Hráč Viktorín Rudolf

Viktorín Rudolf

User Pic
Jméno: Viktorín Rudolf
Oddíl: ŠK Karbo Benátky nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1470
Elo mezinárodní: 0
ID: 10725
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1418 1
2018/2019 9 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Kočí František TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1492 ½
2018/2019 8 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Maronczak Jiří Sokol Mladá Boleslav C 0 1416 ½
2018/2019 7 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Radek Jan Šachklub města Dobrovice D 0 1334 1
2018/2019 6 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice B 1276 1284 ½
2018/2019 5 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Ocelák Lukáš JOLY Lysá nad Labem G 0 1050 1
2018/2019 2 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice C 0 1451 0
2018/2019 1 ŠK Kabo Benátky A 0 1472 Tvrdík Jan Cayman Pharma Neratovice E 0 1830 0
2017/2018 9 ŠK Karbo Benátky A 0 1516 Rádl Jaroslav Sokol Brandýs nad Labem A 0 1560 0
2017/2018 8 ŠK Karbo Benátky A 0 1516 Fek Milan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1372 0
2017/2018 7 ŠK Karbo Benátky A 0 1516 Tůma Václav TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1095 0
2017/2018 6 ŠK Karbo Benátky A 0 1516 Verner Ondřej Cayman Pharma Neratovice E 0 1051 1
2017/2018 5 ŠK Karbo Benátky A 0 1516 Pletková Václava Šachklub města Dobrovice C 0 1354 1
2017/2018 4 ŠK Karbo Benátky A 0 1516 Vebr Vojtěch Cayman Pharma Neratovice F 0 1122 1
2017/2018 3 ŠK Karbo Benátky A 0 1516 Podlipský Petr Sokol Mladá Boleslav C 0 1249 0
2017/2018 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Zimmermann Ladislav ŠK Dobrovice F 1300 1270 ½
2017/2018 9 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk D 1248 1267 1
2017/2018 7 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Harcuba Jan Autoškoda Mladá Boleslav C 1463 1352 0
2017/2018 6 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Jindra Josef TJ Neratovice G 0 1610 1
2017/2018 5 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Šoltys Roman ŠK Dobrovice D 1634 1616 1
2017/2018 3 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Rastočný Josef ŠK Dobrovice E 1545 1546 ½
2017/2018 2 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Sedmihradský Martin ŠK Spartak Čelákovice C 0 1079 1
2017/2018 1 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 Pecka Jan Sokol Brandýs nad Labem B 1499 1443 0
2015/2016 9 Karbo Benátky „B“ 1520 Škrabánková Martina DDM Sokol Nymburk „D“ 1417 ½
2015/2016 8 Karbo Benátky „B“ 1520 Fek Milan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1366 1
2015/2016 7 Karbo Benátky „B“ 1520 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice „D“ 1488 ½
2015/2016 5 Karbo Benátky „B“ 1520 Laštovka Ondřej DDM Sokol Nymburk „E“ 1195 1
2015/2016 4 Karbo Benátky „B“ 1520 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice „E“ 1437 1
2015/2016 2 Karbo Benátky „B“ 1520 Beran Jakub ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1061 1
2015/2016 1 Karbo Benátky „B“ 1520 Janoušek Jakub JOLY Lysá nad Labem „G“ 1275 1
2015/2016 11 Karbo Benátky A 1520 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda A 1817 1820 0
2015/2016 10 Karbo Benátky A 1520 Niko Viliam ŠK města Dobrovice C 1437 1
2015/2016 8 Karbo Benátky A 1520 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice E 1454 0
2015/2016 7 Karbo Benátky A 1520 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice D 1683 0
2015/2016 6 Karbo Benátky A 1520 Špringl Matěj TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1236 1
2015/2016 4 Karbo Benátky A 1520 Chaloupka Karel TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 1
2015/2016 2 Karbo Benátky A 1520 Morávek Jakub ŠK Kralupy B 1589 ½
2015/2016 1 Karbo Benátky A 1520 Janda Lukáš Spartak Čelákovice B 1146 1
2014/2015 10 Karbo Benátky „B“ 1508 Utratil Ferdinand TJ Neratovice E 1517 ½
2014/2015 9 Karbo Benátky „B“ 1508 Sokol Bakov nad Jizerou C 1
2014/2015 8 Karbo Benátky „B“ 1508 Holub Antonín Šachklub města Dobrovice F 1329 1
2014/2015 7 Karbo Benátky „B“ 1508 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice B 1344 1
2014/2015 4 Karbo Benátky „B“ 1508 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice E 1328 ½
2014/2015 3 Karbo Benátky „B“ 1508 Jarý Zbyněk TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1542 ½
2014/2015 2 Karbo Benátky „B“ 1508 Klimo Karel Šachklub města Dobrovice D 1485 1
2014/2015 1 Karbo Benátky „B“ 1508 Harcuba Adam TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1227 1
2014/2015 10 Karbo Benátky n. J. A 1508 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky A 1603 0
2014/2015 9 Karbo Benátky n. J. A 1508 Fek Milan Auto Škoda Ml. Boleslav B 1000 1
2014/2015 8 Karbo Benátky n. J. A 1508 Döme Michal Joly Lysá n. L. F 1148 1
2014/2015 5 Karbo Benátky n. J. A 1508 Šulc Jakub ŠK Dobrovice C 1328 ½
2014/2015 4 Karbo Benátky n. J. A 1508 Kliment Jiří Cayman Pharma D 1579 ½
2014/2015 3 Karbo Benátky n. J. A 1508 Švejk Martin ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1292 ½
2014/2015 2 Karbo Benátky n. J. A 1508 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs n. L. A 1571 1
2014/2015 1 Karbo Benátky n. J. A 1508 Švejdar Pavel Sokol Bakov n. J. B 1550 ½
