Hráč Stuška Přemysl

Stuška Přemysl

User Pic
Jméno: Stuška Přemysl
Oddíl: ŠK Spartak Chodov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1780
Elo mezinárodní: 1751
ID: 33924
FIDE ID: 349011
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 TJ Baník Sokolov ŠO A 1770 1795 Halla Josef KŠ Tietz Karlovy Vary C 1758 1787 ½
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Procházka Bedřich TJ Baník Habartov B 1978 1977 1
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1893 1886 ½
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1663 1686 0
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Partl Miloslav TJ Sokol Teplá 1838 1848 0
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín A 1652 1693 ½
2018/2019 4 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1921 1905 1
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary B 1756 1824 1
2018/2019 2 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1796 1784 0
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1934 1924 ½
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov 1770 1776 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1755 1815 1
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov 1770 1776 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1912 1896 ½
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov 1770 1776 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1631 1731 1
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov 1770 1776 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1832 1807 ½
2018/2019 2 ŠK Spartak Chodov 1770 1776 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1913 1914 ½
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov 1770 1776 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 0 1306 1
2016/2017 9 ŠK Spartak Chodov 1770 1800 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1575 1
2016/2017 7 ŠK Spartak Chodov 1770 1800 Irovský Adam Karlovarský šachklub Tietz D 1194 1
2016/2017 6 ŠK Spartak Chodov 1770 1800 Žemba Ladislav TJ Tašovice B 1000 1
2016/2017 4 ŠK Spartak Chodov 1770 1800 Kopecký František ŠK Karlovy Vary B 1752 1738 ½
2015/2016 10 ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 Tomáš Josef TJ Baník Habartov A 1876 1911 1
2015/2016 9 ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 Tomandl Vladimír TJ Ostrov A 1833 1831 0
2015/2016 6 ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 0
2015/2016 5 ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 Kaigl Arnošt AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1756 1818 ½
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 0
2015/2016 3 ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1843 1806 ½
2015/2016 1 ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 0
2015/2016 9 ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 1749 ½
2015/2016 8 ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 0
2015/2016 7 ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1872 1
2015/2016 6 ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 0
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary C 1843 1806 0
2015/2016 3 ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1685 1
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1995 1956 0
2014/2015 10 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 ½
2014/2015 9 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Maglia Pavel TJ Tašovice 2014 1953 ½
2014/2015 8 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 2049 2013 1
2014/2015 7 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2115 2101 0
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1849 1864 0
2014/2015 5 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov A 1848 1815 ½
2014/2015 4 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role 1830 1902 0
2014/2015 3 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov 1895 1917 0
2014/2015 2 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Tomandl Vladimír TJ Ostrov A 1839 1869 ½
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov A 1856 1837 1
2014/2015 9 ŠK Spartak Chodov B 1796 1818 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1662 ½
2014/2015 8 ŠK Spartak Chodov B 1796 1818 Krupař Petr TJ Tašovice B 1800 1795 ½
2014/2015 5 ŠK Spartak Chodov B 1796 1818 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 1
2014/2015 3 ŠK Spartak Chodov B 1796 1818 Most Zdeněk Baník Habartov B 2047 2042 ½
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov B 1796 1818 Rangl Zdeněk TJ Jiskra Aš A 1754 ½
2013/2014 4 ŠK Caissa Nová Role 1790 1794 Postl Petr Karlovarský šachklub C 1984 1920 1
2013/2014 2 ŠK Caissa Nová Role 1790 1794 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1867 1846 ½
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1431 1
2013/2014 10 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Střela Petr TJ Tašovice B 1595 1
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Rudy Dominik TJ Jiskra Aš B 1000 1
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1693 ½
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Míšek Jan ŠK K-servis Cheb 1938 1896 ½
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz E 1325 1
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1617 1
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 0
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1596 1432 1
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1895 1912 ½
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1807 1771 0
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov B 1972 1952 ½
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 2044 2037 0
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1726 ½
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 0
2013/2014 4 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2032 2006 0
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Rangl Zdeněk TJ Jiskra Aš 1725 1
2013/2014 2 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Baumann Roland TJ Ostrov 1000 ½
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov 1790 1794 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 ½
2012/2013 11 ŠK Spartak Chodov C 1814 Ordoš Aleš Karlovarský šachklub E 1100 1
2012/2013 10 ŠK Spartak Chodov C 1814 Vincíbr Vojtěch ŠK Karlovy Vary C 1100 1
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov C 1814 Lazorčík Tomáš TJ Ostrov B 1
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov 1814 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1862 ½
2012/2013 7 ŠK Spartak Chodov 1814 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov B 1965 1945 ½
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov 1814 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov B 1903 1882 ½
