Hráč Hrabal Roman

Hrabal Roman

User Pic
Jméno: Hrabal Roman
Oddíl: Šachový klub Bruntál z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1777
Elo mezinárodní: 1743
ID: 25097
FIDE ID: 361364
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Bruntál 1749 1798 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov A 1904 1884 0
2018/2019 10 ŠK Bruntál 1763 1798 Berezjuk Rostislav ŠK Šenov A 1838 1872 0
2018/2019 9 ŠK Bruntál 1763 1798 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 1902 1952 0
2018/2019 7 ŠK Bruntál 1764 1798 Krampol Vladimír SK Stonava 1711 1726 ½
2018/2019 6 ŠK Bruntál 1766 1798 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice A 1936 1957 0
2018/2019 5 ŠK Bruntál 1766 1798 Černý Pavel Slezan Opava B 1881 1878 ½
2018/2019 4 ŠK Bruntál 1769 1818 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba D 2066 2044 0
2018/2019 3 ŠK Bruntál 1783 1818 Oborný Tomáš TJ Ostrava B 1768 1795 0
2018/2019 2 ŠK Bruntál 1783 1818 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2049 2023 0
2018/2019 1 ŠK Bruntál 1791 1818 Paseka Matyáš BSŠ Frýdek Místek D 1882 1912 0
2017/2018 11 ŠK Bruntál 1792 1831 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov B 1760 1815 ½
2017/2018 10 ŠK Bruntál 1801 1831 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1844 1873 0
2017/2018 7 ŠK Bruntál 1803 1831 Janeček Miroslav Slezan Opava B 1712 1642 ½
2017/2018 6 ŠK Bruntál 1806 1831 Kraus František SK Slavia Orlová C 1973 1971 0
2017/2018 5 ŠK Bruntál 1806 1831 Knopp René SK Stonava 1883 1907 ½
2017/2018 4 ŠK Bruntál 1801 1831 Skočík Marek TJ Ostrava C 1899 1907 0
2017/2018 3 ŠK Bruntál 1801 1831 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice A 2013 2022 0
2017/2018 1 ŠK Bruntál 1822 1844 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba C 2108 2119 0
2015/2016 11 ŠK Bruntál 1877 1868 Petřik Alfred SK Kravaře 1706 1675 1
2015/2016 10 ŠK Bruntál 1877 1868 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1808 1779 0
2015/2016 9 ŠK Bruntál 1877 1868 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1783 1839 ½
2015/2016 8 ŠK Bruntál 1877 1868 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1867 1749 1
2015/2016 7 ŠK Bruntál 1877 1868 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1855 1844 ½
2015/2016 5 ŠK Bruntál 1877 1868 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava A 1893 1956 0
2015/2016 4 ŠK Bruntál 1877 1868 Czudek Bohuslav Sokol Háj ve Slezsku 1768 1810 ½
2015/2016 3 ŠK Bruntál 1877 1868 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1801 1766 1
2015/2016 2 ŠK Bruntál 1877 1868 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 1
2015/2016 1 ŠK Bruntál "B" 1877 1868 Lanc Rudolf ŠK Bruntál "C" 1966 2002 0
2014/2015 4 ŠK Bruntál "B" 1851 1852 ŠO TJ M. Albrechtice 1
2014/2015 11 ŠK Bruntál A 1851 1852 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1686 0
2014/2015 10 ŠK Bruntál A 1851 1852 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně 1853 1782 1
2014/2015 9 ŠK Bruntál A 1851 1852 Josefus Marek SK Kravaře 1854 1
2014/2015 8 ŠK Bruntál A 1851 1852 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1803 1749 1
2014/2015 7 ŠK Bruntál A 1851 1852 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1910 1883 ½
2014/2015 6 ŠK Bruntál A 1851 1852 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1750 1
2014/2015 5 ŠK Bruntál A 1851 1852 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 ½
2014/2015 4 ŠK Bruntál A 1851 1852 Číž Dušan ŠK TJ Vítkov 1716 1
2014/2015 3 ŠK Bruntál A 1851 1852 Záleský Karel Slezan Opava B\r 2060 2059 ½
2014/2015 2 ŠK Bruntál A 1851 1852 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1848 0
2013/2014 9 ŠK Bruntál "A" 1822 Jureček Daniel ŠK Orel Opava "B" 1786 1
2013/2014 8 ŠK Bruntál "A" 1822 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1689 1787 ½