2013/2014 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1487 Seidl Vladislav ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 ½
2013/2014 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1487 Šťastný Adam TJ Kralupy nad Vltavou C 1100 1
2013/2014 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1487 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda A 1100 1
2013/2014 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1487 Stypa Zdeněk Cayman Pharma D 1501 1
2013/2014 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 Jarý Zbyněk TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1489 ½
2013/2014 9 Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice E 1387 1
2013/2014 7 Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice E 1505 ½
2013/2014 6 Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice G 1509 ½
2013/2014 5 Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 Silaštík Petr TJ Sokol na Mělníce C 1000 0
2013/2014 3 Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 Kubíče Jakub Joly Lysá nad Labem H 1250 1
2013/2014 1 Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 1567 ½
2012/2013 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1533 Homola Martin Sokol Český Brod B 1398 0
2012/2013 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1533 Krošová Petra ŠK JOLY Lysá F 1440 ½
2012/2013 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1533 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice C 1601 1551 0
2012/2013 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1533 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav C 1688 0
2012/2013 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1533 Pinkas Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1100 1
2012/2013 11 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem G 1502 ½
2012/2013 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice F 1527 0
2012/2013 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1271 1
2012/2013 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1495 0
2012/2013 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1461 ½
2012/2013 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 1534 0
2012/2013 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice E 1601 1551 ½
2012/2013 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk D 1573 ½
2012/2013 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 Žigmund David DDM Sokol Nymburk C 1250 1
2011/2012 11 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1764 1
2011/2012 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Peychlová Anna TJ Sokol na Mělníce C 1000 1
2011/2012 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1564 ½
2011/2012 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1646 ½
2011/2012 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 ½
2011/2012 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Boček Miloslav TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1361 0
2011/2012 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Dutý Šimon Šachklub města Dobrovice F 1100 1
2011/2012 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Veselý Libor ŠK Kralupy nad Vltavou D 1452 0
2011/2012 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1448 0
2011/2012 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1532 0
2011/2012 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 Kliment Jiří TJ Neratovice D 1570 ½
2011/2012 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Stypa Zdeněk TJ Neratovice C 1527 ½
2011/2012 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Hučík Lukáš Sokol Nymburk B 1350 ½
2011/2012 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Jiras Petr Spartak Čelákovice A 1421 0
2011/2012 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Chaloupka Karel Sokol na Mělníce B 1000 1
2011/2012 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá n/L. E 1762 0
2011/2012 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Váša Martin Sokol Pečky B 1000 ½
2011/2012 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Hoch Václav Sokol Brandýs n/L A 1675 ½
2011/2012 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. B 1540 1
2011/2012 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Tichý Rudolf Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1625 ½
2011/2012 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 Jech Miloš ŠK města Dobrovice C 1584 1
2010/2011 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz C 1561 1
2010/2011 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Hejla Jan TJ Sokol na Mělníce C 1400 0
2010/2011 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice F 1613 ½
2010/2011 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Matuška Pavel Joly Lysá n/Labem F 1504 ½
2010/2011 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1515 1
2010/2011 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Horký Pavel ŠK Spartak Čelakovice A 1968 0
2010/2011 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice G 1376 ½
2010/2011 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Cvrček Josef TJ Sokol Tišice A 1458 ½
2010/2011 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 Jech Miloš ŠK města Dobrovice E 1558 0
2010/2011 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Gabriel Patrik Autoškoda Ml.Boleslav B 1250 1
