Hráč Bernáth Štefan

Bernáth Štefan

User Pic
Jméno: Bernáth Štefan
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1940
Elo mezinárodní: 1942
ID: 3387
FIDE ID: 321249
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1957 1959 Asatryan Manvel VŠTE České Budějovice A 1784 1689 0
2018/2019 10 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1971 1959 Erban Štěpán ŠO TJ Tatran Prachatice A 1903 1941 0
2018/2019 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1971 1959 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1882 1888 ½
2018/2019 8 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1972 1959 Říha Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1926 1901 ½
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1972 1959 Hřídel Marek ŠACHklub NN Písek B 1985 1956 ½
2018/2019 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1965 1959 Pražák Daniel VŠTE České Budějovice B 1541 1646 1
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1965 1959 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1809 1831 1
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1963 1962 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2049 2048 ½
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1962 1962 Krischke Arnold DDM Písek B 2002 1984 ½
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1969 1962 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2075 2054 0
2017/2018 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Hejda Martin VŠTE České Budějovice C 1724 1738 ½
2017/2018 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1791 1
2017/2018 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Kotál Václav ČZ Strakonice D 1908 1887 0
2017/2018 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Bureš Jiří DDM Písek 2060 2047 ½
2017/2018 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2075 2026 0
2017/2018 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Papáček Štěpán TJ Jiskra Třeboň 2246 2195 0
2017/2018 11 ŠS Bechyně 1971 1961 Klicnar Martin Tatran Prachatice 2152 2121 ½
2017/2018 10 ŠS Bechyně 1973 1961 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2027 2030 0
2017/2018 9 ŠS Bechyně 1967 1961 Říha Martin Spartak Sezimovo Ústí 1943 1899 ½
2017/2018 8 ŠS Bechyně 1967 1961 Drábek Miloslav Šachklub Písek B 2000 2046 1
2017/2018 7 ŠS Bechyně 1968 1961 Plášil Jiří Sn Jindřichův Hradec 2057 2086 ½
2017/2018 6 ŠS Bechyně 1968 1961 Spal Milan ČZ Strakonice A 2166 2159 ½
2017/2018 5 ŠS Bechyně 1973 1961 Bernášek Václav DDM Písek 2002 2019 ½
2017/2018 4 ŠS Bechyně 1973 1961 Straka Zdeněk Traxler Veselí n.Lužn. 1769 1751 1
2017/2018 3 ŠS Bechyně 1973 1961 Nagy Ladislav QCC České Budějovice B 1956 1946 ½
2017/2018 1 ŠS Bechyně 1968 1961 Novák Václav ČZ Strakonice B 1804 1826 1
2017/2018 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1968 1961 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2042 2031 ½
2017/2018 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1968 1961 Hák David ŠACHklub Tábor 1937 1889 0
2017/2018 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1973 1961 Janovský Martin Spartak Soběslav A 2019 1973 ½
2017/2018 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1973 1961 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2084 2056 0
2017/2018 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1973 1961 Papáček Štěpán TJ Jiskra Třeboň 2244 2213 0
2017/2018 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1968 1961 Krbúšik Marián SK Sezimovo Ústí 1887 1878 ½
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1946 1916 Vykoukal František Spartak Kaplice 1859 1837 1
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1946 1916 Chval Petr Royal České Budějovice 1931 1953 ½
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1946 1916 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2016 2033 ½
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1946 1916 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1793 1776 ½
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1946 1916 Melmuk Petr Spartak Počátky 2040 2055 1
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1946 1916 David Karel Silon Sezimovo Ústí 1874 1869 1
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1946 1916 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2016 2033 ½
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1946 1916 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1914 1819 ½
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Baloun Tomáš ŠK Týn n. Vlt. 1883 1911 1
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1863 1891 1
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Loskot Petr Jiskra Třeboň 2111 2071 0
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 0
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 0
