Hráč Durchan Milan

Durchan Milan

User Pic
Jméno: Durchan Milan
Oddíl: Slávia České Budějovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1712
Elo mezinárodní: 1731
ID: 11582
FIDE ID: 333212
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Olympia CB "B" 1731 1712 Valtr Filip SK Týn n. Vlt. "B" 1775 1769 1
2018/2019 3 Olympia CB "B" 1754 1719 Malík Karel ŠK Čkyně 0 1624 ½
2018/2019 4 VSK Slávia JU České Budějovice 1731 1712 Pícha Lukáš TRAXLER Veselí nad Lužnicí 0 1155 1
2018/2019 3 VSK Slávia JU České Budějovice 1731 1712 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE České Budějovice C 1791 1778 ½
2018/2019 2 VSK Slávia JU České Budějovice 1731 1712 Ližan Stanislav Slovan Jindřichův Hradec C 1460 1494 ½
2018/2019 1 VSK Slávia JU České Budějovice 1729 1712 Smetana Jan ŠK Blanský les 0 1557 1
2018/2019 7 VSK Slávia JU České Budějovice 1729 1712 Brožek Karel Slovan Jindřichův Hradec B 1672 1740 ½
2018/2019 6 VSK Slávia JU České Budějovice 1729 1712 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE České Budějovice C 1813 1778 ½
2018/2019 5 VSK Slávia JU České Budějovice 1741 1719 Theiner Pavel SK Royal CB 1747 1705 ½
2018/2019 4 VSK Slávia JU České Budějovice 1741 1719 Ližan Stanislav Slovan Jindřichův Hradec C 1489 1489 ½
2018/2019 2 VSK Slávia JU České Budějovice 1754 1719 Chval Zdeněk QCC České Budějovice C 1493 1544 ½
2018/2019 1 VSK Slávia JU České Budějovice 1754 1719 Smetana Jan ŠK Blanský les 0 1556 1
2017/2018 2 Royal České Budějovice 1802 1793 Hajíček Pavel DDM Písek 1476 ½
2017/2018 7 Royal České Budějovice 1756 1740 Hajíček Pavel DDM Písek 1723 1678 ½
2017/2018 4 Royal České Budějovice 1754 1740 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1568 1513 0
2017/2018 3 Royal České Budějovice 1754 1740 Hnilo Petr ČZ Strakonice C 1795 1726 ½
2017/2018 2 Royal České Budějovice 1754 1740 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1612 1669 ½
2017/2018 6 Slávia České Budějovice 1756 1740 Čermáková Laura QCC České Budějovice E 0 1172 1
2017/2018 5 Slávia České Budějovice 1756 1740 Smola Jan QCC České Budějovice F 0 0 1
2017/2018 2 Slávia České Budějovice 1800 1754 Theiner Pavel Royal České Budějovice B 1746 1704 1
2017/2018 1 Slávia České Budějovice 1800 1754 Bauer Jáchym VŠTE České Budějovice D 0 0 1
2016/2017 7 Royal České Budějovice 1802 1793 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 ½
2016/2017 6 Royal České Budějovice 1802 1793 Kukla Bohuslav ŠS Bechyně B 1498 1
2016/2017 4 Royal České Budějovice 1802 1793 Vacek Josef Sokol Tábor C 1802 1850 ½
2016/2017 1 Royal České Budějovice 1802 1793 Fiala Jan Šachklub Písek 1996 2027 ½
2016/2017 7 Royal České Budějovice A 1802 1793 Fiala Jan Šachklub Písek B 1996 2027 ½
2016/2017 2 Royal České Budějovice A 1802 1793 Beníšek František Royal České Budějovice B 1574 1
2016/2017 9 Slávia České Budějovice 1802 1793 Bauer Vojtěch Hraničář Horní Stropnice B 1247 0
2016/2017 7 Slávia České Budějovice 1802 1793 Juhás Jaroslav Spartak Kaplice B 1000 1
2016/2017 6 Slávia České Budějovice 1802 1793 Nestával Prokop Traxler Veselí n.Lužn. B 1238 1
2016/2017 5 Slávia České Budějovice 1802 1793 Bauer Jan ŠA VŠTE Č. Budějovice B 1365 1299 ½
2016/2017 3 Slávia České Budějovice 1802 1793 Ližan Stanislav Slovan Jindřichův Hradec C 1000 1
2016/2017 1 Slávia České Budějovice 1802 1793 Slabý Martin Spartak Soběslav B 1000 1
2015/2016 7 Royal České Budějovice 1802 1793 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1750 1813 ½
2015/2016 4 Royal České Budějovice 1802 1793 Kerner Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1761 0
2015/2016 3 Royal České Budějovice 1802 1793 Říčař František ŠK Blanský les 1726 1726 0
2015/2016 1 Royal České Budějovice 1802 1793 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1784 1752 ½