2010/2011 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice A 1762 0
2010/2011 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice C 1100 1
2010/2011 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. B 1535 ½
2010/2011 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Jirounek Miroslav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1689 0
2010/2011 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Čermák Jan Sokol ČeskýBrod B 1000 ½
2010/2011 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1494 1
2010/2011 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Tázler Jakub TJ Sokol Nymburk B 1250 1
2010/2011 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Fiedler Karel ŠK města Dobrovice B 1520 1
2010/2011 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky B 1606 ½
2009/2010 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Šulc František ŠK města Dobrovice B 1469 1
2009/2010 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Jirounek Miroslav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1703 ½
2009/2010 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 ŠK Joly Lysá n/L. F 1
2009/2010 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Daniel Jiří ŠK Joly Lysá n/L. E 1806 0
2009/2010 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1838 0
2009/2010 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice C 1
2009/2010 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Boček Miloslav TJ Sokol Brandýs n/L. A 1401 1
2009/2010 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Zörklerová Eliška TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1593 1
2009/2010 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz B 1514 ½
2009/2010 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1807 ½
2009/2010 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 Suchý František ŠK města Dobrovice A 1751 1
2008/2009 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1613 ½
2008/2009 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav C 1751 ½
2008/2009 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá n/L. D 1796 0
2008/2009 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Grüner Robert ŠK JOLY Lysá n/L. E 1
2008/2009 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Vojtíšek Miloš TJ Sokol Brandýs n/L. A 1
2008/2009 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Skopec Luboš ŠK města Dobrovice A 1875 0
2008/2009 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Hataj Tomáš Auto Škoda Ml.Boleslav B 1
2008/2009 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1791 0
2008/2009 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Kotala Jan TJ Neratovice B 1
2008/2009 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J B 1596 ½
2008/2009 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 Redek František ŠK města Dobrovice B 1433 ½
2007/2008 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. B 1470 ½
2007/2008 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Novák Ivan ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1816 ½
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Kubečka Jakub TJ Sokol Nymburk B 1252 1
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Jiras Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 AŠ Mladá Boleslav C 1
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Novotný Petr ŠK města Dobrovice A 1632 ½
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Brandejský Vít TJ Sokol Český Brod B 1356 ½
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Pácha Zdeněk ŠK Kostelec n/ČL B 1660 0
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky A 1479 1
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 Tomášů Martin AŠ Mladá Boleslav B 1659 ½
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav D 1658 1
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Staněk František Sokol Tišice A 1706 0
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Karafiát Václav ŠK města Dobrovic D 1441 0
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Šoltys Roman ŠK města Dobrovic E 1528 ½
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Novotný Petr ŠK města Dobrovic C 1632 0
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Stránský Miloš Sokol Bakov n/J C 1308 0
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Zolman Miloš Sokol Brandýs n/L. B 1682 0
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Břečka František Sokol na Mělníce B 1952 0
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 Forštová Kateřina Neratovice C 1554 ½
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky C 1552 Holka Antonín SE Ml. Boleslav D 1570 1
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky C 1552 Musil Stanislav Joly Lysá E 1484 ½
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky C 1552 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice D 1404 0
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky C 1552 Štěrba Antonín AŠ Mladá BoleslavD 1669 0
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky C 1552 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice E 1471 ½
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky C 1552 Kočí Josef ŠK Karbo Benátky B 1587 1
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky C 1552 Hájek Karel Sokol Brandýs B 1532 1