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov 1814 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 1
2012/2013 4 ŠK Spartak Chodov 1814 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1854 1811 0
2012/2013 3 ŠK Spartak Chodov 1814 Most Zdeněk Baník Habartov B 2055 2023 0
2012/2013 2 ŠK Spartak Chodov 1814 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1983 ½
2012/2013 1 ŠK Spartak Chodov 1814 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 0
2011/2012 7 Spartak Chodov B 1768 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov ŠO D 1497 1
2011/2012 6 Spartak Chodov B 1768 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1632 1
2011/2012 5 Spartak Chodov B 1768 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz D 1000 1
2011/2012 4 Spartak Chodov B 1768 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2011/2012 3 Spartak Chodov B 1768 Randák Richard ŠK Karlovy Vary C 1250 0
2011/2012 2 Spartak Chodov B 1768 Stuška Jan Spartak Chodov C 1250 ½
2011/2012 1 Spartak Chodov B 1768 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb 1596 1
2011/2012 9 Spartak Chodov 1768 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1923 1
2011/2012 8 Spartak Chodov 1768 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1901 0
2011/2012 7 Spartak Chodov 1768 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1836 0
2011/2012 6 Spartak Chodov 1768 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 1
2011/2012 5 Spartak Chodov 1768 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov C 1780 1753 0
2011/2012 4 Spartak Chodov 1768 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role 2124 ½
2011/2012 3 Spartak Chodov 1768 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1715 1
2011/2012 2 Spartak Chodov 1768 Ježek Josef Baník Habartov B 1916 1915 0
2011/2012 1 Spartak Chodov 1768 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1813 1814 ½
2010/2011 9 Spartak Chodov 1752 Janecký Jaroslav TJ Olympie Hroznětín 1649 1
2010/2011 8 Spartak Chodov 1752 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1714 1
2010/2011 7 Spartak Chodov 1752 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1730 ½
2010/2011 6 Spartak Chodov 1752 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1838 ½
2010/2011 4 Spartak Chodov 1752 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně 2047 1
2010/2011 3 Spartak Chodov 1752 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1775 ½
2010/2011 2 Spartak Chodov 1752 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1970 0
2010/2011 1 Spartak Chodov 1752 Šteinfeld Jan TJ Baník Hexion Sokolov C 1763 0
2010/2011 7 Spartak Chodov B 1752 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2010/2011 6 Spartak Chodov B 1752 Macho Miloslav Lokomotiva Cheb B 1250 ½
2010/2011 5 Spartak Chodov B 1752 Tejček Bohumil TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 ½
2010/2011 4 Spartak Chodov B 1752 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz D 1484 ½
2010/2011 3 Spartak Chodov B 1752 Pulkrtová Anežka ŠK Karlovy Vary C 1100 1
2010/2011 1 Spartak Chodov B 1752 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1649 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Chodov C 1687 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb B 1743 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Chodov C 1687 Müller Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 ½
2009/2010 3 TJ Spartak Chodov C 1687 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1664 1
2009/2010 1 TJ Spartak Chodov C 1687 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 0
2009/2010 11 Spartak Chodov 1687 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1634 0
2009/2010 10 Spartak Chodov 1687 Varga Ivan TJ Tašovice B 1736 1
2009/2010 9 Spartak Chodov 1687 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1796 ½
2009/2010 8 Spartak Chodov 1687 Kaboň Jan ŠK Mariánské Lázně 2035 0
2009/2010 7 Spartak Chodov 1687 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1328 0
2009/2010 6 Spartak Chodov 1687 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov B 1909 0
2009/2010 4 Spartak Chodov 1687 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1825 0
2009/2010 3 Spartak Chodov 1687 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1540 1
2009/2010 2 Spartak Chodov 1687 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 1626 ½
2009/2010 1 Spartak Chodov 1687 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1928 0
2008/2009 11 TJ Spartak Chodov 1636 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1785 0
2008/2009 10 TJ Spartak Chodov 1636 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1699 ½
2008/2009 8 TJ Spartak Chodov 1636 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1367 1
2008/2009 7 TJ Spartak Chodov 1636 Kulíšek Josef TJ Sokol Teplá 1100 ½
2008/2009 6 TJ Spartak Chodov 1636 Husák Vasil TJ Ostrov 1595 ½
2008/2009 5 TJ Spartak Chodov 1636 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1634 1
2008/2009 4 TJ Spartak Chodov 1636 Žaloudek Jiří Baník Habartov B ½
2008/2009 3 TJ Spartak Chodov 1636 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1776 0
2008/2009 2 TJ Spartak Chodov 1636 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1575 ½
2008/2009 1 TJ Spartak Chodov 1636 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1675 0
2008/2009 8 TJ Spartak Chodov "C" 1636 Latislav Martin TJ Ostrov "B" 1477 1
2008/2009 6 TJ Spartak Chodov "C" 1636 Doležal Rudolf TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 1
2008/2009 5 TJ Spartak Chodov "C" 1636 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín "B" 1628 ½
2008/2009 3 TJ Spartak Chodov "C" 1636 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary "D" 1667 0
2007/2008 11 TJ Spartak Chodov Heinrich František TJ Jiskra Aš 1798 0
2007/2008 10 TJ Spartak Chodov Maťha Josef Global Sokolov B 1619 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Chodov Terek Zoltán ŠK Karlovy Vary C ½
2007/2008 8 TJ Spartak Chodov Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 1540 1
2007/2008 4 TJ Spartak Chodov Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1694 0
2007/2008 3 TJ Spartak Chodov Latislav Martin TJ Ostrov B 1469 1
2007/2008 2 TJ Spartak Chodov Šebo Vitalij ŠK Mariánské Lázně 1
2007/2008 1 TJ Spartak Chodov Kurák Josef Baník Hexion Sokolov C 1568 ½
2007/2008 7 Spartak Chodov B Slabý Pavel TJ Čechie Dalovice 1425 1
2007/2008 6 Spartak Chodov B Kulíšek Josef TJ Sokol Teplá 1000 1
2007/2008 5 Spartak Chodov B Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary D 1650 0
2007/2008 4 Spartak Chodov B Kurák Josef Baník Hexion Sokolov D 1568 1
2007/2008 2 Spartak Chodov B Hadravová Daniela Karlovarský šachklub Tietz D 1
2007/2008 1 Spartak Chodov B Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 1