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Němeček Roman Slovan Jindř. Hradec B 1877 1826 0
2015/2016 11 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1830 1878 1
2015/2016 10 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1848 1865 ½
2015/2016 9 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Gdovin Ján Šk Písek B 2093 2087 1
2015/2016 7 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Bartoš Alois Sokol Tábor B 1976 2027 ½
2015/2016 6 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Hochmann Vladimír Traxler Veselí nad Lužnicí 1828 1749 1
2015/2016 5 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1875 1892 ½
2015/2016 4 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1943 1925 ½
2015/2016 2 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Steinbauer Filip Hraničář Horní Stropnice 1819 1811 0
2015/2016 1 ŠSRH Bechyně 1946 1916 Kaňka Matěj QCC Č.Budějovice B 1638 1652 0
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1784 1752 ½
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Olejníček Jiří QCC České Budějovice C 2015 2021 ½
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1891 1913 1
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Rončák Václav ŠK Blanský les 1761 1806 ½
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 0
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Baloun Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1883 1911 1
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 Loskot Petr Jiskra Třeboň 2111 2071 0
2014/2015 9 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1954 1
2014/2015 8 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1927 1927 1
2014/2015 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Melmuk Petr Spartak Počátky 2035 2052 0
2014/2015 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Žilavý Jan ŠK Týn n. Vlt. 1931 1969 0
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2051 2083 0
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Loskot Petr Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 ½
2014/2015 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Novák Josef QCC České Budějovice C 1846 1846 ½
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Melmuk Petr Spartak Počátky 2035 2052 0
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1954 1
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 Korostenski František ŠK Blanský les 2188 2162 0
2014/2015 11 Šachový spolek Reality Bechyně A 1942 1940 Mařík Miloslav Slovan Jindřichův Hradec 1951 2006 1
2014/2015 10 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor 2041 2047 0
2014/2015 9 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1629 1706 1
2014/2015 8 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Lainka Bernard ŠO TJ Tatran Prachatice A 1808 1805 1
2014/2015 7 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Dolanský Lukáš ŠK Český Krumlov 1713 1890 ½
2014/2015 6 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1861 1880 0
2014/2015 4 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1883 1854 1
2014/2015 3 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Vlach Martin ČZ Strakonice A 1929 1910 1
2014/2015 1 Šachový spolek Reality Bechyně A 1920 1949 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1868 1909 1
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1932 1952 Kouba Pavel QCC České Budějovice C 1880 1838 1
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1932 1952 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. B 1881 1896 ½
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1932 1952 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1943 1
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1932 1952 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1947 ½
2013/2014 6 ŠS Bechyně B 1932 1952 Šperger Michal Royal CB 1962 1984 ½
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1932 1952 Havlík Jan Tatran Prachatice 2323 2322 0
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1932 1952 Mejta František DDM Písek 1907 1907 ½
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1932 1952 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1943 1
2013/2014 11 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Pták Pavel Šachklub Písek B 2153 2145 0
2013/2014 10 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Petkov Andon Traxler Veselí nad Lužnicí A 1806 1743 1
2013/2014 9 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Růžička Aleš Sokol Tábor C 2032 2036 0
2013/2014 8 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Mošnička Jan TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 ½
2013/2014 7 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Landa Jiří DDM Písek B 1909 1905 0
