Hráč Škrabánek Matěj

Škrabánek Matěj

User Pic
Jméno: Škrabánek Matěj
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1671
Elo mezinárodní: 1573
ID: 36013
FIDE ID: 386510
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 7 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1519 1639 Hložek David Šachklub Sokol Klatovy 2050 2060 0 soutěž
2020/2021 6 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1519 1639 Hosnedl Matyáš Šachová akademie VŠTE 2025 2028 0 soutěž
2020/2021 5 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1519 1639 Kučera Tomáš TJ Kobylisy 1908 1917 0 soutěž
2020/2021 4 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1519 1639 Toman Jan ŠK Spartak DDM Ústí 1804 1901 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1519 1639 Hurtík Matěj Desko Liberec 2003 1991 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1519 1639 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 1923 1947 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1636 1716 Dvořáková Olga ŠK DURAS BVK Brno 1810 1807 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1636 1716 Zvolenský David TJ Spartak Vlašim 2128 2136 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1636 1716 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny A 2255 2205 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1636 1716 Miča Marek Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2324 2171 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1658 1716 Porš Jaroslav Desko Liberec 1736 1700 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1679 1773 Flajšman Pavel Šachklub Sokol Klatovy 2227 1967 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1734 1773 Němec Jáchym KŠ Říčany 1925 1845 2008 0 soutěž
2019/2020 9 DDM Sokol Nymburk B 1636 1716 Pecka Jan Sokol Brandýs nad Labem A 1611 1584 ½ soutěž
2019/2020 8 DDM Sokol Nymburk B 1636 1716 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1498 1599 0 soutěž
2019/2020 7 DDM Sokol Nymburk B 1636 1716 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1715 1 soutěž
2019/2020 3 DDM Sokol Nymburk B 1679 1773 Nejedlý Jiří TJ Neratovice E - Cayman Pharma 1826 1797 1 soutěž
2019/2020 2 DDM Sokol Nymburk B 1679 1773 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice C 1761 1766 1 soutěž
2019/2020 1 DDM Sokol Nymburk B 1734 1773 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky A 1764 1735 0 soutěž
2019/2020 8 DDM Sokol Nymburk C 1636 1716 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora C 1880 1874 ½ soutěž
2019/2020 7 DDM Sokol Nymburk C 1658 1716 Pierieviezientsev Danyil TJ Bohemia Poděbrady B 0 0 ½ soutěž
2019/2020 4 DDM Sokol Nymburk C 1679 1773 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk D 1744 1711 0 soutěž
2019/2020 3 DDM Sokol Nymburk C 1679 1773 Špringl Matěj TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1624 1565 0 soutěž
2019/2020 2 DDM Sokol Nymburk C 1679 1773 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1784 1764 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1658 1716 Porš Jaroslav Desko Liberec 1736 1700 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1658 1716 Přenosil Julián 1.Novoborský ŠK 1540 1688 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1679 1773 Beneš Jáchym TJ Kobylisy 1660 1559 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1734 1773 Flajšman Pavel Šachklub Sokol Klatovy 1887 1967 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1734 1773 Šťastný Josef Šachový klub 64 Plzeň 1425 1445 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1734 1773 Husa Daniel Siesta Solution Unichess 1832 1842 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1734 1773 Němec Jáchym KŠ Říčany 1925 1845 2008 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 1670 1645 ŠK Staré Město 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 1670 1645 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek A 2014 2056 0 soutěž
2018/2019 11 DDM Sokol Nymburk D 1670 1645 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1635 1644 1 soutěž
2018/2019 10 DDM Sokol Nymburk D 1670 1645 Hnát Miroslav ŠK Rožďalovice A 0 1554 0 soutěž
2018/2019 8 DDM Sokol Nymburk D 1670 1645 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice F 1643 1525 1 soutěž
2018/2019 7 DDM Sokol Nymburk D 1655 1645 Záběhlický Jiří ŠK Český Brod B 1520 1563 1 soutěž
2018/2019 6 DDM Sokol Nymburk D 1655 1645 Laštovka Ondřej DDM Symfonie Poděbrady B 1631 1585 1 soutěž
2018/2019 4 DDM Sokol Nymburk D 1655 1634 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 0 1658 ½ soutěž
