Hráč Hostaša Petr

Hostaša Petr

User Pic
Jméno: Hostaša Petr
Oddíl: ŠK Olympia České Budějovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1528
Elo mezinárodní: 1544
ID: 24252
FIDE ID: 359637
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 1
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Šachklub Tábor 1526 1491 Černý Karel Tatran Prachatice 0 1514 1 soutěž
2019/2020 8 Šachklub Tábor 1526 1491 Krbúšik Marián Sokol Tábor B 1897 1888 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachklub Tábor 1526 1491 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1682 1726 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachklub Tábor 1529 1491 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1821 1818 0 soutěž
2019/2020 2 Šachklub Tábor 1516 1476 Kotál Vít ČZ Strakonice B 1628 1658 1 soutěž
2019/2020 10 Olympia České Budějovice Kings 1552 1491 Hejda Ondřej VŠTE České Budějovice D 1339 1283 1 soutěž
2019/2020 9 Olympia České Budějovice Kings 1526 1491 Jiřík Radovan SK Royal České Budějovice C 1559 1464 ½ soutěž
2019/2020 8 Olympia České Budějovice Kings 1529 1491 Kostelník Matyáš Traxler Veselí n.Lužn. B 0 1098 1 soutěž
2019/2020 5 Olympia České Budějovice Kings 1529 1476 Lomský Josef SK Royal České Budějovice B 0 1725 ½ soutěž
2019/2020 4 Olympia České Budějovice Kings 1516 1476 Lust Dominik Olympia České Budějovice Šnyt 1553 1565 ½ soutěž
2019/2020 1 Olympia České Budějovice Kings 1516 1476 Mynář Jaroslav Spartak Počátky 0 1313 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Sezimovo Ústí 1529 1491 Chmelař Vladimír ŠK Týn n.Vlt. 0 0 ½ soutěž
2018/2019 4 Olympia CB "A" 1547 1505 Švec Vladimír DDM Písek 0 1399 1 soutěž
2018/2019 3 Olympia CB "A" 1549 1505 Fürbacher Miroslav ŠACHklub Písek "C" 0 1289 0 soutěž
2018/2019 1 Olympia CB "A" 1549 1505 Kotál Vít ČZ Strakonice "D" 1514 1624 0 soutěž
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1521 1504 Durchan Jan VSK Slávia JU České Budějovice 0 1546 0 soutěž
2018/2019 4 SK Sezimovo Ústí 1521 1504 Resch Petr ŠK Blanský les 0 0 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1547 1504 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1481 1451 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1549 1505 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1475 1443 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1587 1518 Bauer Vojtěch VŠTE České Budějovice B 1508 1556 0 soutěž
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1586 1518 Komenda Václav Spartak Kaplice 0 1362 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1586 1518 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1639 1613 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1579 1518 Severa Jiří Sokol Tábor C 1635 1558 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Olympia České Budějovice A 1587 1518 Říčař František ŠK Blanský les 1706 1700 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Olympia České Budějovice A 1586 1518 Erban Štěpán ŠO TJ Tatran Prachatice B 1910 1932 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Olympia České Budějovice A 1579 1518 Skolek Milan Sokol Čkyně 0 1687 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Olympia České Budějovice A 1587 1518 Šindelka Vladimír QCC České Budějovice D 1534 1483 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Olympia České Budějovice A 1564 1484 Fürbacher Miroslav ŠACHklub Písek C 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Olympia České Budějovice A 1564 1484 Petrášek David ŠK Olympia České Budějovice B 1564 1500 0 soutěž
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 1579 1518 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1779 1802 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1579 1518 Severa Jiří Sokol Tábor C 1635 1558 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1587 1518 Majer Jiří TJ Jiskra Třeboň 1591 1754 1 soutěž
2017/2018 3 SK Sezimovo Ústí 1587 1518 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1793 1802 ½ soutěž
