Hráč Mader Roland

Mader Roland

User Pic
Jméno: Mader Roland
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1376
Elo mezinárodní: 1274
ID: 29587
FIDE ID: 356050
Rok narození: 1950
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1274 1372 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1355 1458 1 soutěž
2019/2020 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1274 1372 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1631 1642 0 soutěž
2019/2020 7 KŠ Tietz F 1274 1372 Bártová Eva TJ Olympie Hroznětín C 0 1243 1 soutěž
2019/2020 6 KŠ Tietz F 1274 1372 Pech Michal TJ Spartak Chodov B 1177 1094 0 soutěž
2019/2020 1 KŠ Tietz F 1240 1372 Jarzab Viktor TJ Jiskra Aš 1 soutěž
2018/2019 9 KŠ Tietz F 1257 1385 Zálešák Vojtěch ŠK Valdštejn Cheb C 0 0 1 soutěž
2018/2019 1 KŠ Tietz F 1257 1385 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1669 1598 ½ soutěž
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1257 1385 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1808 1804 0 soutěž
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1257 1385 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1239 1332 ½ soutěž
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1257 1385 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1674 1650 ½ soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1298 1409 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1286 1389 1 soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1298 1409 Klepal Kašpar TJ Sokol Teplá 0 0 0 soutěž
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1298 1409 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1755 1815 0 soutěž
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1304 1451 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO B 1490 ½ soutěž
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1304 1451 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 0 soutěž
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1304 1451 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš 1415 ½ soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1304 1451 Tichý Josef TJ Spartak Horní Slavkov 1465 0 soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1304 1451 Tezner Vincenc ŠK Caissa Nová Role 1502 1502 ½ soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1304 1451 Štěch Vladimír ŠK Valdštejn Cheb A 1875 0 soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1304 1451 Fomin Oleh AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1562 1 soutěž
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1304 1451 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 0 soutěž
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1304 1451 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1811 1785 0 soutěž
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1304 1451 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 1 soutěž
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1304 1451 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1755 0 soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1441 Havlíček František ŠK Global Sokolov A 1778 ½ soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1441 Lipták Zdeněk TJ Baník Sokolov ŠO A 1644 1637 0 soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1441 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov A 1769 0 soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1441 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš A 1535 0 soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1438 Hrbek Ivan TJ Baník Habartov B 1459 1 soutěž
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1438 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1598 0 soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1438 Nouri Ali ŠK Mariánské Lázně 1000 0 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1438 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 0 soutěž
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1438 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1546 1 soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1438 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1654 1670 ½ soutěž
2012/2013 8 Karlovarský šachklub D 1458 Ňorba Arťom ŠK Karlovy Vary C 1250 1 soutěž
2012/2013 7 Karlovarský šachklub D 1458 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov ŠO C 1581 1555 ½ soutěž
2012/2013 5 Karlovarský šachklub D 1458 Poláček Michal TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Karlovarský šachklub D 1458 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1723 ½ soutěž
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1462 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1627 0 soutěž
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1462 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín B 1000 ½ soutěž
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1462 Tejkal Václav ŠK Karlovy Vary C 1000 1 soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1484 Stuška Přemysl Spartak Chodov B 1752 ½ soutěž
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1484 Toncar Jan TJ Baník Hexion Sokolov D 1100 1 soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1484 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1513 ½ soutěž
2009/2010 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1479 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1 soutěž
2009/2010 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1479 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1302 1 soutěž
2009/2010 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1479 Nesilovský Vladimír ŠK Caissa Nová Role 1 soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1487 Kurák Josef Baník Hexion Sokolov "D" 1555 ½ soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1487 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín "A" 1553 0 soutěž
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1510 Vávra David TJ Spartak Chodov 1478 1 soutěž
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1510 Kohout René TJ Jiskra Aš ½ soutěž
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1510 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1544 0 soutěž
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1510 Kurák Josef Baník Hexion Sokolov D 1568 ½ soutěž
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1510 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1527 ½ soutěž
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1510 Škríba Matúš TJ Sokol Teplá 1520 0 soutěž
2006/2007 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 ½ soutěž
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Douda Čeněk TJ Ostrov B 1362 ½ soutěž
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary C 1250 1 soutěž
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Kopecký František TJ Tašovice ½ soutěž
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Hloušek Milan Baník Chemacryl Sokolov C 1689 0 soutěž
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 0 soutěž
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Klíma Bohumil Baník Habartov B 1506 1 soutěž
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1512 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1576 0 soutěž
2005/2006 11 Tietz K.Vary C Lusk Jiří ŠK Kar.Vary B 1659 ½ soutěž
2005/2006 10 Tietz K.Vary C Čornyj Milan TJ Ostrov B 1472 ½ soutěž
2005/2006 9 Tietz K.Vary C Zavadil Filip Caissa Nová Role 1521 0 soutěž
2005/2006 8 Tietz K.Vary C Bouzek Tomáš Slavoj Kynšperk 1 soutěž
2005/2006 7 Tietz K.Vary C Pavlík Pavel TJ Tašovice 1476 1 soutěž
2005/2006 6 Tietz K.Vary C Vávra David Spartak Chodov 1535 ½ soutěž
2005/2006 4 Tietz K.Vary C Vachulka Jiří Baník Habartov B 1 soutěž
2005/2006 3 Tietz K.Vary C Novotná Kristýna DDM Kar.Vary 0 soutěž
2003/2004 9 Loko Most E" Struhár Viktor Bystř. jezdci B" 1471 0 soutěž