2018/2019 3 DDM Sokol Nymburk D 1642 1634 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice E 1704 1735 0 soutěž
2018/2019 2 DDM Sokol Nymburk D 1642 1634 Pataridis Janis ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1731 1730 1 soutěž
2018/2019 10 DDM Symfonie Poděbrady A 1670 1645 Teska Jan SK Slavoj Čáslav A 0 1469 1 soutěž
2018/2019 8 DDM Symfonie Poděbrady A 1670 1645 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1611 1565 ½ soutěž
2018/2019 7 DDM Symfonie Poděbrady A 1670 1645 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 0 1629 0 soutěž
2018/2019 6 DDM Symfonie Poděbrady A 1655 1645 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1775 1751 1 soutěž
2018/2019 5 DDM Symfonie Poděbrady A 1655 1645 Vanc Vladimír SK Slavoj Čáslav A 0 1573 1 soutěž
2018/2019 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1642 1634 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1602 1565 1 soutěž
2018/2019 2 DDM Symfonie Poděbrady A 1642 1634 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 0 1629 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 1655 1645 Mádle Robin TJ Bohemians Praha 1568 1479 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 1654 1634 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK 1587 1670 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 1654 1634 Brůna Matouš Desko Liberec 1505 1476 0 soutěž
2017/2018 11 DDM Sokol Nymburk B 1703 1668 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1843 1872 ½ soutěž
2017/2018 10 DDM Sokol Nymburk B 1691 1668 Garšic Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1944 1892 ½ soutěž
2017/2018 9 DDM Sokol Nymburk B 1676 1668 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1875 1851 0 soutěž
2017/2018 8 DDM Sokol Nymburk B 1676 1668 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 1 soutěž
2017/2018 7 DDM Sokol Nymburk B 1702 1668 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1795 1775 0 soutěž
2017/2018 6 DDM Sokol Nymburk B 1702 1668 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1740 1656 0 soutěž
2017/2018 5 DDM Sokol Nymburk B 1691 1668 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1886 1838 0 soutěž
2017/2018 4 DDM Sokol Nymburk B 1691 1668 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1860 1882 ½ soutěž
2017/2018 3 DDM Sokol Nymburk B 1691 1668 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem F 1872 1868 0 soutěž
2017/2018 2 DDM Sokol Nymburk B 1691 1668 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1902 1886 1 soutěž
2017/2018 1 DDM Sokol Nymburk B 1626 1594 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1924 1886 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK PORG Praha 1702 1668 Havelka František ŠK Řevnice 1434 1436 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK PORG Praha 1691 1668 Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň B 1336 1432 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK PORG Praha 1626 1594 Kříž Ondřej Sokol Vyšehrad 1209 1478 1 soutěž
2016/2017 3 DDM Sokol Nymburk B 1549 1535 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady A 1817 1749 0 soutěž
2016/2017 1 DDM Sokol Nymburk B 1549 1535 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Nymburk B 1549 1535 Helebrand František Spartak Vlašim C 1851 1856 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Nymburk B 1549 1535 Pavlíček Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1817 1749 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Nymburk B 1549 1535 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Nymburk B 1549 1535 Nosek Filip Sokol Struhařov A 1981 1970 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Nymburk B 1549 1535 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1849 1894 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Nymburk B 1549 1535 Nový Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 1667 1 soutěž
2015/2016 2 DDM Sokol Nymburk „E“ 1549 1535 Durčák Patrik JOLY Lysá nad Labem „G“ 1669 ½ soutěž
2015/2016 1 DDM Sokol Nymburk „E“ 1549 1535 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk „D“ 1560 1 soutěž
2015/2016 8 DDM Symfonie Poděbrady A 1549 1535 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk C 1544 1609 0 soutěž
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady A 1549 1535 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1878 1871 1 soutěž
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1549 1535 Bednařík Radovan ŠK Český Brod B 1706 1 soutěž
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady A 1549 1535 Lalouček Miroslav TJ Kavalier Sázava A 1760 1761 1 soutěž
