Hráč Heřmanský Milan

Heřmanský Milan

User Pic
Jméno: Heřmanský Milan
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1450
Elo mezinárodní: 0
ID: 10722
FIDE ID: 393908
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice E 0 1450 Jiskra Lubomír Šachklub města Dobrovice F 0 1363 0
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice C 0 1451 Ohlídal Tomáš Sokol Mladá Boleslav C 0 1265 ½
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice C 0 1451 Kolář Bořivoj JOLY Lysá nad Labem G 0 1316 1
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice C 0 1451 Sokol Brandýs nad Labem A 1
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice C 0 1451 Viktorín Rudolf ŠK Kabo Benátky A 0 1472 1
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice E 0 1451 Krejbich Lukáš Šachklub města Dobrovice F 1291 1285 1
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice E 0 1451 Mrázek Adam DDM Symfonie Poděbrady B 1218 1251 0
2017/2018 11 ŠK Dobrovice E 0 1487 Kliment Jiří TJ Neratovice G 1648 1672 ½
2017/2018 9 ŠK Dobrovice E 0 1487 Kristian David Pravý Hradec 0 0 1
2017/2018 8 ŠK Dobrovice E 0 1487 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk D 1248 1267 ½
2017/2018 6 ŠK Dobrovice E 0 1487 Pecka Jan Sokol Brandýs nad Labem B 1471 1502 0
2017/2018 4 ŠK Dobrovice E 0 1487 Karafiát Václav ŠK Dobrovice F 1581 1552 0
2017/2018 3 ŠK Dobrovice E 0 1487 Koranda Jaroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 0
2017/2018 2 ŠK Dobrovice E 0 1487 Kvapil Jaroslav TJ Neratovice H 0 1561 0
2017/2018 1 ŠK Dobrovice E 0 1487 Špringl Matěj Autoškoda Mladá Boleslav C 1530 1416 0
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice „E“ 1469 Beneš Tomáš ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1000 1
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice „E“ 1469 Košnář Rudolf JOLY Lysá nad Labem „H“ 1607 ½
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice „E“ 1469 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem „G“ 1561 ½
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice „E“ 1469 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk „D“ 1560 ½
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice „E“ 1469 Urban Miroslav Karbo Benátky „B“ 1511 1
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice „E“ 1469 Harcuba Adam TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1453 1434 ½
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice „E“ 1469 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice „F“ 1643 1553 0
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice E 1481 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1666 ½
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice E 1481 Stypa Zdeněk Tj Neratovice F 1492 1
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice E 1481 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice D 1538 0
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice E 1481 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 0
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice E 1481 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1914 0
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice E 1481 Hoch Václav TJ Neratovice E 1653 0
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice E 1481 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 0
2013/2014 9 ŠK Města Dobrovice "D" 1509 Kullač Pavol ŠK Města Dobrovice "C" 1610 0
2013/2014 6 ŠK Města Dobrovice "D" 1509 Gabriel Jan Sokol Kolín "C" 1976 1946 0
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice G 1509 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice E 1387 0
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice G 1509 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem G 1535 ½
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice G 1509 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1585 0
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice G 1509 Viktorín Rudolf Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 ½
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice G 1509 Kolář Bořivoj Joly Lysá nad Labem H 1335 1
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice G 1509 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1645 0
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice G 1509 Radek Jan Šachklub města Dobrovice F 1298 0
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice G 1509 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda B 1100 1
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice G 1509 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1648 ½
2012/2013 9 ŠK města Dobrovice D 1514 Skalný Petr ŠK města Dobrovice C 1724 0
2012/2013 8 ŠK města Dobrovice D 1514 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1780 1779 0
2012/2013 4 ŠK města Dobrovice D 1514 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1731 ½
2012/2013 1 ŠK města Dobrovice D 1514 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá F 1772 0
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice F 1514 Bednařík Radovan Sokol Český Brod C 1725 ½
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice F 1514 Černý Jaroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 0
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice F 1514 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou C 1661 0
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice F 1514 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem G 1566 1
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice F 1514 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1625 0
2011/2012 11 Šachklub města Dobrovice F 1539 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1646 0
2011/2012 10 Šachklub města Dobrovice F 1539 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice D 1683 0
2011/2012 9 Šachklub města Dobrovice F 1539 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 0
2011/2012 7 Šachklub města Dobrovice F 1539 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1966 0
2011/2012 6 Šachklub města Dobrovice F 1539 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1991 1927 0
2011/2012 3 Šachklub města Dobrovice F 1539 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou D 1695 0
2011/2012 1 Šachklub města Dobrovice F 1539 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1717 0
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice G 1473 Suchý František ŠK města Dobrovice E 1751 0
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice G 1473 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz C 1610 1
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice G 1473 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1593 1
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice G 1473 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice F 1613 ½
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice G 1473 Grüner Robert Joly Lysá n/Labem F 1621 1
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice G 1473 Zolman Miloš TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1689 ½
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice G 1473 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1607 1
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice G 1473 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelakovice A 1930 0
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice G 1473 Utratil Ferdinand TJ Sokol Tišice A 1487 0
