Hráč Koblížek Lubomír

Koblížek Lubomír

User Pic
Jméno: Koblížek Lubomír
Oddíl: AVZO-STSČ Františkovy Lázně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1759
Elo mezinárodní: 1748
ID: 7541
FIDE ID: 335622
Rok narození: 1952
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1736 1743 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1658 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1736 1743 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1 soutěž
2019/2020 9 AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 Molnár Ladislav KŠ Tietz C 1734 1766 ½ soutěž
2019/2020 8 AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1853 1867 1 soutěž
2019/2020 7 AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 Vávra David ŠK Caissa Nová Role A 1744 1739 ½ soutěž
2019/2020 3 AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 Šetka Vlastimil TJ Olympie Hroznětín A 1718 1707 0 soutěž
2019/2020 2 AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 Pittermann Jan Global Sokolov A 1764 1766 1 soutěž
2019/2020 1 AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 Loos Bedřich TJ Baník Habartov A 0 0 0 soutěž
2018/2019 9 AVZO Frant. Lázně A 1720 1741 Molnár Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary C 1729 1734 1 soutěž
2018/2019 8 AVZO Frant. Lázně A 1720 1741 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb A 1927 1904 ½ soutěž
2018/2019 7 AVZO Frant. Lázně A 1724 1741 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov ŠO A 1942 1892 0 soutěž
2018/2019 5 AVZO Frant. Lázně A 1732 1741 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov A 1795 1897 0 soutěž
2018/2019 4 AVZO Frant. Lázně A 1734 1730 Zoufalý Petr TJ Sp.Horní Slavkov 1661 1672 ½ soutěž
2018/2019 3 AVZO Frant. Lázně A 1723 1730 Kopecký František TJ Tašovice A 1751 1727 1 soutěž
2018/2019 1 AVZO Frant. Lázně A 1723 1730 Tamáš Imrich ŠK Caissa Nová Role A 0 1581 1 soutěž
2017/2018 9 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 Chlebuš Miroslav Baník Habartov A 1989 1989 ½ soutěž
2017/2018 8 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 ½ soutěž
2017/2018 7 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1732 1730 Zoufalý Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1659 1675 0 soutěž
2017/2018 6 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1732 1730 Krupař Petr TJ Tašovice A 1862 1813 0 soutěž
2017/2018 5 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1722 1730 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1729 1734 1 soutěž
2017/2018 4 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 0 1441 ½ soutěž
2017/2018 3 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1643 1685 1 soutěž
2017/2018 2 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 Nouri Ali Šachový klub Valdštejn Cheb A 1639 1652 1 soutěž
2017/2018 1 AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1699 1720 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary A 1838 1798 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Randák Richard ŠK Spartak Chodov 1479 1517 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Šulc František TJ Sokol Teplá 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1627 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 1689 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1674 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1804 1781 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov B 1722 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Mader Roland KŠ Tietz Karlovy Vary D 1304 1451 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1628 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Aš 1811 1785 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 1000 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Aš A 1811 1797 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Jiskra Aš A 1811 1797 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1776 1758 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Jiskra Aš A 1811 1797 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1711 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Aš A 1811 1797 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1763 1697 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Jiskra Aš A 1811 1797 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1605 1530 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Jiskra Aš 1819 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1999 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Jiskra Aš 1819 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1879 1858 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Jiskra Aš 1819 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1748 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Jiskra Aš 1819 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1879 1863 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Jiskra Aš 1819 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1872 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Jiskra Aš 1838 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1881 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Jiskra Aš 1838 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Jiskra Aš 1838 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1875 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Jiskra Aš 1838 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1802 1745 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Jiskra Aš 1838 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov 1736 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Jiskra Aš 1838 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1862 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Aš 1836 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1820 1693 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Jiskra Aš 1836 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1766 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Aš 1836 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1768 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Aš 1836 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1926 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Aš 1836 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1818 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Aš 1836 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1769 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Aš 1836 Rams Milan TJ Ostrov B 1685 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Aš 1836 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 1 soutěž
2007/2008 5 AVZO Františkovy Lázně 1818 Kocour Zdeněk Global Sokolov 1844 ½ soutěž
2007/2008 3 AVZO Františkovy Lázně 1818 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1991 1 soutěž
2007/2008 2 AVZO Františkovy Lázně 1818 Doležal Rudolf Lokomotiva Cheb 1683 1 soutěž
2007/2008 1 AVZO Františkovy Lázně 1818 Varga Ivan TJ Tašovice 1767 1 soutěž
2006/2007 6 AVZO Františkovy Lázně 1823 Fuksa Miroslav Šachový klub Karlovy Vary 1923 ½ soutěž
2006/2007 1 AVZO Františkovy Lázně 1823 Dub Tomáš Baník Habartov 1870 0 soutěž
2005/2006 9 AVZO Fr.Lázně 1812 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary 1795 ½ soutěž
2005/2006 8 AVZO Fr.Lázně 1812 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1843 ½ soutěž
2005/2006 7 AVZO Fr.Lázně 1812 Martinkovych Fr. Sp.H.Slavkov 1777 1 soutěž
2005/2006 6 AVZO Fr.Lázně 1812 Lusk Miloslav Global Sokolov 1816 1 soutěž
2005/2006 5 AVZO Fr.Lázně 1812 Kratochvíl Jakub BCH Sokolov 2082 0 soutěž
2005/2006 3 AVZO Fr.Lázně 1812 Dub Miroslav Baník Habartov 1781 0 soutěž
2005/2006 2 AVZO Fr.Lázně 1812 Hajšman Ladislav Tietz K.Vary B 1764 1 soutěž
2004/2005 9 AVZO Fr.Lazne 1811 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb 1736 1 soutěž
2004/2005 7 AVZO Fr.Lazne 1811 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1857 ½ soutěž
2004/2005 6 AVZO Fr.Lazne 1811 Fric Pavel Tietz K.Vary A 1876 0 soutěž
2004/2005 7 AVZO Fr.Lazne B 1811 Holeš Michal Banik Eastman D ½ soutěž
2004/2005 5 AVZO Fr.Lazne B 1811 Dušek Jaroslav Jiskra As ½ soutěž
2003/2004 5 Lokomotiva Cheb B 1817 Kaigl Arnošt Slavoj Kynšperk 1872 ½ soutěž
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb B 1817 Wirth Michal Sokol Teplá 1 soutěž
2003/2004 1 Lokomotiva Cheb B 1817 Dub Tomáš Baník Habartov B 1851 0 soutěž
2003/2004 7 AVZO Fr.Lázně 1817 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb 1751 1 soutěž
2003/2004 1 AVZO Fr.Lázně 1817 Hanzlík Mojmír Sp.Horní Slavkov 1818 0 soutěž