2015/2016 6 Royal České Budějovice 1802 1793 Vykoukal František Spartak Kaplice 1859 1837 0
2015/2016 4 Royal České Budějovice 1802 1793 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1784 1752 ½
2015/2016 3 Royal České Budějovice 1802 1793 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2013 2040 0
2015/2016 2 Royal České Budějovice 1802 1793 Říčař František ŠK Blanský les 1726 1726 0
2015/2016 11 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Valtr Filip ŠK Týn n/Vltavou "B" 1914 1819 ½
2015/2016 10 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Novák Václav ČZ Strakonice "D" 1745 0
2015/2016 8 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1813 1780 ½
2015/2016 6 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Hajíček Pavel DDM Písek "D" 1476 ½
2015/2016 5 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Dvořák Arnošt ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1874 1791 ½
2015/2016 4 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Lomský Radek ŠK ROYAL Č.Bu. "B" 1787 1764 ½
2015/2016 3 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Kukačka Ladislav ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1628 1637 1
2015/2016 2 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Hůlovec Miroslav SOKOL Čkyně 1942 0
2015/2016 1 VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1802 1793 Hamřík Vít ŠACHklub Písek "D" 1250 1
2014/2015 8 Royal České Budějovice 1834 1834 Stinka Jakub Šachklub Písek 1651 1676 ½
2014/2015 1 Royal České Budějovice 1834 1834 Kupka Ondřej ŠK Blanský les 1674 0
2014/2015 1 Royal České Budějovice 1834 1834 Stinka Jakub Šachklub Písek C 1651 1676 ½
2014/2015 11 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Rolinek Dominik Hraničář H. Stropnice B 1651 1667 0
2014/2015 8 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Šlajs Pavel Tatran Prachatice B 1731 1
2014/2015 7 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Janošťák Jiří Spartak Kaplice B 1785 0
2014/2015 6 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Jindra Josef Sokol Ledenice 1624 1
2014/2015 4 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Nováková Blanka QCC ČB F 1731 ½
2014/2015 3 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Boukal Milan QCC ČB E 1692 ½
2014/2015 2 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Bůžek Roman Sokol Čkyně 1000 ½
2014/2015 1 VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1834 1834 Vokurka Michal QCC ČB I 1707 1570 1
2013/2014 7 Slávia České Budějovice 1679 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1808 1822 1
2013/2014 6 Slávia České Budějovice 1679 Bican Dominik DDM Písek 1715 ½
2013/2014 5 Slávia České Budějovice 1679 Hajtingr Oldřich Šachklub Písek C 1656 ½
2013/2014 4 Slávia České Budějovice 1679 Chval Petr Royal CB 1940 1917 0
2013/2014 3 Slávia České Budějovice 1679 Benda Michal Spartak Kaplice 1681 ½
2013/2014 2 Slávia České Budějovice 1679 Doležal Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1645 ½
2013/2014 1 Slávia České Budějovice 1679 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1743 1774 ½
2013/2014 7 Slávia České Budějovice 1679 Dvořák Pavel QCC České Budějovice C 1683 0
2013/2014 5 Slávia České Budějovice 1679 Tichý Tomáš TRAXLER Veselí n/l B 1602 1
2013/2014 4 Slávia České Budějovice 1679 Benda Michal Spartak Kaplice 1681 ½
2013/2014 3 Slávia České Budějovice 1679 Kovář Jiří Spartak Soběslav A 1743 1774 ½
2013/2014 2 Slávia České Budějovice 1679 Doležal Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1645 ½
2013/2014 10 Qcc České Budějovice B 1679 Kellner Petr DDM Písek B 1920 1881 0
2013/2014 8 Qcc České Budějovice B 1679 Dolanský Lukáš Šk Český Krumlov 1590 1792 ½
