Hráč Bindrich Falko

Bindrich Falko

User Pic
Jméno: Bindrich Falko
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2599
ID: 17991
FIDE ID: 4676670
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 3 SK ZIKUDA Turnov 2574 2504 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 ½
2015/2016 11 Zikuda Turnov 2574 2504 Vorobiov Evgeny ŠK města Lysá nad Labem B 2572 1
2015/2016 10 Zikuda Turnov 2574 2504 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2682 ½
2015/2016 9 Zikuda Turnov 2574 2504 Navara David 1. Novoborský ŠK 2726 2736 ½
2015/2016 6 Zikuda Turnov 2574 2504 Rodshtein Maxim Rapid Pardubice 2680 ½
2015/2016 5 Zikuda Turnov 2574 2504 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2655 2522 0
2015/2016 4 Zikuda Turnov 2574 2504 Demidov Mikhail ŠK Duras BVK 2507 ½
2015/2016 3 Zikuda Turnov 2574 2504 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2014/2015 11 Zikuda Turnov 2609 2504 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2555 1
2014/2015 10 Zikuda Turnov 2609 2504 Stachowiak Kamil Ancora Tatran Litovel 2448 2404 1
2014/2015 9 Zikuda Turnov 2609 2504 Navara David 1. ŠK Novoborský 2718 2726 0
2014/2015 8 Zikuda Turnov 2609 2504 Bobras Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2530 2530 ½
2014/2015 7 Zikuda Turnov 2609 2504 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2528 2547 ½
2014/2015 2 Zikuda Turnov 2609 2504 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 ½
2014/2015 1 Zikuda Turnov 2609 2504 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2659 2721 ½
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov 2561 2504 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 1
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov 2561 2504 Pisk Petr TŽ Třinec 2408 2384 ½
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov 2561 2504 Svoboda Václav ANCORA Tatran Litovel 2428 2426 1
2012/2013 10 ŠK Holdia DP Praha B 2532 2504 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2516 2514 0
2012/2013 7 ŠK Holdia DP Praha B 2532 2504 Bernášek Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 0
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2368 2352 1
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2555 0
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2704 2726 0
2011/2012 6 ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 ½
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 0
2011/2012 1 ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 ½
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov 2504 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2569 1
2010/2011 7 ŠK Zikuda Turnov 2504 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 ½
2010/2011 6 ŠK Zikuda Turnov 2504 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2534 ½
2010/2011 5 ŠK Zikuda Turnov 2504 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 0
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov 2504 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2469 ½
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov 2504 Tomczak Jacek Tatran Litovel 2539 1
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov 2504 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2513 0
2009/2010 10 ŠK Zikuda Turnov 2504 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 1
2009/2010 9 ŠK Zikuda Turnov 2504 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2471 1
2009/2010 8 ŠK Zikuda Turnov 2504 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov 2504 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 0
2009/2010 4 ŠK Zikuda Turnov 2504 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½
2009/2010 3 ŠK Zikuda Turnov 2504 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1
2008/2009 5 ŠK Zikuda Turnov 2517 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2591 0
2008/2009 4 ŠK Zikuda Turnov 2517 Velička Petr ŠK GEOFIN Ostrava 2464 1
2008/2009 3 ŠK Zikuda Turnov 2517 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2584 0
2008/2009 2 ŠK Zikuda Turnov 2517 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna" 2435 ½
2008/2009 1 ŠK Zikuda Turnov 2517 Kempinski Robert RC Sport Pardubice 2595 ½
2007/2008 9 ŠK Zikuda Turnov 2512 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 ½
2007/2008 8 ŠK Zikuda Turnov 2512 Maník Mikuláš A64 VALOZ Grygov 2433 0
2007/2008 7 ŠK Zikuda Turnov 2512 Černoušek Lukáš TJ Bohemians Praha 2405 0
2007/2008 6 ŠK Zikuda Turnov 2512 Markowski Tomasz ŠK Mahrla Praha 2584 0
2007/2008 5 ŠK Zikuda Turnov 2512 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 ½
2007/2008 2 ŠK Zikuda Turnov 2512 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 1
2007/2008 1 ŠK Zikuda Turnov 2512 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 0