Hráč Jíša Luboš

Jíša Luboš

User Pic
Jméno: Jíša Luboš
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1772
Elo mezinárodní: 1808
ID: 14057
FIDE ID: 332542
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1785 1753 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1925 1919 1
2018/2019 11 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1799 1753 Eisner Oldřich ŠK Český Brod A 1773 1769 1
2018/2019 5 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1778 1764 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1898 1875 ½
2018/2019 4 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1778 1764 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1783 1751 ½
2018/2019 3 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1802 1764 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1758 1789 0
2018/2019 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1802 1764 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1779 1756 ½
2018/2019 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1820 1764 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1854 1857 0
2017/2018 11 Kostelec nad Černými lesy A 1821 1775 Holáň Miloš ŠK Kralupy A 0 1465 ½
2017/2018 8 Kostelec nad Černými lesy A 1826 1775 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1924 1915 1
2017/2018 3 Kostelec nad Černými lesy A 1836 1775 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim B 1926 1918 0
2017/2018 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1821 1775 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1801 1819 ½
2017/2018 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1836 1775 Kubíče Jakub Joly Lysá nad Labem F 1514 1544 ½
2017/2018 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1775 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice B 0 1611 0
2017/2018 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1775 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1921 1906 0
2017/2018 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1795 1775 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk B 1702 1668 1
2017/2018 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1795 1775 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1722 1667 1
2017/2018 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1836 1775 Zmátlík Tomáš TJ AŠ Mladá Boleslav A 1435 1401 1
2017/2018 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1836 1775 Zámorský Ladislav Cayman Pharma Neratovice D 1828 1828 ½
2017/2018 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1836 1775 Němeček Lukáš TJ Bohemia Poděbrady A 1652 1625 1
2017/2018 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1836 1775 Paldus Jan Sokol Bakov n.Jiz. B 1778 1818 ½
2017/2018 1 Kostelec nad Černými Lesy C 1789 1772 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1781 1760 0
2016/2017 5 Kostelec n. Č. L. C 1694 1621 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 I 1624 1624 1
2016/2017 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Ficek Martin Sokol Kolín B 1000 1
2016/2017 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1868 1
2016/2017 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1710 1697 1
2016/2017 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady A 1817 1749 1
2016/2017 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Sobotka Bohumil Sokol Sendražice A 1705 1
2016/2017 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Brandejský Vít ŠK Český Brod A 1641 1601 1
2016/2017 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2037 2046 0
2016/2017 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1694 1621 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1828 1821 0
2015/2016 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1694 1621 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim B 1760 1761 1
2015/2016 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1694 1621 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 0
2015/2016 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1694 1621 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice 1704 1744 ½
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1694 1621 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1963 1922 ½
2015/2016 11 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1694 1621 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1789 1627 ½
2015/2016 10 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1694 1621 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1544 1609 1
2015/2016 9 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1694 1621 Drábek Miroslav ŠK Spartak Čelákovice A 1666 1
2015/2016 6 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1694 1621 Záběhlický Jiří ŠK Český Brod A 1497 1541 1
2015/2016 5 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1694 1621 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1857 1857 ½
2015/2016 7 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1694 1621 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 ½
2015/2016 4 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1694 1621 Hruban Vladimír Slavoj Čáslav B 1547 1
2015/2016 3 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1694 1621 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1711 1649 ½
2015/2016 2 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1694 1621 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady B 1507 1527 1
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1694 1621 Tyko Josef Sokol Kolín D 1818 1846 1
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1613 Brandejský Vít Sokol Český Brod A 1630 1598 ½
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1613 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1517 1
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1613 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav B 1580 1629 ½
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1613 Merta Jiří TJ Bohemia Poděbrady A 1758 ½
2014/2015 8 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1613 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem H 1624 0
2014/2015 7 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1613 Křepelka Petr TJ Sokol SendraĹľice C 1675 0
2014/2015 5 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1613 Kalík Jan Sokol KolĂ­n D 1943 1846 1
2014/2015 1 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1613 Fusek Lukáš Ĺ K Milovice 1976 2023 0
2013/2014 9 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1595 1609 ½
2013/2014 8 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk D 1780 1791 0
2013/2014 7 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 0