2012/2013 9 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Nepraš David VLTAVÍN Besednice 1602 1
2012/2013 8 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Kašpárek Jaromír KOBERCE Kájov 1777 ½
2012/2013 7 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Olšan Pavel SPARTAK Kaplice "B" 1000 1
2012/2013 6 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Hobl Stanislav ČZ Strakonice "D" 1851 0
2012/2013 5 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Vaniš Josef SK ROYAL Č.Budějovice "B" 2027 2037 0
2012/2013 4 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Šulčík Karel QCC České Budějovice "D" 1586 1
2012/2013 3 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Veštúr Rastislav ŠK Blanský les Chvalšiny 1000 0
2012/2013 2 VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1659 Pekárek František SOKOL Čkyně 1617 ½
2012/2013 10 Royal Č.Budějovice 1659 Tůmová Anna ŠACHklub Tábor A 1483 1388 1
2012/2013 8 Royal Č.Budějovice 1659 Hájek Vladimír Spartak Počátky 1546 ½
2012/2013 6 Royal Č.Budějovice 1659 Dvořák Pavel QCC Č.Budějovice C 1701 ½
2012/2013 4 Royal Č.Budějovice 1659 Malý Jan ŠS Bechyně B 1478 1
2012/2013 2 Royal Č.Budějovice 1659 Tichý Tomáš TRAXLER Veselí n/L B 1250 ½
2011/2012 9 QCC České Budějovice D 1652 Erban Jiří Tatran Prachatice B 1713 ½
2011/2012 8 QCC České Budějovice D 1652 Janda Emil Sokol Čkyně 1519 1
2011/2012 7 QCC České Budějovice D 1652 Miesbauer Jan Šachklub Písek D 1502 ½
2011/2012 6 QCC České Budějovice D 1652 Pavlíček Adam QCC České Budějovice H 1250 1
2011/2012 3 QCC České Budějovice D 1652 Štěch Pavel QCC České Budějovice G 1380 1
2011/2012 2 QCC České Budějovice D 1652 Janků Jaroslav Royal České Budějovice B 1735 ½
2011/2012 1 QCC České Budějovice D 1652 Boukal Milan QCC České Budějovice F 1666 ½
2010/2011 9 QCC České Budějovice B 1684 Lenger Adam Spartak Sezimovo Ústí 1368 0
2010/2011 7 QCC České Budějovice B 1684 Suchý Jiří Spartak Počátky 1000 1
2010/2011 2 QCC České Budějovice B 1684 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1660 ½
2010/2011 8 QCC České Budějovice C 1684 Mařík Jan ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1250 1
2010/2011 4 QCC České Budějovice C 1684 Hobl Stanislav ČZ Strakonice C 1845 0
2010/2011 3 QCC České Budějovice C 1684 Jandl Vojtěch Reality Horňák Bechyně B 1605 0
2010/2011 2 QCC České Budějovice C 1684 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1574 1
2010/2011 1 QCC České Budějovice C 1684 Šindelka Vladimír QCC České Budějovice D 1569 0
2009/2010 8 QCC Č. Budějovice G 1701 Burian Petr ČZ Strakonice D 1614 0
2009/2010 7 QCC Č. Budějovice G 1701 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1810 0
2009/2010 2 QCC Č. Budějovice G 1701 Skolek Milan Sokol Čkyně 1715 0
2009/2010 11 QCC C. Budejovice D 1701 Plch Milan Tatran Prachatice B 1573 1
2009/2010 10 QCC C. Budejovice D 1701 Marek Jan SS Bechyne 1797 0
2009/2010 9 QCC C. Budejovice D 1701 Krystián Miroslav Spartak Pocatky 1796 ½
2009/2010 8 QCC C. Budejovice D 1701 Bartos Jan Slovan Jindrichuv Hradec B 1873 ½
2009/2010 4 QCC C. Budejovice D 1701 Jeníček Jaromír Koberce Kajov 1853 ½
2008/2009 11 QCC Ceské Budejovice C 1688 Novák Rudolf Silon Sezimovo Usti 1667 0
2008/2009 10 QCC Ceské Budejovice C 1688 Habeš Jiří Sachový spolek Bechyne B 1000 1
2008/2009 9 QCC Ceské Budejovice C 1688 Franz Jan Sokol DDM Pisek 1508 0
2008/2009 5 QCC Ceské Budejovice C 1688 Krbúšik Marián Sokol Tabor D 1932 ½
2008/2009 4 QCC Ceské Budejovice C 1688 Kupský Dušan Spartak Kaplice 1648 1
2008/2009 8 QCC Č.Budějovice "D" 1688 Fryk Miroslav Fan klub Vyšší Brod - šachy ½
2008/2009 7 QCC Č.Budějovice "D" 1688 Zachař Jaroslav ROYAL Č.Budějovice "B" 1790 0
2008/2009 6 QCC Č.Budějovice "D" 1688 Jindra Josef Ledenice 1574 1
