Hráč Jarkuliš Vojtěch

Jarkuliš Vojtěch

User Pic
Jméno: Jarkuliš Vojtěch
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1779
Elo mezinárodní: 0
ID: 15787
FIDE ID: 385336
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Ostrava - Jih D 0 1776 Hübner Lukáš Slavoj Poruba G 0 0 1
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih D 0 1776 Čefelin Karel Dynamo DP Ostrava B 0 1374 1
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih D 0 1776 Scharbert Martin ŠK Ostrava - Jih C 0 1614 1
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1776 Dudová Anna ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1776 Frolík Vojtěch ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1112 1
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 0 1776 Kotas Vojtěch Slovan Ostrava A 0 1250 ½
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 0 1776 Hajduk Jan ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1707 ½
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1775 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1747 1795 ½
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1775 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1852 ½
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1762 Schuster Vít TJ Hradec nad Moravicí 2048 2082 ½
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1762 Skotnica Petr Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1599 1
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1762 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1670 ½
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1762 Strachota Jan ŠK GOBE Píšť "B" 1537 1
2013/2014 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1762 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1648 1
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1762 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1855 ½
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1762 Číž Dušan TJ Vítkov 1734 ½
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1762 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1608 1
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1762 Holeček Radim TJ Velká Polom 1670 1
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1762 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1609 0
2012/2013 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1753 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1954 ½
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1753 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1618 ½
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1753 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1876 ½
2012/2013 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1753 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť "A" 1622 1
2011/2012 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1746 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1653 1
2011/2012 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1746 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1861 1890 ½
2011/2012 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1746 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1719 ½
2011/2012 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1746 Moravec Šimon ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 1
2011/2012 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1746 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2011/2012 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1746 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "A" 1834 ½
2011/2012 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1746 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1702 0
2010/2011 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1862 1
2010/2011 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1936 0
2010/2011 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1977 ½
2010/2011 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Pardy Martin Slezan Opava "C" 2038 0
2010/2011 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1839 ½
2010/2011 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno p/P 1972 0
2010/2011 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 1982 0
2010/2011 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1864 0
2010/2011 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Krella Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1692 0
2010/2011 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1624 1
2010/2011 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1678 1
2010/2011 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2082 0
2010/2011 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1957 0
2010/2011 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Husar Ivo TJ Velká Polom 1859 ½
2010/2011 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Moravec Jindřich ŠK "U Freda" Darkovičky 1588 0
2010/2011 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1710 1
2010/2011 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1771 ½
2009/2010 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "B" 1830 1
2009/2010 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1735 ½
2009/2010 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1715 1
2009/2010 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Holeček Radim TJ Velká Polom 1686 ½
2009/2010 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně 1718 1
2009/2010 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1510 1
2009/2010 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Kurka Michal Sokol Štěpánkovice 1669 ½
2009/2010 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 1656 1
2009/2010 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1741 ½
2009/2010 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 Kramář Filip ŠK U Lípy Malé Hoštice 1
2009/2010 11 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Otisk Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1715 1
2009/2010 10 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1848 ½
2009/2010 9 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Jaššo Slavomír TJ Vítkov 1730 ½
2009/2010 8 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Hába Ivan Sokol Vrbno p/P ½
2009/2010 6 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Rinka Petr TJ SK Kravaře 1643 0
2009/2010 5 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Staněk Antonín Orel Opava 1850 0
2009/2010 4 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Mikulecký Zdeněk Lokomotiva Krnov 1
2009/2010 3 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1868 ½
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Hadámek Miroslav Slavoj Bruntál "B" 1811 ½
2009/2010 1 MSA Dolní Benešov "D" 1648 Karásek Jaroslav ŠK GOBE Píšť 1609 1
2008/2009 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1702 0
2008/2009 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Kočí Václav TJ Sokol Štěpánkovice 1
2008/2009 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1711 ½