2013/2014 7 ŠK Bruntál "A" 1822 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1690 1715 0
2013/2014 6 ŠK Bruntál "A" 1822 Kalavský Milan Sokol Háj ve Slezsku 1807 ½
2013/2014 5 ŠK Bruntál "A" 1822 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1870 1789 ½
2013/2014 4 ŠK Bruntál "A" 1822 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1973 1973 ½
2013/2014 3 ŠK Bruntál "A" 1822 Milián Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1871 1824 ½
2013/2014 2 ŠK Bruntál "A" 1822 Staněk Antonín ŠK Orel Opava "A" 1855 ½
2013/2014 1 ŠK Bruntál "A" 1822 Josefus Marek TJ SK Kravaře "A" 1841 0
2013/2014 7 ŠK Bruntál "B" 1822 Hrbáček Miroslav ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1942 1957 0
2013/2014 5 ŠK Bruntál "B" 1822 Mareš Jiří TJ Granitol M. Beroun 1452 0
2013/2014 3 ŠK Bruntál "B" 1822 Mezihorák Rostislav Jiskra Rýmařov 1853 ½
2013/2014 1 ŠK Bruntál "B" 1822 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "C" 1618 0
2012/2013 10 ŠK Bruntál "A" 1827 Valušek Pavel Tatra Kopřivnice "A" 1000 ½
2012/2013 7 ŠK Bruntál "A" 1827 Dobeš Luděk VOKD Poruba "B" 2064 2073 ½
2012/2013 6 ŠK Bruntál "A" 1827 Gil Karel Baník Havířov "B" 1892 1887 0
2012/2013 4 ŠK Bruntál "A" 1827 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1990 1981 1
2012/2013 3 ŠK Bruntál "A" 1827 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2008 2000 ½
2012/2013 9 ŠK Bruntál "B" 1827 Solný Michal Orel Opava "A" 2033 2054 0
2012/2013 8 ŠK Bruntál "B" 1827 Skočková Kateřina Orel Opava "B" 1752 1783 0
2012/2013 7 ŠK Bruntál "B" 1827 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 2001 1999 0
2012/2013 6 ŠK Bruntál "B" 1827 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1880 1830 1
2012/2013 4 ŠK Bruntál "B" 1827 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1891 1845 0
2012/2013 3 ŠK Bruntál "B" 1827 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1851 ½
2012/2013 2 ŠK Bruntál "B" 1827 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2108 2133 0
2012/2013 1 ŠK Bruntál "B" 1827 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 0
2011/2012 6 Slavoj Bruntál "B" 1822 Honajzer Miroslav TJ Granitol Mor.Beroun 1592 1
2011/2012 11 Slavoj Bruntál "A" 1822 Hružík Lumír TJ Sokol Háj ve Slezsku 1866 ½
2011/2012 10 Slavoj Bruntál "A" 1822 Magál Ladislav Lokomotiva Krnov 1654 ½
2011/2012 9 Slavoj Bruntál "A" 1822 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "A" 1618 1643 1
2011/2012 8 Slavoj Bruntál "A" 1822 Ferenc Norbert TJ SK Kravaře 1728 1
2011/2012 7 Slavoj Bruntál "A" 1822 Velecký Ludvík TJ Sokol Vrbno p/P 1734 ½
2011/2012 6 Slavoj Bruntál "A" 1822 Jureček Daniel Orel Opava "B" 1798 1
2011/2012 5 Slavoj Bruntál "A" 1822 Štefanišin Jan TJ Jiskra Rýmařov 1674 1
2011/2012 4 Slavoj Bruntál "A" 1822 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1743 ½
2011/2012 3 Slavoj Bruntál "A" 1822 Jirásek David Slezan Opava "C" 1742 ½
2011/2012 2 Slavoj Bruntál "A" 1822 Kurovský Petr TJ Město Albrechtice "B" 1000 1
2011/2012 1 Slavoj Bruntál "A" 1822 Bartošek Martin ŠO TJ Vítkov 1665 0
2010/2011 10 Slavoj Bruntál "B" 1808 Slovák Martin ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1761 1
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "B" 1808 Simon Vilém Sokol Vrbno p/P "B" 1000 1
2010/2011 7 Slavoj Bruntál "B" 1808 Honajzer Miroslav Granitol Mor.Beroun 1603 1
2010/2011 5 Slavoj Bruntál "B" 1808 Slovák Martin ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1761 ½
2010/2011 4 Slavoj Bruntál "B" 1808 Hába Ivan Sokol Vrbno p/P "B" 1593 ½
2010/2011 11 Slavoj Bruntál "A" 1808 Jarolím Jan VOKD Poruba "B" 1940 ½
2010/2011 10 Slavoj Bruntál "A" 1808 Merta Vlastimil SK Slavia Orlová "B" 1898 ½
2010/2011 7 Slavoj Bruntál "A" 1808 Langnerová Karolína Slovan Havířov "A" 1913 1
2010/2011 3 Slavoj Bruntál "A" 1808 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "A" 1775 ½