2008/2009 5 QCC Č.Budějovice "D" 1688 Adigamov Vladimír Besednice ½
2008/2009 3 QCC Č.Budějovice "D" 1688 Lauko Marián Kájov 1960 ½
2008/2009 2 QCC Č.Budějovice "D" 1688 Korostenski František Chvalšiny 2162 0
2008/2009 1 QCC Č.Budějovice "D" 1688 Kohout Jan Velešín 1755 0
2007/2008 11 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Frčka Bohumír ŠK Český Krumlov B 1608 ½
2007/2008 10 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1798 ½
2007/2008 9 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Vaniš Josef TJ Royal Č.Budějovice 0
2007/2008 8 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Sýkora Karel ŠO Mikrochem Třeboň 1736 0
2007/2008 7 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Novotný Pavel Silon Sezimovo Ústí 1816 0
2007/2008 6 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Říčař František Sokol Chvalšiny 1776 1
2007/2008 5 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Procházka Pavel Sokol Tábor D 1677 1
2007/2008 4 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Samec František Beseda Veselí nad Lužnicí B 1614 0
2007/2008 3 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Tomek Jiří ŠO TJ Tatran Prachatice 1845 1
2007/2008 1 ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1779 0
2007/2008 9 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Lauko Marián KOBERCE Kájov Č.K. "C" 1895 0
2007/2008 7 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Kupský Dušan TJ SPARTAK Kaplice 1628 1
2007/2008 6 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Kohout Jan ŠACHKLUB Velešín 1754 ½
2007/2008 5 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Dobrík Ján QCC DKV Č.Budějovice " G" 1654 1
2007/2008 4 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Car Ivan ŠO MIKROCHEM Třeboň 1655 ½
2007/2008 3 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Šafránek Václav VLTAVÍN Besednice 1641 0
2007/2008 2 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Liška Miloš FAN KLUB Vyšší Brod - šachy ½
2007/2008 1 QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1715 Mikšl Zdeněk QCC DKV Č.Budějovice "F" 1487 1
2006/2007 11 QCC České Budějovice "E" 1741 Lainka Bernard ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1797 ½
2006/2007 9 QCC České Budějovice "E" 1741 Válek Tomáš Sokol Tábor "D" 1511 ½
2006/2007 8 QCC České Budějovice "E" 1741 Šimek Vladimír Sokol Platan Písek "B" 1774 1
2006/2007 6 QCC České Budějovice "E" 1741 Šourek Vladimír Spartak Soběslav "A" 1729 ½
2006/2007 5 QCC České Budějovice "E" 1741 Veselý Roman ČZ Strakonice "B" 1792 0
2006/2007 3 QCC České Budějovice "E" 1741 Průša Václav QCC České Budějovice "D" 1478 1
2006/2007 2 QCC České Budějovice "E" 1741 Krystián Miroslav TJ Spartak Počátky 1716 ½
2006/2007 11 QCC České Budějovice C 1741 Mařík Miloslav Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 0
2006/2007 8 QCC České Budějovice C 1741 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1646 0
2006/2007 7 QCC České Budějovice C 1741 Šťastný Vratislav Reality Horňák Bechyně 1916 ½
2006/2007 6 QCC České Budějovice C 1741 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 2044 0
2006/2007 4 QCC České Budějovice C 1741 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice 1816 ½
2005/2006 7 TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1721 Bošková Lucie Silon Sezimovo Ústí 1533 1
2005/2006 6 TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1721 Otradovec Luboš Sokol Tábor "D" 1252 1
2005/2006 4 TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1721 Hitzger Bohdan TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 ½
2005/2006 3 TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1721 Šourek Vladimír Spartak Soběslav "A" 1613 1