2013/2014 6 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1644 1
2013/2014 5 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav B 1460 ½
2013/2014 4 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Pech Hynek Sokol Kolín D 1796 1750 0
2013/2014 3 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1617 ½
2013/2014 2 Kostelec nad Č./lesy C 1625 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1620 1613 1
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1625 Křenek Pavel Sokol Sendražice A 1783 0
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1625 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem D 1981 2034 0
2012/2013 5 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1609 Žák Daniel Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1250 1
2012/2013 4 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1609 Sezemský Miroslav Klub šachistů 1925 Říčany G 1554 ½
2012/2013 3 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1609 Bumbálek Radek Jawa Brodce C 1374 1
2012/2013 2 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1609 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1475 1
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1609 Čihák Jiří Sokol Český Brod A 1299 1
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1609 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 ½
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1611 Žigmund David DDM Nymburk 1000 1
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1611 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav A 1966 0
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1611 Železný Daniel TJ Sokol Pečky D 1416 0
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1611 Netuka Petr Joly Lysá nad Labem F 1555 ½
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1611 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky C 1772 0
2011/2012 1 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1611 Kotzot Jiří Kavalier Sázava A 2194 2032 ½
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1611 Hroník Petr JAWA Brodce A 1966 1966 ½
2010/2011 8 ŠK Kostelec n/ČL C 1591 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1923 1
2010/2011 7 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav A 1956 0
2010/2011 6 ŠK Kostelec n/ČL C 1611 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice C 1825 1825 ½
2010/2011 5 ŠK Kostelec n/ČL C 1591 Kotzot Jiří Kavalier Sázava A 2038 ½
2010/2011 4 ŠK Kostelec n/ČL C 1591 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky C 1776 0
2009/2010 9 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Poborský Josef Slavoj Čáslav A 1956 0
2009/2010 8 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Jílek Vladimír TJ Stadion Kutná Hora C 1654 1
2009/2010 6 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky D 1807 1
2009/2010 5 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice C 1731 0
2009/2010 4 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Havlíček Pavel TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 0
2009/2010 3 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1805 0
2009/2010 2 ŠK Kostelec n/ČL C 1581 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky C 1642 ½
2008/2009 9 Kostelec n.Č.lesy 1565 Fiala Jan Sokol Český Brod 1633 ½
2008/2009 9 ŠK Kostelec n / ČL C 1565 Štegl Petr TJ Sokol Pečky C 1801 ½
2008/2009 7 ŠK Kostelec n / ČL C 1565 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1612 1
2008/2009 6 ŠK Kostelec n / ČL C 1565 Jelínek Jakub DDM Nymburk A 1
2008/2009 5 ŠK Kostelec n / ČL C 1565 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1410 1
2008/2009 4 ŠK Kostelec n / ČL C 1565 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelakovice A 1
2008/2009 3 ŠK Kostelec n / ČL C 1565 Valtr Tomáš TJ JOLY Lysá n/L. F 1927 0
2008/2009 2 ŠK Kostelec n / ČL C 1565 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky D 1791 0
2007/2008 11 ŠK Kostelec n/ČL B 1574 Heřmanský Milan ŠK města Dobrovice A 1467 0
2007/2008 9 ŠK Kostelec n/ČL B 1574 Hataj Tomáš AŠ Mladá Boleslav B ½
2007/2008 7 ŠK Kostelec n/ČL B 1574 Jirounek Miroslav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1686 1
2007/2008 5 ŠK Kostelec n/ČL B 1574 Jiras Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1
2007/2008 2 ŠK Kostelec n/ČL B 1574 Jirásek Michael TJ Sokol Český Brod B 1413 ½
2006/2007 11 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 Vychopeň Martin TJ Spartak Vlašim B 1385 1
2006/2007 10 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod A 1437 ½
2006/2007 5 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 Švára Petr TJ Sokol Pečky B ½
2006/2007 4 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1517 1
2006/2007 3 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín C 1548 1
2006/2007 2 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 Černý Jiří JAWA Brodce B 1545 1
2006/2007 1 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany E 1599 ½
2006/2007 9 Kostelec n.Č.l. C 1506 Dušek Vladimír TJ S. Sendražice B 1606 1
2006/2007 8 Kostelec n.Č.l. C 1506 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky E 1502 1
2006/2007 7 Kostelec n.Č.l. C 1506 Švec Stanislav Sokol Č. Brod B 1410 ½
2006/2007 6 Kostelec n.Č.l. C 1506 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1831 ½
2006/2007 5 Kostelec n.Č.l. C 1506 Zrůst Tomáš DDM Kolín 1369 ½
2006/2007 4 Kostelec n.Č.l. C 1506 Michálek Miloš Sokol Pečky C 1604 ½
2006/2007 3 Kostelec n.Č.l. C 1506 Fiala Jan Sokol Č. Brod C 1544 0
2006/2007 2 Kostelec n.Č.l. C 1506 Tesař Patrik DDM Nymburk 0
2006/2007 1 Kostelec n.Č.l. C 1506 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1676 1
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. B 1489 Kurel Miroslav Sokol Struhařov 1
2005/2006 3 Kostelec n.Č.l. B 1489 Říhová Kamila Biomedica Říčany E 1538 ½
2005/2006 11 Kostelec n.Č.l. C 1489 Netuka Jiří Joly Lysá D 1664 0
2005/2006 9 Kostelec n.Č.l. C 1489 Píša Pavel Sokol Český Brod B 1633 ½
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. C 1489 Musil Stanislav Joly Lysá E 1495 1
2005/2006 4 Kostelec n.Č.l. C 1489 Jirásek Michael Sokol Český Brod C 1468 1
2005/2006 3 Kostelec n.Č.l. C 1489 Hollas Daniel Sokol Sendražice C 1
2005/2006 2 Kostelec n.Č.l. C 1489 Výborný Václav Slavoj Čáslav 1538 1
2004/2005 1 Kostelec n.Č.l. C 1502 Fiala Jan Sokol Č. Brod B 1
2004/2005 10 Kostelec n.Č.l.B 1502 Vokolek Jaroslav Stad.Kutná Hora B 1701 0
2004/2005 8 Kostelec n.Č.l.B 1502 Kurel Miroslav Sokol Struhařov 1
2004/2005 2 Kostelec n.Č.l.B 1502 Turek František BIOMEDICA Říčany C 1486 ½
2004/2005 1 Kostelec n.Č.l.B 1502 Zajíček Jaroslav Sokol Pečky B 1748 0