Hráč Havel Jan

Havel Jan

User Pic
Jméno: Havel Jan
Oddíl: Šachový klub Letovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1652
Elo mezinárodní: 1668
ID: 37832
FIDE ID: 371335
Rok narození: 1985
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Píše Jan Spartak Adamov B 2010 1965 ½ soutěž
2019/2020 8 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Votřel Petr ŠK Kunštát, z.s. 0 1542 ½ soutěž
2019/2020 6 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Plch Josef Sokol Jedovnice 0 1873 0 soutěž
2019/2020 5 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 2028 1769 ½ soutěž
2019/2020 4 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko 1840 1815 ½ soutěž
2019/2020 3 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 0 1764 ½ soutěž
2019/2020 2 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Zikan Karel ŠK Lipůvka A 1679 1660 0 soutěž
2019/2020 1 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 1 soutěž
2019/2020 9 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1752 0 soutěž
2019/2020 8 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1636 1671 ½ soutěž
2019/2020 6 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Longhin Oto ŠK Garde Lipovec "C" 0 1512 1 soutěž
2019/2020 5 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Mikulášek Petr TJ Sloup 0 1632 0 soutěž
2019/2020 4 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Steiner David ŠO MKS Vyškov "B" 1541 1562 1 soutěž
2019/2020 3 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Maláska Karel ŠK Tišnov 0 1724 0 soutěž
2019/2020 2 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1769 ½ soutěž
2019/2020 1 Slavia Boskovice "B" 1668 1653 Zapletal Karel Slavia Boskovice "A" 0 1608 ½ soutěž
2018/2019 9 Slavia Boskovice "B" 1688 1666 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1768 1665 ½ soutěž
2018/2019 8 Slavia Boskovice "B" 1688 1666 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 0 soutěž
2018/2019 7 Slavia Boskovice "B" 1674 1666 Ševčík Leoš TJ Sloup 1928 1964 ½ soutěž
2018/2019 6 Slavia Boskovice "B" 1674 1666 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1672 0 soutěž
2018/2019 5 Slavia Boskovice "B" 1674 1675 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1699 1729 1 soutěž
2018/2019 4 Slavia Boskovice "B" 1674 1675 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1854 ½ soutěž
2018/2019 3 Slavia Boskovice "B" 1700 1675 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 0 1444 1 soutěž
2018/2019 2 Slavia Boskovice "B" 1700 1675 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "C" 1611 1636 0 soutěž
2018/2019 1 Slavia Boskovice "B" 1700 1675 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 0 1756 0 soutěž
2018/2019 11 Slavia Boskovice 1688 1666 Dufek Martin VSK Universita Brno 1830 1829 0 soutěž
2018/2019 7 Slavia Boskovice 1688 1666 Pekárková Eva Jezdci Jundrov B 1925 1897 0 soutěž
2018/2019 5 Slavia Boskovice 1674 1666 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1967 1977 ½ soutěž
2018/2019 3 Slavia Boskovice 1700 1675 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole B 1864 1881 0 soutěž
2018/2019 2 Slavia Boskovice 1700 1675 Dvořáček Filip SK Podlužan Prušánky B 1784 1852 0 soutěž
2018/2019 7 Letovice (Slavia Boskovice C) 1688 1666 Plch Josef Sokol Jedovnice 0 1859 0 soutěž
2018/2019 5 Letovice (Slavia Boskovice C) 1674 1666 Toulec Richard Rudice B 0 1649 0 soutěž
2018/2019 3 Letovice (Slavia Boskovice C) 1674 1675 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec C 1874 1885 ½ soutěž
2017/2018 4 Slavia Boskovice 1710 1710 Arabo Semir ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1091 1 soutěž
2017/2018 3 Slavia Boskovice 1710 1710 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 0 1646 ½ soutěž
2017/2018 7 Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 Mikulášek Petr TJ Sloup B 0 1645 1 soutěž
2017/2018 6 Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 0 1507 ½ soutěž
2017/2018 5 Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 0 1463 0 soutěž
2017/2018 4 Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 Bulička Jiří ŠK Jevíčko A 0 1598 1 soutěž
2017/2018 3 Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 0 soutěž
2017/2018 2 Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 0 1752 ½ soutěž
2017/2018 1 Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 Crhonek Vítězslav Rudice B 0 1701 0 soutěž
2016/2017 9 Slavia Boskovice 1436 Šaršon Otakar ŠK Lokomotiva Brno "D" 1728 1700 ½ soutěž
2016/2017 5 Slavia Boskovice 1436 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec "C" 1446 ½ soutěž
2015/2016 7 Makkabi Boskovice C 1436 Hájek Radovan TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 0 soutěž
