Hráč Kabát Jiří

Kabát Jiří

User Pic
Jméno: Kabát Jiří
Oddíl: Šachový oddíl Stochov z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1733
Elo mezinárodní: 0
ID: 11082
FIDE ID: 0
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 ŠO STOCHOV 1737 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice F 1346 1
2015/2016 7 ŠO STOCHOV 1737 Seidl Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1556 1535 1
2015/2016 5 ŠO STOCHOV 1737 Skýpala Ondřej T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 ½
2015/2016 4 ŠO STOCHOV 1737 Slezák Jaroslav ŠK Zlonice 1606 ½
2015/2016 3 ŠO STOCHOV 1737 Šmíd Miloslav ŠO TP Nova Kladno "B" 1493 ½
2015/2016 2 ŠO STOCHOV 1737 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice G 1633 ½
2015/2016 1 ŠO STOCHOV 1737 Jilka Miloslav ŠK Rakovník B 1633 1
2014/2015 10 ŠO Stochov 1749 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 ½
2014/2015 9 ŠO Stochov 1749 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad E 1563 ½
2014/2015 8 ŠO Stochov 1749 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1732 1713 ½
2014/2015 7 ŠO Stochov 1749 Košičár Lukáš ŠK Kralupy D 1406 1
2014/2015 5 ŠO Stochov 1749 Beneš Matěj ŠK Velvary B 1000 1
2014/2015 4 ŠO Stochov 1749 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad D 1283 1
2014/2015 2 ŠO Stochov 1749 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 ½
2014/2015 1 ŠO Stochov 1749 Přibyl Viktor TJ Sokol Lány 1491 1665 ½
2013/2014 11 ŠO Stochov 1771 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1386 1
2013/2014 10 ŠO Stochov 1771 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný B 1622 ½
2013/2014 8 ŠO Stochov 1771 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad E 1250 1
2013/2014 7 ŠO Stochov 1771 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad D 1250 1
2013/2014 6 ŠO Stochov 1771 Růžička František ŠK Velvary 1327 1
2013/2014 4 ŠO Stochov 1771 Pokorná Jana ŠK Rakovník D 1354 1497 0
2013/2014 2 ŠO Stochov 1771 Přibylová Sofie TJ Sokol Lány 1487 1635 0
2013/2014 1 ŠO Stochov 1771 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 ½
2012/2013 10 ŠO Stochov 1795 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1667 0
2012/2013 9 ŠO Stochov 1795 Kasl Petr ŠK Zlonice B 1000 ½
2012/2013 8 ŠO Stochov 1795 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad F 1252 1
2012/2013 7 ŠO Stochov 1795 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 1766 ½
2012/2013 6 ŠO Stochov 1795 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 1
2012/2013 5 ŠO Stochov 1795 Pokorná Jana ŠK Rakovník D 1250 1
2012/2013 4 ŠO Stochov 1795 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1602 0
2012/2013 2 ŠO Stochov 1795 Pucholt Martin TJ Sokol Lány 1408 ½
2012/2013 1 ŠO Stochov 1795 Bouda Karel SK DDM Slaný 1774 ½
2011/2012 11 ŠO Stochov 1787 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno B 1720 ½
2011/2012 10 ŠO Stochov 1787 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1000 ½
2011/2012 8 ŠO Stochov 1787 Hrubec Miloš Caissa Úholičky D 1615 1
2011/2012 7 ŠO Stochov 1787 Pucholt Martin TJ Sokol Lány 1454 1
2011/2012 5 ŠO Stochov 1787 Kočí Stanislav Český Lev Kolešovice B 1564 1
2011/2012 4 ŠO Stochov 1787 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1371 1
2011/2012 1 ŠO Stochov 1787 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1681 ½
2010/2011 11 ŠO Stochov 1809 Kožmín Josef Sokol Buštěhrad D 1100 1
2010/2011 10 ŠO Stochov 1809 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1264 1
2010/2011 7 ŠO Stochov 1809 Hatašová Michaela Caissa Úholičky D 1599 0
2010/2011 6 ŠO Stochov 1809 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1571 ½
2010/2011 5 ŠO Stochov 1809 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1707 ½
2010/2011 3 ŠO Stochov 1809 Bauer Ondřej ŠK Rakovník E 1359 ½
2009/2010 11 ŠO Stochov 1818 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1269 1
2009/2010 10 ŠO Stochov 1818 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno B 1530 1
2009/2010 9 ŠO Stochov 1818 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1611 0
2009/2010 8 ŠO Stochov 1818 Hataš Ondřej Caissa Úholičky D 1647 0
2009/2010 7 ŠO Stochov 1818 Felkl Karel ŠK Merkur Kladno B 1674 1
2009/2010 6 ŠO Stochov 1818 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1531 1
2009/2010 5 ŠO Stochov 1818 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad B 1398 1
2009/2010 4 ŠO Stochov 1818 Duong David SK DDM Slaný B 1341 ½
