Hráč Meisel Karel

Meisel Karel

User Pic
Jméno: Meisel Karel
Oddíl: Šachový klub Píšť z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1684
Elo mezinárodní: 0
ID: 10112
FIDE ID: 385395
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Píšť 0 1683 Harazim Vilém Sokol Štěpánkovice 0 1659 0
2018/2019 7 ŠK Píšť 0 1683 Borkovec Daniel ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1339 ½
2018/2019 6 ŠK Píšť 0 1683 Zingaylo Antonina Orel Opava "C" ½
2018/2019 5 ŠK Píšť 0 1683 Weczerek Max SK Kravaře "B" 1678 1656 ½
2018/2019 4 ŠK Píšť 0 1683 Vavřínek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1718 1722 1
2018/2019 3 ŠK Píšť 0 1683 Kasperlík Petr ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 1388 1
2018/2019 2 ŠK Píšť 0 1683 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 ½
2018/2019 1 ŠK Píšť 0 1683 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 1
2017/2018 9 ŠK Píšť "A" 0 1692 Peřina Stanislav SK Kravaře "C" 0 1548 1
2017/2018 8 ŠK Píšť "A" 0 1692 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1408 0
2017/2018 7 ŠK Píšť "A" 0 1692 Vavřínková Anna ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1545 1518 ½
2017/2018 6 ŠK Píšť "A" 0 1692 Laschober Jindřich ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 1
2017/2018 5 ŠK Píšť "A" 0 1692 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1684 1706 1
2017/2018 4 ŠK Píšť "A" 0 1692 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1737 0
2017/2018 3 ŠK Píšť "A" 0 1692 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 0 1503 ½
2016/2017 9 ŠK Píšť 1713 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1754 1826 0
2016/2017 8 ŠK Píšť 1713 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1873 1897 0
2016/2017 6 ŠK Píšť 1713 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "D" 2098 2111 0
2016/2017 5 ŠK Píšť 1713 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 ½
2016/2017 4 ŠK Píšť 1713 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 2019 2076 0
2016/2017 3 ŠK Píšť 1713 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1859 1972 0
2016/2017 2 ŠK Píšť 1713 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 0
2016/2017 1 ŠK Píšť 1713 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1703 0
2015/2016 6 GOBE Píšť 1713 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1802 0
2015/2016 5 GOBE Píšť 1713 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1563 1
2015/2016 4 GOBE Píšť 1713 Borkovec Daniel ŠO TJ Velká Polom „B“ 1265 1
2015/2016 3 GOBE Píšť 1713 Glabasňa Tomáš SK Kravaře „C“ 1517 1
2015/2016 2 GOBE Píšť 1713 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1717 ½
2015/2016 1 GOBE Píšť 1713 Janošová Kateřina Anna ŠK TJ MSA D. Benešov „E“ 1144 1359 ½
2014/2015 11 ŠK Gobe Píšť 1720 Klimša Jiří TJ Velká Polom "A" 1868 1836 ½
2014/2015 10 ŠK Gobe Píšť 1720 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1921 1911 0
2014/2015 9 ŠK Gobe Píšť 1720 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1722 1845 0
2014/2015 8 ŠK Gobe Píšť 1720 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 0
2014/2015 7 ŠK Gobe Píšť 1720 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1810 ½
2014/2015 6 ŠK Gobe Píšť 1720 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1430 1
2014/2015 5 ŠK Gobe Píšť 1720 Škola Miroslav TJ Ludgeřovice 2166 2114 0
2014/2015 4 ŠK Gobe Píšť 1720 Hasík Karel Orel Opava "C" 1735 ½
2014/2015 3 ŠK Gobe Píšť 1720 Stania Petr Slezan Opava "C" 1793 1775 0
2014/2015 2 ŠK Gobe Píšť 1720 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1832 ½
2014/2015 1 ŠK Gobe Píšť 1720 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1864 ½
2013/2014 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1981 2013 0
2013/2014 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Byma Pavel TJ Velká Polom 1983 2039 0
2013/2014 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1842 ½
2013/2014 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1811 0
2013/2014 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1626 1713 0
2013/2014 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1981 0
2013/2014 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1421 1
2013/2014 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1830 0
2013/2014 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 1
2013/2014 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1869 1896 0
2013/2014 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1725 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1975 1947 1
2012/2013 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 0
2012/2013 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 2007 0
2012/2013 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 ½
2012/2013 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1796 ½
2012/2013 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Müller Leo TJ Vítkov 1880 1830 1
2012/2013 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1836 ½
2012/2013 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1762 0
2012/2013 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1985 ½
2012/2013 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1945 1923 0
2012/2013 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1722 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1809 ½
2011/2012 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 ½