2016/2017 9 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Bůžek Roman Sokol Čkyně 1000 ½ soutěž
2016/2017 8 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Malý Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1519 ½ soutěž
2016/2017 7 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Čermáková Laura QCC České Budějovice E 1000 1 soutěž
2016/2017 6 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Laštovička Jan Blanský les 1601 1618 0 soutěž
2016/2017 5 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice B 1813 1780 ½ soutěž
2016/2017 4 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Šimůnek Jakub Šimon QCC České Budějovice D 1000 0 soutěž
2016/2017 3 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Petrášek David Olympia České Budějovice B 1 soutěž
2016/2017 2 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Švec Vladimír DDM Písek D 1286 1 soutěž
2016/2017 1 Olympia České Budějovice A 1565 1520 Švec Vítězslav ČZ Strakonice D 1700 1700 1 soutěž
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Studenovský Jaroslav ŠA VŠTE Č. Budějovice 1346 1 soutěž
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Šulčík Karel Royal České Budějovice B 1590 0 soutěž
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Herynek Petr Spartak Soběslav 1000 0 soutěž
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Drlík Jaromír ŠK Týn n.Vlt. 1000 1 soutěž
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Papáček Aleš Manuel Jiskra Třeboň 1118 0 soutěž
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Hrubant Miloslav ŠS Bechyně B 1648 0 soutěž
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Drlík Jaromír ŠK Týn n.Vlt. 1000 1 soutěž
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Herynek Petr Spartak Soběslav 1000 0 soutěž
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor 1878 1876 0 soutěž
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1750 1813 ½ soutěž
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Outrata Hynek Slovan Jindř. Hradec B 1637 1607 0 soutěž
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Man Květoslav Reality Horňák Bechyně B 1340 0 soutěž
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Severa Jiří Sokol Tábor C 1642 1560 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1565 1520 Kopkáně Vojtěch SOKOL Čkyně 1000 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1565 1520 Hajtingr Oldřich ŠACHklub Písek "D" 1591 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1565 1520 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice "E" 1622 1689 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1565 1520 Piskoř Martin ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1478 ½ soutěž
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Resch Petr ŠK Blanský les 1000 1 soutěž
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 ½ soutěž
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Nedvěd Jaroslav ČZ Strakonice C 1284 1 soutěž
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Man Květoslav Reality Horňák Bechyně B 1340 1 soutěž
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1750 1813 ½ soutěž
2014/2015 9 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 Hejl Vojtěch Traxler Veselí n.Lužn. 1536 0 soutěž
2014/2015 6 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 Papáček Aleš Manuel Jiskra Třeboň 1095 1 soutěž
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1869 1892 ½ soutěž
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 Pravec Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1783 0 soutěž
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 Hrubant Miloslav ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 ½ soutěž
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 Lomský Radek Royal České Budějovice 1795 1794 0 soutěž
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1874 ½ soutěž
