Hráč Němec Stanislav

Němec Stanislav

User Pic
Jméno: Němec Stanislav
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1850
Elo mezinárodní: 1851
ID: 12546
FIDE ID: 359610
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 Gvazava Michal ŠK DP Praha I - PORG 0 0 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 Celba Pavel TJ Pankrác G 1740 1823 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 Már Tomáš TJ Bohemians H 1707 1653 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 Potůček Josef DDM Praha 6 D 0 1143 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1507 1543 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 Otradovec Martin GROP - G 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1850 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1519 1516 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1850 Čermák Luděk GROP Classical Chess 1965 1926 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1850 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1935 1912 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1850 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1850 Málek Martin TJ Kobylisy D 2065 2054 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1850 Sakař Miloš Dukla C 1926 1934 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1868 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace B 1751 1751 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1868 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha C 1611 1680 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1868 Homola Josef SK Rapid Praha A 1683 1870 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1868 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 "A" 1707 1775 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Cantier Jean-Francois GROP - D 1950 1930 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1887 1916 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Pajdla Pavel TJ Pankrác F 2047 1999 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Katzer Radovan Steinitz-Makabi Praha 1818 1831 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Hulín Petr SK OAZA Praha D 2001 2016 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha C - VŠFS 2216 2244 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2054 2045 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Botur Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 0 1872 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Šmíd Radek ŠO Praga Praha A 1879 1891 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Krejbich Miloslav ŠK Loko Praha B 1949 1958 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Dvořák Aleš USK Praha A 1717 1757 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1927 1914 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha D 1887 1882 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Vašíček Martin SK OAZA Praha B 1799 1796 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy E 1709 1737 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1819 1876 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Sargsyan Karen ŠK Aurora ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Limberský Pavel ŠK Praha - Smíchov C 1794 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice Č.B. 1912 1925 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Jícha Tomáš ŠK Mlejn A 1549 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Dočekalová Alexandra Unichess Ž 1847 1910 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Nepustil František TJ Pankrác F 1920 1847 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1808 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Strahl Jiří USK Praha A 2030 2037 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1770 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1851 1850 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1851 1850 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha D 1843 1813 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1851 1850 Vašíček Martin SK OAZA Praha B 1790 1784 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1851 1850 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy E 1841 1823 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1851 1850 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1799 1768 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1588 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Gottlieb Miroslav TJ Praga Praha G 1679 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Trčka Bohdan ŠK Smíchov E 1611 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1784 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Zanikov Konstantin ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice B 1878 1829 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 Baďouček Otakar Sokol Nebušice 1701 1 soutěž
2014/2015 11 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Voráčková Jarmila KŠ Říčany 1925 E 1933 1922 ½ soutěž
2014/2015 10 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1923 1928 1 soutěž
2014/2015 9 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Turický David ŠK Zdice A 1817 1820 0 soutěž
2014/2015 8 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1626 1628 1 soutěž
2014/2015 7 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Verner Jan TJ Neratovice C 1755 ½ soutěž
2014/2015 5 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1705 1766 ½ soutěž
2014/2015 3 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1697 1777 ½ soutěž
2014/2015 1 Sokol na Mělníce A 1938 1912 Hofner František DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 ½ soutěž
2013/2014 11 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 0 soutěž
2013/2014 10 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Kučera Vladimír Cayman Pharma C 1948 1943 1 soutěž
2013/2014 9 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Kastner Jan JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 ½ soutěž
2013/2014 8 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1760 1759 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Franc Lubor Sokol Kolín B 1897 1873 ½ soutěž
2013/2014 6 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Frolek Pavel TJ AŠ Mladá Boleslav A 1883 ½ soutěž
2013/2014 5 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1883 1861 1 soutěž
2013/2014 4 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1989 1972 0 soutěž
2013/2014 3 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 1 soutěž
2013/2014 1 Sokol na Mělníce A 1902 1893 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol na Mělníce A 1902 1880 Fiala Jan Caissa Úholičky B 1852 1 soutěž
2012/2013 3 Sokol na Mělníce A 1902 1880 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1744 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol na Mělníce A 1902 1880 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda A 1603 1 soutěž
2011/2012 11 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda 1748 ½ soutěž
2011/2012 9 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1902 1890 1 soutěž
2011/2012 8 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Lánský Petr ŠK Kralupy n.Vlt.B 1817 1758 0 soutěž
2011/2012 6 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1981 1991 0 soutěž
2011/2012 5 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad A 1670 1635 1 soutěž
2011/2012 4 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1906 1885 ½ soutěž
2011/2012 3 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1844 1 soutěž
2011/2012 2 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1863 1871 ½ soutěž
2011/2012 1 Sokol na Mělníce A 1915 1885 Čtrnáct Jiří Šachklub Města Dobrovice B 1800 0 soutěž