Hráč Werner Hong Quan Dan

Werner Hong Quan Dan

User Pic
Jméno: Werner Hong Quan Dan
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1745
Elo mezinárodní: 1762
ID: 44629
FIDE ID: 23702664
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 6 ŠK Spartak DDM Ústí 1796 1742 Husa Daniel Siesta Solution Unichess 1771 1818 1 soutěž
2020/2021 5 ŠK Spartak DDM Ústí 1796 1742 Macháček Jan Desko Liberec 1790 1786 0 soutěž
2020/2021 4 ŠK Spartak DDM Ústí 1808 1742 Kormáňoš Samuel ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1536 1520 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Spartak DDM Ústí 1808 1742 Pecka Jan TJ Kobylisy 1729 1787 ½ soutěž
2020/2021 2 ŠK Spartak DDM Ústí 1808 1742 Rolinková Lucie Šachová akademie VŠTE 1792 1793 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1808 1742 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2108 2111 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1831 1624 Lasík Petr SK Šachy Chlumec "B" 1656 1642 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1831 1624 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1762 1771 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1716 1624 Jeřábek Jan CHESS Most "B" 1801 1866 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1716 1624 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1784 1791 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1654 1624 Diviš Jiří SK Děčín "C" 1764 1731 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1664 1714 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky "A" 1583 1598 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1626 1714 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice "D" 2000 2019 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 1831 1624 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 1978 1990 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 1654 1624 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2123 2115 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1831 1624 Tegda Jindřich Karlovarský šachklub Tietz 1348 1426 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1831 1624 Bělaška Václav Desko Liberec B 1367 1339 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1831 1624 Matějka Matyáš ŠK Karlovy Vary 1207 1202 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1654 1624 Kerej Junus Tulengaliuly ŠK Spartak Ústí n.L. B 1214 1300 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1664 1714 Čuvala Tibor Sokol Buštěhrad B 1355 1366 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1664 1714 Barták Josef Sokol Buštěhrad A 1432 1517 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1699 1714 Gorej Vojtěch ŠK Česká Lípa 1323 1397 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1699 1714 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1286 1547 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Spartak Ústí n.L. A 1699 1714 Veverka Vladimír ŠK Teplice 1513 1715 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1831 1624 Mašek Daniel SK Děčín"B" 1793 1635 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1716 1624 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1765 1785 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1716 1624 Gruss Petr TJ Klášterec n.O 1743 1735 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1716 1624 Koval Nikita ŠK Teplice"B" 1620 1580 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1654 1624 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice"B" 1657 1580 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1654 1714 Pešek Radomír Chess Most"A" 1999 1990 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1626 1714 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1781 1767 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1626 1714 Brýda Martin SK Šachy Chlumec"A" 1597 1635 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1699 1714 Kovář Ladislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1881 1895 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1711 1638 Malina Josef Sportis Svádov/Olšinky"A" 1773 1789 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1647 1638 Pospíchal Michael ŠK Sj.Litoměřice"B" 1751 1765 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1647 1638 Kotlár Adrian ŠK Spartak Chodov 1542 1545 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 1647 1638 Tegda Vojtěch Karlovarský šachklub Tietz 1269 1261 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 1636 1615 Vltavský Jakub TJ Bižuterie Jablonec 1466 1546 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 1636 1615 Fotr Michal Desko Liberec B 0 1531 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 1641 1615 Macháček Oldřich ŠK Libštát 1490 1493 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 1641 1615 Lang David Sokol Buštěhrad 1572 1629 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 1641 1615 Husa Daniel Siesta Solution Unichess 1605 1682 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1647 1638 Purkyt Jaroslav SK Děčín"D" 1591 1611 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1610 1615 Ladra Antonín SK šachy Chlumec"C" 1738 1729 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1641 1615 