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky C 1552 Veselý Jiří DK Emmy Neratovice 1406 0
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky C 1552 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice C 1684 1
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky C 1552 Kopřiva Pavel Sokol na Mělníce B 1515 ½
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky C 1552 Malík Zdeněk Sokol Bakov C 1637 0
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky A 1552 Tesař Patrik Sokol Nymburk B 0
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky A 1552 Hataj Tomáš Autoškoda Ml.Bol.B ½
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky A 1552 Balogh Eugen SE Mladá BoleslavC 1250 ½
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky A 1552 Drábek Miroslav Čelakovice A 0
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky A 1552 Rádl Josef Sokol Brandýs nL A 1537 0
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky C 1573 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1637 1
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky C 1573 Kepšta Martin Sokol Tišice C ½
2005/2006 9 ŠK Karbo Benátky C 1573 Štěrba Antonín Autoškoda MB C 1679 0
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky C 1573 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1639 0
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky C 1573 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1480 0
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky C 1573 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J D 1520 ½
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky C 1573 Veselý Jiří HP Neratovice 1289 0
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky C 1573 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice E 1480 ½
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky C 1573 Zolman Miloš Brandýs n/L B 1690 ½
2005/2006 2 ŠK Karbo Benátky C 1573 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice C 1670 ½
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky A 1573 Sokol Bakov C 1
2005/2006 9 ŠK Karbo Benátky A 1573 Kubíček Miloš Sokol Pečky B 1648 1
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky A 1573 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice B 1493 ½
2005/2006 2 ŠK Karbo Benátky A 1573 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice A 1654 ½
2005/2006 1 ŠK Karbo Benátky A 1573 Baláček Tadeáš Sok.Polabí Kolín C 1819 0
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky A 1570 Holub Antonín ŠK měs.Dobrovice A 1
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky A 1570 Dušek Adolf Sokol Pečky C 1
2004/2005 5 ŠK Karbo Benátky A 1570 Šulc František ŠK měs.Dobrovice B 1570 1
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky A 1570 Kán Vojtěch Autoškoda Ml.Bol.B 1278 ½
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky A 1570 Utratil Ferdinand Sokol Tišice A 1534 0
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky A 1570 Čuvala Ota AERO Odolená VodaA 1660 ½
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky A 1570 Kletečka Miroslav Čelakovice A 1321 ½
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky C 1570 Hodač Ladislav ŠK Karbo Benátky B 1465 1
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky C 1570 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice D 1472 0
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky C 1570 Matoulek Petr Sokol Bakov n/J D 1365 1
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky C 1570 Urban Luboš Sokol Bakov n/J C 1791 0
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky C 1570 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice C 1651 ½
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky C 1570 Drbohlav Milan Sokol Emerge MB D ½
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky C 1570 Fiedler Karel ŠK měs.Dobrovice E 1604 ½
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky C 1570 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1470 1
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky C 1570 Netuka Jiří Joly Lysá n/L D 1664 1
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky C 1570 Tlášek Jaroslav Autoškoda MB D 1
2003/2004 10 ŠK Karbo Benátky A 1565 Šoltys Roman ŠK měs.Dobrovice B 1344 ½
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky A 1565 Herčík Petr Sokol Emerge MB C 1592 1
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky C 1565 Holka Antonín Sokol Emerge MB D 0
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky C 1565 Zima Tomáš Sokol Nymburk C 1829 0
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky C 1565 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice D 1483 ½
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky C 1565 Kuda Lukáš Sokol Bakov n/J C 1
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky C 1565 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.C 1531 0
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky C 1565 Musil Stanislav Joly Lysá n/L D 1519 1
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky C 1565 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice C 1675 ½
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky C 1565 Adámek Stanislav ŠK měs.Dobrovice E 1412 1
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky C 1565 Hodač Ladislav ŠK Karbo Benátky B 0