2010/2011 2 Slavoj Bruntál "A" 1808 Bednařík Miroslav Orel Opava "A" 1994 0
2009/2010 14 Slavoj Bruntál "C" 1792 Richter Ivan TJ Město Albrechtice "A" 1889 0
2009/2010 13 Slavoj Bruntál "C" 1792 Wagner Karel Granitol Mor.Beroun 1725 ½
2009/2010 12 Slavoj Bruntál "C" 1792 Křenek Michal Sokol Vrbno p/P "B" 1
2009/2010 11 Slavoj Bruntál "C" 1792 Mikulecký Zdeněk Lokomotiva Krnov "B" ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "C" 1792 Matoušek Karel ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1861 1
2009/2010 9 Slavoj Bruntál "C" 1792 Pospíšil Miroslav TJ Město Albrechtice "B" 1552 0
2009/2010 7 Slavoj Bruntál "C" 1792 Richter Ivan TJ Město Albrechtice "A" 1889 0
2009/2010 6 Slavoj Bruntál "C" 1792 Balogh Milan Granitol Mor.Beroun 1700 1
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "C" 1792 Kopetka Miloš Sokol Vrbno p/P "B" 1
2009/2010 4 Slavoj Bruntál "C" 1792 Lokomotiva Krnov "B" 1
2009/2010 3 Slavoj Bruntál "C" 1792 Strakoš Jiří ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 ½
2009/2010 11 Slavoj Bruntál "B" 1792 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p/P 1864 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "B" 1792 Přecechtěl Pavel ŠO Jiskra Rýmařov 1839 ½
2009/2010 9 Slavoj Bruntál "B" 1792 Rinka Petr TJ SK Kravaře 1643 1
2009/2010 8 Slavoj Bruntál "B" 1792 Rytíř Luděk Orel Opava 1708 ½
2009/2010 7 Slavoj Bruntál "B" 1792 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1830 1
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "B" 1792 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1761 ½
2009/2010 3 Slavoj Bruntál "B" 1792 Pavera Václav Sokol Háj ve Slezsku 1684 1
2009/2010 2 Slavoj Bruntál "B" 1792 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov "D" 1859 1
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 2015 ½
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 Vaněk Ladislav TJ Břidličná 2121 0
2008/2009 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1672 ½
2008/2009 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 1
2008/2009 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 Vaněk Ladislav TJ Břidličná 2121 0
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1672 1
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 ½
2008/2009 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Klus Jan Lokomotiva Krnov "B" 1616 0
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Pastorek Alfons ŠK TP Hrabyně 1913 ½
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Vilášek Antonín Slezan Opava "B" 1888 ½
2008/2009 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Mrnka Miroslav TJ Sokol Háj 1613 1
2008/2009 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1587 ½
2008/2009 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Mikulecký Zdeněk Lokomotiva Krnov "A" 0
2008/2009 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Peřina Stanislav ŠK Kravaře 1746 1
2008/2009 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1664 1
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1686 1
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 0
2007/2008 10 TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov "B" 1856 0
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 Koppi Vladimír Lokomotiva Krnov "C" 1515 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 1
2007/2008 5 TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov "B" 1691 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov "C" 0
2007/2008 3 TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1725 1
2007/2008 1 TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 1
2007/2008 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 Mirvald Marcel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1677 ½
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 Gazda Pavel ŠK West 1999 Opava "A" 0