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Trojtl Jan Panda Rychnov n. Kn. 1482 1398 1 soutěž
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Wagner Vojtěch ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 0 soutěž
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Gloser David ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 0 soutěž
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 2016 2122 0 soutěž
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 0 soutěž
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2271 2257 0 soutěž
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1450 1539 1 soutěž
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Říha Vojtěch ŠK Hlinsko 1904 1923 0 soutěž
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1558 1569 0 soutěž
2014/2015 11 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Hartingerová Martina TJ ŠK Libina 1478 1725 0 soutěž
2014/2015 10 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1553 1521 1 soutěž
2014/2015 9 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2019 2056 0 soutěž
2014/2015 8 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1504 1550 1 soutěž
2014/2015 4 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Szücs Matyáš ŠK Lípa 2068 2028 0 soutěž
2014/2015 3 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1435 0 soutěž
2014/2015 2 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1959 1925 0 soutěž
2014/2015 1 DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Sokol Nymburk B 1531 1545 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Sokol Nymburk B 1531 1545 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1897 1895 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Nymburk B 1531 1545 Vajčner Jiří JOLY Lysá n.L. E 1924 1923 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Nymburk B 1531 1545 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1865 1871 0 soutěž
2014/2015 8 DDM Nymburk A 1531 1545 Grüner Robert Joly Lysá nad Labem G 1609 0 soutěž
2014/2015 7 DDM Nymburk A 1531 1545 Charous Zdeněk TJ Sokol PeÄŤky B 1659 1 soutěž
2014/2015 3 DDM Nymburk A 1531 1545 Reichel Tomáš TJ Slavoj Čáslav B 1899 1876 0 soutěž
2014/2015 7 DDM Sokol Nymburk C 1531 1545 Musil Stanislav Joly Lysá n. L. F 1477 0 soutěž
2014/2015 2 DDM Sokol Nymburk C 1531 1545 Herčík Petr ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1580 1629 1 soutěž
2014/2015 1 DDM Sokol Nymburk C 1531 1545 Wagner Adam TJ Sokol Brandýs n. L. A 1469 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Sokol Nymburk "B" 1512 Tyko Josef Sokol Kolín "C" 1829 1843 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Nymburk "B" 1512 Hataj Tomáš TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1309 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Nymburk "B" 1512 Zimmermann Ladislav ŠK Města Dobrovice "D" 1100 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Nymburk "B" 1512 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1604 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Nymburk "B" 1512 Fiedler Karel ŠK Města Dobrovice "C" 1505 0 soutěž
2013/2014 11 DDM Sokol Nymburk D 1512 Kalík Jan Sokol Kolín D 1951 1850 0 soutěž
2013/2014 10 DDM Sokol Nymburk D 1512 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1595 1609 0 soutěž
2013/2014 9 DDM Sokol Nymburk D 1512 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1617 0 soutěž
2013/2014 8 DDM Sokol Nymburk D 1512 Pecák Ivan Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 0 soutěž
2013/2014 7 DDM Sokol Nymburk D 1512 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1814 0 soutěž
2013/2014 6 DDM Sokol Nymburk D 1512 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 ½ soutěž
2013/2014 5 DDM Sokol Nymburk D 1512 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk E 1601 1 soutěž
2013/2014 3 DDM Sokol Nymburk D 1512 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1618 0 soutěž
2013/2014 2 DDM Sokol Nymburk D 1512 Berger Tomáš SK Slavoj Čáslav B 1737 0 soutěž
2013/2014 1 DDM Sokol Nymburk D 1512 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1405 ½ soutěž
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 B 1512 Kučera Jan Spartak Vlašim B 1301 1 soutěž
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 B 1512 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1542 0 soutěž
2013/2014 9 KŠ Říčany 1925 B 1512 Kříž Vojtěch Protect.cz Humpolec 1546 1452 0 soutěž
2013/2014 8 KŠ Říčany 1925 B 1512 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1250 1 soutěž
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 B 1512 Hosnedl Matyáš QCC České Budějovice B 1423 0 soutěž