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 Pravec Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1783 0 soutěž
2014/2015 11 Silon Sez. Ústí B 1582 1537 Plucar Jiří Slovan Jindř. Hradec C 1548 0 soutěž
2014/2015 10 Silon Sez. Ústí B 1582 1537 Dvořák Michal Traxler Veselí n.Lužn. B 1293 1 soutěž
2014/2015 8 Silon Sez. Ústí B 1582 1537 Bauer Vojtěch QCC Č.Budějovice G 1266 1 soutěž
2014/2015 6 Silon Sez. Ústí B 1582 1537 Podlešák Pavel Spartak Soběslav B 1792 1650 1 soutěž
2014/2015 2 Silon Sez. Ústí B 1582 1537 Rybín Jan ŠACHklub Tábor A 1643 1624 0 soutěž
2014/2015 1 Silon Sez. Ústí B 1582 1537 Hochová Růžena Royal Č.Budějovice B 1000 1 soutěž
2013/2014 9 Silon Sezimovo Ústí B 1589 1546 Liška František ŠK Veselí nad Lužnicí C 1297 ½ soutěž
2013/2014 8 Silon Sezimovo Ústí B 1589 1546 Suchý Jiří Spartak Počátky 1599 0 soutěž
2013/2014 7 Silon Sezimovo Ústí B 1589 1546 Procházka Pavel Sokol Tábor D 1750 1714 0 soutěž
2013/2014 6 Silon Sezimovo Ústí B 1589 1546 Šourek Vladimír Spartak Soběslav B 1745 1689 ½ soutěž
2013/2014 5 Silon Sezimovo Ústí B 1589 1546 Man Květoslav Reality Horňák Bechyně C 1000 1 soutěž
2013/2014 1 Silon Sezimovo Ústí B 1589 1546 Kaucký Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec C 1726 1713 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1589 1546 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec 1721 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 1589 1546 Hochmann Vladimír Traxler Veselí nad Lužnicí A 1826 1749 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 1589 1546 Růžička Tomáš DDM Písek B 1760 1735 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 1589 1546 Kašpárek Jaromír Šk Český Krumlov 1781 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1516 1504 Žáček Jiří ČZ Strakonice "A" 1823 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Silon Sezimovo Ústí 1516 1504 Tichý Tomáš Traxler Veselí nad Lužnicí 1250 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1516 1504 Alexa Jaroslav Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1781 0 soutěž
2012/2013 9 Silon Sezimovo Ústí B 1516 1504 Stinka Jakub ŠACHklub Písek D 1000 ½ soutěž
2012/2013 8 Silon Sezimovo Ústí B 1516 1504 Chochole Petr Spartak Sezimovo Ústí B 1361 0 soutěž
2012/2013 7 Silon Sezimovo Ústí B 1516 1504 Metelec Arnošt Sokol Tábor D 1410 1 soutěž
2012/2013 4 Silon Sezimovo Ústí B 1516 1504 Zedník Matěj ŠACHklub Tábor B 1250 1 soutěž
2012/2013 3 Silon Sezimovo Ústí B 1516 1504 Růta Vít ŠACHklub Tábor Mládí 1250 1 soutěž
2012/2013 2 Silon Sezimovo Ústí B 1516 1504 Hrubant Miloslav Reality Horňák Bechyně C 1651 0 soutěž
2011/2012 9 SILON Sezimovo Ústí "B" 1469 Motalík Jan ŠACHklub Tábor "B" 1250 ½ soutěž
2011/2012 7 SILON Sezimovo Ústí "B" 1469 Strouhal Jan ŠK Týn n/Vltavou "B" 1250 0 soutěž
2011/2012 6 SILON Sezimovo Ústí "B" 1469 Růta Vít ŠACHklub Tábor "D" 1100 1 soutěž
2011/2012 5 SILON Sezimovo Ústí "B" 1469 Vybíral Marek SOKOL Tábor 1100 0 soutěž
2011/2012 4 SILON Sezimovo Ústí "B" 1469 Humhal Jakub ŠACHklub Tábor "C" 1250 1 soutěž
2011/2012 3 SILON Sezimovo Ústí "B" 1469 Škopan Viktor Šachový spolek Bechyně "C" 1000 ½ soutěž
2011/2012 2 SILON Sezimovo Ústí "B" 1469 Brat Milan TJ SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1250 1 soutěž
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí B 1100 Kubásek Karel Sokol Tábor Senioři 1417 ½ soutěž
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí B 1100 Šourek Vladimír Spartak Soběslav B 1660 0 soutěž
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí B 1100 Randl František Sokol Tábor Junioři 1100 0 soutěž
2010/2011 3 Silon Sezimovo Ústí B 1100 Sovadina Michael Šachklub Simopt Tábor B 1267 0 soutěž
2010/2011 2 Silon Sezimovo Ústí B 1100 Stach Jindřich Reality Horňák Bechyně C 1000 1 soutěž
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí B 1100 Strouhal Jan ŠK Týn n. Vlt. B 1250 1 soutěž
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí 1100 Lomský Josef Royal České Budějovice 1756 0 soutěž