2007/2008 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 Krečmer Alan TJ Jiskra Rýmařov 1717 ½
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně 1859 0
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 Vašut Pavel Lokomotiva Krnov "B" 1769 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 Gazda Martin ŠK West 1999 Opava "B" 1660 1
2006/2007 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1702 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1764 0
2006/2007 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1702 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "C" 1812 1
2006/2007 5 TJ Slavoj Bruntál "C" 1702 Mareš Jiří TJ Granitol Moravský Beroun 1370 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1702 Vrubl Jaroslav TJ Slavoj Bruntál "D" 1679 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Bruntál "C" 1702 Velecký Ludvík TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1733 0
2006/2007 1 TJ Slavoj Bruntál "C" 1702 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 ½
2006/2007 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 Rytíř Luděk Slezský šachový klub Opava 0
2006/2007 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 Moravec Jindřich ŠK u Freda Darkovičky 1584 1
2006/2007 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 Lojška Melichar TJ Břidličná 1600 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1445 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 Řehulka Zdeněk TJ Sokol Háj 1530 ½
2006/2007 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1861 ½
2006/2007 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1702 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1882 ½
2005/2006 11 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1853 ½
2005/2006 10 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Otruba Pavel VMS Sosnová - Lichnov 2017 ½
2005/2006 9 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Kašný Pavel Slezský šachový klub Opava 2006 ½
2005/2006 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2038 0
2005/2006 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1983 0
2005/2006 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Ondrejka Pavel TJ Břidličná 1929 ½
2005/2006 3 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Mužík Martin TJ Sokol Jakartovice 2251 0
2005/2006 2 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1916 ½
2005/2006 1 TJ Slavoj Bruntál "C" 1675 Zdražil Tomáš TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 ½
2004/2005 9 Slavoj Bruntál D 1593 Novák Stanislav VMS Sosnová-Lichno ½
2004/2005 8 Slavoj Bruntál D 1593 Větrovec Lukáš TJ Moravský Beroun 1
2004/2005 6 Slavoj Bruntál D 1593 Petr Miroslav Lokomotiva Krnov C 1
2004/2005 5 Slavoj Bruntál D 1593 Pillarz Ervín Slavoj Bruntál C 1680 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál D 1593 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná B 1801 1
2004/2005 3 Slavoj Bruntál D 1593 Slovák Martin SVČ J. Rýmařov C 1656 1
2004/2005 2 Slavoj Bruntál D 1593 Homola Jiří Jiskra Rýmařov B 1515 ½
2004/2005 1 Slavoj Bruntál D 1593 Františ Otakar Slavoj Bruntál E 1866 0
2004/2005 11 Slavoj Bruntál B 1593 Pardy Jiří WEST 1999 Opava 1779 0
2004/2005 10 Slavoj Bruntál B 1593 Weczerek Marek MSA Dol.Benešov B 2045 0
2004/2005 9 Slavoj Bruntál B 1593 Moravec Jindřich U Freda Darkovičky 1613 1
2004/2005 8 Slavoj Bruntál B 1593 Gemsa Matouš MSA Dol.Benešov D 1722 ½
2004/2005 7 Slavoj Bruntál B 1593 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p.Prad 1846 0
2004/2005 6 Slavoj Bruntál B 1593 Sněhota Vilém MSA Dol.Benešov C 1800 ½
2004/2005 4 Slavoj Bruntál B 1593 Churová Ivana ŠKTP Hrabyně B 2107 1
2004/2005 3 Slavoj Bruntál B 1593 Naučuk Igor VMS SosnováLichnov 1
2004/2005 2 Slavoj Bruntál B 1593 Zajunc Josef SŠK Opava 1761 0
2004/2005 1 Slavoj Bruntál B 1593 Janyška Pavel Slavoj Bruntál A 2060 0