Hráč Jará Pavlína

Jará Pavlína

User Pic
Jméno: Jará Pavlína
Oddíl: Sokol Brandýs nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1404
Elo mezinárodní: 0
ID: 26800
FIDE ID: 365246
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 8 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1394 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice F 1613 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1394 Stypa Zdeněk TJ Sokol Tišice A 1498 ½
2010/2011 11 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Vu Antonín ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1567 ½
2010/2011 10 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1472 1
2010/2011 9 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1380 ½
2010/2011 8 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1682 0
2010/2011 7 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Jínová Simona 1. Novoborský ŠK 1404 1
2010/2011 6 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy A 1503 0
2010/2011 5 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Krátký Matěj Sokol Praha-Kobylisy B 1250 0
2010/2011 4 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1250 ½
2010/2011 3 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Smrkovský Lukáš Desko Liberec C 1436 0
2010/2011 2 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1427 0
2010/2011 1 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 1
2009/2010 10 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice D 1752 0
2009/2010 9 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Heřmanský Milan ŠK města Dobrovice F 1480 0
2009/2010 8 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. C 1514 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Hejla Lukáš TJSokol na Mělníce C 1
2009/2010 6 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Jankovský Zbyněk TJ Spartak Čelakovice A 0
2009/2010 4 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Vacek Adam DDM Nymburk A 1
2009/2010 3 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Poláček Matěj TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1100 0
2009/2010 1 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 Utratil Ferdinand TJ Sokol Tišice A 1488 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A Musil Stanislav ŠK JOLY Lysá n/L. E 1511 1
2008/2009 7 TJ Sokol Brandýs n/L. A Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice B 0
2008/2009 2 TJ Sokol Brandýs n/L. B Bartoš Petr Sokol Bakov n/J D 1
2007/2008 7 Sokol Brandýs n/L A Vinecký Jiří TJ Sokol Nymburk B 1434 1
2007/2008 5 Sokol Brandýs n/L A Baloghová Darina AŠ Mladá Boleslav C 1438 ½