2013/2014 6 KŠ Říčany 1925 B 1512 Vokurka Michal QCC České Budějovice A 1578 0 soutěž
2013/2014 5 KŠ Říčany 1925 B 1512 Tůmová Anna ŠACHklub Tábor B 1511 1584 0 soutěž
2013/2014 4 KŠ Říčany 1925 B 1512 Lachout Ondřej ŠACHklub Tábor C 1250 1 soutěž
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 B 1512 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1488 1510 0 soutěž
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 B 1512 Rastočný Josef KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 0 soutěž
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 B 1512 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 C 1250 1 soutěž
2012/2013 7 Podzvičinská šachová škola A 1262 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1100 1 soutěž
2012/2013 6 Podzvičinská šachová škola A 1262 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p.O. 1000 1 soutěž
2012/2013 5 Podzvičinská šachová škola A 1262 Koníček Jindřich ŠK Lípa D 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Podzvičinská šachová škola A 1262 Špatenková Petra TJ Jiskra Jaroměř 1000 1 soutěž
2012/2013 3 Podzvičinská šachová škola A 1262 Šmíd Pavel ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1100 1 soutěž
2012/2013 2 Podzvičinská šachová škola A 1262 Mikolášek Tomáš Podzvičinská šachová škola B 1000 1 soutěž
2012/2013 1 Podzvičinská šachová škola A 1262 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1100 ½ soutěž
2012/2013 11 Sokol Nymburk B 1262 Michálek Miloš Sokol Pečky B 1659 1 soutěž
2012/2013 10 Sokol Nymburk B 1262 Eliáš Jakub AŠ Mladá Boleslav B 1250 1 soutěž
2012/2013 8 Sokol Nymburk B 1262 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice D 1100 1 soutěž
2012/2013 7 Sokol Nymburk B 1262 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1390 0 soutěž
2012/2013 6 Sokol Nymburk B 1262 Odcházel Vít ŠK JOLY Lysá F 1575 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol Nymburk B 1262 Urban Miroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1544 0 soutěž
2012/2013 11 DDM Sokol Nymburk D 1262 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1630 1 soutěž
2012/2013 10 DDM Sokol Nymburk D 1262 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1461 0 soutěž
2012/2013 9 DDM Sokol Nymburk D 1262 Hučík Lukáš DDM Sokol Nymburk C 1454 ½ soutěž
2012/2013 8 DDM Sokol Nymburk D 1262 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem G 1535 ½ soutěž
2012/2013 7 DDM Sokol Nymburk D 1262 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice C 1491 1 soutěž
2012/2013 6 DDM Sokol Nymburk D 1262 Dutý Šimon Šachklub města Dobrovice F 1250 1 soutěž
2012/2013 5 DDM Sokol Nymburk D 1262 Kotrouš Vlastimil TJ Sokol Pečky C 1545 0 soutěž
2012/2013 4 DDM Sokol Nymburk D 1262 Zmátlík Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 ½ soutěž
2012/2013 2 DDM Sokol Nymburk D 1262 Šubrt Miroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1611 0 soutěž
2012/2013 1 DDM Sokol Nymburk D 1262 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1647 1576 0 soutěž
2011/2012 9 DDM Nymburk 1250 Bug Julius ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 0 soutěž
2011/2012 7 DDM Nymburk 1250 Závůrková Monika Kavalier Sázava A 1712 0 soutěž
2011/2012 4 DDM Nymburk 1250 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1441 ½ soutěž
2011/2012 3 DDM Nymburk 1250 Čermák František Joly Lysá nad Labem F 1598 0 soutěž
2011/2012 1 DDM Nymburk 1250 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1484 1 soutěž
2011/2012 11 Sokol Nymburk B 1250 Kišari Jan Sokol Brandýs n/L A 1745 0 soutěž
2011/2012 6 Sokol Nymburk B 1250 Kliment Jiří TJ Neratovice C 1570 0 soutěž
2011/2012 4 Sokol Nymburk B 1250 Jiras Petr Spartak Čelákovice A 1421 ½ soutěž
2011/2012 3 Sokol Nymburk B 1250 Gruber Tomáš Sokol na Mělníce B 1467 0 soutěž
2011/2012 2 Sokol Nymburk B 1250 Netuka Petr ŠK JOLY Lysá n/L. E 1555 0 soutěž
2010/2011 7 DDM Nymburk C Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1502 ½ soutěž
2010/2011 3 DDM Nymburk C 1250 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1730 0 soutěž
2010/2011 2 DDM Nymburk C 1250 Kotrouš Vlastimil TJ Sokol Pečky C 1514 0 soutěž
2009/2010 9 DDM Nymburk A Hejla Jan TJSokol na Mělníce C 1405 0 soutěž
2009/2010 4 DDM Nymburk A Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs n/L. B 1369 0 soutěž
2009/2010 3 DDM Nymburk A Utratil Ferdinand TJ Sokol Tišice A 1488 0 soutěž
2009/2010 2 DDM Nymburk A Verner Jan TJ Neratovice C 1620 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Sokol Nymburk B Rastočný Josef ŠK města Dobrovice C 0 soutěž