Hráč Mrozinski Libor

Mrozinski Libor

User Pic
Jméno: Mrozinski Libor
Oddíl: ŠK Spartak Čelákovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1721
Elo mezinárodní: 1715
ID: 37001
FIDE ID: 23702230
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Spartak Čelákovice C 1733 1740 Novák Michal TJ Kralupy nad Vltavou D 0 1160 1
2018/2019 7 ŠK Spartak Čelákovice C 1733 1740 Koblic Miroslav ŠO Stochov 0 1584 ½
2018/2019 6 ŠK Spartak Čelákovice C 1733 1740 Patroch Ota Sokol Buštěhrad D 0 1134 1
2018/2019 5 ŠK Spartak Čelákovice C 1733 1740 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno B 0 1808 1
2018/2019 2 ŠK Spartak Čelákovice C 1733 1740 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad E 1570 1607 ½
2018/2019 11 ŠK Spartak Čelákovice B 1715 1740 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem G 1566 1574 0
2018/2019 4 ŠK Spartak Čelákovice B 1733 1740 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1637 1
2018/2019 3 ŠK Spartak Čelákovice B 1733 1740 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1703 0
2018/2019 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1733 1740 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1767 1806 0
2017/2018 3 ŠK Spartak Čelákovice C 1733 1765 Zimmermann Ladislav ŠK Dobrovice F 1300 1270 1
2017/2018 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1750 1765 Eisner Oldřich ŠK Český Brod A 1797 1800 0
2017/2018 5 ŠK Spartak Čelákovice A 1733 1765 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice D 1884 1881 0
2017/2018 1 ŠK Spartak Čelákovice A 0 1542 Hučík Lukáš DDM Sokol Nymburk B 1688 1635 1
2015/2016 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1515 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 ½
2015/2016 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1515 Hašek Tomáš Spartak Vlašim C 1789 1789 ½
2015/2016 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1515 Křeček Michal TJ Sokol Nymburk B 1441 ½
2015/2016 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1515 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1848 ½
2015/2016 5 ŠK Spartak Čelákovice A 1515 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1789 1813 ½
2015/2016 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1515 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1762 1743 0
2015/2016 11 Spartak Čelákovice B 1515 Košičár Milan ŠK Kralupy B 1715 ½
2015/2016 9 Spartak Čelákovice B 1515 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1893 1905 0
2015/2016 8 Spartak Čelákovice B 1515 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice C 1710 1697 ½
2015/2016 7 Spartak Čelákovice B 1515 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1710 0
2015/2016 6 Spartak Čelákovice B 1515 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice E 1346 1
2015/2016 2 Spartak Čelákovice B 1515 Chaloupka Karel TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 0
2015/2016 1 Spartak Čelákovice B 1515 Chytrý Petr Karbo Benátky A 1885 0
2014/2015 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1474 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1388 ½
2014/2015 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1474 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1648 1
2014/2015 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1474 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1490 0
2014/2015 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1474 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1675 0
2014/2015 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1474 Pazdera Jaroslav ŠK Pravonín 1701 1
2014/2015 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1474 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 1426 1
2014/2015 11 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice E 1517 ½
2014/2015 10 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1571 ½
2014/2015 9 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice D 1601 ½
2014/2015 8 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 ½
2014/2015 7 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Švec Jiří Karbo Benátky „B“ 1581 ½
2014/2015 6 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Kliment Jiří TJ Neratovice E 1579 1
2014/2015 5 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1550 0
2014/2015 4 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 1514 1
2014/2015 2 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1666 ½
2014/2015 1 ŠK Spartak Čelákovice B 1474 Bartoň Václav Tj Neratovice F 1348 1
2013/2014 11 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Bednařík Radovan Sokol Český Brod C 1732 0
2013/2014 10 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Pácha Zdeněk Kostelec nad Č./lesy C 1609 1
2013/2014 9 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 1
2013/2014 8 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1644 0
2013/2014 7 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Reichel Jan SK Slavoj Čáslav B 1250 1
2013/2014 6 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1706 1722 0
2013/2014 5 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1617 1
2013/2014 4 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1620 1613 ½
2013/2014 3 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Kmec Ján DDM Sokol Nymburk E 1250 1
2013/2014 2 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice C 1367 0
2013/2014 1 ŠK Spartak Čelákovice B 1424 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk D 1780 1791 0
2013/2014 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Klasna Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1768 0
2013/2014 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Nejedlý Martin Cayman Pharma D 1250 1
2013/2014 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Koranda Jaroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1556 1
2013/2014 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Morávek Jakub TJ Kralupy nad Vltavou B 1584 0
2013/2014 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Matas Stanislav TcJ Sokol na Mělníce B 1723 1685 0
2013/2014 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Najman Martin ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1300 ½
2013/2014 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Štván Marek Caissa Úholičky C 1689 1700 1
2013/2014 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1424 Košičár Lukáš TJ Kralupy nad Vltavou C 1293 1
2012/2013 11 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Leník Jiří TJ Slovan Velvary A 1663 0
2012/2013 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Hudík Pavel ŠK Zlonice A 1539 0
2012/2013 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs n. L. A 1607 0
2012/2013 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Verner Jan TJ Neratovice C 1684 0
2012/2013 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1676 0
2012/2013 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Šperlich Antonín ŠK Kralupy B 1681 ½
2012/2013 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Kovářová Oxana Caissa Úholičky C 1647 1710 0
2012/2013 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Chaloupka Karel TcJ Sokol na Mělníce B 1327 1
2012/2013 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Strnad Pavel ŠO TP NOVA Kladno A 1892 1816 0
2012/2013 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1382 Veselý Libor ŠK Kralupy C 1446 1
2011/2012 11 Spartak Čelákovice A 1351 Michálek Miloš Sokol Pečky B 1619 0
2011/2012 9 Spartak Čelákovice A 1351 Koranda Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1559 0
2011/2012 8 Spartak Čelákovice A 1351 Tyban Vladislav Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 0
2011/2012 7 Spartak Čelákovice A 1351 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1669 1
2011/2012 6 Spartak Čelákovice A 1351 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1781 0
2011/2012 5 Spartak Čelákovice A 1351 Kliment Jiří TJ Neratovice C 1570 ½
2011/2012 4 Spartak Čelákovice A 1351 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1612 1
2011/2012 3 Spartak Čelákovice A 1351 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 0
2011/2012 2 Spartak Čelákovice A 1351 Pokorný Ludvík Sokol na Mělníce B 1704 0
2011/2012 1 Spartak Čelákovice A 1351 Jirk Jindřich ŠK JOLY Lysá n/L. E 1795 0
2010/2011 9 ŠK Spartak Čelakovice A 1312 Bartoň Václav TJ Sokol Tišice A 1371 1
2010/2011 7 ŠK Spartak Čelakovice A 1312 Fiedler Karel ŠK města Dobrovice E 1520 ½
2010/2011 6 ŠK Spartak Čelakovice A 1312 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1
2010/2011 5 ŠK Spartak Čelakovice A 1312 Stránský Miloš Sokol Bakov n/Jiz C 1288 1
2010/2011 4 ŠK Spartak Čelakovice A 1312 Koranda Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 1
2010/2011 3 ŠK Spartak Čelakovice A 1312 Gruber Tomáš TJ Sokol na Mělníce C 1432 0
2010/2011 2 ŠK Spartak Čelakovice A 1312 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice G 1100 1