Hráč Dydyshko Viacheslav

Dydyshko Viacheslav

User Pic
Jméno: Dydyshko Viacheslav
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2506
ID: 32502
FIDE ID: 13500031
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2499 ½ soutěž
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 ½ soutěž
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2468 ½ soutěž
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2569 ½ soutěž
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Krejčí Jan Tatran Litovel 2454 0 soutěž
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2413 1 soutěž
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 ½ soutěž
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 0 soutěž
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2547 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 ½ soutěž
2009/2010 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1 soutěž
2009/2010 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½ soutěž
2009/2010 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Rašík Vítězslav ŠK Geofin Ostrava 2464 ½ soutěž
2009/2010 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2513 ½ soutěž
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2415 0 soutěž
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 ½ soutěž
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2485 ½ soutěž
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 0 soutěž
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 ½ soutěž
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 ½ soutěž
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2585 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2471 ½ soutěž
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2487 1 soutěž
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2478 ½ soutěž
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna" 2283 1 soutěž
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Bobras Piotr RC Sport Pardubice 2565 ½ soutěž
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Červený Petr TŽ Třinec B 2342 1 soutěž
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Mišta Alexander TŽ Třinec A 2560 ½ soutěž
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 0 soutěž
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2591 ½ soutěž
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2517 1 soutěž
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2448 1 soutěž
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2584 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2575 ½ soutěž
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 1 soutěž
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2480 ½ soutěž
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2331 1 soutěž
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Movsesian Sergei RC Sport Pardubice 2670 0 soutěž
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 1 soutěž
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Mišta Alexander TŽ Třinec 2543 1 soutěž
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 ½ soutěž
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Oral Tomáš Tatran Litovel 2536 ½ soutěž
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 1 soutěž
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2598 ½ soutěž
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2564 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2553 ½ soutěž