Hráč Kotula Josef

Kotula Josef

User Pic
Jméno: Kotula Josef
Oddíl: Šachový klub Píšť z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1623
Elo mezinárodní: 0
ID: 30754
FIDE ID: 0
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Píšť 0 1623 Depta Tomáš Orel Opava "C" 1812 1851 0
2019/2020 3 ŠK Píšť 0 1623 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice 0 1763 0
2019/2020 2 ŠK Píšť 0 1623 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1871 1828 0
2018/2019 9 ŠK Píšť 0 1647 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov "A" 0 1724 0
2018/2019 8 ŠK Píšť 0 1647 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 0 1778 0
2018/2019 6 ŠK Píšť 0 1647 Hasík Karel Orel Opava "C" 1848 1825 ½
2018/2019 5 ŠK Píšť 0 1647 Kučeja Pavel SK Kravaře "B" 1727 1755 0
2018/2019 4 ŠK Píšť 0 1647 Kriebel Rudolf ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1788 1811 0
2018/2019 3 ŠK Píšť 0 1647 Bergloviec Jan ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1878 1924 0
2018/2019 1 ŠK Píšť 0 1647 Peťovský Ľudovít ŠK U Lípy Malé Hoštice 1707 1786 0
2017/2018 9 ŠK Píšť "A" 0 1645 Papež Vilém SK Kravaře "C" 0 1311 1
2017/2018 8 ŠK Píšť "A" 0 1645 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "C" 1714 1730 0
2017/2018 7 ŠK Píšť "A" 0 1645 Blokscha Vladimír ŠK TJ Dolní Benešov "E" 0 1339 1
2017/2018 6 ŠK Píšť "A" 0 1645 Dudová Anna ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2017/2018 5 ŠK Píšť "A" 0 1645 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 0 1617 1
2017/2018 4 ŠK Píšť "A" 0 1645 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1522 1
2017/2018 1 ŠK Píšť "A" 0 1645 Borský Patrik ŠK Píšť "B" 0 1302 ½
2016/2017 9 ŠK Píšť 1641 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 0
2016/2017 8 ŠK Píšť 1641 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1808 1779 ½
2016/2017 7 ŠK Píšť 1641 Krella Martin SK Kravaře "B" 1925 1914 ½
2016/2017 6 ŠK Píšť 1641 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1668 1705 ½
2016/2017 5 ŠK Píšť 1641 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1741 0
2016/2017 4 ŠK Píšť 1641 Klimša Jiří ŠO TJ Velká Polom "B" 1815 1796 0
2016/2017 3 ŠK Píšť 1641 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1720 1740 1
2015/2016 6 GOBE Píšť 1641 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1659 0
2015/2016 5 GOBE Píšť 1641 Latka Petr ŠK 1935 Bolatice 1000 1
2015/2016 4 GOBE Píšť 1641 Hampl Pavel ŠO TJ Velká Polom „B“ 1533 1
2015/2016 3 GOBE Píšť 1641 Richter Michal SK Kravaře „C“ 1000 1
2014/2015 11 ŠK Gobe Píšť 1642 Borkovec Daniel TJ Velká Polom "A" 1260 ½
2014/2015 10 ŠK Gobe Píšť 1642 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1658 0
2014/2015 9 ŠK Gobe Píšť 1642 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 ½
2014/2015 8 ŠK Gobe Píšť 1642 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 ½
2014/2015 7 ŠK Gobe Píšť 1642 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1528 1
2014/2015 6 ŠK Gobe Píšť 1642 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1549 1
2014/2015 5 ŠK Gobe Píšť 1642 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1798 ½
2014/2015 3 ŠK Gobe Píšť 1642 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1671 1766 0
2014/2015 2 ŠK Gobe Píšť 1642 Kretek Radim TJ Sokol Štěpánkovice 1608 0
2014/2015 1 ŠK Gobe Píšť 1642 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 1
2013/2014 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1590 ½
2013/2014 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Pavera Václav TJ Velká Polom 1636 0
2013/2014 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 1666 0
2013/2014 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1659 1
2013/2014 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1855 0
2013/2014 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 1
2013/2014 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1676 0
2013/2014 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 ½
2013/2014 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Jančálek Jan TJ Vítkov 1783 1709 0
2013/2014 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1654 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1920 ½
2012/2013 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1716 1
2012/2013 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Ličková Renáta TJ Velká Polom 1847 1
2012/2013 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1575 1709 0
2012/2013 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Jančálek Jan TJ Vítkov 1783 1718 1
2012/2013 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1653 ½
2012/2013 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Jureček Daniel Orel Opava "C" 1748 ½
2012/2013 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1753 0
