Hráč Konopka Lukáš

Konopka Lukáš

User Pic
Jméno: Konopka Lukáš
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1916
Elo mezinárodní: 1875
ID: 16090
FIDE ID: 353981
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov "E" 1875 1916 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1652 1687 ½
2018/2019 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1873 1915 Dolenský Štěpán ŠK Libštát 1513 1550 1
2018/2019 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1879 1920 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa 1638 1615 ½
2017/2018 5 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1870 1912 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "B" 0 1710 1
2016/2017 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Švertšal Marcel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1665 1631 1
2016/2017 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Viták Jiří TJ Desko Liberec "B" 1888 1847 0
2016/2017 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa 1738 1790 ½
2016/2017 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Paulus Václav TJ Krásná Lípa 1561 1549 ½
2016/2017 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1775 1788 ½
2016/2017 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1897 1901 0
2016/2017 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Říha Martin ŠK Libštát 1519 1316 ½
2016/2017 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 ½
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec 1689 1719 1
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Šlechta Jan TJ Slavia Liberec 1763 1753 ½
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2100 2083 0
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1732 1759 ½
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1887 1876 1
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1891 1910 0
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1901 1923 1
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Hejduk Miroslav Desko Liberec "B" 1874 1915 0
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Dudek Jaromír ŠK Zikuda Turnov "E" 1691 1699 1
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 Volman Václav ŠK Libštát 1612 1676 1
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov F 1892 1947 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald B 1742 1
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov F 1892 1947 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová 1842 1857 ½
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov E 1913 1948 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1700 1
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov E 1913 1948 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov F 1914 1886 ½
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov E 1913 1948 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald B 1858 1872 1
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov E 1913 1948 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1832 1
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov E 1913 1948 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1778 1788 1
2014/2015 10 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1956 1920 0
2014/2015 9 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Hejduk Miroslav Desko Liberec "B" 1735 1767 ½
2014/2015 8 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1931 1939 ½
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1888 1923 0
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "C" 1649 1671 0
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1922 1921 1
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Novák Jan Desko Liberec "A" 1954 1977 ½
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1907 1881 1
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1690 1764 1
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov D 1915 1950 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 1935 ½
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1915 1950 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1819 1
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1915 1950 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1764 1814 1
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1915 1950 Novák Luboš ŠK Zikuda Turnov "E" 1488 ½
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1915 1950 Kraus Jan Bižuterie Jablonec n.N."B" 1704 1
2013/2014 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Nosek Jan ŠK Libštát 1717 1727 ½
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Švec Luděk ŠK Stráž pod Ralskem 1763 1764 1
2013/2014 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Hübner Petr Chess Rowdies 1862 1890 1
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald "A" 1792 1782 ½
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Paldus Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 2007 2040 1
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Novák Jan TJ Desko Liberec "B" 1961 1986 ½
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2036 2007 ½
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1820 ½
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1703 1709 1
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 Pop Tomáš TJ Desko Liberec "C" 1510 1696 1
2012/2013 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2050 2027 ½
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Maryško Leoš ŠK Libštát "A" 1847 1901 0
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Groh Jiří Desko Liberec "B" 2040 2054 ½
2012/2013 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1971 1961 ½
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠK "C" 2166 2154 0
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Chalupa Vladislav ŠK Libštát "B" 1571 1
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2340 2152 ½
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2006 2021 0
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1777 1
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov D 1915 1948 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1969 1950 1
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov D 1915 1948 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová 1909 0
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov D 1915 1948 Zákoucký Otto TJ ZK Semily 1614 1
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov D 1915 1948 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová 1909 ½
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 ½
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Petr Jan TJ Pankrác B 2203 2215 ½
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2155 2148 0
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 0
2011/2012 7 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2197 2211 0
2011/2012 5 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2235 2238 0
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2093 2088 0
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2093 2156 ½
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 2001 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1979 0
2010/2011 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2001 Maryško Leoš ŠK Libštát 1935 ½
2010/2011 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2001 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1975 ½
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2001 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "D" 1675 ½
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 ½
2009/2010 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Liška Martin Jiskra Tanvald 1757 ½
2009/2010 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1910 1
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1919 1
2009/2010 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Patočka Jan ŠK Libštát 1929 1
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Reiter Petr ŠK Česká Lípa 1781 1
2009/2010 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Jirman Pavel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2017 0
2009/2010 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2136 ½
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1861 ½
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 Majstrová Alžběta 1. Novoborský ŠK "D" 1692 1
2008/2009 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Zboroň Karol ŠK Libštát 1947 1
2008/2009 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1777 1
2008/2009 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 ½
2008/2009 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec "B" 1806 1
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Gombos Ladislav Desko Liberec "B" 1772 1
2008/2009 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Martínek Lubomír TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1656 1
2008/2009 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Novák Jan Desko Liberec "A" 1932 ½
2008/2009 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald 1875 0
2008/2009 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1983 1
2008/2009 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1866 ½
2007/2008 3 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Mach František TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1
2007/2008 2 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 0
2007/2008 1 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Otmar Jiří ŠK Libštát "B" 1773 0
2007/2008 6 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Fejfar Petr TJ Semily "A" 1584 1
2007/2008 5 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1775 1
2007/2008 4 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Paseka Josef TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1665 1
2007/2008 2 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Maťátko Ondřej TJ Semily "B" 1
2007/2008 1 TJ Zikuda Turnov "C" 1853 Šimůnek Jan ŠK Libštát "B" 1824 0
2006/2007 7 Zikuda Turnov "C" 1838 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1783 1
2006/2007 6 Zikuda Turnov "C" 1838 Zajíc Miloslav TJ Semily "B" 1
2006/2007 5 Zikuda Turnov "C" 1838 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1294 1
2006/2007 4 Zikuda Turnov "C" 1838 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1799 0
2006/2007 3 Zikuda Turnov "C" 1838 Řehořek Radomír TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1841 1
2006/2007 2 Zikuda Turnov "C" 1838 Schöber Gerhard TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1708 1
2006/2007 1 Zikuda Turnov "C" 1838 Hlava Josef TJ Semily "B" 1