2013/2014 6 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1875 1837 1
2013/2014 5 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Mráz Miroslav Šk Český Krumlov 2013 2001 0
2013/2014 3 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Kouba Pavel Qcc České Budějovice B 1880 1838 1
2013/2014 1 Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 2019 1990 0
2012/2013 11 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Čipera Josef ČZ Strakonice "B" 1829 1773 ½
2012/2013 10 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Hlavsa Filip Šachklub Písek "B" 1866 1885 1
2012/2013 8 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1773 1
2012/2013 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Vacek Josef Sokol Tábor "C" 1741 1833 1
2012/2013 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Kepka Miloslav ČZ Strakonice "A" 2018 1987 ½
2012/2013 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Hochmann Vladimír Traxler Veselí nad Lužnicí 1817 1778 1
2012/2013 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Žilavý Jan Šk Týn nad Vltavou 1736 1822 0
2012/2013 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Olejníček Jiří QCC České Budějovice "B" 2028 2025 0
2012/2013 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1928 1952 Petráněk Marian TJ Spartak Sezimovo Ústí 1828 1828 1
2012/2013 10 ŠS Bechyně B 1928 1952 Šourek Martin Spartak Počátky 1840 1859 ½
2012/2013 9 ŠS Bechyně B 1928 1952 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek C 1866 1885 ½
2012/2013 8 ŠS Bechyně B 1928 1952 Kouba Pavel QCC Č.Budějovice C 1871 1816 1
2012/2013 7 ŠS Bechyně B 1928 1952 Lauko Marián Spartak Kaplice 1914 1898 0
2012/2013 6 ŠS Bechyně B 1928 1952 Mařík Miloslav TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 0
2012/2013 4 ŠS Bechyně B 1928 1952 Brabec Milan Royal Č.Budějovice 2140 2074 ½
2012/2013 3 ŠS Bechyně B 1928 1952 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1941 ½
2012/2013 1 ŠS Bechyně B 1928 1952 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor A 2028 1996 1
2011/2012 11 ŠS Bechyně B 1934 1936 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1915 1907 1
2011/2012 9 ŠS Bechyně B 1934 1936 Muzikář Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 ½
2011/2012 7 ŠS Bechyně B 1934 1936 Růžička Vojtěch DDM Písek 1939 1
2011/2012 6 ŠS Bechyně B 1934 1936 Novák Josef QCC České Budějovice C 1768 ½
2011/2012 5 ŠS Bechyně B 1934 1936 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec B 1814 1905 1
2011/2012 4 ŠS Bechyně B 1934 1936 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2030 2034 ½
2011/2012 2 ŠS Bechyně B 1934 1936 Vlach Martin ČZ Strakonice C 1921 1931 ½
2011/2012 1 ŠS Bechyně B 1934 1936 Bürger František Spartak Kaplice 1809 ½
2011/2012 11 ŠS Bechyně 1934 1936 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2029 2038 ½
2011/2012 10 ŠS Bechyně 1934 1936 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1792 1789 ½
2011/2012 9 ŠS Bechyně 1934 1936 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1985 1928 1
2011/2012 8 ŠS Bechyně 1934 1936 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1458 1
2011/2012 7 ŠS Bechyně 1934 1936 Koutný Jiří SK Royal České Budějovice 1550 1
2011/2012 6 ŠS Bechyně 1934 1936 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1934 1904 0
2011/2012 5 ŠS Bechyně 1934 1936 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1691 1
2011/2012 4 ŠS Bechyně 1934 1936 Vlach Martin ČZ Strakonice A 1921 1931 ½
2011/2012 2 ŠS Bechyně 1934 1936 Vacek Miroslav QCC České Budějovice B 2000 2034 0
2011/2012 1 ŠS Bechyně 1934 1936 Hřídel Marek Šachklub Písek B 1925 ½
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně B 1921 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1791 ½
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně B 1921 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1925 1
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně B 1921 Bürger František Spartak Kaplice 1796 ½
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně B 1921 Bureš Jiří DDM Písek 2023 1
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně B 1921 Pavlanin Zdeněk ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1980 ½
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně B 1921 Punčochář Jiří QCC České Budějovice C 1943 1
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně B 1921 Kamlach Miroslav ŠK Týn n.Vlt. 2075 ½
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně 1921 Krystián Miroslav Spartak Počátky 1774 ½
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně 1921 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1866 ½
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně 1921 Matějka Radek Sokol Platan Písek B 1979 ½