2012/2013 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1622 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1658 1
2011/2012 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 ½
2011/2012 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Pekáč Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1250 ½
2011/2012 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1633 0
2011/2012 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1851 1809 0
2011/2012 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Holeček Radim TJ Velká Polom 1693 0
2011/2012 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1773 1
2011/2012 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Moravec Jindřich ŠK "U Freda" Darkovičky 1624 0
2011/2012 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Hovůrek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1791 0
2011/2012 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1602 0
2011/2012 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1647 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1801 ½
2010/2011 11 ŠK Gobe Píšť 1664 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1763 ½
2010/2011 9 ŠK Gobe Píšť 1664 Holeček Radim TJ Velká Polom 1684 0
2010/2011 8 ŠK Gobe Píšť 1664 Dubinský Ladislav Orel Opava "B" 1639 0
2010/2011 7 ŠK Gobe Píšť 1664 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1565 1
2010/2011 6 ŠK Gobe Píšť 1664 Chvěja Roman ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 0
2010/2011 5 ŠK Gobe Píšť 1664 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2010/2011 4 ŠK Gobe Píšť 1664 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 0
2010/2011 3 ŠK Gobe Píšť 1664 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 1
2010/2011 1 ŠK Gobe Píšť 1664 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "D" 1507 ½
2009/2010 11 ŠK GOBE Píšť 1694 Körber Antonín TJ Vítkov 1804 0
2009/2010 10 ŠK GOBE Píšť 1694 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1853 0
2009/2010 9 ŠK GOBE Píšť 1694 Homola Jiří ŠO Jiskra Rýmařov 1901 0
2009/2010 8 ŠK GOBE Píšť 1694 Josefus Marek TJ SK Kravaře 1823 0
2009/2010 7 ŠK GOBE Píšť 1694 Kozák Lubomír Orel Opava 1867 0
2009/2010 6 ŠK GOBE Píšť 1694 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1830 1
2009/2010 5 ŠK GOBE Píšť 1694 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1917 0
2009/2010 3 ŠK GOBE Píšť 1694 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1825 0
2009/2010 2 ŠK GOBE Píšť 1694 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1854 0
2009/2010 1 ŠK GOBE Píšť 1694 Hovůrek Gerhard MSA Dolní Benešov "D" 1819 0
2008/2009 9 Gobe Píšť 1716 Pavera Vít ŠK West Opava "B" 1847 0
2008/2009 8 Gobe Píšť 1716 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 0
2008/2009 7 Gobe Píšť 1716 Husar Ivo TJ Velká Polom 1844 0
2008/2009 5 Gobe Píšť 1716 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1870 0
2008/2009 4 Gobe Píšť 1716 Káč Jan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1768 0
2008/2009 3 Gobe Píšť 1716 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1860 0
2008/2009 2 Gobe Píšť 1716 Stania Petr Slezan Opava "C" 1750 1
2008/2009 1 Gobe Píšť 1716 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 ½
2007/2008 11 Gobe Píšť 1702 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1756 1
2007/2008 10 Gobe Píšť 1702 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 1
2007/2008 9 Gobe Píšť 1702 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1683 1
2007/2008 8 Gobe Píšť 1702 Ferenc Norbert TJ SK Kravaře "A" 1727 0
2007/2008 7 Gobe Píšť 1702 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1643 ½
2007/2008 6 Gobe Píšť 1702 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1434 0
2007/2008 5 Gobe Píšť 1702 Holeček Radim TJ Velká Polom 1744 ½
2007/2008 3 Gobe Píšť 1702 Kočárek Jiří Slezan Opava "D" 1642 1
2007/2008 2 Gobe Píšť 1702 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1556 1
2007/2008 1 Gobe Píšť 1702 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1828 ½
2006/2007 11 ŠK Gobe Píšť 1711 Varga Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2006/2007 9 ŠK Gobe Píšť 1711 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1516 ½
2006/2007 8 ŠK Gobe Píšť 1711 Žídek Vilibald TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1668 ½
2006/2007 7 ŠK Gobe Píšť 1711 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1725 ½
2006/2007 5 ŠK Gobe Píšť 1711 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1686 ½
2006/2007 4 ŠK Gobe Píšť 1711 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1649 0
2006/2007 3 ŠK Gobe Píšť 1711 Sniehotta Jan TJ SK Kravaře "A" 1633 1
2006/2007 2 ŠK Gobe Píšť 1711 Hampel Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1669 1
2006/2007 1 ŠK Gobe Píšť 1711 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1643 ½