Hráč Krejcárek Antonín

Krejcárek Antonín

User Pic
Jméno: Krejcárek Antonín
Oddíl: Sokol Brandýs nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 0
ID: 5639
FIDE ID: 0
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 4 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1646 Šulc František ŠK města Dobrovice G 1485 0
2010/2011 2 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1646 Pinc Daniel ŠK města Dobrovice E 1689 0
2009/2010 4 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1652 Klein Milan ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1899 0
2009/2010 2 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1652 Musil Stanislav ŠK Joly Lysá n/L. F 1535 1
2009/2010 1 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1652 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz B 1616 0
2008/2009 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1660 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá n/L. D 1852 0
2008/2009 6 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1660 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky B 1768 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1660 Zigmánek Štefan Sokol Bakov n/J B 1
2008/2009 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1660 Fiedler Karel ŠK města Dobrovice B 1515 1
2008/2009 1 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1660 Holka Antonín Sokol Mladá Boleslav C 1569 0
2008/2009 3 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1660 Svítek Miroslav TJ Sokol na Mělníce C 1547 ½
2007/2008 11 Sokol Brandýs n/L A 1662 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1848 0
2007/2008 10 Sokol Brandýs n/L A 1662 Štěrba Antonín AŠ Mladá Boleslav B 1659 ½
2007/2008 8 Sokol Brandýs n/L A 1662 Novák Ivan ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1816 ½
2007/2008 5 Sokol Brandýs n/L A 1662 Hataj Petr AŠ Mladá Boleslav C 1588 1
2007/2008 4 Sokol Brandýs n/L A 1662 Urban Miroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1573 ½
2007/2008 2 Sokol Brandýs n/L A 1662 Skalný Petr ŠK města Dobrovice A 1626 ½
2007/2008 1 Sokol Brandýs n/L A 1662 Pácha Zdeněk ŠK Kostelec n/ČL B 1660 ½
2007/2008 1 Sokol Brandýs n/L. B 1662 Bartoň Václav Sokol Tišice A 1365 1
2006/2007 10 Sokol Brandýs B 1696 Formánek Jan DK Emmy Neratovice 1694 0
2006/2007 9 Sokol Brandýs B 1696 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1726 0
2006/2007 7 Sokol Brandýs B 1696 Stránský Miloš Sokol Bakov C 1
2006/2007 6 Sokol Brandýs B 1696 Mühl Josef SE Ml. Boleslav D 1800 0
2006/2007 4 Sokol Brandýs B 1696 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1579 1
2006/2007 3 Sokol Brandýs B 1696 Kán Vojtěch AŠ Mladá BoleslavD 1616 1
2006/2007 2 Sokol Brandýs B 1696 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice E 1471 ½
2006/2007 1 Sokol Brandýs B 1696 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1790 0
2006/2007 11 Sokol Brandýs nL A 1696 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1749 1
2006/2007 10 Sokol Brandýs nL A 1696 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1625 ½
2006/2007 9 Sokol Brandýs nL A 1696 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice A 1677 ½
2006/2007 8 Sokol Brandýs nL A 1696 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1784 0
2006/2007 7 Sokol Brandýs nL A 1696 Slabý Tomáš Autoškoda Ml.Bol.C 1259 ½
2006/2007 6 Sokol Brandýs nL A 1696 Bartoň Václav Sokol Tišice B 1375 1
2006/2007 5 Sokol Brandýs nL A 1696 Hrubčík Martin Čelakovice A 1491 1
2006/2007 4 Sokol Brandýs nL A 1696 Balogh Eugen SE Mladá BoleslavC 1250 1
2006/2007 2 Sokol Brandýs nL A 1696 Fencl Pavel Joly Lysá D 1633 0
2006/2007 1 Sokol Brandýs nL A 1696 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1774 0
2005/2006 1 Brandýs n/L B 1694 Forštová Kateřina HP Neratovice 1557 1
2005/2006 9 Brandýs n/Labem 1694 Čuvala Ota Aero Odolena Voda 1642 1
2005/2006 8 Brandýs n/Labem 1694 Formánek Jan DIAREA Neratovice 1655 0
2005/2006 7 Brandýs n/Labem 1694 Popelka Pavel Kralupy n/Vlt B 1852 ½
2005/2006 2 Brandýs n/Labem 1694 Linhart Ondřej Spartak Čelákovice 1467 ½
2005/2006 1 Brandýs n/Labem 1694 Urban Ľuboš Bakov n/Jizerou B 1100 1
2004/2005 8 Sokol Brandýs A 1695 Hrubčík Martin Čelakovice A 1438 ½
2004/2005 7 Sokol Brandýs A 1695 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice A 1471 1
2004/2005 2 Sokol Brandýs A 1695 Voborník Bořivoj Joly Lysá C 1753 ½
2004/2005 1 Sokol Brandýs A 1695 Hataj Petr ŠK měs.Dobrovice B 1608 1
2004/2005 5 Sokol Brandýs B 1695 Krůta Jaroslav TJ Neratovice C 1693 ½
2004/2005 1 Sokol Brandýs B 1695 Pilinský Michal Sokol Tišice B 1797 0
2003/2004 11 Sokol Brandýs A 1725 Zoufalý Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1456 0
2003/2004 10 Sokol Brandýs A 1725 Vrána Karel Sokol Tišice A 1671 0
2003/2004 9 Sokol Brandýs A 1725 Mazánek David Joly Lysá C 1853 1
2003/2004 6 Sokol Brandýs A 1725 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1660 1
2003/2004 5 Sokol Brandýs A 1725 Fabián Vladimír Sokol Pečky B 1740 0
2003/2004 4 Sokol Brandýs A 1725 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1630 1
2003/2004 2 Sokol Brandýs A 1725 Malíková Kateřina Sokol Nymburk B 1313 1
2003/2004 1 Sokol Brandýs A 1725 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1721 ½
2003/2004 10 ŠK Sp.Čelakovice A 1725 Korbel Jiří Easy E.Kralupy D 1453 1
2003/2004 4 ŠK Sp.Čelakovice A 1725 Podešva Jiří ŠK Mělník 1885 C 1634 0
2003/2004 3 ŠK Sp.Čelakovice A 1725 Nersisyan Telman Easy E.Kralupy E 1410 0