Lasík Petr Bystřanští jezdci 1687 1696 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1723 1638 Václavík Jan ŠK Teplice "B" 1714 1678 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1711 1638 Křivský Jiří Sportis Svádov-Olšinky "B" 1494 1534 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1647 1638 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1722 1717 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1647 1638 Roděj Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice "C" 0 1338 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1610 1615 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1678 1679 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1610 1615 Papay Jindřich SK Děčín "C" 1979 1995 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1641 1615 Lácha Jan ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1702 1740 ½ soutěž
2017/2018 11 Spartak Ústí n.L. A 1629 1504 Kurčík Jan ŠK Chodov 0 1160 1 soutěž
2017/2018 10 Spartak Ústí n.L. A 1629 1504 Pastierik Šimon ŠK Karlovy Vary B 0 1163 1 soutěž
2017/2018 9 Spartak Ústí n.L. A 1629 1504 Cába Adam Sokol Buštěhrad B 0 1095 1 soutěž
2017/2018 8 Spartak Ústí n.L. A 1456 1504 Dunda Andrej Slavoj Litoměřice 0 1405 0 soutěž
2017/2018 7 Spartak Ústí n.L. A 1456 1504 Mores Antonín ŠK Praha Smíchov 0 1057 1 soutěž
2017/2018 6 Spartak Ústí n.L. A 1534 1504 Semová Lada ŠK Teplice 1310 1357 0 soutěž
2017/2018 5 Spartak Ústí n.L. A 1534 1504 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK 1471 1479 0 soutěž
2017/2018 4 Spartak Ústí n.L. A 1459 1589 Mrkvan František Spartak Ústí n.L. B 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 Spartak Ústí n.L. A 1459 1589 Belčenko Alexandr Sokol Buštěhrad A 0 1109 1 soutěž
2017/2018 2 Spartak Ústí n.L. A 1459 1589 Křelina David TJ Bižuterie Jablonec 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 Spartak Ústí n.L. A 1459 1589 David Adam ŠK Libštát 1399 1354 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1471 1504 Mrišo Miloš ASK Lovosice"B" 1753 1795 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1471 1504 Mihalčík Jan KŠ Štětí 0 1686 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1456 1504 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"D" 1636 1538 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1534 1504 Vodička Milan ŠK Sj.Litoměřice"D" 1764 1767 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1459 1589 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"C" 1821 1817 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1629 1504 Bezpalec Vratislav ŠK Šachy Chlumec"A" 1773 1783 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1534 1504 Papay Jindřich SK Děčín"B" 1976 1969 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1471 1504 Krejčí Josef ASK Lovosice "A" 1658 1647 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1456 1504 Koval Nikita ŠK Teplice "B" 1561 1538 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1534 1504 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "B" 1776 1783 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1534 1504 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1753 1758 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1534 1504 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1762 1791 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1534 1504 Musil Antonín Sportis Svádov-Olšinky "B" 1624 1635 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1099 Seifert Tomáš ŠK Stropnik Osek "A" 1047 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1099 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1658 1631 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1099 Frontz Tomáš ŠK Teplice"D" 1095 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1099 Durdisová Monika KŠ Štětí 1391 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1099 Růžička Bohuslav SK Šachy Chlumec"C" 1485 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1099 Jesenský Jaromír ŠK Sj.Litoměřice"D" 1489 1456 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1099 Reich Otakar Bystřanští jezdci"B" 1417 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1099 Vizina Patrik SK Děčín"D" 1190 1 soutěž
2015/2016 11 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 Špička Petr ŠK Karlovy Vary 1057 0 soutěž
2015/2016 10 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 Vojíř Václav Spartak Chodov 1094 1 soutěž
2015/2016 9 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 Porazil Jan František Sokol Domažlice 1430 1430 ½ soutěž
2015/2016 7 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 Buk Matyáš Sokol Buštěhrad B 1041 1 soutěž
2015/2016 4 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 Kufel Pavol ŠK Teplice 1412 0 soutěž
2015/2016 3 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 Kopčil Jakub Dynamo ZČE Plzeň 1104 0 soutěž
2015/2016 2 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 Marešová Michaela ŠK 64 Plzeň 1511 1315 0 soutěž
2015/2016 1 Spartak Ústí­ n. Labem 1099 ŠK Praha Smí­chov 1 soutěž
2015/2016 3 SK Spartak Usti n.L. B 1099 Vančura Jaroslav TJ Klasterec nad Ohri 1000 1 soutěž
2015/2016 1 SK Spartak Usti n.L. B 1099 Udržal Jakub SK Union Louny B 1000 1 soutěž