2009/2010 2 ŠO Stochov 1818 Haman Martin ŠK Kladno D 1783 1
2009/2010 1 ŠO Stochov 1818 Kotyk Jan ŠK Rakovník E 1000 1
2008/2009 11 ŠO Stochov 1810 Kalivoda Libor ŠK Pyrit Příbram C 1940 ½
2008/2009 10 ŠO Stochov 1810 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1864 1
2008/2009 9 ŠO Stochov 1810 Habada Jindřich ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 ½
2008/2009 8 ŠO Stochov 1810 Rosenbaum Pavel ŠK Zdice A 1964 1
2008/2009 7 ŠO Stochov 1810 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1860 0
2008/2009 6 ŠO Stochov 1810 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1787 ½
2008/2009 5 ŠO Stochov 1810 Dupák Jaroslav ŠK Příbram-Baník A 1833 0
2008/2009 4 ŠO Stochov 1810 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1959 ½
2008/2009 3 ŠO Stochov 1810 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1945 0
2008/2009 2 ŠO Stochov 1810 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1942 ½
2008/2009 1 ŠO Stochov 1810 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno C 2019 0
2007/2008 11 ŠO Stochov 1832 Růžička Václav ŠK Kladno D 1920 0
2007/2008 10 ŠO Stochov 1832 Prášek Vladimír Lokomotiva Zdice A 1741 1
2007/2008 9 ŠO Stochov 1832 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1848 0
2007/2008 8 ŠO Stochov 1832 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 ½
2007/2008 7 ŠO Stochov 1832 Dungl Martin Caissa Úholičky B 1973 0
2007/2008 6 ŠO Stochov 1832 Noha Petr ŠK Alva Příbram C 1746 1
2007/2008 5 ŠO Stochov 1832 Habada Jindřich ŠK Kladno C 1908 0
2007/2008 4 ŠO Stochov 1832 Dupák Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1813 0
2007/2008 3 ŠO Stochov 1832 Fojtík Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1860 0
2007/2008 2 ŠO Stochov 1832 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun A 1743 1
2007/2008 1 ŠO Stochov 1832 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1753 ½
2006/2007 11 ŠO Stochov 1828 Lavrinčík Pavel TJ Sokol Hostivice 1893 ½
2006/2007 10 ŠO Stochov 1828 Tyban Vladislav Sokol Libčice n/Vl 1689 1
2006/2007 9 ŠO Stochov 1828 Trejbal Jindřich TJ Slovan Velvary 1881 0
2006/2007 8 ŠO Stochov 1828 Kříž Pavel DDM Mělník 1906 1
2006/2007 7 ŠO Stochov 1828 Doležal Vít AERO Odolena Voda 1917 1
2006/2007 6 ŠO Stochov 1828 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n/Vlt B 1996 0
2006/2007 4 ŠO Stochov 1828 Vítek Jan SK DDM Slaný 1740 ½
2006/2007 3 ŠO Stochov 1828 Vlček Marek Caissa Úholičky C 1884 0
2006/2007 2 ŠO Stochov 1828 Chmelík Ladislav ŠK Dobrovice B 1579 1
2006/2007 1 ŠO Stochov 1828 Lánský Petr ŠK Kralupy n/Vlt C 1676 ½
2005/2006 11 ŠO Stochov 1808 Saxl Jiří SOU Příbram A 1791 1
2005/2006 10 ŠO Stochov 1808 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1991 1
2005/2006 9 ŠO Stochov 1808 Růžička Václav ŠK Kladno D 1633 1
2005/2006 8 ŠO Stochov 1808 Čábelka Rolf TJ Jince A 1847 0
2005/2006 7 ŠO Stochov 1808 Vítek Jan SK DDM Slaný A 1735 0
2005/2006 6 ŠO Stochov 1808 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A 1768 ½
2005/2006 5 ŠO Stochov 1808 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1963 0
2005/2006 4 ŠO Stochov 1808 Kasl Tomáš Lokomotiva BerounA 1856 1
2005/2006 3 ŠO Stochov 1808 Krafka Jan ŠK Kladno C 1876 1
2005/2006 2 ŠO Stochov 1808 Štufka Karel ŠK Alva Příbram C 1793 ½
2005/2006 1 ŠO Stochov 1808 Fojtík Václav TJ Kolešovice 1886 ½
2004/2005 11 ŠO Stochov 1807 Tyban Vladislav Sokol Libčice 1659 1
2004/2005 10 ŠO Stochov 1807 Strnad Pavel NOVA Kladno A 1737 1
2004/2005 9 ŠO Stochov 1807 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1914 0
2004/2005 7 ŠO Stochov 1807 Kočí Stanislav Č. Lev Kolešovice 1658 1
2004/2005 6 ŠO Stochov 1807 Sokol Roman ŠK Kladno C 1784 0
2004/2005 5 ŠO Stochov 1807 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1717 ½
2004/2005 4 ŠO Stochov 1807 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1727 ½
2004/2005 3 ŠO Stochov 1807 Němec David SK DDM Slaný 1853 ½
2004/2005 1 ŠO Stochov 1807 Čechal Josef ŠK Kladno D 1896 ½
2003/2004 9 ŠO Stochov 1813 Potůček Petr Úholičky 1563 ½
2003/2004 7 ŠO Stochov 1813 Huml Lubomír Buštěhrad 1348 ½
2003/2004 6 ŠO Stochov 1813 Bielik Ladislav Kolešovice 1497 1
2003/2004 5 ŠO Stochov 1813 Kejla Peter ŠK Rakovník 1
2003/2004 4 ŠO Stochov 1813 Borůvka Jaroslav ESCADDO Kladno 1
2003/2004 3 ŠO Stochov 1813 Pulec Adam ŠK Kladno 1341 1
2003/2004 1 ŠO Stochov 1813 Brož Martin NOVA Kladno 1641 1