Hráč Novotná Tereza

Novotná Tereza

User Pic
Jméno: Novotná Tereza
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1828
Elo mezinárodní: 1829
ID: 41677
FIDE ID: 383597
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 „B“ 1846 1880 Hlavsa Filip ŠACHklub NN Písek 1821 1856 0
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 „B“ 1846 1880 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2157 2098 0
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 „B“ 1832 1880 Strejc Josef Šachový klub Příbram-Baník 2104 2110 1
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 „B“ 1832 1880 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2152 2141 0
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 „B“ 1838 1880 Zvára David TJ Spartak Vlašim 2135 2131 0
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 „B“ 1838 1880 Novák Michal Šachový klub Líně 2159 2157 0
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 „B“ 1854 1913 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1934 1985 0
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 „B“ 1844 1913 Veselý Roman ČZ Strakonice 1774 1769 ½
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 „B“ 1854 1913 Popper Tomáš Unichess Underground 2056 2045 0
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1890 1770 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1911 1784 1
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1890 1770 Rýdl Jan ŠK AD Jičín 1516 1523 ½
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1890 1770 Bauer Miroslav ŠK Kuřim 1512 1597 1
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1890 1770 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1751 1836 0
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1726 1764 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 1
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1890 1770 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1948 1892 0
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1734 1770 Kacafírek Miroslav Kostelec nad Černými lesy A 1894 1887 1
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1723 1770 Hinz František Český lev Kolešovice A 1942 1922 ½
2017/2018 11 KŠ Říčany 1925 D 1890 1770 Štván Marek Caissa Roztoky B 1641 1602 1
2017/2018 8 KŠ Říčany 1925 D 1723 1770 Churavý Vratislav ŠK Medvědi Zvole A 0 1684 1
2017/2018 5 KŠ Říčany 1925 D 1734 1770 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1724 1728 1
2017/2018 4 KŠ Říčany 1925 D 1734 1770 Jelínek Oliver ŠK Řevnice A 1213 1287 1
2017/2018 2 KŠ Říčany 1925 D 1734 1770 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1760 1743 ½
2017/2018 1 KŠ Říčany 1925 D 1726 1764 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1737 1806 ½
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1755 1770 Finěk Václav Desko Liberec 1517 1556 0
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1734 1770 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice 1444 1518 1
2016/2017 10 Bohemia Poděbrady A 1520 1548 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 0
2016/2017 8 Bohemia Poděbrady A 1520 1548 Křenek Pavel Sokol Sendražice A 1782 1
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1572 1574 1
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky B 1629 1
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1694 1621 ½
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 Hruban Vladimír Slavoj Čáslav B 1547 1
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky B 1629 0
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 Bug Julius ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 1
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 Hruban Vladimír Slavoj Čáslav B 1547 1
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1918 1889 0
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Hlavica Břetislav TS Sokol Sendražice B 1666 0
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Ondřich Jan TJ Slavoj Čáslav A 1674 1666 1
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Durčák Patrik ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1669 0
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Hons Petr Sparta Kutná Hora B 1693 ½
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Fokt Michele ŠK Český Brod B 1509 1517 ½
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky A 1629 1
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1684 1689 ½
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Nosál Marek Panda Rychnov n. Kn. 1153 1
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Rokoš Filip ŠK Ortex Hradec Králové 1680 1508 ½
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1233 1
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Paulus Václav Novoborská šachová akademie 1561 1549 1
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1572 1526 ½
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1405 1315 ½
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Píše Michal ŠK Ústí n. O. 1259 1452 1
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Pešek Patrik ŠK Hlinsko 1435 1421 1
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 Jareš Michal TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 1
2014/2015 11 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Mikhailava Natallia TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 10 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička B 1286 1
2014/2015 9 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Kocanda Jakub ŠKM Lanškroun 1150 1
2014/2015 7 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Holina Martin TJ Bohemians Praha B 1250 ½
2014/2015 6 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny C 1054 1
2014/2015 5 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1289 1477 1
2014/2015 2 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1270 0
2014/2015 1 DDM Symfonie Poděbrady 1243 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. 1157 1