2008/2009 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Macek Zdeněk ŠKTP Hrabyně "B" 1492 1
2008/2009 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Zrník Bohumil ŠK West Opava "B" 1712 0
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Metelka Vladimír Pogo Budišov nad Budišovkou 1686 0
2008/2009 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1549 ½
2008/2009 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Rytíř Luděk Orel Opava 1700 ½
2008/2009 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Moravec Ervin ŠK U Freda Darkovičky 1626 0
2008/2009 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Kyzek Josef TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1486 ½
2008/2009 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 Joško Jiří Gobe Píšť 1629 ½
2008/2009 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Trubecký Ondřej TJ Sokol Háj 1677 ½
2008/2009 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Bartošek Martin ŠO TJ Vítkov 1583 0
2008/2009 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 1
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Polák Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1867 ½
2008/2009 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1874 0
2008/2009 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1713 ½
2008/2009 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Martínek Oldřich Lokomotiva Krnov "B" 1572 1
2008/2009 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1916 1
2008/2009 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 2004 0
2007/2008 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2007/2008 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1548 1
2007/2008 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "A" 0
2007/2008 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 0
2007/2008 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Joško Jiří Gobe Píšť 1670 1
2007/2008 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1390 0
2007/2008 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1354 0
2007/2008 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Barvenčík Libor ŠK 1935 Bolatice 1356 1
2007/2008 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Řehulka Pavel ŠKTP Hrabyně "B" 1970 0
2007/2008 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1661 0
2007/2008 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1492 Cibulka Michal Slezan Opava "C" 1491 ½
2007/2008 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1492 Škrobánek Alois Sokol Jakartovice 1523 ½
2007/2008 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1492 Vlček Antonín ŠK West 1999 Opava "A" 1795 1
2007/2008 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1492 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov 1810 1
2007/2008 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1492 Mikulenčák Jan ŠK TP Hrabyně 1519 0
2006/2007 11 MSA Dolní Benešov 1445 Vrzal Martin Tatran Poštorná 1710 0
2006/2007 10 MSA Dolní Benešov 1445 Keše Tibor BVK Duras Brno 1504 ½
2006/2007 9 MSA Dolní Benešov 1445 Sedlář Vít ŠK ZŠ Brankovice 1455 ½
2006/2007 8 MSA Dolní Benešov 1445 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1515 0
2006/2007 7 MSA Dolní Benešov 1445 Svoboda Matěj BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 0
2006/2007 6 MSA Dolní Benešov 1445 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1265 1
2006/2007 5 MSA Dolní Benešov 1445 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1513 ½
2006/2007 4 MSA Dolní Benešov 1445 Fusek Lukáš SŠŠ Staré Město B 1358 0
2006/2007 3 MSA Dolní Benešov 1445 Straka Josef BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1920 0
2006/2007 2 MSA Dolní Benešov 1445 Ptošek Jan SK Slavia Orlová 1693 0
2006/2007 1 MSA Dolní Benešov 1445 Kudla Richard VOKD Poruba 1824 ½
2006/2007 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1445 Volčík Milan ŠK TP Hrabyně 1643 0
2006/2007 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1445 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1694 0
2006/2007 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1445 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1882 0
2006/2007 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1445 Lička Alfons ŠK u Freda Darkovičky 1815 1
2006/2007 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1445 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 0
2006/2007 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Beňa Petr TJ Sokol Štěpánkovice 1561 ½
2006/2007 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Barvenčík Libor ŠK 1935 Bolatice 1
2006/2007 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Sentenský Heribert TJ SK Kravaře "A" 1
2006/2007 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Wippler Milan ŠK Gobe Píšť 1653 ½
2006/2007 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou 1789 0
2006/2007 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Žůrek Vítězslav ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2006/2007 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Drastík Jakub TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" ½
2006/2007 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Hampl Pavel TJ Velká Polom 1552 ½
2006/2007 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "B" 1836 1
2005/2006 6 TJ Dolní Benešov 1250 Týn Ondřej ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1549 ½
2005/2006 5 TJ Dolní Benešov 1250 Langner Jakub BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1556 0
2005/2006 4 TJ Dolní Benešov 1250 Kosiorek Lukász SK Slavia Orlová 1250 0
2005/2006 11 Dolní Benešov "E" 1250 Bunček Evald Ludgeřovice 1605 ½
2005/2006 10 Dolní Benešov "E" 1250 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1544 0
2005/2006 9 Dolní Benešov "E" 1250 Sobek Jan Darkovičky 1
2005/2006 7 Dolní Benešov "E" 1250 Montág Petr West Opava "B" 0
2005/2006 2 Dolní Benešov "E" 1250 Miketa Tomáš Dolní Benešov "D" 1250 ½
2005/2006 7 ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 Bartošek Martin POGO Budišov ½
2005/2006 5 ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 Rataj Lukáš ŠK 1935 Bolatice A 0
2005/2006 4 ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 Švarc Viktor TJ Spartak Budišov 1468 0
2005/2006 3 ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 Filgas Václav ŠK TP Hrabyně C 1644 0
2005/2006 2 ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 Hampl Pavel TJ Velká Polom 1
2005/2006 1 ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice A 1473 1
2004/2005 10 Dolní Benešov F" Rak Tomáš POGO Budišov n.B. 1938 0
2004/2005 9 Dolní Benešov F" Glinz Roman SK Kravaře B" 0
2004/2005 8 Dolní Benešov F" Barvenčík Libor ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 7 Dolní Benešov F" Pika Tomáš ŠO Malé Hoštice 0
2004/2005 3 Dolní Benešov F" Macháček Lukáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 2 Dolní Benešov F" Trčka Marek ŠO Malé Hoštice 1552 1
2004/2005 5 MSA Dol.Benešov D Weczerek Marek MSA Dol.Benešov B 2045 0