Hráč Palovský Ladislav

Palovský Ladislav

User Pic
Jméno: Palovský Ladislav
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1990
Elo mezinárodní: 2031
ID: 8742
FIDE ID: 318744
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 10 Duras BVK "D" 2031 1977 Hrdina Jiří Bystrc Oilers "B" 1840 1886 1 soutěž
2018/2019 5 Duras BVK "D" 2031 1977 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 1983 1978 1 soutěž
2018/2019 2 Duras BVK "D" 2031 1977 Navrátil Patrik Duras BVK "E" 1650 1617 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Duras BVK "C" 2031 1977 Říha Otmar VSK Univerzita Brno "B" 1916 1928 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Duras BVK "C" 2031 1977 Řičica Lubomír KVASACO Vacenovice 0 1582 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1994 Trávníček Petr Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2122 2080 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1994 Klamár Maroš Jezdci Jundrov C 1821 0 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1994 Dvořáček Filip Jiskra Strážnice 1824 1853 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1994 Vrzal Tomáš TJ Tatran Poštorná 1679 1794 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Provazník Michal Šachový klub Hodonín 2212 2201 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1978 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1907 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou B 2020 2069 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Machala Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1746 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Kacálek Tomáš ŠK 64 Brno A 1552 1747 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Němeček Jaroslav TJ Tatran Poštorná 1427 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1809 1826 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky B 1847 1849 ½ soutěž
2015/2016 8 Duras Brno D 2031 1990 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno G 1763 1758 1 soutěž
2015/2016 3 Duras Brno D 2031 1990 Hrdlička Vladan ŠK Střelice A 1808 1814 ½ soutěž
2015/2016 7 Duras BVK E 2031 1990 Kuchařík Jan Moravská Slávia D 1843 1780 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Duras BVK Brno C 2059 2008 Ketola Ville ŠK Bystrc Oilers 2098 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Duras BVK Brno C 2059 2008 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2111 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Duras BVK Brno C 2059 2008 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2053 2057 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Duras Královo Pole "D" 2059 2020 Juránek Petr Moravská Slavia Brno "B" 1812 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Duras BVK Brno C 2060 2019 Nekula Richard TJ Znojmo 2042 1957 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Duras BVK Brno C 2060 2019 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 ½ soutěž
2011/2012 9 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 2060 2022 Přibyl Radek SK Tetčice 1713 1867 ½ soutěž
2011/2012 6 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 2060 2022 Glacner Karel TJ ČECHIE Zastávka 1669 1611 1 soutěž
2011/2012 2 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 2060 2022 Kubíček Pavel Sokol Střelice A 1972 1965 ½ soutěž
2009/2010 11 Duras BVK E 2008 Zikan Karel Lokomotiva K 1761 1 soutěž
2009/2010 9 Duras BVK E 2008 Dočekalová Alexandra Vinohrady B 1801 ½ soutěž
2009/2010 7 Duras BVK E 2008 Rybníček Otto ŠK 64 C 1804 ½ soutěž
2009/2010 6 Duras BVK E 2008 Vávra Michal Moravská Slávia D 1981 ½ soutěž
2009/2010 5 Duras BVK E 2008 Turza Pavel Moravská Slávia C 1801 1 soutěž
2009/2010 4 Duras BVK E 2008 Boček Tadeáš Duras BVK F 1628 1 soutěž
2009/2010 3 Duras BVK E 2008 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1846 1 soutěž
2009/2010 1 Duras BVK E 2008 Lička Vlastimil Lokomotiva J 1997 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2008 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1918 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2008 Wehrenberg Petr ŠK Rosice 1586 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2008 Diviš Libor ŠK Tetčice 1891 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2008 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1944 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2008 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2000 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 2019 Hampel David TJ Slovan Ivančice A 1904 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 2019 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno A 1956 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Zejda Karel ŠK 64 BRNO B 1890 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Píše Jan ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2104 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Dobeš Oldřich ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1995 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Hemala Luboš SPgŠ+G ZNOJMO B 1728 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Dvořák Libor TJ ZNOJMO B 2084 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Šťastný Radek ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1998 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Hladík Josef VINOHRADY BRNO A 2228 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Dráb Tomáš ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 Novotný Jaroslav ŠK BYDO ZAKŘANY B 2072 1 soutěž