2011/2012 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 ½
2011/2012 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1763 ½
2011/2012 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 0
2011/2012 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 1945 0
2011/2012 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1813 ½
2011/2012 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Píša Vladimír ŠK "U Freda" Darkovičky 1981 2002 ½
2011/2012 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Stania Petr Slezan Opava "D" 1737 ½
2011/2012 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1799 0
2011/2012 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1828 ½
2011/2012 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1721 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1797 ½
2010/2011 11 ŠK Gobe Píšť 1704 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2082 ½
2010/2011 8 ŠK Gobe Píšť 1704 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1846 0
2010/2011 7 ŠK Gobe Píšť 1704 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1831 ½
2010/2011 6 ŠK Gobe Píšť 1704 Píša Vladimír ŠK "U Freda" Darkovičky 1960 ½
2010/2011 4 ŠK Gobe Píšť 1704 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2082 0
2010/2011 3 ŠK Gobe Píšť 1704 Pardy Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1959 ½
2010/2011 2 ŠK Gobe Píšť 1704 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 ½
2010/2011 1 ŠK Gobe Píšť 1704 Stania Petr Slezan Opava "D" 1744 ½
2009/2010 11 ŠK GOBE Píšť 1685 Vlček Antonín TJ Vítkov 1735 ½
2009/2010 10 ŠK GOBE Píšť 1685 Richter Ivan Sokol Vrbno p/P 1889 0
2009/2010 9 ŠK GOBE Píšť 1685 Matoušek Karel ŠO Jiskra Rýmařov 1861 ½
2009/2010 8 ŠK GOBE Píšť 1685 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1744 1
2009/2010 7 ŠK GOBE Píšť 1685 Lorenz Bohumír Orel Opava 1966 0
2009/2010 6 ŠK GOBE Píšť 1685 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1847 ½
2009/2010 5 ŠK GOBE Píšť 1685 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 2024 ½
2009/2010 3 ŠK GOBE Píšť 1685 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1914 0
2009/2010 2 ŠK GOBE Píšť 1685 Klimša Jiří Sokol Háj ve Slezsku 1861 ½
2009/2010 1 ŠK GOBE Píšť 1685 Mirvald Marcel MSA Dolní Benešov "D" 1739 ½
2008/2009 11 Gobe Píšť 1682 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0
2008/2009 10 Gobe Píšť 1682 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1588 0
2008/2009 9 Gobe Píšť 1682 Pardy Jiří ŠK West Opava "B" 1756 ½
2008/2009 8 Gobe Píšť 1682 Skotnica Petr Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 1
2008/2009 6 Gobe Píšť 1682 Kozák Lubomír Orel Opava 1851 0
2008/2009 5 Gobe Píšť 1682 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1657 1
2008/2009 4 Gobe Píšť 1682 Krautwurst Milan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 0
2008/2009 3 Gobe Píšť 1682 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1687 ½
2008/2009 2 Gobe Píšť 1682 Jedlička Josef Slezan Opava "C" 1760 1
2008/2009 1 Gobe Píšť 1682 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1653 1
2007/2008 11 Gobe Píšť 1656 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1668 1
2007/2008 9 Gobe Píšť 1656 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1742 0
2007/2008 8 Gobe Píšť 1656 Glinz Leo TJ SK Kravaře "A" 1499 1
2007/2008 7 Gobe Píšť 1656 Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 1
2007/2008 6 Gobe Píšť 1656 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 0
2007/2008 5 Gobe Píšť 1656 Byma Pavel TJ Velká Polom 1612 1
2007/2008 4 Gobe Píšť 1656 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1619 1
2007/2008 3 Gobe Píšť 1656 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1655 ½
2007/2008 2 Gobe Píšť 1656 Pašek Alfons ŠK 1935 Bolatice 1350 1
2007/2008 1 Gobe Píšť 1656 Kuča Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1516 1
2006/2007 10 ŠK Gobe Píšť 1672 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1643 ½
2006/2007 9 ŠK Gobe Píšť 1672 Premus Jan Slezan Opava "D" ½
2006/2007 8 ŠK Gobe Píšť 1672 Krella Martin TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" ½
2006/2007 7 ŠK Gobe Píšť 1672 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 0
2006/2007 6 ŠK Gobe Píšť 1672 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1643 0
2006/2007 5 ŠK Gobe Píšť 1672 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1645 ½
2006/2007 4 ŠK Gobe Píšť 1672 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1458 1
2006/2007 3 ŠK Gobe Píšť 1672 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře "A" 1460 1
2006/2007 2 ŠK Gobe Píšť 1672 Souček Jaroslav ŠK West 1999 Opava "B" 1718 0
2006/2007 1 ŠK Gobe Píšť 1672 Hampl Pavel TJ Velká Polom 1552 1
2005/2006 11 Gobe Píšť 1687 Harazim Vilém Štěpánkovice 1705 1
2005/2006 10 Gobe Píšť 1687 Ferenc Norbert Kravaře "A" 1762 ½
2005/2006 9 Gobe Píšť 1687 Wolf František Hradec n/M ½
2005/2006 8 Gobe Píšť 1687 Byma Pavel Dolní Benešov "D" 1890 0
2005/2006 7 Gobe Píšť 1687 Husar Ivo Háj ve Slezsku 0
2005/2006 6 Gobe Píšť 1687 Tesař Rudolf Ludgeřovice 1618 0
2005/2006 5 Gobe Píšť 1687 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1630 1
2005/2006 3 Gobe Píšť 1687 Kurka Michal Dolní Benešov "E" 1659 ½
2005/2006 2 Gobe Píšť 1687 Martinek Pavel West Opava "B" 1795 0
2005/2006 1 Gobe Píšť 1687 Klimeš Jan Hrabyně "B" 1716 ½