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně 1921 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. 1997 ½
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně 1921 Tatran Prachatice 1
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně 1921 Veselý Roman ČZ Strakonice 1925 0
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně 1921 Růžička Aleš Sokol Tábor C 2034 0
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně 1921 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1857 ½
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně 1921 Lomský Radek Royal České Budějovice 1742 1
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně 1921 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1927 ½
2009/2010 11 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Hess Pavel QCC Ceske Budejovice B 1872 1
2009/2010 10 REALITY HORNAK Bechyne 1938 David Karel TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1821 ½
2009/2010 9 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Straka Zdeněk Sokol Tabor C 1939 0
2009/2010 8 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Loskot Petr Sokol Tabor B 2025 0
2009/2010 7 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Mezera Lukáš ROYAL Ceske Budejovice 2112 ½
2009/2010 6 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Vlach Martin CZ Strakonice A 1934 1
2009/2010 5 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Brych Jiří SO TJ Tatran Prachatice 1650 ½
2009/2010 4 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Drábek Miloslav Sokol Platan Pisek B 2059 1
2009/2010 3 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Petkov Andon TRAXLER Veseli nad Luznici 1811 ½
2009/2010 1 REALITY HORNAK Bechyne 1938 Čipera Josef CZ Strakonice B 1730 ½
2009/2010 10 SS Bechyne 1938 Junek Vladimír QCC C. Budejovice D 1662 0
2009/2010 9 SS Bechyne 1938 Havlík Jan Tatran Prachatice B 1961 1
2009/2010 7 SS Bechyne 1938 Jirků Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec B 1774 1
2009/2010 6 SS Bechyne 1938 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1920 ½
2009/2010 5 SS Bechyne 1938 Váhala Tomáš SK Tyn n.Vlt. 1833 ½
2009/2010 4 SS Bechyne 1938 Šimeček Josef Silon Sezimovo Usti 1893 0
2009/2010 3 SS Bechyne 1938 Maryška Václav Koberce Kajov 1930 1
2009/2010 2 SS Bechyne 1938 Janeba Petr Sokol Pisek C 1894 ½
2009/2010 1 SS Bechyne 1938 Růžička Vojtěch DDM Pisek 1928 ½
2008/2009 11 Reality Hornak Bechyne 1952 Drábek Miloslav Sokol Platan Pisek B 2110 0
2008/2009 10 Reality Hornak Bechyne 1952 Hašek Václav Sokol Tabor B 2027 0
2008/2009 9 Reality Hornak Bechyne 1952 Válek Tomáš Sokol Tabor C 1888 1
2008/2009 8 Reality Hornak Bechyne 1952 Straka Zdeněk SK Tyn n.Vlt. 1881 ½
2008/2009 7 Reality Hornak Bechyne 1952 Koloušek Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1897 1
2008/2009 6 Reality Hornak Bechyne 1952 Šperger Michal Royal Ceske Budejovice 1928 ½
2008/2009 5 Reality Hornak Bechyne 1952 Novák Pavel Spartak MAS Sezimovo Usti 1979 ½
2008/2009 4 Reality Hornak Bechyne 1952 Hůlovec Miroslav Tatran Prachatice 1925 ½
2008/2009 3 Reality Hornak Bechyne 1952 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2000 0
2008/2009 2 Reality Hornak Bechyne 1952 Janovský Martin Traxler Veseli n.Luzn. 1970 0
2008/2009 1 Reality Hornak Bechyne 1952 Veselý Roman CZ Strakonice 2014 1
2008/2009 10 Sachový spolek Bechyne B 1952 Dort Pavel QCC Ceské Budejovice C 1820 0
2008/2009 8 Sachový spolek Bechyne B 1952 Bürger František Spartak Kaplice 1779 1
2008/2009 7 Sachový spolek Bechyne B 1952 Janovský Martin TRAXLER Veseli nad Luznici B 1970 ½
2008/2009 6 Sachový spolek Bechyne B 1952 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1918 0
2008/2009 5 Sachový spolek Bechyne B 1952 Maryška Václav SK Ceský Krumlov B 1934 1
2008/2009 4 Sachový spolek Bechyne B 1952 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1875 ½
2008/2009 3 Sachový spolek Bechyne B 1952 Janeba Petr CZ Strakonice B 1872 ½
2008/2009 2 Sachový spolek Bechyne B 1952 Kellner Petr Sokol DDM Pisek 1905 1
2008/2009 1 Sachový spolek Bechyne B 1952 Erban Štěpán Tatran Prachatice B 1969 0
2007/2008 11 Reality Horňák Bechyně 1970 Dvořák Přemysl QCC Č. Budějovice B 1969 1
2007/2008 10 Reality Horňák Bechyně 1970 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1930 ½
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně 1970 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 1985 ½
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně 1970 Novák Pavel Spartak MAS Sez. Ústí 1713 ½
2007/2008 7 Reality Horňák Bechyně 1970 Streďák Josef Sokol Platan Písek B 1850 1
2007/2008 6 Reality Horňák Bechyně 1970 Kepka Miloslav ČZ Strakonice A 1942 ½
2007/2008 5 Reality Horňák Bechyně 1970 Tesař Jiří QCC Č. Budějovice C 1738 ½
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně 1970 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1969 0