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice C 1473 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice A 1827 ½
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice C 1473 Horák Martin Sokol ČeskýBrod B 1250 1
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice C 1473 Hanuš Karel TJ Sokol Nymburk B 1597 1
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice C 1473 Fiedler Karel ŠK města Dobrovice B 1520 1
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice F 1480 Skála Ondřej TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1250 1
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice F 1480 Jará Pavlína TJ Sokol Brandýs n/L. B 1395 1
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice F 1480 Verner Jan TJ Neratovice C 1620 0
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice F 1480 Novotný Petr ŠK města Dobrovice D 1627 0
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice F 1480 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz. C 1538 0
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice F 1480 Mos Kamil TJSokol na Mělníce C ½
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice F 1480 Drábek Miroslav TJ Spartak Čelakovice A 1622 0
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice B 1480 Sokol Bakov n/Jiz B 1
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice B 1480 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1807 ½
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice B 1480 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice A 1636 0
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice B 1480 Baladrán Tomáš ŠK Joly Lysá n/L. F 1
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice B 1480 Postupová Martina ŠK Joly Lysá n/L. E 1331 1
2008/2009 3 ŠK města Dobrovice A 1480 Zigmánek Štefan Sokol Bakov n/J B 0
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice C 1480 Rydl Adolf TJ Neratovice C 0
2008/2009 1 ŠK města Dobrovice C 1480 Chmelík Pavel ŠK města Dobrovice D ½
2007/2008 11 ŠK města Dobrovice A 1467 Jíša Luboš ŠK Kostelec n/ČL B 1574 1
2007/2008 9 ŠK města Dobrovice A 1467 Hudec Ondřej Sokol Pečky A 1713 0
2007/2008 7 ŠK města Dobrovice A 1467 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1650 1
2007/2008 6 ŠK města Dobrovice A 1467 Hojný Pavel ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1536 1
2007/2008 5 ŠK města Dobrovice A 1467 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz. B 0
2007/2008 4 ŠK města Dobrovice A 1467 Čutík Jan TJ Sokol Český Brod B 4 1
2007/2008 9 ŠK města Dobrovic C 1467 Stránský Miloš Sokol Bakov n/J C 1308 1
2007/2008 7 ŠK města Dobrovic C 1467 Balogh Eugen Sokol Mladá Boleslav D 1250 1
2007/2008 4 ŠK města Dobrovic C 1467 Linhartová Lenka Sokol Brandýs n/L. B 1377 0
2007/2008 2 ŠK města Dobrovic C 1467 Jankásek Filip Sokol Tišice A 1382 ½
2006/2007 11 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1726 ½
2006/2007 10 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Kopřiva Pavel Sokol na Mělníce B 1515 0
2006/2007 9 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Malík Zdeněk Sokol Bakov C 1637 0
2006/2007 8 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Jirounek Miroslav SE Ml. Boleslav D 1665 0
2006/2007 7 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky C 1552 ½
2006/2007 6 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice D 1404 0
2006/2007 5 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Štěrba Antonín AŠ Mladá BoleslavD 1669 ½
2006/2007 4 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Lach Vladimír Joly Lysá E ½
2006/2007 3 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Šubrt Miroslav ŠK Karbo Benátky B 1661 ½
2006/2007 2 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Krejcárek Antonín Sokol Brandýs B 1696 ½
2006/2007 1 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Krůta Jaroslav DK Emmy Neratovice 1693 1
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Kawuloková Libuše ŠK Karbo Benátky B 1618 0
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Bartoň Václav Sokol Tišice C ½
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Tlášek Jaroslav Autoškoda MB C 1387 0
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Polívka Martin Sokol Emerge MB D 1
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1480 0
2005/2006 5 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Stránský Miloš Sokol Bakov n/J D ½
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Kotulič Josef ŠK Karbo Benátky C 1544 ½
2005/2006 3 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Doležal Vladimír HP Neratovice 1
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Linhart Ondřej Brandýs n/L B 1467 ½
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice E 1490 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice C 1670 0
2005/2006 11 ŠK měs.Dobrovice A 1490 Zedníček Stanislav ŠK měs.Dobrovice B 1
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice A 1490 Voborník Bořivoj Joly Lysá C 1763 ½
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky A 1636 0
2004/2005 10 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Gýra Jiří AERO Odolená VodaA 1745 0
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Goliáš Petr Čelakovice A ½
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Kliment Jiří Sokol Tišice A 1639 1
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Krejcárek Antonín Sokol Brandýs A 1695 0
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Novák Ivan Sokol Emerge MB C 1820 0
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Malík Zdeněk Sokol Bakov B 0
2004/2005 4 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Dušek Adolf Sokol Pečky C 1
2004/2005 3 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Voborník Bořivoj Joly Lysá C 1753 1
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1407 1
2004/2005 1 ŠK měs.Dobrovice A 1471 Komárek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1616 1
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Tlášek Jaroslav Autoškoda MB D 1
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice D 1626 0
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Havlík Lumír Sokol Bakov n/J C 1616 ½
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Holka Antonín Sokol Emerge MB D ½
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1470 0
2004/2005 1 ŠK měs.Dobrovice E 1471 Daniel Jiří Joly Lysá n/L D 1374 0
2003/2004 11 ŠK měs.Dobrovice A 1425 Voborník Bořivoj Joly Lysá C 1707 0
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice A 1425 Daniel Jiří Sokol Nymburk B ½
2003/2004 3 ŠK měs.Dobrovice A 1425 Suchomel Oldřich Sokol Bakov B 1541 1
2003/2004 2 ŠK měs.Dobrovice A 1425 Jiskra Lubomír ŠK měs.Dobrovice B 1
2003/2004 9 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Vích Ondřej Sokol Bakov n/J C 1
2003/2004 8 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.C 1531 1
2003/2004 7 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Netuka Jiří Joly Lysá n/L D 1663 0
2003/2004 6 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice C 1675 1
2003/2004 5 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Vinecký Jiří Sokol Nymburk C 1440 1
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky B 1336 ½
2003/2004 2 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Kotulič Josef ŠK Karbo Benátky C 1558 ½
2003/2004 1 ŠK měs.Dobrovice E 1425 Zedníček Stanislav ŠK měs.Dobrovice D 1