soutěž
2007/2008 10 ČZ Strakonice C 1823 Krška David ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1788 1 soutěž
2007/2008 9 ČZ Strakonice C 1823 Vít Přemysl ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 ½ soutěž
2007/2008 8 ČZ Strakonice C 1823 Krystián Miroslav TJ Spartak Počátky 1752 ½ soutěž
2007/2008 7 ČZ Strakonice C 1823 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1779 ½ soutěž
2007/2008 6 ČZ Strakonice C 1823 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov B 1766 ½ soutěž
2007/2008 5 ČZ Strakonice C 1823 Janovský Martin Beseda Veselí nad Lužnicí B 1974 0 soutěž
2007/2008 4 ČZ Strakonice C 1823 Theiner Pavel TJ Royal Č.Budějovice 1740 ½ soutěž
2007/2008 3 ČZ Strakonice C 1823 Lacina Filip ŠO Mikrochem Třeboň 1779 ½ soutěž
2007/2008 2 ČZ Strakonice C 1823 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1928 ½ soutěž
2007/2008 1 ČZ Strakonice C 1823 Říčař František Sokol Chvalšiny 1776 1 soutěž
2006/2007 10 ČZ Strakonice "B" 1836 Kohout Jan Šachklub Velešín 1798 ½ soutěž
2006/2007 9 ČZ Strakonice "B" 1836 Vondrášek František Spartak Soběslav "A" 1717 1 soutěž
2006/2007 8 ČZ Strakonice "B" 1836 Krystián Miroslav TJ Spartak Počátky 1716 ½ soutěž
2006/2007 7 ČZ Strakonice "B" 1836 Theiner Pavel Royal České Budějovice 1737 ½ soutěž
2006/2007 6 ČZ Strakonice "B" 1836 Junek Vladimír QCC České Budějovice "D" 1647 1 soutěž
2006/2007 5 ČZ Strakonice "B" 1836 Heller Šimon QCC České Budějovice "E" 1732 ½ soutěž
2006/2007 4 ČZ Strakonice "B" 1836 Sýkora Karel ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 1 soutěž
2006/2007 3 ČZ Strakonice "B" 1836 Klein Zdeněk ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1734 ½ soutěž
2006/2007 2 ČZ Strakonice "B" 1836 Sýkora Ladislav Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1703 ½ soutěž
2006/2007 11 ČZ Strakonice 1836 Wimberský Antonín ŠK Týn nad Vltavou 1728 0 soutěž
2006/2007 10 ČZ Strakonice 1836 Drda Jaroslav ŠK Český Krumlov B 1700 ½ soutěž
2006/2007 8 ČZ Strakonice 1836 David Karel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1879 ½ soutěž
2006/2007 7 ČZ Strakonice 1836 Gutwirth Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1784 1 soutěž
2006/2007 5 ČZ Strakonice 1836 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov A 1948 0 soutěž
2006/2007 4 ČZ Strakonice 1836 Zachař Jaroslav QCC České Budějovice C 1772 ½ soutěž
2006/2007 3 ČZ Strakonice 1836 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1952 ½ soutěž
2006/2007 1 ČZ Strakonice 1836 Kellner Petr Sokol Platan Písek 1891 0 soutěž
2005/2006 10 ČZ Strakonice 1851 Ceplecha Tomáš Sokol Písek B 2011 ½ soutěž
2005/2006 9 ČZ Strakonice 1851 Novák Jiří Spartak MAS Sezimovo Ústí 1853 ½ soutěž
2005/2006 8 ČZ Strakonice 1851 Sýkora Zdeněk Loko DKV České Budějovice B 1755 ½ soutěž
2005/2006 6 ČZ Strakonice 1851 Rödling Robert ŠK Český Krumlov 1884 0 soutěž
2005/2006 5 ČZ Strakonice 1851 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1814 ½ soutěž
2005/2006 4 ČZ Strakonice 1851 Marek Jan Reality Horňák Bechyně 1854 1 soutěž
2005/2006 3 ČZ Strakonice 1851 Orel Josef Sokol Tábor C 1909 ½ soutěž
2005/2006 2 ČZ Strakonice 1851 Mindl Josef Sokol Tábor B 2067 ½ soutěž
2005/2006 1 ČZ Strakonice 1851 Pilař Miloslav Koberce Kájov 1906 ½ soutěž
2005/2006 11 ČZ Strakonice "C" 1851 Sýkora Zdeněk TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1755 ½ soutěž
2005/2006 10 ČZ Strakonice "C" 1851 Lefler Václav Šachklub Velešín "A" 1570 ½ soutěž
2005/2006 9 ČZ Strakonice "C" 1851 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1684 ½ soutěž
2005/2006 8 ČZ Strakonice "C" 1851 Jareš Jiří Sokol Písek "C" 1820 0 soutěž
2005/2006 7 ČZ Strakonice "C" 1851 Mrňa Milan Spartak Soběslav "A" 1813 ½ soutěž
2005/2006 6 ČZ Strakonice "C" 1851 Novák Josef TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1789 ½ soutěž
2005/2006 5 ČZ Strakonice "C" 1851 Mařík Miloslav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 ½ soutěž
2005/2006 4 ČZ Strakonice "C" 1851 Kerner Pavel Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1713 ½ soutěž
2005/2006 3 ČZ Strakonice "C" 1851 Fučíková Leona Sokol Tábor "D" 1677 ½ soutěž
2005/2006 2 ČZ Strakonice "C" 1851 Majer Jiří TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1842 1 soutěž
2005/2006 1 ČZ Strakonice "C" 1851 Čipera Josef ČZ Strakonice "B" 1740 ½ soutěž