2007/2008 11 Duras BVK Brno F 2034 Pechan Zdeněk Univerzita Brno 1920 ½ soutěž
2007/2008 10 Duras BVK Brno F 2034 Krejčí Petr ŠK 64 Brno C 2111 ½ soutěž
2007/2008 8 Duras BVK Brno F 2034 Novák Vítězslav Vinohrady Brno B 1928 ½ soutěž
2007/2008 7 Duras BVK Brno F 2034 Vitula Jan Lokomotiva Brno J 1868 1 soutěž
2007/2008 6 Duras BVK Brno F 2034 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1898 ½ soutěž
2007/2008 5 Duras BVK Brno F 2034 Vítovec Jiří Lokomotiva Brno H 1992 0 soutěž
2007/2008 4 Duras BVK Brno F 2034 Řehák Lukáš Lokomotiva Brno I 1942 ½ soutěž
2007/2008 3 Duras BVK Brno F 2034 Kubíček Jiří Vojenská akademie 1959 ½ soutěž
2007/2008 2 Duras BVK Brno F 2034 Fuchs Luděk Duras BVK Brno E 1978 ½ soutěž
2007/2008 1 Duras BVK Brno F 2034 Šrámek Josef Moravská Slávia D 1944 0 soutěž
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "A" 2032 Holeksa Miloš Baník Havířov "A" 2097 1 soutěž
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "A" 2032 Záleský Karel Slezan Opava "A" 2036 1 soutěž
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "C" 2032 Kozubek Jaroslav TJ Sokol Fryčovice "B" 1635 1 soutěž
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "C" 2032 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2043 ½ soutěž
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "C" 2032 Bukový Josef Baník Havířov "C" 1787 ½ soutěž
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "C" 2032 Tchuř Pavel Inter Petrovice "A" 1892 ½ soutěž
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "C" 2032 Knopp René ŠK Stonava "B" 1839 0 soutěž
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "C" 2032 Novák Jiří Baník Havířov "B" 1938 1 soutěž
2005/2006 8 Slavia Orlová "B" 2048 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba "B" 1748 1 soutěž
2005/2006 6 Slavia Orlová "B" 2048 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá "A" 1957 1 soutěž
2005/2006 10 SK Slavia Orlová C 2048 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2074 0 soutěž
2005/2006 9 SK Slavia Orlová C 2048 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 2039 ½ soutěž
2005/2006 5 SK Slavia Orlová C 2048 Kleibert Vladislav OS Rychvald A 1950 ½ soutěž
2005/2006 4 SK Slavia Orlová C 2048 Kraus František TJ Vendryně 2066 0 soutěž
2005/2006 3 SK Slavia Orlová C 2048 Podlesný Petr Baník Havířov C 2021 0 soutěž
2005/2006 1 SK Slavia Orlová C 2048 Funiok Marcel Slavia Havířov A 2040 ½ soutěž
2004/2005 9 Slávia Orlová B" 2081 Vysoglad Petr Frýdek-Místek B" 2110 ½ soutěž
2004/2005 8 Slávia Orlová B" 2081 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá A" 2082 0 soutěž
2004/2005 7 Slávia Orlová B" 2081 Geffert Michal Baník HavířovA" 2042 ½ soutěž
2004/2005 6 Slávia Orlová B" 2081 Břečka Ivan NH Ostrava A" 2318 ½ soutěž
2004/2005 4 Slávia Orlová B" 2081 Hromada Václav Slezan Opava B" 2154 0 soutěž
2004/2005 11 Slavia Orlová C 2003 Novák Bohdan Fryčovice 1934 1 soutěž
2004/2005 9 Slavia Orlová C 2003 Geffert Michal Baník Havířov C 2082 0 soutěž
2004/2005 8 Slavia Orlová C 2003 Hudák Imrich Slavia Havířov A 1843 ½ soutěž
2004/2005 4 Slavia Orlová C 2081 Kantor Petr Třinec C 2124 0 soutěž
2004/2005 3 Slavia Orlová C 2081 Koždoň Petr Bohumín A 2049 ½ soutěž
2004/2005 2 Slavia Orlová C 2081 Malyrz Ladislav Třinec D 2016 1 soutěž
2004/2005 1 Slavia Orlová C 2081 Valíčková Petra Třinec E 2043 ½ soutěž
2003/2004 11 Slávia Orlová B" 2003 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1822 1 soutěž
2003/2004 10 Slávia Orlová B" 2003 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2102 ½ soutěž
2003/2004 8 Slávia Orlová B" 2003 Schuster Vít Slezan Opava C" 1948 1 soutěž
2003/2004 7 Slávia Orlová B" 2003 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A" 2060 ½ soutěž
2003/2004 5 Slávia Orlová B" 2003 Bulawa Marek Baník Havířov 2037 ½ soutěž
2003/2004 4 Slávia Orlová B" 2003 Škola Miroslav NH Ostrava B" 2139 0 soutěž
2003/2004 3 Slávia Orlová B" 2003 Prokýšek Karel Sokol Dobrá A" 1807 1 soutěž
2003/2004 2 Slávia Orlová B" 2003 Holeček Vladimír Frýdek-Místek B" 2082 ½ soutěž
2003/2004 1 Slávia Orlová B" 2003 Mačejovský Igor VOKD Poruba A" 2026 ½ soutěž
2003/2004 11 Slavia Orlová C 2003 Valíčková Martina TŽ Třinec D 2034 ½ soutěž
2003/2004 10 Slavia Orlová C 2003 Kraus František TJ Vendryně 2093 ½ soutěž
2003/2004 8 Slavia Orlová C 2003 Šimeček Vladimír VP Frýdek-ístek "D" 1 soutěž
2003/2004 5 Slavia Orlová C 2003 Vysoglad Petr Sokol Fryčovice 2125 ½ soutěž
2003/2004 4 Slavia Orlová C 2003 Čubok Milan TJ Sokol Skalice 1887 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavia Orlová C 2003 Raszka Janusz LokomotivaPetrovice ½ soutěž
2003/2004 2 Slavia Orlová C 2003 Šíma Čestmír Viktorie Bohumín 2027 0 soutěž
2003/2004 1 Slavia Orlová C 2003 Podlesný Petr Baník Havířov C 1966 0 soutěž