Hráč Kovář Ladislav

Kovář Ladislav

User Pic
Jméno: Kovář Ladislav
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1895
Elo mezinárodní: 1881
ID: 1884
FIDE ID: 312142
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1869 1895 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1814 1832 1
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1869 1895 Papay Jindřich SK Děčín"B" 1984 2008 0
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1867 1895 Kubík Miroslav Chess Most"B" 1702 1666 1
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1867 1895 Hajzler Tomáš SK Šachy Chlumec"A" 1594 1601 1
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1874 1895 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1869 1895 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2014 2027 ½
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1869 1895 Řezáč Pavel SK Děčín "C" 1737 1740 1
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1867 1895 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1671 1688 1
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1867 1895 Bublík František ŠK Teplice "B" 1801 1844 0
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1874 1895 Vrchotka Josef DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1970 2023 0
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1874 1881 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1863 1885 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1866 1881 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1797 1791 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1853 1881 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1954 1941 1
2017/2018 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1853 1882 Šala Dalibor Chess Most"B" 1860 1879 ½
2017/2018 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1770 1779 1
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 Reitinger Petr ŠK Union Louny"A" 1990 2034 0
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1852 1882 Begy Jan ŠK Magic Žatec"A" 1758 1692 1
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1844 1882 Vyskočil Zdeněk ŠO TJ Klášterec n.O 1661 1642 ½
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1844 1882 Waclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"A" 1617 1661 1
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1900 1888 ½
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1907 1895 ½
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov"A" 1760 1747 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1852 1882 Řezáč Pavel SK Děčín "C" 1708 1736 0
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1852 1882 Orsák Karel ŠK Teplice "B" 1657 1692 1
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1844 1882 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1773 1750 1
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1844 1882 Matoušek Aleš SK Šachy Chlumec "B" 1856 1901 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1851 1882 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1846 1870 ½
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1851 1882 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky "B" 1762 1780 1
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1851 1882 Jersák Jiří ŠK MOSAD Česká Kamenice 1692 1695 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1819 1869 Beránek Josef ASK Lovosice "A" 1741 1733 1
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 0
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 Lasík Petr ŠK Stropnik Osek "A" 1685 1639 ½
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1848 1841 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 Voslař Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1971 2050 ½
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 Nedoma Petr ASK Lovosice "A" 1682 1725 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 Valenta Petr Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 ½
2015/2016 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1820 1904 Papay Marek SK Děčín 1974 1995 ½
2015/2016 9 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Wichs Jakub SVAH Vseborice 2070 2057 0
2015/2016 7 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Kupšovský Václav SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 0
2015/2016 6 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Pošva Jaroslav ASK Lovosice "A" 1788 1808 ½
2015/2016 5 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1865 1878 ½
2015/2016 4 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Zaťko Michal SK Slavie Decin 1848 1841 0
2015/2016 3 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Čermák Jan SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 0
2015/2016 2 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Říha Jaroslav TJ CSAD Libouchec 2062 2034 ½
2015/2016 1 SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 Mittelbach Zdeněk SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 ½
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1915 1957 Horák Aleš CHESS MOST "A" 1998 2025 ½
2014/2015 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 ½
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 ½
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Carboch Ladislav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1733 1725 ½
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Uhlík Bohumil ŠK Slavie Děčín 1813 1840 0
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Rouč Michal SVAH Všebořice 1793 1847 0
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1737 1751 ½
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Bartoš Václav ŠK Teplice "C" 1869 1936 0
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1803 1772 1
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1951 1922 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 Hendrych Radek SK Děčín "C" 1580 1
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1966 Ta Van Duy ŠK Teplice 1968 1943 0
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 1966 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2217 2213 0
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 1966 Drábek Vojtěch TJ NERATOVICE 2218 2210 0
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1966 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2119 2142 ½
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 1965 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2004 2038 ½
2012/2013 11 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 ½
2012/2013 10 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1751 1787 ½
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Carboch Ladislav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1794 1794 1
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Douša Michal ŠK Union Louny"A" 1549 1
2012/2013 7 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"A" 1913 1916 ½
2012/2013 5 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Rudolf Petr Slovan Jirkov"A" 1882 1889 0
2012/2013 4 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice"B" 1862 1855 1
2012/2013 3 Slavoj Litoměřice"A" 1965 Boháč Vlastimil Chess Most"D" 1762 1784 1
2011/2012 10 ERA-Poštovní spořitelna B 1974 Pochinkov Andrey ŠK Mahrla Praha 2181 2193 0
2011/2012 9 ERA-Poštovní spořitelna B 1974 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 0
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna B 1974 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem B 2245 2202 0
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna "B" 1973 Matyska Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2083 ½
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna "B" 1973 Greschner Martin TJ Krásná Lípa 1000 0
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna "B" 1973 Volf Jaromír ŠK Kladno 2088 0
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna "B" 1973 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1802 1
2009/2010 10 Poštovní spořitelna B"" 1965 Mezera Lukáš QCC České Budějovice 2112 1
2009/2010 8 Poštovní spořitelna B"" 1965 Erban Tomáš TJ Sokol Praha Vršovice 2138 ½
2009/2010 6 Poštovní spořitelna B"" 1965 Petr Jan TJ Pankrác 2211 0
2009/2010 3 Poštovní spořitelna B"" 1965 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2199 0
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna "B"" 1960 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2241 ½
2007/2008 7 TJ Sj.Litoměřice A 1963 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 1859 0
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 1963 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky A 1786 ½
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 1963 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1949 1
2007/2008 1 TJ Sj.Litoměřice A 1963 Jarina Ladislav ŠK Louny A 1700 1
2007/2008 10 ŠK ČSOB "B" Stejskal Pavel TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2006/2007 11 ČSOB"B" 1958 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2014 ½
2006/2007 6 ČSOB"B" 1958 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 ½
2005/2006 11 ŠK ČSOBB"" 1944 Novák František ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2024 1
2005/2006 4 ŠK ČSOBB"" 1944 Vrkota Miloš ŠK Rakovník 2000 1
2005/2006 1 ŠK ČSOBB"" 1944 Volák Jan TJ Loko MostA"" 1966 ½
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceA"" 1944 Kindl František Sokol Údlice 1981 0
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceA"" 1944 Reitingerová Iveta CHP Litvínov 2008 1
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceA"" 1944 Procházka Václav Slovan Jirkov 1841 ½
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceA"" 1944 Bumba Petr SK Demas DěčínB"" 1852 ½
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceA"" 1944 Seliger Bedřich Bonex TepliceB"" 1981 ½
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceA"" 1944 Drobný Zbyněk Union LounyB"" 1935 ½
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceA"" 1944 Uhlík Bohumil Slávia DěčínA"" 1862 1
2004/2005 11 ŠK ČSOBB" 1953 1.Novoborský ŠKA" 1
2004/2005 10 ŠK ČSOBB" 1953 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 0
2004/2005 8 ŠK ČSOBB" 1953 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1685 ½
2004/2005 3 ŠK ČSOBB" 1953 Baran Peter Neratovice Nazguls 2148 0
2004/2005 10 Sj.Litoměřice "A" 1953 Malý Jiří Loko Most "B" 1614 1
2004/2005 3 Sj.Litoměřice "A" 1953 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov 1806 1
2003/2004 8 Sj.Litoměřice 1945 Seliger Bedřich Bonex Teplice 2034 1
2003/2004 2 Sj.Litoměřice 1945 Tomíšek Petr ŠK Union Louny 1844 0
2003/2004 3 ŠK čSOB B 1945 Maršálek Zdeněk TJ Slávie Turnov 2266 0