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně 1970 Říha Martin ŠK Týn n.Vlt. 1928 ½
2007/2008 1 Reality Horňák Bechyně 1970 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1749 1
2007/2008 10 Sokol Tábor A 1970 Hallerová Eva Sokol Plzeň Letná A 2108 ½
2007/2008 9 Sokol Tábor A 1970 Šimeček Alexej TJ Praga Praha A 2103 0
2007/2008 8 Sokol Tábor A 1970 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2085 1
2007/2008 7 Sokol Tábor A 1970 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy A 2092 0
2007/2008 6 Sokol Tábor A 1970 Pechoč Bohumil ŠK ALVA Pb Příbram A 2030 0
2007/2008 5 Sokol Tábor A 1970 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov Praha A 2086 0
2007/2008 1 Sokol Tábor A 1970 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1996 0
2006/2007 8 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Krátký Milan SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1594 ½
2006/2007 7 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor "A" 1924 1
2006/2007 6 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Zeman Petr SLOVAN Jindřichův Hradec "B" 1796 ½
2006/2007 5 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Brčák Marek SOKOL Tábor junióři 1702 1
2006/2007 4 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Šourek Martin ŠACHklub Tábor "B" 1
2006/2007 3 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Zabloudil František SILON Sezimovo Ústí "A" 1930 1
2006/2007 2 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Grulo Jan BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1613 1
2006/2007 1 REALITY Horňák Bechyně "B" 1952 Pekarovič Jaroslav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Ústí "B" 1920 ½
2006/2007 11 Reality Horňák Bechyně 1952 David Karel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1879 ½
2006/2007 10 Reality Horňák Bechyně 1952 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 1966 0
2006/2007 9 Reality Horňák Bechyně 1952 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1909 ½
2006/2007 8 Reality Horňák Bechyně 1952 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov A 1984 0
2006/2007 7 Reality Horňák Bechyně 1952 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice C 1733 1
2006/2007 6 Reality Horňák Bechyně 1952 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1802 ½
2006/2007 5 Reality Horňák Bechyně 1952 Orel Josef Sokol Tábor C 1970 ½
2006/2007 4 Reality Horňák Bechyně 1952 Drábek Miloslav Sokol Platan Písek 2087 1
2006/2007 3 Reality Horňák Bechyně 1952 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1836 ½
2006/2007 2 Reality Horňák Bechyně 1952 Drda Jaroslav ŠK Český Krumlov B 1700 1
2006/2007 1 Reality Horňák Bechyně 1952 Vacek Miroslav QCC České Budějovice B 1986 ½
2005/2006 11 Reality Horňák Bechyně 1986 Drábek Miloslav Sokol Písek B 2042 0
2005/2006 10 Reality Horňák Bechyně 1986 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1875 ½
2005/2006 9 Reality Horňák Bechyně 1986 Koloušek Pavel Loko DKV České Budějovice B 1848 0
2005/2006 8 Reality Horňák Bechyně 1986 Janovský Martin Beseda Veselí nad Lužnicí 1929 0
2005/2006 7 Reality Horňák Bechyně 1986 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 1963 0
2005/2006 6 Reality Horňák Bechyně 1986 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1778 ½
2005/2006 5 Reality Horňák Bechyně 1986 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1970 ½
2005/2006 4 Reality Horňák Bechyně 1986 Vlach Martin ČZ Strakonice 1843 ½
2005/2006 3 Reality Horňák Bechyně 1986 Zapletal Jindřich Sokol Tábor B 2032 ½
2005/2006 2 Reality Horňák Bechyně 1986 Pahorecký Jiří Koberce Kájov 1910 1
2005/2006 1 Reality Horňák Bechyně 1986 Loskot Petr Slovan Jindřichův Hradec 2072 ½
2005/2006 10 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Dort Pavel TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1826 1
2005/2006 9 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Janovský Martin ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1929 1
2005/2006 8 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Punčochář Jiří TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1918 1
2005/2006 7 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor "D" 1912 0
2005/2006 6 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Hůda Martin TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2101 0
2005/2006 5 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Vlach Martin ČZ Strakonice "B" 1843 1
2005/2006 3 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Kašpar Jaroslav Šachklub Velešín "A" 1749 ½
2005/2006 2 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1882 ½
2005/2006 1 Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1986 Růžička Vojtěch Sokol Písek "C" 1855 1