2015/2016 6 Makkabi Boskovice C 1436 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1559 0 soutěž
2015/2016 5 Makkabi Boskovice C 1436 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1674 ½ soutěž
2015/2016 4 Makkabi Boskovice C 1436 Masáková Petra Spartak Adamov C 1562 1496 0 soutěž
2015/2016 3 Makkabi Boskovice C 1436 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1538 0 soutěž
2015/2016 2 Makkabi Boskovice C 1436 Jedlička Pavel Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1535 ½ soutěž
2015/2016 1 Makkabi Boskovice C 1436 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 1311 1 soutěž
2015/2016 8 Makkabi Boskovice B 1436 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec D 1691 0 soutěž
2015/2016 7 Makkabi Boskovice B 1436 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1153 1 soutěž
2015/2016 6 Makkabi Boskovice B 1436 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1656 1 soutěž
2015/2016 3 Makkabi Boskovice B 1436 Ležák Petr TJ Spartak Adamov B 1637 1607 0 soutěž
2015/2016 2 Makkabi Boskovice B 1436 Plch Josef Sokol Jedovnice 1427 0 soutěž
2015/2016 1 Makkabi Boskovice B 1436 Dvořák Josef TJ Sokol Rovečné A 1592 0 soutěž
2014/2015 9 Boskovice B 1439 Mikulášek Petr Sloup B 1628 0 soutěž
2014/2015 8 Boskovice B 1439 Borýsek Martin Jevíčko B 1084 1 soutěž
2014/2015 6 Boskovice B 1439 Nechvíla Břetislav Jedovnice 1552 0 soutěž
2014/2015 5 Boskovice B 1439 Ševčík Martin Rudice B 1630 0 soutěž
2014/2015 4 Boskovice B 1439 Čermák Miloslav Rovečné A 1555 1 soutěž
2014/2015 3 Boskovice B 1439 Dvořáková Olga Adamov B 1455 1510 0 soutěž
2014/2015 2 Boskovice B 1439 Ševčík Milan Lipovec D 1737 1 soutěž
2014/2015 1 Boskovice B 1439 Poláček Ladislav Lipůvka 1533 1 soutěž
2014/2015 5 Makkabi Boskovice 1439 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec C 1729 0 soutěž
2014/2015 3 Makkabi Boskovice 1439 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim B 1960 1875 0 soutěž
2014/2015 2 Makkabi Boskovice 1439 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 0 soutěž
2014/2015 6 Makkabi Boskovice C 1439 Masáková Petra Spartak Adamov C 1537 1597 0 soutěž
2014/2015 5 Makkabi Boskovice C 1439 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec F 1512 0 soutěž
2014/2015 3 Makkabi Boskovice C 1439 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1527 0 soutěž
2013/2014 9 Boskovice B 1457 Sedlák Ivo Sloup B 1729 0 soutěž
2013/2014 8 Boskovice B 1457 Lipovec E 1 soutěž
2013/2014 7 Boskovice B 1457 Nečas Michal Lipovec D 1779 0 soutěž
2013/2014 6 Boskovice B 1457 Kraváček Aleš Jevíčko B 1000 1 soutěž
2013/2014 5 Boskovice B 1457 Ležák Petr Adamov B 1714 1660 1 soutěž
2013/2014 3 Boskovice B 1457 Navrátil Pavel Jedovnice 1100 0 soutěž
2013/2014 2 Boskovice B 1457 Dostál Adolf Rovečné A 1366 0 soutěž
2013/2014 1 Boskovice B 1457 Poláček Ladislav Lipůvka 1538 0 soutěž
2012/2013 9 Boskovice B 1453 Neudert Jiří Rovečné A 1000 1 soutěž
2012/2013 8 Boskovice B 1453 Krejčí František Lipovec D 1512 0 soutěž
2012/2013 7 Boskovice B 1453 Růžička Ivo Lipovec E 1277 1 soutěž
2012/2013 6 Boskovice B 1453 Dostál Petr Sloup B 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Boskovice B 1453 Klimeš Filip Adamov C 1250 0 soutěž
2012/2013 3 Boskovice B 1453 Miklasová Aneta Jedovnice A 1000 1 soutěž
2012/2013 2 Boskovice B 1453 Toulec Richard Rudice B 1653 ½ soutěž
2012/2013 1 Boskovice B 1453 Bílek Antonín Lipůvka 1454 1 soutěž
2011/2012 9 Makkabi Boskovice B 1439 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec E 1407 ½ soutěž
2011/2012 7 Makkabi Boskovice B 1439 Pavlů Vojtěch ŠK Kunštát 1000 1 soutěž
2011/2012 6 Makkabi Boskovice B 1439 TJ Sloup B 1 soutěž
2011/2012 5 Makkabi Boskovice B 1439 Kratochvíla Pavel Spartak Adamov C 1000 1 soutěž
2011/2012 4 Makkabi Boskovice B 1439 Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1463 0 soutěž
2011/2012 3 Makkabi Boskovice B 1439 Brus Jiří TJ Sokol Rudice B 1500 1 soutěž
2011/2012 2 Makkabi Boskovice B 1439 Krejčí František ŠK Garde Lipovec D 1511 ½ soutěž
2011/2012 1 Makkabi Boskovice B 1439 Čuhel Vítězslav TJ Sokol Rovečné A 1000 0 soutěž
2011/2012 7 Boskovice C 1439 Šikula Vít Rovečné B 1000 1 soutěž
2011/2012 5 Boskovice C 1439 Čermák Jan Rovečné C 1000 0 soutěž
2011/2012 2 Boskovice C 1439 Čermák Jan Rovečné C 1000 0 soutěž
2010/2011 9 Boskovice B 1250 Fránek Stanislav Jedovnice 1410 1 soutěž
2010/2011 8 Boskovice B 1250 Ševčík Jiří Lipovec D 1000 1 soutěž
2010/2011 6 Makkabi Boskovice 1250 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1725 0 soutěž
2010/2011 5 Makkabi Boskovice 1250 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec "C" 1499 0 soutěž
2010/2011 1 Makkabi Boskovice 1250 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1541 1 soutěž